VI Bieg Mikołajkowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Błaszczyk Anna Częstochowa Bieg 10km Czewarun TiM
2 Lal Małgorzata Pyrzyce Bieg 10km opłacono
3 Fornalczyk Paweł Katowice Bieg 10km Alior Running Team opłacono
4 Czarnecka Aneta Gliwice Bieg 10km opłacono
5 Brańka Mateusz Katowice Bieg 10km opłacono
6 Kocur Robert Zabrze Bieg 10km opłacono
7 Piątek Rafał Kraków Bieg 10km opłacono
8 Janukowicz Ewa Katowice Bieg 10km opłacono
9 Janukowicz Dariusz Katowice Bieg 10km opłacono
10 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
11 Gawlik Daria Otmice Bieg 10km Izbicko w biegu opłacono
12 Czekaj Artur Sosnowiec Bieg 10km Nurkowe Zagłębie
13 Szymaniec Agnieszka Katowice Bieg 10km
14 Czermak Damian Górki Wielkie Bieg 10km Fuchs Oil Team opłacono
15 Paszek Joanna Tychy Bieg 10km
16 Klęsk Krzysztof Kraków Bieg 10km opłacono
17 Kępa Józef Katowice Bieg 10km opłacono
18 Kowalczyk Barbara Bytom Bieg 10km BTM Runners opłacono
19 Sobol Pawel Kraków Bieg 10km opłacono
20 Nowok Michał Ruda Śląska Bieg 5km opłacono
21 Szulik Paweł Żory Bieg 10km opłacono
22 Mikulski Łukasz Krakow Bieg 10km
23 Mazalon Tomasz Zakopane Bieg 10km FC OZJASZ opłacono
24 Sanecki Tomasz Bytom Bieg 10km opłacono
25 Rutkowska Hanna Ruda Ślaska Bieg 10km opłacono
26 Zychla Grzegorz Bytom Bieg 10km SU 07 opłacono
27 Ziach Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza opłacono
28 Kula Jarosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
29 Wolnik Mateusz Lyski Bieg 5km Aktywni Team/trener biegania opłacono
30 Binda Zuzanna Lędziny Bieg 5km opłacono
31 Czogała Szymon Lyski Bieg 5km Aktywni Lyski opłacono
32 Kucharska Karolina Katowice Bieg 10km rspective opłacono
33 Rogala Wiktor Jaworzno Bieg 5km opłacono
34 Plesz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 10km Polish Runners Club Ireland opłacono
35 Zając Anna Jaworzno Bieg 5km opłacono
36 Wikiera Marta Jaworzno Bieg 5km opłacono
37 Duerschlag Iwona Rybnik Bieg 10km opłacono
38 Ciszewska Anna Katowice Bieg 10km opłacono
39 Radolko Justyna Siemianowice Bieg 10km
40 Rojecka Dominika Katowice Bieg 10km opłacono
41 Sędzielewski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10km rspective opłacono
42 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective opłacono
43 Zelewska Barbara Zabrze Bieg 10km opłacono
44 Zelewski Przemysław Zabrze Bieg 10km opłacono
45 Lipińska Anna Chorzów Bieg 10km opłacono
46 Chrząszcz Danuta Tychy Bieg 5km opłacono
47 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
48 Pilch Katarzyna Siemianowice Śl Bieg 5km opłacono
49 Łaciak Dawid Zabrze Bieg 10km opłacono
50 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 10km Provema opłacono
51 Radziejewski Sebastian Chrzanów Bieg 5km opłacono
52 Piaskowy Paweł Zabrze Bieg 5km opłacono
53 Wieczorek Piotr Gostyń Bieg 10km opłacono
54 Męczkowska Aleksandra Chorzów Bieg 5km opłacono
55 Podlach Łukasz Mysłowice Bieg 5km opłacono
56 Kantorosińska Anna Mysłowice Bieg 5km opłacono
57 Filipiak Beata Bytom Bieg 10km opłacono
58 Syzdek Mariusz Żory Bieg 10km opłacono
59 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg 10km opłacono
60 Kluza Damian Kraków Bieg 10km MK TEAM opłacono
61 Kapica Tomasz Kraków Bieg 10km MK Team opłacono
62 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km Politechnika Śląska opłacono
63 Foks Wojciech Katowice Bieg 5km opłacono
64 Kaszuba Bożena Mysłowice Bieg 5km limit osiągnięty
65 Kulik Michal Ruda Slaska Bieg 10km opłacono
66 Kulik Marcin Mikołów Bieg 10km opłacono
67 Maska Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i przyjaciele biegają
68 Zientek Małgorzata Ruda Śląska Bieg 10km opłacono
69 Derecka Kornelia Ruda Śląska Bieg 10km opłacono
70 Mucha Piotr Cieślin Bieg 5km opłacono
71 Kalaga Karol Piekary Śląskie Bieg 5km limit osiągnięty
72 Kurzela Paulina Świętochłowice Bieg 5km Gibkie Szłapy opłacono
73 Malczuk Aleksander Tychy Bieg 10km opłacono
74 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy opłacono
75 Świtała Kamil Tychy Bieg 10km opłacono
76 Kurek Basia Bytom Bieg 5km opłacono
77 Inglot Arystian Katowice Bieg 10km opłacono
78 Gargula Michał Kraków Bieg 10km MikeyBiega opłacono
79 Szymańska Dominika Katowice Bieg 5km opłacono
80 Pilarski Tomasz Wieluń Bieg 5km opłacono
81 Barański Grzegorz Katowice Bieg 5km opłacono
82 Stefanski Maciej Kaniów Bieg 10km opłacono
83 Wiesiołek Paweł Katowice Bieg 5km BAGNO limit osiągnięty
84 Bąk Paweł Piekary Ślaskie Bieg 10km opłacono
85 Popieluch Katarzyna Gliwice Bieg 5km opłacono
86 Polmański Arkadiusz Piekary Śląskie Bieg 10km opłacono
87 Dunat Przemysław Katowice Bieg 5km Rainbow Team opłacono
88 Szymura Adrian Katowice Bieg 5km Rainbow Team opłacono
89 Kaleta Milena Zawiercie Bieg 10km Leśni Olimpijczycy opłacono
90 Wielgus Marzena Siepraw Bieg 10km opłacono
91 Glacel Jarosław Rybnik Bieg 5km Jejkowice Biegają opłacono
92 Kryska Aleksandra Knurów Bieg 5km opłacono
93 Kozieł Krzysztof Katowice Bieg 5km opłacono
94 Walter-Dziwak Natalia Tychy Bieg 10km opłacono
95 Kurpas Karol Mikołów Bieg 5km opłacono
96 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 10km XPOLogistics Running Team Poland opłacono
97 Nowak Patrycja Katowice Bieg 5km opłacono
98 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Bieg 5km limit osiągnięty
99 Pluta Mariusz Katowice Bieg 5km Zielone Załęże opłacono
100 Duda Maciej Zawiercie Bieg 5km Jura'pl opłacono


Wyświetleń: 59558

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ