XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rzetelny Oskar Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
2 Lewandowska Antonina Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
3 Stoińska Julia RUMIA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SP 1 RUMIA
4 Urbaniak Wiktoria RUMIA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 1 Rumia
5 Mendalka Pola RUMIA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 1 Rumia
6 LASZUK OLIWIA RUMIA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 1 Rumia
7 Nowak Wiktoria RUMIA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
8 Brzezik Michał Gościcino Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) POLIPACK TEAM GWE
9 Bąkała Michalina Szczenurze Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) UKS Ekoludek Szczenurze
10 Godula Natalia Szczenurze Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) UKS Ekoludek Szczenurze
11 Tasior Amelia Szczenurze Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) UKS Ekoludek Szczenurze
12 Pobudkiewicz Zuzanna Szczenurze Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) UKS Ekoludek Szczenurze
13 Godula Jagoda Szczenurze Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) UKS Ekoludek Szczenurze
14 Lodzińska Martyna Szczenurze Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) UKS Ekoludek Szczenurze
15 Grzegorczyk Aleksandra Szczenurze Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) UKS Ekoludek Szczenurze
16 Robaszkiewicz Olga Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) RKS Rumia
17 Kwaśny Krystian GOSTKOWO Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SP Gostkowo
18 Ossowicka Magdalena Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SP 6 Gdynia
19 ZYLA JULIA reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
20 KUCHARCZYK LAURA reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
21 MATYJASZCZYK WIKTOR reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
22 LEWANDOWSKA ZOFIA reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
23 POZANSKA POLA reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
24 OLESZEK ZUZANA reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
25 MACHNICKI MAREK reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
26 GDANIETZ DOMINIK reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
27 TALASKA TOMEK reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
28 SZEWCZYK JULIA reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Uks 1 REDA
29 Bolda Marysia Władysławowo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
30 Suszek Mateusz Rokitnica Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 4 Pruszcz Gdanski
31 Ferra Antonina Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
32 Rombel Dagmara Braniewo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
33 Antczak Marta Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SP9 Rumia
34 Prabucki Nikodem Wejherowo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
35 Konkol Maja Bolszewo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Bolszewo
36 Klas Gabriel Bolszewo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Bolszewo
37 Paszka Natalia Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 17 Gdynia
38 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SGA Gdynia
39 Szwedowski Kacper Kulice Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) ZKiW Kulice
40 Lewandowska Sonia Lębork Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 8 Lębork
41 Latosinska Paulina KUŹNICA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Jastarnia
42 Fetta Dominika Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) LKS Zorza Gdynia
43 Kuchta Antoni Sopot Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
44 PIOTROWSKI ŁUKASZ GDYNIA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SZTORM KOSAKOWO
45 Gawrylczyk Nina Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
46 Dancewicz Filip Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
47 Sikora Dawid Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 31 Gdynia
48 Marat Agnieszka Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SP 31 Gdynia
49 Maj Magdalena Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) RKS Rumia
50 Wirkowska Marta Wejherowo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi
51 Wielgos Oliwia Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 39 Gdynia
52 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
53 Gazarkiewicz Oliwia Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
54 Pociask Mikołaj Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) ESS Rumia
55 Śpiewak Emilia Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SSP Rumia
56 Witkowiak Natalia Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
57 Radtke Liliana Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
58 Fatel Adrian Czymanowo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Podstawowa w Gniewinie
59 Pouch Martyna Reda Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 3 Reda
60 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
61 Lubecki Szymon Będomin Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009)
62 Teska Patrycja Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) ZORZA Gdynia


Wyświetleń: 10789

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ