Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rzetelny Oskar | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | |
2 | Lewandowska Antonina | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | |
3 | Stoińska Julia | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SP 1 RUMIA | |
4 | Urbaniak Wiktoria | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 1 Rumia | |
5 | Mendalka Pola | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 1 Rumia | |
6 | LASZUK OLIWIA | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 1 Rumia | |
7 | Nowak Wiktoria | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
8 | Brzezik Michał | Gościcino | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | POLIPACK TEAM GWE | |
9 | Bąkała Michalina | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
10 | Godula Natalia | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
11 | Tasior Amelia | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
12 | Pobudkiewicz Zuzanna | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
13 | Godula Jagoda | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
14 | Lodzińska Martyna | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
15 | Grzegorczyk Aleksandra | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
16 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | RKS Rumia | |
17 | Kwaśny Krystian | GOSTKOWO | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SP Gostkowo | |
18 | Ossowicka Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SP 6 Gdynia | |
19 | ZYLA JULIA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
20 | KUCHARCZYK LAURA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
21 | MATYJASZCZYK WIKTOR | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
22 | LEWANDOWSKA ZOFIA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
23 | POZANSKA POLA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
24 | OLESZEK ZUZANA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
25 | MACHNICKI MAREK | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
26 | GDANIETZ DOMINIK | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
27 | TALASKA TOMEK | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
28 | SZEWCZYK JULIA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
29 | Bolda Marysia | Władysławowo | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
30 | Suszek Mateusz | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
31 | Ferra Antonina | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
32 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
33 | Antczak Marta | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SP9 Rumia | |
34 | Prabucki Nikodem | Wejherowo | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
35 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Bolszewo | |
36 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Bolszewo | |
37 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 17 Gdynia | |
38 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SGA Gdynia | |
39 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ZKiW Kulice | |
40 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 8 Lębork | |
41 | Latosinska Paulina | KUŹNICA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Jastarnia | |
42 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | LKS Zorza Gdynia | |
43 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
44 | PIOTROWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SZTORM KOSAKOWO | |
45 | Gawrylczyk Nina | Gdynia | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | |||
46 | Dancewicz Filip | Gdynia | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | |||
47 | Sikora Dawid | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 31 Gdynia | |
48 | Marat Agnieszka | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SP 31 Gdynia | |
49 | Maj Magdalena | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | RKS Rumia | |
50 | Wirkowska Marta | Wejherowo | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi | |
51 | Wielgos Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 39 Gdynia | |
52 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
53 | Gazarkiewicz Oliwia | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
54 | Pociask Mikołaj | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ESS Rumia | |
55 | Śpiewak Emilia | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SSP Rumia | |
56 | Witkowiak Natalia | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
57 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
58 | Fatel Adrian | Czymanowo | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Podstawowa w Gniewinie | |
59 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 3 Reda | |
60 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
61 | Lubecki Szymon | Będomin | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
62 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ZORZA Gdynia |
Wyświetleń: 18757