Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartkowski Michał | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Sp 1 Rumia | |
2 | Oreszke Franciszek | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | |
3 | Domagała Pola | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 9 Rumia | |
4 | Lewandowski Dominik | Bolszewo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
5 | Szmidt Paulina | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
6 | Kolasa Lea | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
7 | Czerwionka Wiktor | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
8 | Waleśkiewicz Mateusz | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
9 | Bienias Klaudia | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
10 | Wolańska Urszula | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
11 | Pawłowska Marta | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
12 | Brzezik Damian | Gościcino | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
13 | Łagód Szymon | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
14 | Lodzińska Jacek | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
15 | Wiczling Konrad | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Sp 1 Rumia | |
16 | Konarzewski Adam | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Rumia biega / SP6 Rumia | |
17 | Baniel Alicja | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP9 Rumia | |
18 | Mika Piotr | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 31 Gdynia | |
19 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS LA Banino | |
20 | MEJ OLAF | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Uks 1 REDA | |
21 | SZWARC TAMARA | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Uks 1 REDA | |
22 | DYLAK ADAM | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Uks 1 REDA | |
23 | Adamski Artur | Gowino | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Janusze Joggingu | |
24 | browarczyk-bogdziewicz DZAMILA | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Uks 1 REDA | |
25 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni | |
26 | Ossowski Kacper | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
27 | Kreft Paulina | Reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Taem Kreft | |
28 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Komando Flaki | |
29 | Ferra Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
30 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
31 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
32 | Jachimska Julianna | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
33 | Antczak Szymon | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP9 Rumia | |
34 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
35 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ZKiW Kulice | |
36 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
37 | Budzisz Amelia | KUŹNICA | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Jastarnia | |
38 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
39 | Pac Ola | Reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Sp 4 Reda | |
40 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
41 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |
42 | Żornaczuk Mikołaj | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 1 Rumia | |
43 | Żornaczuk Julia | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 1 Rumia | |
44 | Wiśniewska Julia | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
45 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
46 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Sp 48 Gdynia | |
47 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Sp 1 Rumia | |
48 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | RKS Rumia i SP9 | |
49 | Rybacki Igor | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 4 Rumia | |
50 | Czerlikowski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP28 Gdynia | |
51 | Śpiewak Hanna | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkola nr 6 Rumia | |
52 | Linda Dawid | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkola nr 6 rumia | |
53 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 8 Rumia | |
54 | Chuchra Mateusz | Toruń | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | MKL Toruń | |
55 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | |||
56 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 6 Rumia | |
57 | Nastały Łukasz | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | |
58 | Cetra Szymon | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr6 | |
59 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | |
60 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Znikające punkty | |
61 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Znikające punkty |
Wyświetleń: 18738