VI Bieg Mikołajkowy
Bieg 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Błaszczyk Anna Częstochowa Bieg 10km Czewarun TiM
2 Lal Małgorzata Pyrzyce Bieg 10km opłacono
3 Fornalczyk Paweł Katowice Bieg 10km Alior Running Team opłacono
4 Czarnecka Aneta Gliwice Bieg 10km opłacono
5 Brańka Mateusz Katowice Bieg 10km opłacono
6 Kocur Robert Zabrze Bieg 10km opłacono
7 Piątek Rafał Kraków Bieg 10km opłacono
8 Janukowicz Ewa Katowice Bieg 10km opłacono
9 Janukowicz Dariusz Katowice Bieg 10km opłacono
10 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
11 Gawlik Daria Otmice Bieg 10km Izbicko w biegu opłacono
12 Czekaj Artur Sosnowiec Bieg 10km Nurkowe Zagłębie
13 Szymaniec Agnieszka Katowice Bieg 10km
14 Czermak Damian Górki Wielkie Bieg 10km Fuchs Oil Team opłacono
15 Paszek Joanna Tychy Bieg 10km
16 Klęsk Krzysztof Kraków Bieg 10km opłacono
17 Kępa Józef Katowice Bieg 10km opłacono
18 Kowalczyk Barbara Bytom Bieg 10km BTM Runners opłacono
19 Sobol Pawel Kraków Bieg 10km opłacono
20 Szulik Paweł Żory Bieg 10km opłacono
21 Mikulski Łukasz Krakow Bieg 10km
22 Mazalon Tomasz Zakopane Bieg 10km FC OZJASZ opłacono
23 Sanecki Tomasz Bytom Bieg 10km opłacono
24 Rutkowska Hanna Ruda Ślaska Bieg 10km opłacono
25 Zychla Grzegorz Bytom Bieg 10km SU 07 opłacono
26 Ziach Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza opłacono
27 Kula Jarosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
28 Kucharska Karolina Katowice Bieg 10km rspective opłacono
29 Plesz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 10km Polish Runners Club Ireland opłacono
30 Duerschlag Iwona Rybnik Bieg 10km opłacono
31 Ciszewska Anna Katowice Bieg 10km opłacono
32 Radolko Justyna Siemianowice Bieg 10km
33 Rojecka Dominika Katowice Bieg 10km opłacono
34 Sędzielewski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10km rspective opłacono
35 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective opłacono
36 Zelewska Barbara Zabrze Bieg 10km opłacono
37 Zelewski Przemysław Zabrze Bieg 10km opłacono
38 Lipińska Anna Chorzów Bieg 10km opłacono
39 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
40 Łaciak Dawid Zabrze Bieg 10km opłacono
41 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 10km Provema opłacono
42 Wieczorek Piotr Gostyń Bieg 10km opłacono
43 Filipiak Beata Bytom Bieg 10km opłacono
44 Syzdek Mariusz Żory Bieg 10km opłacono
45 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg 10km opłacono
46 Kluza Damian Kraków Bieg 10km MK TEAM opłacono
47 Kapica Tomasz Kraków Bieg 10km MK Team opłacono
48 Kulik Michal Ruda Slaska Bieg 10km opłacono
49 Kulik Marcin Mikołów Bieg 10km opłacono
50 Maska Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i przyjaciele biegają
51 Zientek Małgorzata Ruda Śląska Bieg 10km opłacono
52 Derecka Kornelia Ruda Śląska Bieg 10km opłacono
53 Malczuk Aleksander Tychy Bieg 10km opłacono
54 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy opłacono
55 Świtała Kamil Tychy Bieg 10km opłacono
56 Inglot Arystian Katowice Bieg 10km opłacono
57 Gargula Michał Kraków Bieg 10km MikeyBiega opłacono
58 Stefanski Maciej Kaniów Bieg 10km opłacono
59 Bąk Paweł Piekary Ślaskie Bieg 10km opłacono
60 Polmański Arkadiusz Piekary Śląskie Bieg 10km opłacono
61 Kaleta Milena Zawiercie Bieg 10km Leśni Olimpijczycy opłacono
62 Wielgus Marzena Siepraw Bieg 10km opłacono
63 Walter-Dziwak Natalia Tychy Bieg 10km opłacono
64 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 10km XPOLogistics Running Team Poland opłacono
65 Pollet Charles Baisieux Bieg 10km opłacono
66 Jany-Goik Agata Katowice Bieg 10km
67 Moździerz Iwona Sosnowiec Bieg 10km opłacono
68 Pyka Marcin Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono
69 Konefał Klaudia Katowice Bieg 10km opłacono
70 Zielenski Mateusz Chorzów Bieg 10km opłacono
71 Pokrzywa Adam Sosnowiec Bieg 10km opłacono
72 Świtała Robert Tychy Bieg 10km opłacono
73 Jarczyk Tomasz Chorzów Bieg 10km Beaumont RC opłacono
74 Niedziela Sebastian Jaworzno Bieg 10km Harpagan Beast opłacono
75 Wróblewski Dariusz Katowice Bieg 10km opłacono
76 Szewczyk Urszula Katowice Bieg 10km AugusTeam
77 Jamrozy Damian Mysłowice Bieg 10km XPOLogistics Running Team Poland opłacono
78 Sobczyk Renia Tychy Bieg 10km niezrzeszona opłacono
79 Mucha Adam Bytom Bieg 10km poRUNne furganie opłacono
80 Mucha Sylwia Bytom Bieg 10km opłacono
81 Klimczak Piotr Balin Bieg 10km Dont give up! opłacono
82 Wudecka Olga Katowice Bieg 10km opłacono
83 Mykała Rafał Katowice Bieg 10km opłacono
84 Kruk Daniel Sosnowiec Bieg 10km opłacono
85 Grzelec Jacek Katowice Bieg 10km opłacono
86 Ostrowski Zygmunt Tychy Bieg 10km opłacono
87 Zabłocki Sylwester Sosnowiec Bieg 10km
88 Wątróbski Mirosław Kraków Bieg 10km opłacono
89 Kolończyk Kasia Katowice Bieg 10km opłacono
90 Fabry Rafał Gliwice Bieg 10km opłacono
91 Kantorosiński Jan Mysłowice Bieg 10km opłacono
92 Kłapyta Klaudia Katowice Bieg 10km opłacono
93 Warzecha Leszek Świętochłowice Bieg 10km opłacono
94 Warzecha Dawid Świętochłowice Bieg 10km opłacono
95 Piłat Łukasz Mysłowice Bieg 10km XPOLogistics Running Team Poland opłacono
96 Kicińska - Pilz Agnieszka Bytom Bieg 10km opłacono
97 Saczuk Magda Gdańsk Bieg 10km Socios Silesia opłacono
98 Kubiak Paweł Katowice Bieg 10km opłacono
99 Zarzyński Krzysztof Zbrosławice Bieg 10km Socios Silesia opłacono
100 Kula Tomek Tychy Bieg 10km CRIK FCA POLAND opłacono


Wyświetleń: 79202

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ