XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ufnowska Maja Czersk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
2 Wiśniewska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
3 Brzezik Damian Gościcino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
4 Rombel Hubert Braniewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
5 Lewandowski Dominik Bolszewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
6 Ferra Krzysztof Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
7 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
8 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
9 Adamski Artur Gowino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Janusze Joggingu
10 Budzisz Amelia KUŹNICA Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Jastarnia
11 Dybowski Oskar Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Komando Flaki
12 Fetta Maciej Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) LKS Zorza Gdynia
13 Chuchra Mateusz Toruń Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) MKL Toruń
14 Czerwiec Jaśmina Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) RKS Rumia i SP9
15 Konarzewski Adam Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Rumia biega / SP6 Rumia
16 Wiczling Konrad Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
17 Bartkowski Michał Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
18 Żornaczuk Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
19 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
20 Duda Jasiek Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
21 Mika Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 31 Gdynia
22 Pac Ola Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 4 Reda
23 Rybacki Igor Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 4 Rumia
24 Bielecka Barbara Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 48 Gdynia
25 Truszkowska Amelia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 6 Rumia
26 Leik Marta Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 8 Gdańsk
27 Antoniewicz Paweł Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 8 Rumia
28 Domagała Pola Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 9 Rumia
29 Czerlikowski Paweł Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP28 Gdynia
30 Baniel Alicja Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
31 Antczak Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
32 Śpiewak Hanna Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 Rumia
33 Linda Dawid Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 rumia
34 Jachimska Julianna Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
35 Hinz Jakub Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
36 Ossowski Kacper Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
37 Rybicka Alicja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
38 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
39 Kruk Maja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
40 Oreszke Franciszek Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
41 Miszewski Tymoteusz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
42 Nastały Łukasz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
43 Cetra Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr6
44 Kreft Paulina Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Taem Kreft
45 DYLAK ADAM reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
46 SZWARC TAMARA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
47 MEJ OLAF reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
48 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
49 Lodzińska Jacek Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
50 Łagód Szymon Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
51 Pawłowska Marta Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
52 Wolańska Urszula Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
53 Bienias Klaudia Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
54 Waleśkiewicz Mateusz Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
55 Czerwionka Wiktor Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
56 Kolasa Lea reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
57 Szmidt Paulina reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
58 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS LA Banino
59 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) ZKiW Kulice
60 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty
61 Keller Gracjan Karczemki Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty


Wyświetleń: 5414

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ