Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Potwierdzenie zamówienia koszulki / od 5.12 - brak możliwości zamawiania koszulek | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#AdamCzerwińskiTeam | |||||||||
1 | Przebinda Renata | Wołowice | Bieg | #AdamCzerwińskiTeam | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
#Wawrzynteam | |||||||||
2 | Kawa Joanna | Mysłowice | Bieg | #Wawrzynteam | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
#bbkts | |||||||||
3 | Pilecka Karolina | Sosnowiec | Bieg | #bbkts | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
#biegambolubię | |||||||||
4 | Trocki Tomasz | Czerwionka-Leszczyny | Bieg | #biegambolubię | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
#byledomety | |||||||||
5 | Dziąbor Andrzej | Będzin | Bieg | #byledomety | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
6 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Bieg | #byledomety | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
#czeladzbiega | |||||||||
7 | Lassota-Bujak Mariola | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
8 | mól wioletta | czeladź | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
9 | Kaszuba Katarzyna | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
10 | Kaszuba Łukasz | Czeladz | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
11 | Pernikoza Michał | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
12 | Pilarczyk Andrzej | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
13 | SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA | CZELADŹ | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
14 | Bujak Marek | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
15 | Klejszta Grzegorz | Mysłowice | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
16 | kapa tomasz | czeladź | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
17 | Bujak-Kapa Dorota | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
#wkurwteam | |||||||||
18 | Nec Grzegorz | Mysłowice | Bieg | #wkurwteam | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
4 LO Bytom | |||||||||
19 | Kasztelan-Hunia Ewa | Bytom | Bieg | 4 LO Bytom | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
8a.pl | |||||||||
20 | Goździcki Leszek | Zabrze | Bieg | 8a.pl | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
21 | Siara Bartosz | Sosnowiec | Bieg | 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
32 RRP Katowice | |||||||||
22 | Kukla Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Bieg | 32 RRP Katowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
100MCP | |||||||||
23 | Szczerba Andrzej | SOSNOWIEC | Bieg | 100MCP | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
AKMB Pędziwiatr Gliwice | |||||||||
24 | Dworski Marek | Gliwice | Bieg | AKMB Pędziwiatr Gliwice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
AP | |||||||||
25 | Pałaży Nina | Świętochłowice | Bieg | AP | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
AP Runners Team | |||||||||
26 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Bieg | AP Runners Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
AWF Katowice | |||||||||
27 | Smykla Agnieszka | Katowice | Bieg | AWF Katowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Ads Masna | |||||||||
28 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Bieg | Ads Masna | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Aktywni Rydułtowy | |||||||||
29 | Plutka Wojciech | Rydułtowy | Bieg | Aktywni Rydułtowy | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Amator | |||||||||
30 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg | Amator | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Augusteam | |||||||||
31 | Górska Agnieszka | Katowice | Bieg | Augusteam | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
32 | Szewczyk Urszula | Katowice | Bieg | Augusteam | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
33 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Bieg | Augusteam | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
34 | Kołodziej Joanna | Chorzów | Bieg | Augusteam | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
35 | Machajska Patrycja | Katowice | Bieg | Augusteam | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Aś Katowice | |||||||||
36 | Urbanek Dariusz | Ruda Śląska | Bieg | Aś Katowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
BAGNO | |||||||||
37 | Wiesiołek Paweł | Katowice | Bieg | BAGNO | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
BATORY LOTO | |||||||||
38 | Moskwa Karolina | Chorzów | Bieg | BATORY LOTO | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
39 | Rowińska Ania | Chorzów | Bieg | BATORY LOTO | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
BBJM | |||||||||
40 | Muszyński Jan | Katowice | Bieg | BBJM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
BBKTS | |||||||||
41 | Kułaczewski Krzysztof | Sosnowiec | Bieg | BBKTS | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
BIEGIEM RADOM! | |||||||||
42 | POŁOŃSKI ANDRZEJ | RADOM | Bieg | BIEGIEM RADOM! | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
BP Running Team Gliwice | |||||||||
43 | Kolakowska Anna | Voorburg | Bieg | BP Running Team Gliwice | Tak, zamówiłam/em | ||||
44 | Dadaś Janusz | Gliwice | Bieg | BP Running Team Gliwice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
45 | Dadaś Elżbieta | Gliwice | Bieg | BP Running Team Gliwice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
B T M Runners | |||||||||
46 | Hańczur Józef | Bytom | Bieg | B T M Runners | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Barel-Management | |||||||||
47 | Babiński Szymon | Zabrze | Bieg | Barel-Management | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Batory Loto | |||||||||
48 | Berke Rafał | Chorzów | Bieg | Batory Loto | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Beaumont RC | |||||||||
49 | Jarczyk Tomasz | Chorzów | Bieg | Beaumont RC | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Beta-Trans | |||||||||
50 | Horzela Błażej | Chorzów | Bieg | Beta-Trans | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Biegaj z Trenerami | |||||||||
51 | Kocyan Małgorzata | Gliwice | Bieg | Biegaj z Trenerami | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
BiegamBoLubię | |||||||||
52 | jakubowski marcin | katowice | Bieg | BiegamBoLubię | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Biegamy z Sercem | |||||||||
53 | Mańka Sławomir | Mikołów | Bieg | Biegamy z Sercem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
54 | Groborz Karolina | Zabrze | Bieg | Biegamy z Sercem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Biegamy z Sercem.pl | |||||||||
55 | Cieśla Arkadiusz | Katowice | Bieg | Biegamy z Sercem.pl | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
56 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Bieg | Biegamy z oszczepem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
57 | Wochnik Beata | Katowice | Bieg | Biegamy z oszczepem | Tak, zamówiłam/em | ||||
Biegiem przez góry/Muay Running Team | |||||||||
58 | CIEŚLAK DOMINIKA | Rabka Zdrój | Bieg | Biegiem przez góry/Muay Running Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Blacksheep Team | |||||||||
59 | Chmurko Michał | Żernica | Bieg | Blacksheep Team | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Born Tu Bi Lotac | |||||||||
60 | Holeczek Marcin | Chorzów | Bieg | Born Tu Bi Lotac | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Born to bi Lotać | |||||||||
61 | Brzoska Jacek | Ruda Śląska | Bieg | Born to bi Lotać | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Brak | |||||||||
62 | Konicki Grzegorz | Brak | Bieg | Brak | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Btm Ranners | |||||||||
63 | Szewczyk Roman | Bytom | Bieg | Btm Ranners | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Będzie życiówka | |||||||||
64 | Kucz Wojciech Kucz | Warszawa | Bieg | Będzie życiówka | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | |||||||||
65 | Pyka Marek Pyka | Siemianowice Śląskie | Bieg | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
66 | Kapela Mariusz | Bytom | Bieg | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
COIG SA Business Objects TEAM | |||||||||
67 | Wroński Artur | Tychy | Bieg | COIG SA Business Objects TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
CONSULTAS | |||||||||
68 | BIAŁAS TOMEK | Chorzów | Bieg | CONSULTAS | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Carbon OCR Racing Team | |||||||||
69 | Jaskólski Szymon Jaskólski | Katowice | Bieg | Carbon OCR Racing Team | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
70 | Wielgat-Kojdecka Magdalena | Tychy | Bieg | Carbon OCR Racing Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
71 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Bieg | Carbon OCR Racing Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
72 | Moń Sebastian | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Carbon OCR Racing Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
73 | Piguła Daria | Siemianowice Śląskie | Bieg | Carbon OCR Racing Team | Tak, zamówiłam/em | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
74 | Tyczka Piotr | Radzionków | Bieg | Cidry Lotajom | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
75 | Piontek Andrzej | Bytom | Bieg | Cidry Lotajom | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
76 | Tworek Dawid | Radzionków | Bieg | Cidry Lotajom | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
77 | Juda Artur | Radzionków | Bieg | Cidry Lotajom | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
CrossBox Siemianowice | |||||||||
78 | Otto Marcin | Siemianowice | Bieg | CrossBox Siemianowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Cross Świony | |||||||||
79 | Antonczenko Ewa | Świętochłowice | Bieg | Cross Świony | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Czeladź Biega :) | |||||||||
80 | Kraiński Piotr | Czeladź | Bieg | Czeladź Biega :) | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
DCWRP | |||||||||
81 | Zyguła Piotr | Katowice | Bieg | DCWRP | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
DROGADOTOKIO.PL | |||||||||
82 | Bogdoł Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg | DROGADOTOKIO.PL | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Daleko jeszcze? | |||||||||
83 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | Bieg | Daleko jeszcze? | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
84 | Mynarska Ligia | Bielsko-Biała | Bieg | Daleko jeszcze? | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Decathlon&Przyjaciele | |||||||||
85 | Kajzar Ewa | Rybnik | Bieg | Decathlon&Przyjaciele | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Decathlon CAR Gliwice | |||||||||
86 | Kula Jan | Gliwice | Bieg | Decathlon CAR Gliwice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Decathlon Rybnik & Przyjaciele | |||||||||
87 | Szymura Izabela | Rybnik | Bieg | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
88 | Szymura Wojciech | Rybnik | Bieg | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
89 | Reclik Jacek | Rybnik | Bieg | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | |||||||||
90 | Bielewicz Aleksandra | Sosnowiec | Bieg | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
91 | Tesluk Kuba | Żory | Bieg | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
DrużynaMOJACUKRZYCA.PL_Batory Loto | |||||||||
92 | Kugiel Grzegorz | Chorzów | Bieg | DrużynaMOJACUKRZYCA.PL_Batory Loto | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Dziabnięci Team | |||||||||
93 | Lalewicz Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Dziabnięci Team | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
ELZAB ACTIVE TEAM | |||||||||
94 | tracz barbara | Gliwice | Bieg | ELZAB ACTIVE TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
95 | jankowska anna | zabrze | Bieg | ELZAB ACTIVE TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
96 | Kawecki Dariusz | Zabrze | Bieg | ETISOFT RUNNING TEAM | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
EUROPRESTIGE | |||||||||
97 | Kunicki Sebastian | Katowice | Bieg | EUROPRESTIGE | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
EasyRun Racibórz | |||||||||
98 | ŚMIETANA GRZEGORZ | RACIBÓRZ | Bieg | EasyRun Racibórz | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Ekstremalne OTK na Relaksie | |||||||||
99 | Szkamruk Małgorzata | Gliwice | Bieg | Ekstremalne OTK na Relaksie | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Eltoms - Bełk | |||||||||
100 | Słupik Tomasz | Bełk | Bieg | Eltoms - Bełk | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Endurance Team | |||||||||
101 | Wiatr Wojciech | Chorzów | Bieg | Endurance Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Energoprojekt-Katowice | |||||||||
102 | Marek Franciszek | Katowice | Bieg | Energoprojekt-Katowice | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Epoka Nordica Łódź | |||||||||
103 | Czerski Krzysztof | Łódź | Bieg | Epoka Nordica Łódź | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Eskadra Kraków | |||||||||
104 | Bilski Łukasz | Kraków | Bieg | Eskadra Kraków | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Extremalne OTK na Relaksie | |||||||||
105 | Blaszke Beata | Gliwice | Bieg | Extremalne OTK na Relaksie | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
FOTOKOMPOZYTOR | |||||||||
106 | CHROBASIK MONIKA CHROBASIK | SIEMIANOWICE SLASKIE | Bieg | FOTOKOMPOZYTOR | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
FUCHS OIL TEAM | |||||||||
107 | RUDZIARCZYK KAROLINA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg | FUCHS OIL TEAM | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
108 | JAGODA MATEUSZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg | FUCHS OIL TEAM | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
FUCHS OIL TEAM | |||||||||
109 | JAGODA ADAM | CHORZÓW | Bieg | FUCHS OIL TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Fabryka-Formy.pl | |||||||||
110 | Poloczek Jarosław | Mikołów | Bieg | Fabryka-Formy.pl | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Famuła Team | |||||||||
111 | Famuła Marek | Katowice | Bieg | Famuła Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
112 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg | Famuła Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
113 | Famuła Anna | Katowice | Bieg | Famuła Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Fenix Tychy | |||||||||
114 | Ciszak Jakub | Tychy | Bieg | Fenix Tychy | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Forever Young Łódź | |||||||||
115 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Bieg | Forever Young Łódź | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Frelki | |||||||||
116 | Ficek Katarzyna | Katowice | Bieg | Frelki | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
GMINA Strzelce Opolskie | |||||||||
117 | FILIPCZAK DARIUSZ | STRZELCE OPOLSKIE | Bieg | GMINA Strzelce Opolskie | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
118 | Glik Dariusz | Szymiszów | Bieg | GMINA Strzelce Opolskie | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
GPPB | |||||||||
119 | Czenczek Jan | Gliwice | Bieg | GPPB | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
GRAMMI | |||||||||
120 | Bigos Grzegorz | Jaworzno | Bieg | GRAMMI | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Giszowiec Biega Razem | |||||||||
121 | Labiak Krystian | Katowice | Bieg | Giszowiec Biega Razem | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Gitfit | |||||||||
122 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg | Gitfit | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Gladiators RMF4RT | |||||||||
123 | Tomczak Jacek | Tarnowskie Góry | Bieg | Gladiators RMF4RT | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Gliwicka grupa biegaczy | |||||||||
124 | Czapek Marek | Gliwice | Bieg | Gliwicka grupa biegaczy | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Grandpagang | |||||||||
125 | Trela Andrzej Trela | Piaski | Bieg | Grandpagang | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Grupa Jura'PL | |||||||||
126 | Korumbel Artur | Przybynów | Bieg | Grupa Jura'PL | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Grupa Nomax | |||||||||
127 | Stępel Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg | Grupa Nomax | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Gyny loto | |||||||||
128 | Piesiura Eugeniusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Gyny loto | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
HAZOKI | |||||||||
129 | Grocki Mirosław | Chorzów | Bieg | HAZOKI | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
HRmax Żory | |||||||||
130 | Morkisz Krystian | Katowice | Bieg | HRmax Żory | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
131 | Ołubek Robert | Żory | Bieg | HRmax Żory | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
HURAGAN LIGOTA | |||||||||
132 | MUSZER NINA | Katowice | Bieg | HURAGAN LIGOTA | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
133 | Wolny Maciej | Katowice | Bieg | HURAGAN LIGOTA | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Hetman Tarnowskie Góry | |||||||||
134 | Ślusarczyk Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg | Hetman Tarnowskie Góry | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Huragan Ligota | |||||||||
135 | Strzelczyk Tomasz | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
136 | Furmanek Ela | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
137 | CZAPSKA EWA | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
138 | Cichoń Iwona | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
139 | Piotrowska Anna | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
140 | Samul Karolina | Sosnowiec | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
141 | Duży Aleksandra | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
142 | Strzelczyk Ewa | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
143 | Borowy Ania | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
144 | Odias Dominika | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Huragan Ligota. | |||||||||
145 | Muskała Mateusz | Chorzów | Bieg | Huragan Ligota. | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Inżynieria Biegania Team | |||||||||
146 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Bieg | Inżynieria Biegania Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
147 | Kałuża Arek | Tychy | Bieg | Inżynieria Biegania Team | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Irun4fun | |||||||||
148 | Olszewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Irun4fun | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Jak Dzik w Szyszki/Ryski z Rogola | |||||||||
149 | Dziki Marek | Rogoznik | Bieg | Jak Dzik w Szyszki/Ryski z Rogola | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Jurassic Runners | |||||||||
150 | Wilżyński Łukasz | Katowice | Bieg | Jurassic Runners | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
KAMRATY | |||||||||
151 | Szendzielorz Bogusław | RADLIN | Bieg | KAMRATY | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
KB Hermes Gryfino | |||||||||
152 | Kurlej Mariusz | Gryfino | Bieg | KB Hermes Gryfino | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
KB MCKiS Jaworzno | |||||||||
153 | Wilczyńska Aneta | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
154 | Rykalski Damian | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
155 | WALESZ JOANNA | JAWORZNO | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
156 | Syguła Katarzyna | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
KCH ENDURO DYNAMIT | |||||||||
157 | ochowicz andrzej | chrzanow | Bieg | KCH ENDURO DYNAMIT | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
KIESOW Polska | |||||||||
158 | Nosal Anna | Świętochłowice | Bieg | KIESOW Polska | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | |||||||||
159 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Bieg | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Kira i jo | |||||||||
160 | Fojt Krzysztof | Łaziska górne | Bieg | Kira i jo | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Klub Biegacza Fartlek | |||||||||
161 | Sztabla Liliana | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | Klub Biegacza Fartlek | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
162 | Spyrka Monika | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | Klub Biegacza Fartlek | Tak, zamówiłam/em | ||||
163 | Szczepanik Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | Klub Biegacza Fartlek | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
164 | Kubas Alina | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | Klub Biegacza Fartlek | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Klub Biegaczy JYSK | |||||||||
165 | Siarczyński Sławomir | Mysłowice | Bieg | Klub Biegaczy JYSK | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Kobiety na 5+ | |||||||||
166 | Szczepanik Aleksandra | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | Kobiety na 5+ | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Kolorowa Drużyna Nessi | |||||||||
167 | Marmurowicz Krystian | Katowice | Bieg | Kolorowa Drużyna Nessi | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
168 | Olschimke-Marmurowicz Barbara | Katowice | Bieg | Kolorowa Drużyna Nessi | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Kromeczek Team | |||||||||
169 | Chytrzyńska Marta | Kraków | Bieg | Kromeczek Team | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
170 | Gałka Renata | Krakow | Bieg | Kromeczek Team | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Krytyka Czystego Biegania | |||||||||
171 | Furman Marcin | Sosnowiec | Bieg | Krytyka Czystego Biegania | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Kulson Squaters | |||||||||
172 | Korczyński Tomasz | Świętochłowice | Bieg | Kulson Squaters | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
KĘCKIE HARPAGANY | |||||||||
173 | Kołodziej Zbigniew | Kęty | Bieg | KĘCKIE HARPAGANY | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
174 | Kaczmarczyk Ryszard | Kobiernice | Bieg | KĘCKIE HARPAGANY | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
175 | Karawacki Grzegorz | Kęty | Bieg | KĘCKIE HARPAGANY | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
176 | Kowalczyk PAWEŁ | Kęty | Bieg | KĘCKIE HARPAGANY | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
LOGTECH SPORT TEAM | |||||||||
177 | Stasik Krzysztof | Radzionków | Bieg | LOGTECH SPORT TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Lake Runners | |||||||||
178 | Norek-Ciszak Beata | Tychy | Bieg | Lake Runners | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Lake Runners | |||||||||
179 | Matyaszewska-Bołdys Agnieszka | Tychy | Bieg | Lake Runners | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
180 | Dawid Michał | Tychy | Bieg | Lake Runners | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
181 | Pyka Daniel | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
182 | Litwiński Tomasz | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
183 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
184 | Kożuch Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
185 | Cieśla Anna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
186 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
187 | Klimasara Magdalena | Katowice | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
188 | Sieja Zbyszek | Piekary Śl | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
189 | Włochowicz Olga | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
190 | NIESPOREK MARIAN | PIEKARY ŚL. | Bieg | Lecymy Durś | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
191 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
192 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
193 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
194 | Skoczek Sylwia | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
195 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
196 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg | Lecymy Durś | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
197 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg | Lecymy Durś | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Liski | |||||||||
198 | Wyszyński Artur | Sosnowiec | Bieg | Liski | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Lotom bo Lubia | |||||||||
199 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Bieg | Lotom bo Lubia | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Lubię Burpees'y | |||||||||
200 | Kuś Michał | Psary | Bieg | Lubię Burpees'y | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
201 | Korzus Paweł | Sosnowiec | Bieg | Lubię Burpees'y | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
202 | Ciepiela Anna | Gródków | Bieg | Lubię Burpees'y | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
203 | Goryczka Tomasz | Katowice | Bieg | Lubię Burpees'y | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
204 | Hawlena Marcin | Sosnowiec | Bieg | Lubię Burpees'y | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
205 | Ciepiela Andrzej | Psary | Bieg | Lubię Burpees'y | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
206 | Rymanowska Anna | Katowice | Bieg | Lubię Burpees'y | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
207 | Wesoły Piotr | Katowice | Bieg | Lubię Burpees'y | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Lubię Burpees’y | |||||||||
208 | Nagas Pawel | Mysłowice | Bieg | Lubię Burpees’y | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
MGB | |||||||||
209 | Mrowiec Ilona | Bytom | Bieg | MGB | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
MK Seitl Ostrawa | |||||||||
210 | Luksza Radek | Ostrawa-Poruba | Bieg | MK Seitl Ostrawa | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Mariusz Włoch biegający fotograf | |||||||||
211 | Włoch Mariusz | Wieliczka | Bieg | Mariusz Włoch biegający fotograf | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Mgb | |||||||||
212 | Wiatr Magdalena | Bytom | Bieg | Mgb | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Mind Over Matter | |||||||||
213 | Zborucki Jan | Krakow | Bieg | Mind Over Matter | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Mirosław Kuflik Kufel | |||||||||
214 | Kuflik Mirosław | Nawojowa-Gora | Bieg | Mirosław Kuflik Kufel | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Mk team | |||||||||
215 | Marekwica Jakub | Katowice | Bieg | Mk team | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
MomNaToCałeŻycie | |||||||||
216 | Wilk Tomasz | Mikołów | Bieg | MomNaToCałeŻycie | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Naprzód Rosiaki | |||||||||
217 | Brudek Magdalena | Gliwice | Bieg | Naprzód Rosiaki | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
218 | Brudek Grzegorz Brudek | Gliwice | Bieg | Naprzód Rosiaki | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Natalia Tomasiak Górski Styl | |||||||||
219 | Kapałka Adrian | Mikołów | Bieg | Natalia Tomasiak Górski Styl | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
NiYwysportowani | |||||||||
220 | Płaczek Hanna | Orzesze | Bieg | NiYwysportowani | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
221 | Poloczek Marcin | Orzesze | Bieg | NiYwysportowani | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Nieidealny Sport | |||||||||
222 | Stellmach Ewa | Zabrze | Bieg | Nieidealny Sport | Tak, zamówiłam/em | ||||
Night Runners Gliwice | |||||||||
223 | Nieslon Marek | Gliwice | Bieg | Night Runners Gliwice | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Night Runners Pyskowice | |||||||||
224 | Majewska Gizela | Pyskowice | Bieg | Night Runners Pyskowice | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
225 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg | Night Runners Zabrze | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
226 | Pękala Anna | Zabrze | Bieg | Night Runners Zabrze | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
227 | Czajka Edward | Tarnowskie Góry | Bieg | Night Runners Zabrze | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Night Runners Śląsk | |||||||||
228 | Kasprzak Martyna | Chorzów | Bieg | Night Runners Śląsk | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
229 | Wesołowski Adam | Katowice | Bieg | Night Runners Śląsk | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Nikodon Dream ream | |||||||||
230 | Nikodon Paweł | Gliwice | Bieg | Nikodon Dream ream | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
OSP Świętochłowice 1 | |||||||||
231 | Żydek Piotr | Chorzów | Bieg | OSP Świętochłowice 1 | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Opel Active Team | |||||||||
232 | Orzażewski Marek | Bytom | Bieg | Opel Active Team | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
233 | Baranek Marek | Bytom | Bieg | Opel Active Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
234 | Mrochem Mariusz | Ruda Śląska | Bieg | Opel Active Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
235 | Ozdarski Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg | Opel Active Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
PAE Goggle Team | |||||||||
236 | Kamrowski Łukasz | Katowice | Bieg | PAE Goggle Team | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
237 | Putaj Rafał | Kraków | Bieg | PGB Sportowa Paczka | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
PGG S.A. | |||||||||
238 | Palik Jakub | Ruda Śląska | Bieg | PGG S.A. | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
PKiN.org Team | |||||||||
239 | Dzierga Tomasz | Siemianowice Śląskie | Bieg | PKiN.org Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
PM BIKE RACING TEAM | |||||||||
240 | Pięta Paweł | Zabrze | Bieg | PM BIKE RACING TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
241 | Flasiński Tomasz | Chrzanów | Bieg | Parkrun Chrzanów | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
242 | Łukasik Piotr | Trzebinia | Bieg | Parkrun Chrzanów | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Press Glass Biegamy i wspieramy | |||||||||
243 | Kruk Grzegorz | czestochowa | Bieg | Press Glass Biegamy i wspieramy | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
ProsiekoTeam | |||||||||
244 | VENSLAUSKAS DOMINIKA | TYCHY | Bieg | ProsiekoTeam | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Płock Biega No Age Limit | |||||||||
245 | Masnyk Iryna | Tarnopol | Bieg | Płock Biega No Age Limit | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
RUNHOGS Tychy | |||||||||
246 | Walczyńska Karolina | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
247 | Horowski Tomasz | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
248 | Kowalski Jacek | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | Tak, zamówiłam/em | ||||
Radom | |||||||||
249 | Banaszkiewicz Jarosław | Radom | Bieg | Radom | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Radość Biegania | |||||||||
250 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg | Radość Biegania | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Rebellion off free runers | |||||||||
251 | Chuchro Michał | Oświęcim | Bieg | Rebellion off free runers | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Robert alkoholik | |||||||||
252 | Ziaja Robert | Siemianowice Śląskie | Bieg | Robert alkoholik | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Rodzinka Run Team | |||||||||
253 | Świdergoł Piotr | Katowice | Bieg | Rodzinka Run Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
254 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
255 | Pastuszka Małgorzata Pastuszka | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
256 | Seifert Mariusz | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
257 | Golonka Marek | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
258 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
259 | Banach Kordian | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | |||||||||
260 | Koźlicki Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg | Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Run To The Hills Team Libiąż | |||||||||
261 | Domin Łukasz | Zagórze | Bieg | Run To The Hills Team Libiąż | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Run log com | |||||||||
262 | Inglant Zbigniew | Chorzów | Bieg | Run log com | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Ruszamy Dąbrowę | |||||||||
263 | Baran Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Ruszamy Dąbrowę | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem | |||||||||
264 | Parzych Wojciech | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
265 | Skrzyński Janusz | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |||||||||
266 | PARZYCH Katarzyna | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
S.A.S Zabrze | |||||||||
267 | Pietrysiak Stefan Pietrysiak | Zabrze | Bieg | S.A.S Zabrze | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
SBD Energetyk Rybnik | |||||||||
268 | Roczkowski Artur | Rybnik | Bieg | SBD Energetyk Rybnik | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
SBRT Bielsko-Biała | |||||||||
269 | Dłużniewski Jacek | ŁOMŻA | Bieg | SBRT Bielsko-Biała | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
SEA STAR PREMIUM | |||||||||
270 | Ucherek Mateusz | Świętochłowice | Bieg | SEA STAR PREMIUM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||||||
271 | Olszewski Marek | Sławków | Bieg | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
272 | Jastrzębska Aleksandra | Zabrze | Bieg | SOCIOS SILESIA | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
273 | Jastrzębski Piotr | Zabrze | Bieg | SOCIOS SILESIA | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
274 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Bieg | SOCIOS SILESIA | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
275 | Sztajer Bartosz | Będzin | Bieg | SOCIOS SILESIA | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
276 | Kurkowska Aldona Kurkowska | Chorzów | Bieg | STADION ŚLĄSKI | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
SU 07 | |||||||||
277 | Zychla Łukasz | Bytom | Bieg | SU 07 | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
278 | Zychla Grzegorz | Bytom | Bieg | SU 07 | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
279 | Gryzik Michał | Bytom | Bieg | SU 07 | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Satori Jaworzno | |||||||||
280 | Tarabura Marek | Jaworzno | Bieg | Satori Jaworzno | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
281 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg | Seba Lubi Lotać | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Sekcja Piaski | |||||||||
282 | Studniarz Rafał | Czeladź-Piaski | Bieg | Sekcja Piaski | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Siemanowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
283 | Makos Adam | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemanowice i Przyjaciele Biegają | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
284 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemanowice i Przyjaciele Biegają | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
285 | Kuczek Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
286 | Pankiewicz Ireneusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i przyjaciele biegają | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
287 | Nowak Dawid | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i przyjaciele biegają | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
288 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i przyjaciele biegają | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Sierszanie | |||||||||
289 | Skawiński Krzysztof | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
290 | Skawińska Magdalena | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
291 | Skawiński Paweł | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Silesia Nordic Team | |||||||||
292 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Bieg | Silesia Nordic Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Sleaford Town Runners | |||||||||
293 | Nizler Michal | Sleaford | Bieg | Sleaford Town Runners | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Socios Silesia | |||||||||
294 | CHOJNA ZYGMUNT | Piekary Śląskie | Bieg | Socios Silesia | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
295 | Szymański Adam | Katowice | Bieg | Socios Silesia | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Son of Jupiter | |||||||||
296 | Warkocz Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg | Son of Jupiter | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Spartan Knurów | |||||||||
297 | Tokarz Andrzej | Knurów | Bieg | Spartan Knurów | Tak, zamówiłam/em | ||||
Spartan Team | |||||||||
298 | Tiahnybok Paweł | Kalety | Bieg | Spartan Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
299 | Małkowski Bogdan | Murów | Bieg | Spartanie Dzieciom | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Spokojny dreptacz | |||||||||
300 | Mikłasz Marcin Mikłasz | Katowice | Bieg | Spokojny dreptacz | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Spot Pszczyna | |||||||||
301 | POSŁUSZNA Monika | Bielsko-Biała | Bieg | Spot Pszczyna | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
302 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
303 | Puła Adrian Puła | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
304 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | Tak, zamówiłam/em | ||||
305 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Stowarzyszenie Kolarskie 17 | |||||||||
306 | Cembala Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Stowarzyszenie Kolarskie 17 | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Studio GTS KATOWICE | |||||||||
307 | Czapla Mariola | Ruda Slaska | Bieg | Studio GTS KATOWICE | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Studio GTS Katowice | |||||||||
308 | Witek Tobiasz | Katowice | Bieg | Studio GTS Katowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Szalone ślimaki | |||||||||
309 | Lesiecki Piotr | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
310 | Lesiecki Tomasz | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
311 | Lesiecki Dariusz | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Szombierki Dream Team | |||||||||
312 | Sanchez - Galban Marzena | Bytom | Bieg | Szombierki Dream Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
313 | Dyczka Robert | Bytom | Bieg | Szombierki Dream Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
314 | Snochowski Mirek | Bytom | Bieg | Szombierki chodzą i biegają | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Sztygar | |||||||||
315 | Salomon Marek | Chorzów | Bieg | Sztygar | Tak, zamówiłam/em | ||||
TEAM 96 | |||||||||
316 | Pakuła Wojciech | Radzionków | Bieg | TEAM 96 | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
TOROS DE ESPANA | |||||||||
317 | Pyrek Marek | Laryszów | Bieg | TOROS DE ESPANA | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
TYTAN RACE TEAM | |||||||||
318 | Woźniak Damian | RUDA ŚLĄSKA | Bieg | TYTAN RACE TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Team Papry | |||||||||
319 | Musioł Andrzej | Tychy | Bieg | Team Papry | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Team Zając | |||||||||
320 | Zając Michał Zając | Mikołów | Bieg | Team Zając | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
The Howsers | |||||||||
321 | Gruchlik Bartosz | Siemianowice | Bieg | The Howsers | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
322 | Szwed Bożena Szwed | Siemianowice | Bieg | The Howsers | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
The Wooden Spoon | |||||||||
323 | Szymura Maciej | Bereldange | Bieg | The Wooden Spoon | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
TimtirimtimTeam | |||||||||
324 | Wildner Witold | Bytom | Bieg | TimtirimtimTeam | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
TourSport Running Team | |||||||||
325 | Wachla Rafał | Radzionków | Bieg | TourSport Running Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
TourSportRunningTeam | |||||||||
326 | Jonderko Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg | TourSportRunningTeam | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem | |||||||||
327 | Stupnowicz Przemek | ŁÓDŹ | Bieg | Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
328 | KARWOWSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | Bieg | Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
UFOKI Świerklaniec | |||||||||
329 | Kwiatek Sabina | Tarnowskie Góry | Bieg | UFOKI Świerklaniec | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
URBUD TEAM | |||||||||
330 | Żubrowska Aneta | Tarnowskie Góry | Bieg | URBUD TEAM | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
331 | Urbańska Mariola | Świerklaniec | Bieg | URBUD TEAM | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Ultrarun Biskupice | |||||||||
332 | Lic Janusz | Zabrze | Bieg | Ultrarun Biskupice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie | |||||||||
333 | Maciąg Justyna Maciąg | Katowice | Bieg | Uniwersytet Jagielloński w Krakowie | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
VIKING TRAINING CENTER | |||||||||
334 | Grabiańska Katarzyna | Katowice | Bieg | VIKING TRAINING CENTER | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Vege Runners | |||||||||
335 | Ilyushenka Maryna | Bytom | Bieg | Vege Runners | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
336 | Daczyński Michał | Gliwice | Bieg | Vege Runners | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | |||||||||
337 | Jezierski Krzysztof | Chrzanów | Bieg | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
338 | Snarski Dariusz | Katowice | Bieg | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE HARPAGAN BEAST | |||||||||
339 | Kurek Jan | Krzeszowice | Bieg | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE HARPAGAN BEAST | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
W Pogoni Za Duchem | |||||||||
340 | Sikora Marek | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W Pogoni Za Duchem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
WUJEK BIEGA | |||||||||
341 | Mikoś Marcin | Katowice | Bieg | WUJEK BIEGA | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
342 | Tórz MARIUSZ | Bytom | Bieg | WUJEK BIEGA | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Warsztat Formy Tychy | |||||||||
343 | Fokt Rafał | Tychy | Bieg | Warsztat Formy Tychy | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
344 | Brożek Teresa | Tychy | Bieg | Warsztat Formy Tychy | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
345 | Kowalski Marcin | Tychy | Bieg | Warsztat Formy Tychy | Tak, zamówiłam/em | ||||
Wataha | |||||||||
346 | Morawiec Agnieszka | Kraków | Bieg | Wataha | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Wataha - Łączy Nas Bieganie | |||||||||
347 | Pilecki Piotr | Sosnowiec | Bieg | Wataha - Łączy Nas Bieganie | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
348 | Słomiany Ryszard | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Wataha - Łączy Nas Bieganie | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Water Knights | |||||||||
349 | Walczyk Roman | Kraków | Bieg | Water Knights | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Wieluń Biega | |||||||||
350 | Jeziorny Ryszard | Wieluń | Bieg | Wieluń Biega | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Wirusy | |||||||||
351 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Bieg | Wirusy | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
Woyok Team | |||||||||
352 | Wesołka Wojciech | Ruda Śląska 9 | Bieg | Woyok Team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
W pogoni za duchem | |||||||||
353 | Urbański Karol | Będzin | Bieg | W pogoni za duchem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
354 | Dziubek Monika | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
355 | Kulisz Adam | Chorzów | Bieg | W pogoni za duchem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
356 | Kowalski Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
357 | Śliz Alicja | Chorzów | Bieg | W pogoni za duchem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
358 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
359 | Surgucka Iwona | Chorzów | Bieg | W pogoni za duchem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
360 | Surgucki Sebastian | Chorzów | Bieg | W pogoni za duchem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
361 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg | W pogoni za duchem | Tak, zamówiłam/em | ||||
Wr1 Oyama Karate Katowice | |||||||||
362 | Bloch Grzegorz | Ruda Śląska | Bieg | Wr1 Oyama Karate Katowice | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Wylotane | |||||||||
363 | Toporek Henryk | Siemianowice Śląskie | Bieg | Wylotane | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
364 | Toporek Ewa | Zabrze | Bieg | Wylotane | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
365 | Toporek Krzysztof | Zabrze | Bieg | Wylotane | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Yes3 | |||||||||
366 | Warat Katarzyna | Gliwice | Bieg | Yes3 | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Yno Ultra / Yno REBELIA | |||||||||
367 | Rogala Maciej | Pszów | Bieg | Yno Ultra / Yno REBELIA | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
368 | Czernicka Madzia | Zwonowice | Bieg | Yno Ultra / Yno REBELIA | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
ZET | |||||||||
369 | Zapiór Marek | Bytom | Bieg | ZET | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
370 | Trzepizur Magdalena | Częstochowa | Bieg | Zabiegani Częstochowa | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
371 | Rybak Tadeusz | Częstochowa | Bieg | Zabiegani Częstochowa | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
372 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg | Zabiegani Częstochowa | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
373 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg | Zabiegani Nauczyciele | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Zabrzańskie Parkowe Bieganie | |||||||||
374 | Porc-Szporek Szymon | Ruda Śląska | Bieg | Zabrzańskie Parkowe Bieganie | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Zamkowiec | |||||||||
375 | gnielka dawid | toszek | Bieg | Zamkowiec | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Zdzieraj Kapcie | |||||||||
376 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Bieg | Zdzieraj Kapcie | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Zimnokrwiści | |||||||||
377 | Sitko Sylwester | Preczów | Bieg | Zimnokrwiści | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
378 | ZYCH WIOLETA | PRECZÓW | Bieg | Zimnokrwiści | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
379 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg | Zimnokrwiści | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Zmusiła mnie zła kobieta | |||||||||
380 | Jędrusik Jakub | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Zmusiła mnie zła kobieta | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Zmusił mnie zły facet | |||||||||
381 | Nowak Agnieszka | Świętochłowice | Bieg | Zmusił mnie zły facet | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
382 | Kostrzewski Sławomir | Opole | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
383 | Duży Beata | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
384 | Konieczny Tomasz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
385 | Daczyński Kajetan | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
386 | Wròblewski Włodzimierz | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
387 | Klosa Adam | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
388 | Przybył Anna | Łazy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
389 | Świętek Tomasz | Stanisławice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
390 | Pysz Grzegorz | Żory | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
391 | Pendolski Franciszek | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
392 | Kurowski Witold | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
393 | Gatlik Jan | Racibórz | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
394 | Jacoszek Rafał | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
395 | Szostak Agnieszka | Kraków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
396 | Jankowski Arkadiusz | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
397 | Drapa Rafal | Ruda Śląska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
398 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
399 | Ciaciura-Jarno Magdalena | Ruda Śląska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
400 | Sokół Krzysztof | Zabrze | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
401 | Sędzik Aleksander | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
402 | Cyba Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
403 | Skrzydło Marcin | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
404 | Sobczak Tomasz | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
405 | Stańczyk Adam | Radzionków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
406 | Wieczorek Piotr Wieczorek | Gostyń | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
407 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
408 | Grzegorzek Andrzej Grzegorzek | Strzelce Opolskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
409 | Buchta Adam | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
410 | Filipiak Beata | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
411 | Bohdziewicz Izabela | Warszawa | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
412 | Maniura Iwona | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
413 | Maniura Adam | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
414 | Panta Roman | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
415 | Raczek Marcin | Koszarawa | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
416 | Lach Aleksandra | Wołomin | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
417 | Krawczuk Mateusz | Opole | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
418 | Bielczyk Bartek | Zabrze | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
419 | GOŁĘBIOWSKA SYLWIA | RUDA ŚLĄSKA | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
420 | Klatka Mateusz | Szałsza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
421 | Pudelko Roman | Chróścina | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
422 | Mądrzyk Daniel | Sosnowiec | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
423 | Ślusarska Sylwia | Kielce | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
424 | Grzelec Jacek | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
425 | Mnich Krzysztof | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
426 | Cyganek Marta | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
427 | Stępniewska-Włoch Sandra | Wieliczka | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
428 | Loska Tomasz | Łaziska Górne | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
429 | Badek Kinga | Sosnowiec | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
430 | Łyczkowski Kamil | wałbrzych | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
431 | Weglinski Tomasz | Bochum | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
432 | Kwiatowska-Stojak Ewelina | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
433 | Mokry Sebastian | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
434 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
435 | Kicińska - Pilz Agnieszka | Bytom | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
436 | Guzik Justyna | Gołaczewy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
437 | Kojdecki Radosław | Tychy | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
438 | Kalina Martyna | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
439 | Piotrowski Mariusz | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
440 | Pawlik Tomasz | Sosnowiec | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
441 | Siemion Artur | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
442 | PNG Suseł Aleksander | Mikołów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
443 | Kostka Paulina | Chorzow | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
444 | Kilka Dorota | Mikołów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
445 | Nędzyński Robert | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
446 | Wiśniewski Mikołaj | Zamość | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
447 | Kubiak Artur | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
448 | Filipiak Hieronim | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
449 | HAIDA MARCIN | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
450 | Frątczak Kamil | Będzin | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
451 | Ułart Agnieszka | Będzin | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
452 | Kawa Artur | Gostyń | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
453 | Czajka Tomasz | Jastrzebie-Zdroj | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
454 | LEWIŃSKA ANNA | KATOWICE | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
455 | Pyka Arkadiusz | Paniówki | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
456 | Danielewicz Andrzej | Castelldefels | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
457 | Botor Szymon | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
458 | mordarski piotr | katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
459 | Piejko Jakub | Kraków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
460 | Sujka Wojciech | Tomaszów Mazowiecki | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
461 | Szadkowski Denis Szadkowski | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
462 | Idzik Małgorzata | Świętochłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
463 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
464 | Kęska Arkadiusz | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
465 | Sitarz Kazimierz | Rybnik | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
466 | Wolny Zdzisław | chorzow | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
467 | Gajewski Mateusz | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
468 | Wisniewski Georg | Nüdlingen | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
469 | Czubala Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
470 | Szamburski Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
471 | Michalska Ewa | Tychy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
472 | Hadam Przemek Hadam | Tychy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
473 | Krosny Bożena | Pawłowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
474 | Siwińska Gosia | Tychy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
475 | Radziwołek Katarzyna | Załęcze Małe | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
476 | Ploch Adam | Pyskowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
477 | ploch karolina | pyskowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
478 | Kaszubski Andrzej | Zabrze | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
479 | Horzela Beata | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
480 | Nowak Kamil | Zawiercie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
481 | Grot Filip | Ruda Sląska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
482 | Kaczmarska Małgorzata | Zabrze | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
483 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
484 | Raczek Wojciech | Chełmek | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
485 | Gruske Jaroslaw | Duisburg | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
486 | Wiśniewski Paweł | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
487 | Foryś Piotr | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
488 | Juszczak - Wiśniewska Agata | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
489 | Patrzałek Iwona | Wolbrom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
490 | Prokopowicz Anna | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
491 | Hojka Klaudia | Chorzow | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
492 | Mazur Mariusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
493 | Bator Waldemar | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
494 | Ciesielski Adrian | Siemianowice Śląskie | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
495 | Makowska Hanna | Świętochłowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
496 | wujtiuk piotr | szczecinek | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
497 | Chorążewicz Łukasz | Bielsko Biała | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
498 | Sojka Aleksander | Siemianowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
499 | Ciasto Sebastian | Przezchlebie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
500 | Szczepaniak Jacek | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
501 | Szczepaniak Grażyna | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
502 | Parzelski Mikołaj | Kraków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
503 | Szczepaniak Paweł | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
504 | Reiter Hanna | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
505 | Pietrasiak Daniel | Sosnowiec | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
506 | Plaza Łukasz | Bytom | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
507 | Sulkowski Arkadiusz | Knurów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
508 | Kołton Justyna | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
509 | Staworzyński Dawid | Będzin | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
510 | Ćwiękowski Paweł | Kraków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
511 | Drewniak Anna | Kraków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
512 | Kowalczyk Maria | Lipnica Mała | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
513 | Ślusarz Paulina | Czeladź | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
514 | Serocki Michał | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
515 | Syda Andrzej | Siemianowice Śląskie | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
516 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
517 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
518 | SIWEK KRZYSZTOF SIWEK | Zloty Stok | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
519 | Delong-Michalowska Izabela | Rybnik | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
520 | Niegłos Karolina | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
521 | Kmiecik Anna | Sosnowiec | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
522 | pander marek | orzesze | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
523 | Grzybowski Marek | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
524 | Kuc Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
525 | Niewiadomska Daria | Radzionków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
526 | Czapkiewicz Gosia | Rogoźnik | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
527 | Bul Antoni | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
528 | Kokot Jan | Siemianowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
529 | Drążkowski Krzysztof | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
530 | Marszałek Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
531 | Petrus Karolina | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
532 | Kowalski Dawid | Chorzów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
533 | Pęczek Dariusz | Częstochowa | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
534 | Sikora Hanna | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
535 | Polak Tomasz | Bielsko - Biała | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
536 | Jonak Magdalena | Ruda Slaska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
537 | Adamska Ewa Adamska | Ruda Śląska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
538 | Bogdanowicz Sylwia | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
539 | Biliński Marcin | Pszczyna | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
540 | Małysa Marcin | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
541 | Podstawski Michał | Ruda Śląska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
542 | Sierzputowska-Mantur Joanna | Dobra | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
543 | Kopytyński Krzysztof | Pszów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
544 | Patron Sandra | Ruda Śląska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
545 | Wojtanowicz Łukasz | Czerwionka-Leszczyny | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
546 | Wiener Marcin | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
547 | Czapla Seweryn | Siemianowice Śląskie | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
548 | Sznajder Mirosław | Chorzów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
549 | Romanowski Jan | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
550 | Rogóż Kamil | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
551 | Kruszek Małgorzata | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
552 | Gros Sandra | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
553 | Kapicki Jan | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
554 | Kuna Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
555 | Korczyna Marcin | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
556 | Stanaszek Wojciech | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
557 | Boryczka Dawid | Gliwice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
558 | Struk Agnieszka | Będzin | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
559 | Spionkowski Samuel | Czernica | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
560 | Mroczek Monika | Ruda Śląska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
561 | Jasicki Krzysztof | Tychy | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
562 | Wutke Małgorzata Wutke | Pruszków | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
563 | Mroczek Danuta | Ruda Śl. | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
564 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
565 | Bańkowska Anna | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
566 | MAJDA ROBERT | ORZESZE | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
567 | Zelik stanisław | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
568 | Kania Agnieszka | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
569 | Purchałka Daria | Chorzów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
570 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
571 | Mucharski Marcin | Bieruń Nowy | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
572 | Wolański Michał Wolański | Częstochowa | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
573 | Gajewski Marek | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
574 | Wasiołka Adam | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
575 | Bożek Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
576 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
577 | Wojewódka Zofia | Łaziska Górne | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
578 | Matyszok Dariusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
579 | Frosztega Artur | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
580 | Dębowski Krzysztof | Gliwice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
581 | Nabiałek Aleksandra | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
582 | mosz tomasz | dabrowa gornicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
583 | Bogusz Damian | Zabrze | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
584 | Knap Damian | Czeladź | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
585 | Pankiewicz Katarzyna | Gliwice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
586 | Grząba Joanna | Sosnowiec | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
587 | Styczeń Grzegorz | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
588 | Bijak Adriana | Będzin | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
589 | Piesiura Izabela | Siemianowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
590 | Głombik Krzysztof | Książenice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
591 | Musiał Bozena | Zabrze | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
592 | Danisz Małgorzata | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
593 | Gałeczka Paweł | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
594 | Dworaczek Nina | Ruda Śląska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
595 | Wcisło Dariusz | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
596 | Stojak Paweł Stojak | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
597 | Łokas-Stanford Monika | Sosnowiec | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
598 | Dziagacz Rafał | Bytom | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
599 | Damaszek Grzegorz | Nowe Chechło | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
600 | Matera Kinga | Wysoka | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
601 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
602 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
603 | Gawełko Janusz | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
604 | Drosdzol Piotr | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
605 | Miętka Krzysztof | Kraków | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
606 | Wioska Agnieszka | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
607 | Pastuszka Piotr | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
608 | PETER MARCIN | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
609 | Walaszczyk Anna | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
610 | Gierok Artur | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
611 | Bator Lidia | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
612 | Jacek Angelika | Tworóg | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
613 | Szuryn Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
614 | Jaron Katarzyna | Chorzów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
615 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
616 | RYBIŃSKI DOMINIK | Zawiercie | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
617 | Tatarek-Konik Agnieszka | Czeladź | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
618 | Kapica Marek | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
619 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
620 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
621 | Marczuk Tomasz Marczuk | Świętochłowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
622 | Tyszkiewicz Damazy | Ruda Slaska | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
623 | Zaczyńska Dagmara | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
624 | Michałek Krystyna | Przeciszów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
625 | Radzik Piotr | Siemianowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
626 | Czerwień Zbigniew | Laryszów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
627 | Czerwień Katarzyna | Laryszów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
628 | Finkbeiner Łukasz | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
629 | Gnot Katarzyna | Opole | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
630 | Szyguła Basia | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
631 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
632 | Malinowski Mateusz | Mysłowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
633 | Patyk Adelajda | Rybnik | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
634 | Starosta Anna | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
635 | Porwit Aleksandra | Goczałkowice Zdrój | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
636 | Cituk Grzegorz | Tychy | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
637 | Bartmański Andrzej | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
638 | Baranowski Marcin | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
639 | Nec Dominika | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
640 | Duda Łukasz | Chorzów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
641 | Kowalczyk jordan | Zabrze | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
642 | Zięba Sylwia | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
643 | Zięba Łukasz | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
644 | Stalmach MArek | Żory | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
645 | Solik Mikołaj Solik | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
646 | Chęcińska Agnieszka | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
647 | Chęciński Tomasz Jr | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
648 | Chęciński Tomasz | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
649 | Nowakowski Norbert | Gdynia | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
650 | Prończuk Adam | Czechowice-Dziedzice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
651 | Walnik Tomasz | Łazy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
652 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
653 | Miodoński Mateusz | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
654 | Mikulski Jacek | Bytom | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
655 | Łukawski Bogusław | Świętochłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
656 | Stosz Bartosz | Chorzow | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
657 | SZUSTAK KRZYSZTOF | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
658 | Stolecki Bogusław | Mysłowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
659 | Werkowski Marek | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
660 | Winsczyk Marek Winsczyk | Bytom | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
661 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
662 | FLORKIEWICZ SŁAWOMIR | SOSNOWIEC | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
663 | Nowakowski Damian | Ruda Śląska | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
664 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
665 | Jasica Robert | PIEKARY SL | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
666 | Bartodziej Aleksandra | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
667 | Przebinda Bogdan | Wołowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
668 | Kańtoch Andrzej | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
669 | Kańtoch Izabela | BYTOM | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
670 | Paluchiewicz Szymon | Pawłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
671 | Szajer Beata | Kalety | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
672 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
673 | Gębczyński Paweł | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
674 | Ruszczak Michal | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
675 | Sokołowska Anna | Meszna | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
676 | Jagieła Grzegorz | Tychy | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
677 | Moś Iwona | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
678 | Wlach Anna Wlach | Gliwice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
679 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
680 | Skrzypek Krzysztof | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
681 | Malitowski Rafał | Jelcz-Laskowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
682 | Brzózka Karina | Świętochłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
683 | Pasoń Dariusz | Będzin | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
684 | ŻUREK JOANNA | KALETY | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
685 | Golec Roman | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
686 | Mierzejewska Małgorzata | Mysłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
687 | Łata Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
688 | Kwaśniewski Tomasz | Zabrze | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
689 | Pluszczyk Mateusz | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
690 | Czernik Barbara | Tychy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
691 | Zysk Katarzyna | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
692 | Kędzior Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
693 | Kwiatek Dawid | Tarnowskie Góry | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
694 | Patoła Paweł | Świętochłowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
695 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
696 | Skolik Damian | Swietochlowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
697 | Hoffmann Jarek | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
698 | Kur Mariusz | Zawiercie | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
699 | Musiał Andrzej | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
700 | Nowakowski Zenon | Zabrze | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
701 | Binasik Agnieszka | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
702 | Nowak Ewa | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
703 | Szolc Sebastian | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
704 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
705 | Czerw Magdalena | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
706 | Hańczur Jan | Bytom | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
707 | Huzarewicz Henryk | Radzionków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
708 | Hoła Paweł | Bytom | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
709 | Owczarek Paweł | Bielsko-Biała | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
710 | Nowacka Amelia | Sławków | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
711 | Kliś Agnieszka | Tychy | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
712 | Zaczyk Andrzej | Paniówki | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
713 | Pielok Wojciech | Chorzow | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
714 | Krupa Krzysztof | Siemianowice Sl. | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
715 | Oles Lukasz | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
716 | Handzlik Artur | Kęty | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
717 | Śledź Iwona | świętochłowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
718 | KUBERSKI ANDRZEJ | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
719 | Palt Tomasz | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
720 | Gajewska Magdalena | Katowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
721 | Kalinowska Justyna | Kalety | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
722 | Garczyńska Ania | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
723 | GARCZYŃSKI Darek | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
724 | Witkowska Maria | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
725 | Musialik Marek | Piekary sl | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
726 | Kamiński Rafał | Gliwice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
727 | Dziamski Ryszard | Chorzów | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
728 | Ratajczak Dariusz | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
729 | Okraska Grzegorz | Będzin | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
730 | Gambuś Monika | Kalety | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
731 | Stolarz Wojciech | Mysłowice | Bieg | Tak, zamówiłam/em | opłacono | ||||
732 | Szeja Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg | Tak, zamówiłam/em | |||||
733 | Oleszek Magdalena Oleszek | Czeladź | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | ||||
734 | Hanusik-Jeruzel Zofia | Katowice | Bieg | Nie, nie zamówiłam/em | |||||
iRun Cadence | |||||||||
735 | Ciepiela Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg | iRun Cadence | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
736 | Ciepiela Rafał | Siemianowice Śląskie | Bieg | iRun Cadence | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
klaaaasyka | |||||||||
737 | Gustaw Malgorzata | Mikołów | Bieg | klaaaasyka | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
738 | Gustaw Jakub | Mikołów | Bieg | klaaaasyka | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
klub100ultramaratonow.blogspot.com | |||||||||
739 | Łyscarz Józef | Katowice | Bieg | klub100ultramaratonow.blogspot.com | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
merce.com | |||||||||
740 | Bąk Tymoteusz | Gliwice | Bieg | merce.com | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
pobiega(l)niany | |||||||||
741 | Lniany Beniamin Lniany | Ruda Śląska | Bieg | pobiega(l)niany | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
przyGOdowo | |||||||||
742 | Tomczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | przyGOdowo | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
743 | Tomczak Jacek | Ruda Śląska | Bieg | przyGOdowo | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | |||||||||
744 | Pawelczyk józef | Rybnik | Bieg | rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
sacky runners | |||||||||
745 | Cierpioł Andrzej | Jaworzno | Bieg | sacky runners | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
tri4fun | |||||||||
746 | Kozlowski Tomasz | Katowice | Bieg | tri4fun | Nie, nie zamówiłam/em | ||||
wkurw_team | |||||||||
747 | Rojek Michał | Gliwice | Bieg | wkurw_team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
748 | Saliński Bartosz | Katowice | Bieg | wkurw_team | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Łowcy pierożków | |||||||||
749 | Michalczyk Patryk | Lędziny | Bieg | Łowcy pierożków | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
750 | Gorzeń Krzysztof | Lędziny | Bieg | Łowcy pierożków | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
ŚKK Goliat | |||||||||
751 | Rożek Angelika Rożek | Chorzów | Bieg | ŚKK Goliat | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Śląsk Runners | |||||||||
752 | Chomczyk Katarzyna | Siemianowice śląskie | Bieg | Śląsk Runners | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
753 | Chomczyk Michał | Siemianowice | Bieg | Śląsk Runners | Nie, nie zamówiłam/em | opłacono | |||
Śmigło | |||||||||
754 | Bezner Kamil | Bytom | Bieg | Śmigło | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
755 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | Tak, zamówiłam/em | ||||
Żerosławice Runners Podlubomierski Klub Biegacza | |||||||||
756 | Kowalik Wojciech | Siemianowice śląskie | Bieg | Żerosławice Runners Podlubomierski Klub Biegacza | Tak, zamówiłam/em | opłacono | |||
Żółwikersi | |||||||||
757 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg | Żółwikersi | Tak, zamówiłam/em | opłacono |
Wyświetleń: 52991