XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewandowski Dominik Bolszewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
2 Rombel Hubert Braniewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
3 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
4 Ufnowska Maja Czersk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
5 Leik Marta Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 8 Gdańsk
6 Mika Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 31 Gdynia
7 Czerlikowski Paweł Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP28 Gdynia
8 Jachimska Julianna Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
9 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
10 Fetta Maciej Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) LKS Zorza Gdynia
11 Hinz Jakub Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
12 Bielecka Barbara Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 48 Gdynia
13 Duda Jasiek Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
14 Ferra Krzysztof Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
15 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS LA Banino
16 Ossowski Kacper Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
17 Kruk Maja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
18 Rybicka Alicja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
19 Brzezik Damian Gościcino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
20 Adamski Artur Gowino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Janusze Joggingu
21 Keller Gracjan Karczemki Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty
22 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) ZKiW Kulice
23 Budzisz Amelia KUŹNICA Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Jastarnia
24 Kreft Paulina Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Taem Kreft
25 DYLAK ADAM reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
26 SZWARC TAMARA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
27 Kolasa Lea reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
28 Szmidt Paulina reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
29 MEJ OLAF reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
30 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
31 Pac Ola Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 4 Reda
32 Czerwiec Jaśmina Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) RKS Rumia i SP9
33 Domagała Pola Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 9 Rumia
34 Wiczling Konrad Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
35 Miszewski Tymoteusz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
36 Wiśniewska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
37 Cetra Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr6
38 Nastały Łukasz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
39 Śpiewak Hanna Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 Rumia
40 Konarzewski Adam Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Rumia biega / SP6 Rumia
41 Antoniewicz Paweł Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 8 Rumia
42 Bartkowski Michał Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
43 Żornaczuk Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
44 Baniel Alicja Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
45 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
46 Linda Dawid Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 rumia
47 Oreszke Franciszek Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
48 Dybowski Oskar Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Komando Flaki
49 Truszkowska Amelia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 6 Rumia
50 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
51 Rybacki Igor Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 4 Rumia
52 Antczak Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
53 Lodzińska Jacek Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
54 Łagód Szymon Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
55 Pawłowska Marta Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
56 Wolańska Urszula Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
57 Bienias Klaudia Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
58 Waleśkiewicz Mateusz Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
59 Czerwionka Wiktor Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
60 Chuchra Mateusz Toruń Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) MKL Toruń
61 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty


Wyświetleń: 3875

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ