XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ufnowska Maja Czersk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
2 Adamski Artur Gowino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Janusze Joggingu
3 Mika Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 31 Gdynia
4 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty
5 Czerwiec Jaśmina Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) RKS Rumia i SP9
6 Keller Gracjan Karczemki Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty
7 Kreft Paulina Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Taem Kreft
8 Domagała Pola Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 9 Rumia
9 Wiczling Konrad Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
10 Miszewski Tymoteusz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
11 DYLAK ADAM reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
12 Wiśniewska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
13 Cetra Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr6
14 Nastały Łukasz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
15 Śpiewak Hanna Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 Rumia
16 Lodzińska Jacek Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
17 SZWARC TAMARA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
18 Łagód Szymon Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
19 Brzezik Damian Gościcino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
20 Konarzewski Adam Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Rumia biega / SP6 Rumia
21 Chuchra Mateusz Toruń Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) MKL Toruń
22 Pawłowska Marta Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
23 Czerlikowski Paweł Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP28 Gdynia
24 Wolańska Urszula Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
25 Bienias Klaudia Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
26 Waleśkiewicz Mateusz Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
27 Antoniewicz Paweł Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 8 Rumia
28 Czerwionka Wiktor Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
29 Kolasa Lea reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
30 Bartkowski Michał Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
31 Jachimska Julianna Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
32 Żornaczuk Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
33 Baniel Alicja Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
34 Szmidt Paulina reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
35 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
36 MEJ OLAF reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
37 Leik Marta Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 8 Gdańsk
38 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
39 Fetta Maciej Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) LKS Zorza Gdynia
40 Budzisz Amelia KUŹNICA Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Jastarnia
41 Rombel Hubert Braniewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
42 Hinz Jakub Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
43 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
44 Bielecka Barbara Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 48 Gdynia
45 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) ZKiW Kulice
46 Linda Dawid Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 rumia
47 Oreszke Franciszek Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
48 Lewandowski Dominik Bolszewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
49 Duda Jasiek Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
50 Pac Ola Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 4 Reda
51 Dybowski Oskar Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Komando Flaki
52 Ferra Krzysztof Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
53 Truszkowska Amelia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 6 Rumia
54 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
55 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS LA Banino
56 Rybacki Igor Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 4 Rumia
57 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
58 Ossowski Kacper Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
59 Kruk Maja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
60 Rybicka Alicja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
61 Antczak Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia


Wyświetleń: 6559

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ