Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#TeamZielińska | |||||||||
1 | Nowak Marcin | Katowice | NW 5km | #TeamZielińska | opłacono | ||||
#byledomety | |||||||||
2 | Żelezik Krzysztof | Będzin | NW 5km | #byledomety | opłacono | ||||
#byledomety | |||||||||
3 | Żelezik Marzena | Będzin | NW 5km | #byledomety | opłacono | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
4 | Romańska Katarzyna | Katowice | NW 5km | #czeladzbiega | opłacono | ||||
#finoallafine | |||||||||
5 | Orszulik Jan | Ruda Śląska | NW 5km | #finoallafine | opłacono | ||||
BB Team | |||||||||
6 | Barć Basia | Jaworzno | NW 5km | BB Team | opłacono | ||||
EKIPA NA KIJACH | |||||||||
7 | Palica Joanna | Zabrze | NW 5km | EKIPA NA KIJACH | limit osiągnięty | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
8 | Kopala Marek | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
9 | Broll Sabina | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
10 | Broll Jacek | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
11 | Zielińska Urszula | Katowice | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
12 | Dolistowski Marek | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
13 | Dolistowska Ewa | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
14 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
15 | Tkocz Adam | Ruda Śląksa | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
16 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
17 | Szysler Michał | Ruda Ślaska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
18 | Szysler Renata | Ruda Ślaska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
19 | Mika Joanna | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
Ekipa na Kijach | |||||||||
20 | Kubecka Magdalena | Mysłowice | NW 5km | Ekipa na Kijach | opłacono | ||||
21 | Ster Anna Ster | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na Kijach | opłacono | ||||
Ekipa na kijach | |||||||||
22 | Mika Tomasz | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
23 | Giebel Franciszek | Chorzów | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
Ekipa na kijach | |||||||||
24 | Labus Maria | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
25 | Zuber Monika | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
26 | Sopala Irena | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
27 | Dalecka Katarzyna | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
28 | Dalecki Sławomir | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
29 | Giebel Irena | Chorzów | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
30 | Werner Aleksandra | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
31 | Jażdżewski Karol | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
32 | Jażdżewska Jolanta | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
33 | Stefańska Małgorzata | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
34 | Warzocha Danuta | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
35 | Famuła Ewa | Katowice | NW 5km | Famuła Team | opłacono | ||||
Fuchs Oil Team | |||||||||
36 | Krajewski Paweł | Bytom | NW 5km | Fuchs Oil Team | opłacono | ||||
GALAXY TEAM | |||||||||
37 | Ogórek Piotr | Katowice | NW 5km | GALAXY TEAM | opłacono | ||||
GALAXY TEAM | |||||||||
38 | Ogórek Agata | Katowice | NW 5km | GALAXY TEAM | opłacono | ||||
GRUPA JURA'PL | |||||||||
39 | Szczygieł Marek | Zawiercie | NW 5km | GRUPA JURA'PL | opłacono | ||||
40 | Wajzer Lucja | Zawiercie | NW 5km | GRUPA JURA'PL | opłacono | ||||
41 | Ciszewska Anna | Skałka | NW 5km | GRUPA JURA'PL | opłacono | ||||
GoraTeam | |||||||||
42 | Gorzawska Aleksandra | Knurów | NW 5km | GoraTeam | opłacono | ||||
Gora Team | |||||||||
43 | Zadroga Dorota | Knurów | NW 5km | Gora Team | opłacono | ||||
44 | Zadroga Paweł | Knurów | NW 5km | Gora Team | opłacono | ||||
Grupa Jura'Pl | |||||||||
45 | Czopek Małgorzata | Skałka | NW 5km | Grupa Jura'Pl | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
46 | Wojciechowska Iwona | Gliwice | NW 5km | Huragan Ligota | limit osiągnięty | ||||
47 | Knas Anna | Katowice | NW 5km | Huragan Ligota | opłacono | ||||
K&K Team | |||||||||
48 | Krzyżowska Iwona | Tychy | NW 5km | K&K Team | opłacono | ||||
K&K Team | |||||||||
49 | Koziołek Karolina | Tychy | NW 5km | K&K Team | opłacono | ||||
KLACHULE | |||||||||
50 | Blachnik Agnieszka | Chorzów | NW 5km | KLACHULE | opłacono | ||||
KS Zielono-Czarni | |||||||||
51 | Trepanowska Aleksandra | Minsk Mazowiecki | NW 5km | KS Zielono-Czarni | opłacono | ||||
Katowice | |||||||||
52 | Łysko Irena | Katowice | NW 5km | Katowice | opłacono | ||||
53 | Armatys Danuta | Katowice | NW 5km | Katowice | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
54 | Górnik Jerzy | Katowice | NW 5km | Katowice 49 | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
55 | Kluska Kazimierz | Katowice | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
56 | Słupianek Paweł | Katowice | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | limit osiągnięty | ||||
57 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Kijowe księżniczki | |||||||||
58 | Rudowska Małgorzata | Gliwice | NW 5km | Kijowe księżniczki | opłacono | ||||
59 | Grzesińska Anna | Strzelce Opolskie | NW 5km | Kijowe księżniczki | opłacono | ||||
60 | Neznal Monika | Strzelce Opolskie | NW 5km | Kijowe księżniczki | opłacono | ||||
Klachule | |||||||||
61 | Kozioł-Żurawska Dorota | Katowice | NW 5km | Klachule | opłacono | ||||
LUX TORPEDA Małopolska | |||||||||
62 | Stępak Piotr | Zbylitowska Góra | NW 5km | LUX TORPEDA Małopolska | opłacono | ||||
MK Team | |||||||||
63 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | NW 5km | MK Team | opłacono | ||||
64 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | NW 5km | MK Team | opłacono | ||||
Mama Potrafi | |||||||||
65 | Mazgaj Paweł | Kraków | NW 5km | Mama Potrafi | limit osiągnięty | ||||
66 | Michalska-Mazgaj Monika | Kraków | NW 5km | Mama Potrafi | limit osiągnięty | ||||
Mk team | |||||||||
67 | Marekwica Joanna | Katowice | NW 5km | Mk team | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
68 | Kirsz Maciej | Tarnowskie Góry | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
69 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
NW Stadion Śląski | |||||||||
70 | Gazda Dorota | Katowice | NW 5km | NW Stadion Śląski | opłacono | ||||
Natalczywi Biegacze | |||||||||
71 | Furtak Monika | Chorzów | NW 5km | Natalczywi Biegacze | opłacono | ||||
Nordic Team Ruda Śląska | |||||||||
72 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | NW 5km | Nordic Team Ruda Śląska | limit osiągnięty | ||||
73 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | NW 5km | Nordic Team Ruda Śląska | limit osiągnięty | ||||
Nordic Walking Lyski | |||||||||
74 | Miklis-Ślaga Sylwia | Lyski | NW 5km | Nordic Walking Lyski | opłacono | ||||
75 | Milert Jolanta | Gaszowice | NW 5km | Nordic Walking Lyski | opłacono | ||||
76 | Wieczorek Bożena | Lyski | NW 5km | Nordic Walking Lyski | opłacono | ||||
77 | Mandrysz Aleksandra | Lyski | NW 5km | Nordic Walking Lyski | opłacono | ||||
Nordicus Strzybnica | |||||||||
78 | Sobczak Robert | Tarnowskie Góry | NW 5km | Nordicus Strzybnica | opłacono | ||||
79 | Kosmala Jaskólska Joanna | Tarnowskie Góry | NW 5km | Nordicus Strzybnica | opłacono | ||||
Ohio Team | |||||||||
80 | Stypka Anna | Katowice | NW 5km | Ohio Team | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
81 | Pasternak Anna | Gliwice | NW 5km | Opel Active Team | opłacono | ||||
POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | |||||||||
82 | Gacek Grzegorz | Mysłowice | NW 5km | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | ||||
Rehan Bytom | |||||||||
83 | Nikoniuk Helena | Bytom | NW 5km | Rehan Bytom | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
84 | Gros Agnieszka | Katowice | NW 5km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
85 | Hryndio Jerzy | Katowice | NW 5km | STADION ŚLĄSKI | limit osiągnięty | ||||
86 | Ocysek zygmunt | katowice | NW 5km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
87 | Bąk Jerzy | Katowice | NW 5km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
88 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | NW 5km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
Smerfy biegają razem po 0.7 | |||||||||
89 | Matioszek Agnieszka | Racibórz | NW 5km | Smerfy biegają razem po 0.7 | opłacono | ||||
Socios Silesia | |||||||||
90 | Bieniek Agata | Świętochłowice | NW 5km | Socios Silesia | opłacono | ||||
Sportowe Zaglebie vs Lenze Polska | |||||||||
91 | uhorczak Jakub | Będzin | NW 5km | Sportowe Zaglebie vs Lenze Polska | opłacono | ||||
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||||||
92 | Ciołkiewicz Monia | Sławków | NW 5km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | limit osiągnięty | ||||
93 | Hajduk-Dołba Monika | Sławków | NW 5km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | opłacono | ||||
94 | Bagińska Dorota | Sławków | NW 5km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | opłacono | ||||
Tytani WSB | |||||||||
95 | Maciejko Grzegorz | Gliwice | NW 5km | Tytani WSB | opłacono | ||||
Unia Miast | |||||||||
96 | Pipiro Grzegorz | Jastrzebie Zdr. | NW 5km | Unia Miast | limit osiągnięty | ||||
Uniwersytet Śląski w Katowicach | |||||||||
97 | Pluta Monika | Katowice | NW 5km | Uniwersytet Śląski w Katowicach | opłacono | ||||
WIRUSY | |||||||||
98 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | NW 5km | WIRUSY | opłacono | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
99 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | NW 5km | W Pogoni za Duchem | opłacono | ||||
Wirusy | |||||||||
100 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | NW 5km | Wirusy | opłacono | ||||
Z Kijkami Nam Po Drodze | |||||||||
101 | Małek Krzysztof | Katowice | NW 5km | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
102 | Małek Aleksandra | Katowice | NW 5km | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
103 | Zydroń Wiesław | Katowice | NW 5km | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
104 | łukawska iwona | katowice | NW 5km | opłacono | |||||
105 | Szostak Jolanta | Kraków | NW 5km | opłacono | |||||
106 | Puszczyk Kamil | Ruda śląska | NW 5km | opłacono | |||||
107 | Wojnar Grzegorz | Zabrze | NW 5km | opłacono | |||||
108 | Gołębiowski Lucjan | Będzin | NW 5km | opłacono | |||||
109 | Cieślik Teresa | Mikołów | NW 5km | opłacono | |||||
110 | Marzec Aleksandra | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
111 | Oszek Wioetta | Mysłowice | NW 5km | opłacono | |||||
112 | Dąbrowicz Sylwia | Opole | NW 5km | limit osiągnięty | |||||
113 | Augustyniak Teresa | Jaworzno | NW 5km | limit osiągnięty | |||||
114 | Widera Ewelina | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
115 | Śliwińska Katarzyna | Będzin | NW 5km | opłacono | |||||
116 | Figiel Maciej | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
117 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono | |||||
118 | Sitko Krzysztof | Wojkowice | NW 5km | opłacono | |||||
119 | Zakrzewska Aneta | Będzin | NW 5km | opłacono | |||||
120 | Zakrzewska Magdalena | Będzin | NW 5km | opłacono | |||||
121 | Burdak Agnieszka | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
122 | Figiel Anna | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
123 | Langer Magdalena | Gliwice | NW 5km | opłacono | |||||
124 | Szczucki Krzysztof | Żory | NW 5km | opłacono | |||||
125 | Zawiła Agnieszka | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
126 | Kowalczyk Patrycja | Gliwice | NW 5km | opłacono | |||||
127 | Kępa Tomasz | Będzin | NW 5km | opłacono | |||||
128 | Kępa Małgorzata | Będzin | NW 5km | opłacono | |||||
129 | Puszer Marian | Siemianowice Śląskie | NW 5km | opłacono | |||||
130 | Cupiał Aneta | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
131 | Feliks Andrzej | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
132 | Kansy Lucyna | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
133 | Pawełczyk Małgorzata | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
134 | Węgrzyńska Ewa | Sosnowiec | NW 5km | opłacono | |||||
135 | Maziewska Justyna | Mikołów | NW 5km | opłacono | |||||
136 | Żyłka Danuta | Mikołów | NW 5km | opłacono | |||||
137 | Gwara Filip | Czeladź | NW 5km | opłacono | |||||
138 | Błaszczyk Dróżdż Katarzyna | Mikołów | NW 5km | opłacono | |||||
139 | Mokrska Katarzyna | Ruda Śląska | NW 5km | opłacono | |||||
140 | Kodroń Anna | Chorzów | NW 5km | opłacono | |||||
141 | Slodczyk Michał | Chorzów | NW 5km | opłacono | |||||
142 | Więcek Beata | Sosnowiec | NW 5km | opłacono | |||||
143 | Wieczorek Katarzyna | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono | |||||
144 | Sikorska Izabela | Ruda Śląska | NW 5km | opłacono | |||||
145 | Górna Anna | Ruda Śląska | NW 5km | opłacono | |||||
146 | Maj Michał | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
147 | Petelczyc Monika | Tychy | NW 5km | opłacono | |||||
148 | Kalino Elwira | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono | |||||
149 | Pabich Tomasz | Siemianowice Śląskie | NW 5km | opłacono | |||||
150 | Przyrowska Urszula | Świętochłowice | NW 5km | limit osiągnięty | |||||
151 | Bagniewski Michal | Bytom | NW 5km | opłacono | |||||
152 | Bohn Beata | Piekary Śląskie | NW 5km | opłacono | |||||
153 | Nowak Joanna | Ruda Śląska | NW 5km | opłacono | |||||
154 | Wróbel Agnieszka | Czerwionka-Leszczyny | NW 5km | opłacono | |||||
155 | Lankowska Anna | Sosnowiec | NW 5km | opłacono | |||||
156 | Gieroszka Agnieszka | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
157 | Gieroszka Artur | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
158 | Koperczak Magdalena | Sosnowiec | NW 5km | opłacono | |||||
159 | Tomiczek Monika | Rybnik | NW 5km | opłacono | |||||
160 | Błaszczyk Adrian | Częstochowa | NW 5km | opłacono | |||||
161 | Probierz Aneta | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
162 | Wacławik Adam | Bąków | NW 5km | opłacono | |||||
163 | Sliwka Krzysztof | Chorzów | NW 5km | opłacono | |||||
164 | Ryszko Leszek | Siemianowice Śląskie | NW 5km | opłacono | |||||
165 | Orszulik Helena | Ruda Śląska | NW 5km | opłacono | |||||
166 | Białasik Anna | Ptakowice | NW 5km | opłacono | |||||
167 | Białasik Krzysztof | Ptakowice | NW 5km | opłacono | |||||
168 | Krzak Izabela | Czeladź | NW 5km | opłacono | |||||
169 | Pawlak Dorota | Czeladź | NW 5km | opłacono | |||||
170 | Otowicz Grażyna | Imielin | NW 5km | opłacono | |||||
171 | Grądzka Danuta | Strzyżowice | NW 5km | opłacono | |||||
172 | Przybylska Halina | Siemianowice Śląskie | NW 5km | opłacono | |||||
173 | Ogłaza Marek | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
174 | Ogłaza Joanna | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
175 | Kowal Oskar | Czeladź | NW 5km | opłacono | |||||
176 | Kowal Agata | Czeladz | NW 5km | opłacono | |||||
177 | Szcząchor Judyta | Bytom | NW 5km | opłacono | |||||
178 | Gembala Eugeniusz | Bełk | NW 5km | opłacono | |||||
179 | GembalaE Violetta | Bełk | NW 5km | opłacono | |||||
180 | Staniek Elżbieta | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
181 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | NW 5km | opłacono | |||||
182 | Zobek Edward | Sosnowiec | NW 5km | opłacono | |||||
183 | Gwara Marta | Czeladź | NW 5km | opłacono | |||||
184 | Bubalik Roman | świętochłowice | NW 5km | opłacono | |||||
185 | Bubalik Piotr | Chorzów | NW 5km | opłacono | |||||
186 | Bubalik-Jarosz Iwona | Chorzów | NW 5km | opłacono | |||||
187 | Ślizankiewicz Leszek | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
188 | Lelito Izabela | Jaworzno | NW 5km | opłacono | |||||
189 | Grociak Mariola | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
190 | Grociak Grzegorz | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
191 | Lubowiecki Adam | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
192 | Różalska Aneta | Sosnowiec | NW 5km | opłacono | |||||
193 | Wójcik Katarzyna | Siemianowice Śląskie | NW 5km | opłacono | |||||
194 | Grabda Zofia | Dąbrowa górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
195 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
196 | Bucka Kinga | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
197 | Bucka Monika | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
198 | Małka Irena | Gliwice | NW 5km | opłacono | |||||
199 | Małka Marian | Gliwice | NW 5km | opłacono | |||||
200 | Białas Anna | Bytom | NW 5km | opłacono | |||||
201 | Flak Henryk | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
202 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | NW 5km | limit osiągnięty | |||||
203 | Kostka Wojciech | Chorzów | NW 5km | opłacono | |||||
204 | Skolud Anna | Chorzów | NW 5km | opłacono | |||||
205 | Wower Maria | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
206 | ziecina Lucyna | czerwionka | NW 5km | opłacono | |||||
207 | Fojcik Iwona | Modzurów | NW 5km | opłacono | |||||
208 | Fiszer-Kubiczek Aleksandra | Bytom | NW 5km | opłacono | |||||
209 | Kubiczek Grzegorz | Bytom | NW 5km | opłacono | |||||
210 | Kordon Anna | Łaziska Górne | NW 5km | limit osiągnięty | |||||
211 | Gorczowska Karolina | Racibórz | NW 5km | opłacono | |||||
212 | Wyleżoł Marek | Zabrze | NW 5km | opłacono | |||||
213 | Wyleżoł Anna | Zabrze | NW 5km | opłacono | |||||
214 | Fick-Buchała Marzena | Mikołów | NW 5km | limit osiągnięty | |||||
215 | Piaszczyńska Karina | Ruda Śląska | NW 5km | opłacono | |||||
216 | Gwioździk Ela | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
217 | Jędryka Karina | Świetochłowice | NW 5km | opłacono | |||||
218 | Stolarski Mirek | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
219 | Rutka Mariola | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
220 | Rutka Piotr | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
221 | Starostka Mariusz | Ruda Śląska | NW 5km | opłacono | |||||
222 | Starostka Anna | Ruda Śląska | NW 5km | opłacono | |||||
223 | Mrugała Karina | Ruda sl. | NW 5km | opłacono | |||||
224 | Serwa Daniel | Radomsko | NW 5km | opłacono | |||||
225 | Kościsz Marcin | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
226 | Zielińska- Kościsz Magda | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
227 | Hudaszek Joanna | Wojkowice | NW 5km | opłacono | |||||
228 | Towarek Remigiusz | Mikołów | NW 5km | opłacono | |||||
229 | Towarek Jolanta | Mikołów | NW 5km | opłacono | |||||
230 | Latkowska Beata | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
231 | Regulska Michalina | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
232 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | NW 5km | opłacono | |||||
233 | Siejda Maria | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
234 | Siejda Jozef | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
235 | Gwóźdź Jolanta | Nowa Wieś | NW 5km | limit osiągnięty | |||||
236 | Czapura Elżbieta | Siemianowice Śląskie | NW 5km | opłacono | |||||
237 | Gomoluch Lucyna | Ruda Śląska | NW 5km | limit osiągnięty | |||||
238 | Michalak Teresa | Bielsko-Biała | NW 5km | opłacono | |||||
239 | Kania Katarzyna | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
240 | Ludyga Krystian | Bytom | NW 5km | opłacono | |||||
241 | Gajewska Magdalena | Katowice | NW 5km | opłacono | |||||
242 | Sichma Kamila | Świętochłowice | NW 5km | opłacono | |||||
243 | Witczyk Natalia | Tychy | NW 5km | opłacono | |||||
244 | Gaździcki Stanisław | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono | |||||
brak klubu | |||||||||
245 | Otowicz Patrycja | Katowice | NW 5km | brak klubu | opłacono | ||||
jejkowice biegają | |||||||||
246 | Ceglarska Alicja | Rybnik | NW 5km | jejkowice biegają | opłacono | ||||
nierzeszony | |||||||||
247 | Mielcarek Leszek | Bytom | NW 5km | nierzeszony | limit osiągnięty | ||||
smerfy biegaja razem po 0.7 | |||||||||
248 | Wolnik Jolanta | Ligota Księżyca | NW 5km | smerfy biegaja razem po 0.7 | opłacono | ||||
wild cats | |||||||||
249 | Wilżyński Andrzej | Katowice | NW 5km | wild cats | opłacono | ||||
250 | Maroszek Mariusz | Katowice | NW 5km | wild cats | opłacono | ||||
251 | Wilżyńska Lidia | Katowice | NW 5km | wild cats | opłacono | ||||
252 | Matusiak Beata | Katowice | NW 5km | wild cats | opłacono | ||||
Żabka Sportowy Team | |||||||||
253 | Ożga Jan | Tychy | NW 5km | Żabka Sportowy Team | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 90803