III KrwiObieg Warszawa

TERMIN I MIEJSCE

Bieg odbędzie się w dniu 20 lub 21 czerwca 2020 roku 

 1. Wszystkie biegi 3.KRWIOBIEG WARSZAWA z uwagi na wprowadzony przez rząd zakaz organizacji dużych imprez sportowych, odbędą się w formule indywidualnej.
 2. W biegu mogą brać udział osoby pełnoletnie, jak również dzieci za zgodą rodziców (dotyczy biegów dla dzieci, jak również uczestników biegu zasadniczego poniżej 18 roku życia).
 3. Biegi dla dzieci przewidziane są na dystansach:
  1. „Białe krwinki 100 metrów” – bieg dzieci do 3 lat
  2. „Białe krwinki 200 metrów” – bieg dzieci do 5 lat
  3. „Czerwone krwinki 500 metrów” – bieg dzieci od 5 do 10 lat
  4. „Czerwone krwinki 1000 metrów” – bieg dzieci od 8 do 12lat
  5. „Czerwone krwinki 1500 metrów” – bieg dzieci od 12 do 16 lat

Uczestnikami biegu mogą być wyłącznie dzieci, które uzyskały zgodę rodziców, biegi odbywają się w obecności i pod nadzorem rodziców.  

 1. Biegi zasadnicze przewidziane są na dystansach:
  1. „Mały KrwiObieg 5 kilometrów”. Uczestnikami biegu mogą być osoby powyżej 16 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w biegu, za zgodą rodziców i w obecności rodziców (wspólny bieg lub nadzór jadącego na rowerze rodzica obok biegnącego dziecka).
  2. „Duży KrwiObieg 10 kilometrów” – Uczestnikami biegu mogą być osoby powyżej 16 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w biegu za zgodą rodziców i w obecności rodziców (wspólny bieg lub nadzór jadącego na rowerze rodzica obok biegnącego dziecka).
   W przypadku, gdy zawodnik wystartuje na dystansie Dużego KrwiObiegu 10km, a ukończy tylko jedną pętle otrzyma medal biegu, jednak nie zostanie sklasyfikowany na dystansie Małego KrwiObiegu.
  3. „Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking”. Uczestnikami mogą być osoby w wieku od 5 do 105 roku życia, Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w biegu za zgodą rodziców i w obecności rodziców (wspólny start lub nadzór jadącego na rowerze rodzica obok biegnącego dziecka). W tej kategorii startują chodziarze - startujący bez kijków oraz zawodnicy Nordic Walking - start z kijkami (każdy z uczestników startuje  ze swoim zestawem kijków nordic walking).
  4. Bieg sztafetowy 50km – dla 4-6 uczestników, łączny długość biegu wszystkich zawodników to 50km. Szczegóły dotyczące startu na tym dystansie określa Załącznik nr 1. do niniejszego Regulaminu: „Regulamin Bieg Sztafetowy oraz Ultramaraton 50km”
  5. „Ultramaraton 50km” – łączny długość biegu wszystkich zawodników to 50km. Szczegóły dotyczące startu na tym dystansie określa Załącznik nr 2. do niniejszego Regulaminu: „Regulamin Bieg Sztafetowy oraz Ultramaraton 50km”
 2. Termin biegu - Organizator określa przedział czasowy w którym zawodnicy mają zrealizować swój start na 20 i 21 czerwca 2020r. Zawodnik może wystartować o dowolnej godzinie dowolnego dnia w dowolnym miejscu. Zalecamy aby ze względów bezpieczeństwa bieg odbywał się w przedziale dziennym (od świtu do zmierzchu).
 3. Trasa biegu będzie trasą wyznaczoną indywidualnie przez każdego z uczestników i ma odpowiadać dystansowi na jaki zawodnik się zapisał. Ze względów zdrowotnych rekomendujemy start w obiektach leśnych w których nie ma obowiązku zakrywania twarzy maseczką lub chustą.
 4. Pomiar czasu będzie realizowany indywidualnie przez każdego z zawodników za pomocą własnych urządzeń elektronicznych. Organizator dopuszcza wszelkie możliwe sposoby pomiaru elektronicznego: zegarek sportowy dowolna aplikacja na telefonie. W przypadku braku zegarka sportowego lub/i aplikacji na telefonie rekomendujemy zainstalowanie aplikacji Endomondo (https://www.endomondo.com)
 5. Bieg realizowany ma być biegiem ciągłym, niewolno w trakcie biegu używać „pauzowania” aplikacji i odpoczywać nawet w celu uzupełnienia płynów. Organizator zaleca bieg z małą butelką wody.
 6. Klasyfikacja będzie prowadzona na podstawie przesłanych przez zawodników zdjęć dowodowych które organizator wprowadzi to tabeli wyników. Zdjęcie dowodowe ma pokazywać podsumowanie biegu: zdjęcie tarczy zegarka, zrzut ekranu w telefonie. Na zdjęciu musi być widoczny wyraźnie: przebiegnięty dystans i czas przebiegniętego dystansu.
 7. Zdjęcia dowodowe zawodnicy przesyłają do końca dnia 21 czerwca na adres e-mail biuro@krwiobiegwarszawa.pl lub jako wiadomość na profilu FB https://www.facebook.com/KrwiobiegWarszawa/ . Zachęcamy również do wstawiania zdjęć z odbytej aktywności i zdjęć dowodowych na wydarzeniu na FB   https://www.facebook.com/events/391001151534805/
 8. Organizator przygotuje i opublikuje klasyfikację biegów do 25 czerwca 2020r.
 9. W ramach opłaty startowej, z zastrzeżeniem innych zapisów regulaminu, każdy uczestnik Biegu otrzyma „pakiet biegu” tj.:
  • numer startowy w wersji elektronicznej
  • medal
  • dyplom wsparcia Mazowiecki Oddział Okręgowy PCK (z podziękowaniem)
  • upominki i pamiątki od sponsorów i partnerów
  • wysyłkę kurierską lub pocztową wyżej wymienionych materiałów na wskazany przez zawodnika adres.
 10. Aby otrzymać materiały „pakietu biegu” każdy z zawodników do 19 czerwca wysyła na adres e-mail biuro@krwiobiegwarszawa.pl dane adresowe wraz z imieniem nazwiskiem oraz numerem telefonu.
 11. Wysyłki będą realizowane w ciągu 8 dni roboczych po opublikowaniu wyników biegu
 12. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą Bieg, otrzymają pamiątkowe medale.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia nagród rzeczowych w wybranych przez siebie klasyfikacjach. Pierwsze miejsca w kategoriach biegów dla dorosłych zostaną nagrodzone pucharami i zestawami kosmetyków.
 14. W każdym z biegów dla dorosłych nagrodzone zostaną trzy pierwsze osoby w kategoriach kobiety i mężczyźni (organizator nie przewiduje nagradzania zwycięzców w kategoriach wiekowych).
 15. Warunkiem sklasyfikowania zawodnika lub zawodniczki i otrzymania medalu jest ukończenie Biegu.

Wyświetleń: 8817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ