Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtczak Renata | Michrówek | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
2 | Byliniak Michał | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
3 | Kaleta Jerzy | Radom | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
4 | Smykiewicz Joanna | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
5 | Urbanek Joanna Urbanek | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
6 | Rosołowska Marzena | Rosołów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
7 | Płodzik Łukasz | Jurki | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
8 | Rokosz Zofia | Michrówek | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
9 | Chądzyńska Martyna | Wola Grabska | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Miód malina z ciechlina | M | |
10 | Guciewska Milena | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
11 | Jarzębska Karina | Bielany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
12 | Rudnicka Natalia | Ciechlin | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Miód malina z ciechlina | M | |
13 | Martyniak Sławomir | Falęcin | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Sołtys Falęcina | XL | |
14 | Mielczarek Katarzyna | Tomaszówka | Dystans podstawowy 1918m | L | |||
15 | Stykowska Izabela | Tomaszówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
16 | Przybysz Małgorzata | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
17 | Dynowska Marianna | Michrów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
18 | Dynowski Szymon | Michrów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
19 | Glapiński Igor Glapiński | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
20 | Kiełczewska Lidia | Dabrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | S | |
21 | Kiełczewski Łukasz | Dabrowka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | S | |
22 | Kołacz Andrzej | Dabrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Klub Seniora w Wilczorudzie | XL | |
23 | Kołacz Anna | Dąbrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Klub Seniora w Wilczorudzie | XL | |
24 | Stykowska Zuzanna | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
25 | Kusiak Mieczysla | Wilczoruda-Parcela | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
26 | Roszak Beata | Dąbrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
27 | Hadowska Emilia | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
28 | Hadowska Ala | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
29 | Deska Patrycja | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | CKZiU Nowa Wieś | S | |
30 | Stawicki Bartek | Konie | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | S | |
31 | Farjaszewski Jakub | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Karolew | S | |
32 | Farjaszewska Maja | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Karolew | S | |
33 | Farjaszewska Beata | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Karolew | M | |
34 | Chyła Igor | Cychry | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
35 | Chyła Marlena | Cychry | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
36 | Bernacka Małgorzata | Dąbrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
37 | Krasowska Katarzyna | Ginetówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
38 | Wicińska Aneta | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
39 | Markiewicz Ilona | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
40 | Stawicka Agnieszka | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | M | |
41 | Sitarek Mariusz | Konie | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Osp Konie | XL | |
42 | Górniak Luiza | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | KGW Dziarskie Babki Kocerany | M | |
43 | Szymczak Małgorzata | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
44 | Sochacka Martyna | Konie | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Karolew | S | |
45 | Horst Marcin | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | KKS | L | |
46 | Horst Aneta | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | KGW Dziarskie Babki Kocerany | M | |
47 | Polak Justyna | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | M | |
48 | Wieczorek Anna | Witalówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | L | |
49 | Żuchowska Barbara | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | M | |
50 | Aderek Elżbieta | Kruszew | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | L | |
51 | Wójcik Agnieszka | Michrów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | M | |
52 | SOBOCIŃSKI PIOTR | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | L | |
53 | Sobocińska Anna | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | M | |
54 | Szymczak Jacek | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Sympatycy KGW "Dziarskie babki" Kocerany | L | |
55 | Szybowska-Szymczak Joanna | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | KGW "Dziarskie babki" Kocerany | L | |
56 | Kołacz Aneta | Ciechlin | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
57 | Czajkowska Magdalena | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
58 | Koch Katarzyna | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
59 | Stępień Anita | Warszawa | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
60 | Gwara Rafał | Dobiesz | Polska | Dystans podstawowy 1918m | FC Mundialito | L | |
61 | Zielony Tomasz | Konie | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Ejjooo :) | XL | |
62 | Stępniewska Monika Stępniewska | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
63 | Kubiczek Jagoda | Częstochowa | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
64 | Krukowska Hanna | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
65 | Sander Paweł | Wilczoruda-Parcela 3 48 6686049 | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Przyjaciele | L | |
66 | Sander Julitta | Wilczoruda-Parcela 3 48 6686049 | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | L | |
67 | Winnicki Kamil | Sochaczew | Polska | Dystans podstawowy 1918m | UKS Filipides Teresin | L | |
68 | Rożej Darek | Broniszew | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
69 | Albinowski Marcin | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
70 | Dominiak Paweł | Michrów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
71 | Dłużyńska Natalia | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
72 | Sotek Tomasz | Drwalew | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
73 | Krasowska Paulina | Ginetówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
74 | Krasowska Barbara | Ginetówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
75 | Korczak Norbert | Kruszew | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
76 | Wicinska Kinga | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
77 | Dynowska Urszula | Warszawa | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
78 | Dynowski Piotr | Michrów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
79 | Łyczak Renata | Załęże Duże | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
80 | Kłos-Frączak Beata | Załęże Duże | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
81 | Wojdalski Dominik | Kornelówka 19 | Polska | Dystans podstawowy 1918m | FC Mundialito | L |
Wyświetleń: 10464