III KrwiObieg Warszawa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Irzyk Blanka Płock START Pakiet Krwinki
2 Irzyk Marlena Płock START Pakiet Nordic Walking
3 Irzyk Piotr Płock START Pakiet Nordic Walking
4 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK START Pakiet Nordic Walking
5 stasiński rafał żyrardów START Pakiet Ultramaraton 50 km
6 Ślusarczyk Magdalena Warszawa START Pakiet Nordic Walking
7 Wilk Jakub Lublin START Pakiet Mały i Duży KrwiObieg
8 Pawlak Jacek Pawlak Łomianki START Pakiet Mały i Duży KrwiObieg
9 Gula Tomasz Gula Warszawa START Pakiet Ultramaraton 50 km
10 Bogucka Aneta Warszawa START Pakiet Mały i Duży KrwiObieg
11 Orzyłowska Katarzyna Wierzbin START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi
12 Konkowska-Szymańska Joanna Warszawa START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi Warsaw Run Club
13 Czernich Kamil Warszawa START Pakiet Ultramaraton 50 km
14 Jóźwiak Arkadiusz Warszawa START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi
15 Zych MARIUSZ Warszawa START Pakiet Ultramaraton 50 km Biegaj Pod Okiem Trenera Rafał Krzeszewskiego
16 Degner Damian Płock START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi Active Ruuners Płock
17 Bernat Jakub wARSZAWA START Pakiet Krwinki
18 Markiewicz Radosław Markiewicz Warszawa START Pakiet Mały i Duży KrwiObieg Team DalejLama
19 Spalińska-Pietrulińska Wiktoria Warszawa START Pakiet Ultramaraton 50 km Spartanie Dzieciom
20 Gnatowicz Jakub Grodzisk mazowiecki START Pakiet Krwinki
21 Gnatowicz Szymon Grodzisk mazowiecki START Pakiet Krwinki
22 RADOMSKI Marcin Płock START Pakiet Nordic Walking Biegam W Sfetsze
23 Marszałek Marcin Warszawa START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi
24 Wojtkowski Franciszek Warszawa START Pakiet Krwinki
25 PIEKART Wiktoria Warszawa START Pakiet Krwinki
26 Jakim Marcin Grodzisk Mazowiecki START Pakiet Nordic Walking
27 Skrobowska Aleksandra Warszawa START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi Grupa Biegowa UM W-wa
28 Bernat Andrzej Warszawa START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi HDK Krewki Ursynów
29 Surowiecki Marcin Ząbki START Pakiet Mały i Duży KrwiObieg
30 Kotlarz Aleksander Warszawa START Pakiet Krwinki SP 87
31 Michałowska Zuzanna Warszawa START Pakiet Krwinki Przedszkole 346
32 Michałowka Nikola Warszawa START Pakiet Krwinki Sp53
33 Gajewski Konrad RADOMSKO START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi
34 Chytrzyńska Marta Kraków START Pakiet Ultramaraton 50 km Kromeczek Team
35 Gałka Renata Gałka Krakow START Pakiet Ultramaraton 50 km Kromeczek Team
36 Biegański Bogumił Gdynia START Pakiet Honorowi Dawcy Krwi BigYellowFoot AdventureTeam


Wyświetleń: 14114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ