Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Potwierdzenie zamówienia koszulki / od 5.12 - brak możliwości zamawiania koszulek | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzażewski Marek | Bytom | Polska | Bieg | Opel Active Team | Nie, nie zamówiłam/em | |
2 | Putaj Rafał | Kraków | Polska | Bieg | PGB Sportowa Paczka | Nie, nie zamówiłam/em | |
3 | Pendolski Franciszek | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
4 | Jacoszek Rafał | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
5 | Morawiec Agnieszka | Kraków | Polska | Bieg | Wataha | Nie, nie zamówiłam/em | |
6 | Szostak Agnieszka | Kraków | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
7 | Ciaciura-Jarno Magdalena | Ruda Śląska | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
8 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
9 | Gustaw Malgorzata | Mikołów | Polska | Bieg | klaaaasyka | Nie, nie zamówiłam/em | |
10 | Gustaw Jakub | Mikołów | Polska | Bieg | klaaaasyka | Nie, nie zamówiłam/em | |
11 | Kozlowski Tomasz | Katowice | Polska | Bieg | tri4fun | Nie, nie zamówiłam/em | |
12 | Grzegorzek Andrzej Grzegorzek | Strzelce Opolskie | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
13 | Panta Roman | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
14 | Majewska Gizela | Pyskowice | Polska | Bieg | Night Runners Pyskowice | Nie, nie zamówiłam/em | |
15 | Dziki Marek | Rogoznik | Polska | Bieg | Jak Dzik w Szyszki/Ryski z Rogola | Nie, nie zamówiłam/em | |
16 | Jaskólski Szymon Jaskólski | Katowice | Polska | Bieg | Carbon OCR Racing Team | Nie, nie zamówiłam/em | |
17 | Loska Tomasz | Łaziska Górne | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
18 | Łyczkowski Kamil | wałbrzych | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
19 | Tomczak Jacek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg | Gladiators RMF4RT | Nie, nie zamówiłam/em | |
20 | Kasztelan-Hunia Ewa | Bytom | Polska | Bieg | 4 LO Bytom | Nie, nie zamówiłam/em | |
21 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Bieg | Energoprojekt-Katowice | Nie, nie zamówiłam/em | |
22 | Pawlik Tomasz | Sosnowiec | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
23 | Botor Szymon | Mysłowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
24 | Plutka Wojciech | Rydułtowy | Polska | Bieg | Aktywni Rydułtowy | Nie, nie zamówiłam/em | |
25 | Kęska Arkadiusz | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
26 | Pakuła Wojciech | Radzionków | Polska | Bieg | TEAM 96 | Nie, nie zamówiłam/em | |
27 | Jonderko Łukasz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg | TourSportRunningTeam | Nie, nie zamówiłam/em | |
28 | Wilczyńska Aneta | Jaworzno | Polska | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | Nie, nie zamówiłam/em | |
29 | Walczyk Roman | Kraków | Polska | Bieg | Water Knights | Nie, nie zamówiłam/em | |
30 | Wisniewski Georg | Nüdlingen | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
31 | tracz barbara | Gliwice | Polska | Bieg | ELZAB ACTIVE TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | |
32 | Szamburski Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
33 | Kamrowski Łukasz | Katowice | Polska | Bieg | PAE Goggle Team | Nie, nie zamówiłam/em | |
34 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Polska | Bieg | Night Runners Zabrze | Nie, nie zamówiłam/em | |
35 | Chorążewicz Łukasz | Bielsko Biała | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
36 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | |
37 | Pietrasiak Daniel | Sosnowiec | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
38 | Kołton Justyna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
39 | Staworzyński Dawid | Będzin | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
40 | CHOJNA ZYGMUNT | Piekary Śląskie | Polska | Bieg | Socios Silesia | Nie, nie zamówiłam/em | |
41 | Szewczyk Urszula | Katowice | Polska | Bieg | Augusteam | Nie, nie zamówiłam/em | |
42 | Kolakowska Anna | Voorburg | Polska | Bieg | BP Running Team Gliwice | Tak, zamówiłam/em | |
43 | Niegłos Karolina | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
44 | pander marek | orzesze | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
45 | Adamska Ewa Adamska | Ruda Śląska | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
46 | Tokarz Andrzej | Knurów | Polska | Bieg | Spartan Knurów | Tak, zamówiłam/em | |
47 | Wiener Marcin | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
48 | Czapla Seweryn | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
49 | Kapicki Jan | Mysłowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
50 | Mroczek Monika | Ruda Śląska | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
51 | Spyrka Monika | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg | Klub Biegacza Fartlek | Tak, zamówiłam/em | |
52 | Wutke Małgorzata Wutke | Pruszków | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
53 | Wolański Michał Wolański | Częstochowa | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
54 | Wasiołka Adam | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
55 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | Tak, zamówiłam/em | |
56 | Bożek Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
57 | mosz tomasz | dabrowa gornicza | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
58 | Bogusz Damian | Zabrze | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
59 | Nikodon Paweł | Gliwice | Polska | Bieg | Nikodon Dream ream | Nie, nie zamówiłam/em | |
60 | Makos Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg | Siemanowice i Przyjaciele Biegają | Nie, nie zamówiłam/em | |
61 | Kuczek Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | Nie, nie zamówiłam/em | |
62 | Kałuża Arek | Tychy | Polska | Bieg | Inżynieria Biegania Team | Nie, nie zamówiłam/em | |
63 | Grząba Joanna | Sosnowiec | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
64 | Siara Bartosz | Sosnowiec | Polska | Bieg | 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej | Nie, nie zamówiłam/em | |
65 | Damaszek Grzegorz | Nowe Chechło | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
66 | Matera Kinga | Wysoka | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
67 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
68 | Hawlena Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg | Lubię Burpees'y | Nie, nie zamówiłam/em | |
69 | Gierok Artur | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
70 | Jacek Angelika | Tworóg | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
71 | Jaron Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
72 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
73 | Tyszkiewicz Damazy | Ruda Slaska | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
74 | Lniany Beniamin Lniany | Ruda Śląska | Polska | Bieg | pobiega(l)niany | Nie, nie zamówiłam/em | |
75 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Polska | Bieg | Gitfit | Nie, nie zamówiłam/em | |
76 | Szyguła Basia | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
77 | Szyguła Anna | Katowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
78 | Porwit Aleksandra | Goczałkowice Zdrój | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
79 | Ołubek Robert | Żory | Polska | Bieg | HRmax Żory | Nie, nie zamówiłam/em | |
80 | Cituk Grzegorz | Tychy | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
81 | Nec Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg | #wkurwteam | Nie, nie zamówiłam/em | |
82 | Nec Dominika | Mysłowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
83 | Duda Łukasz | Chorzów | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
84 | Stalmach MArek | Żory | Polska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | ||
85 | mól wioletta | czeladź | Polska | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | |
86 | Chęciński Tomasz Jr | Gliwice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
87 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | Tak, zamówiłam/em | |
88 | Chmurko Michał | Żernica | Polska | Bieg | Blacksheep Team | Nie, nie zamówiłam/em | |
89 | Kowalski Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg | W pogoni za duchem | Nie, nie zamówiłam/em | |
90 | Dziąbor Andrzej | Będzin | Polska | Bieg | #byledomety | Nie, nie zamówiłam/em | |
91 | Wochnik Beata | Katowice | Polska | Bieg | Biegamy z oszczepem | Tak, zamówiłam/em | |
92 | Duży Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | |
93 | Chuchro Michał | Oświęcim | Polska | Bieg | Rebellion off free runers | Nie, nie zamówiłam/em | |
94 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
95 | FLORKIEWICZ SŁAWOMIR | SOSNOWIEC | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
96 | Bartodziej Aleksandra | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
97 | Przebinda Renata | Wołowice | Polska | Bieg | #AdamCzerwińskiTeam | Nie, nie zamówiłam/em | |
98 | Przebinda Bogdan | Wołowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
99 | Paluchiewicz Szymon | Pawłowice | Polska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | ||
100 | Mikłasz Marcin Mikłasz | Katowice | Polska | Bieg | Spokojny dreptacz | Nie, nie zamówiłam/em |
Wyświetleń: 52792