Bieg Charytatywny dla Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS

Zapraszam was serdecznie na piękne wydarzenie ,jest to Bieg Charytatywny dla Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS.Będzie to najpiękniejsze wydarzenie w Malborku. Bieg odbędzie sie 27.10.2019 o godzinie 15:00 nad Nogatem (koło mostu drewnianego) .Cały dochód z tego pięknego wydarzenia zasili konto REKSA na potrzeby czworonogów.


Dla każdego uczestnika biegu na mecie,będzie czekał piękny medal , nie zabraknie również gadżetów pamiątkowych oraz wspaniałych wrażeń po biegu .


LIMIT UCZESTNIKÓW 150 OSÓB !!

(Po przekroczeniu limitu zawodników, uczestnik otrzymuje zapasowy numer startowy, po biegu możliwość wpisania się na listę celem zamówienia medalu) 


NA MIEJSCU BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA SIE NA BIEG !!


Na miejscu gdzie odbędzie sie bieg będzie stała puszka do której będziecie mogli dołożyć cegiełkę na rzecz REKSA. Ponadto jest potrzebna również karma, koce,ręczniki, prześcieradła dla psiaków i kotków .

ZAPRASZAM WSZYSTKICH !
PRZEBIEGNIJ, POMASZERUJ, PRZEJEDŹ… . 5 KM I POMÓŻ CZWORONOGOM !!

 

TERMIN MIEJSCE I OPŁATA STARTOWA:
• 27 października godzina 15:00 NAD NOGATEM (koło mostu drewnianego)
• Opłata startowa za udział w biegu jest cegiełka do puszki (KTÓRA BEDZIE SIE ZNAJDOWAĆ W NAMIOCIE ORGANIZATORA)
• Start oraz meta biegu: PRZY MOŚCIE DREWNIANYM
• Trasa biegu będzie posiadać oznaczony każdy kilometr


Limit czasu:
• Limit czasu wynosi 2 godziny .Zawodnicy powyżej limitu czasu nie będą klasyfikowani
• Zawodnicy, którzy zrezygnują lub nie ukończą biegu zobowiązani są do opuszczenia trasy i zdjęcia numeru. Zawodnik ponosi pełną odpowiedzialność za własne działania i zachowanie
stosowne do przepisów ruchu drogowego oraz kodeksu cywilnego.

Wyświetleń: 2875

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ