XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Halman Nikola Luzino Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007)
2 Kazyaka Szymon Reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) PESS Rumia
3 Trzebiatowska Martyna Rumia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
4 Wawrzyniak Igor Gościcino Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) POLIPACK TEAM GWE
5 Buśko Mateusz Szczenurze Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) UKS Ekoludek Szczenurze
6 Waleśkiewicz Natalia Szczenurze Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) UKS Ekoludek Szczenurze
7 Wolańska Aleksandra Szczenurze Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) UKS Ekoludek Szczenurze
8 Mika Krzysztof Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) SP 31 Gdynia
9 Pstragowska Natalia reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
10 ZIEMIANCZYK GRACJAN reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
11 FERRA KACPER reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
12 IWASIUTA WOJCIECH reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
13 BEHRENDT JULIA reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
14 KLEJNO KONRAD reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
15 SABISZ MATEUSZ reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
16 KRZEMIEN FILIP reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
17 GDANIETZ SZYMON reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
18 MOLENDA PAULINA reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
19 DYLAK JAKUB reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
20 browarczyk-bogdziewicz telimena reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA
21 Rybicka Daria Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
22 Piotrowski Krystian Kosakowo Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) ULKS SKOCZEK POGORZE
23 Kitowski Maciej Rumia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Sp 1 Rumia
24 Kmieciak Weronika Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007)
25 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007)
26 Zakrzewski Mateusz Warszkowo Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007)
27 Czarnowska Zuzanna Reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) FabrykaDobrejZabawy.pl
28 Kankowski Kordian Luzino Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007)
29 Żornaczuk Olga Rumia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) SP 1 Rumia
30 PIOTROWSKI PAWEŁ GDYNIA Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) SZTORM KOSAKOWO
31 Baranowski Tadeusz Jastarnia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Baranowski Team
32 Dancewicz Bartek Wejherowo Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007)
33 Marat Grzegorz Rumia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) UKS Cisowa SP 31 Gdynia
34 Rybacka Wiktoria Rumia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) SP 4 Rumia
35 Stępinska Kornelia Reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda


Wyświetleń: 10788

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ