XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Artur Gowino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Janusze Joggingu
2 Antczak Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
3 Antoniewicz Paweł Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 8 Rumia
4 Baniel Alicja Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
5 Bartkowski Michał Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
6 Bielecka Barbara Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 48 Gdynia
7 Bienias Klaudia Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
8 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
9 Brzezik Damian Gościcino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
10 Budzisz Amelia KUŹNICA Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Jastarnia
11 Cetra Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr6
12 Chuchra Mateusz Toruń Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) MKL Toruń
13 Czerlikowski Paweł Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP28 Gdynia
14 Czerwiec Jaśmina Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) RKS Rumia i SP9
15 Czerwionka Wiktor Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
16 Domagała Pola Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 9 Rumia
17 Duda Jasiek Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
18 Dybowski Oskar Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Komando Flaki
19 DYLAK ADAM reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
20 Ferra Krzysztof Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
21 Fetta Maciej Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) LKS Zorza Gdynia
22 Hinz Jakub Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
23 Jachimska Julianna Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
24 Keller Gracjan Karczemki Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty
25 Kolasa Lea reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
26 Konarzewski Adam Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Rumia biega / SP6 Rumia
27 Kreft Paulina Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Taem Kreft
28 Kruk Maja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
29 Leik Marta Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 8 Gdańsk
30 Lewandowski Dominik Bolszewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
31 Linda Dawid Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 rumia
32 Lodzińska Jacek Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
33 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
34 MEJ OLAF reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
35 Mika Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 31 Gdynia
36 Miszewski Tymoteusz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
37 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty
38 Nastały Łukasz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
39 Oreszke Franciszek Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
40 Ossowski Kacper Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
41 Pac Ola Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 4 Reda
42 Pawłowska Marta Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
43 Rombel Hubert Braniewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
44 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
45 Rybacki Igor Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 4 Rumia
46 Rybicka Alicja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
47 Śpiewak Hanna Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 Rumia
48 Szmidt Paulina reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
49 SZWARC TAMARA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
50 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) ZKiW Kulice
51 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS LA Banino
52 Truszkowska Amelia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 6 Rumia
53 Ufnowska Maja Czersk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
54 Waleśkiewicz Mateusz Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
55 Wiczling Konrad Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
56 Wiśniewska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
57 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
58 Wolańska Urszula Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
59 Żornaczuk Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
60 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
61 Łagód Szymon Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze


Wyświetleń: 5456

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ