Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Ruuners Płock | |||||||||
1 | Degner Damian | PŁOCK | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Active Ruuners Płock | |||||
DDRUNNINGTEAM | |||||||||
2 | Marzoch Zofia | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DDRUNNINGTEAM | |||||
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | |||||||||
3 | Antosik Piotr | Jaktorów | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono | ||||
4 | Antosik Bartosz | Jaktorów | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | |||||
5 | Niedziński Marcin | Makówka | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono | ||||
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
6 | Stankiewicz Anna | Czarny Las | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
DobrzeNamIdzie | |||||||||
7 | Kawka Ida | Grodzisk Mazowiecki | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DobrzeNamIdzie | opłacono | ||||
8 | Barczuk Magda | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DobrzeNamIdzie | |||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
9 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Indywidualistka | |||||||||
10 | Wiśniewska Katarzyna | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Indywidualistka | |||||
Jaktorów | |||||||||
11 | Tracz Piotr | Jaktorów | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Jaktorów | opłacono | ||||
12 | Tracz Maria | Jaktorów | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Jaktorów | opłacono | ||||
Jasielskie pioruny | |||||||||
13 | Szot Maria | Ujazd | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Jasielskie pioruny | |||||
LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
14 | Lewandowski Robert | Błonie | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
15 | Lewandowska Joanna | Błonie | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
16 | Sękowska Katarzyna | Kanie | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Mamy Ruszamy | |||||||||
17 | Brusiło Bartosz Brusiło | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Mamy Ruszamy | opłacono | ||||
18 | Brusiło Ilona | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Mamy Ruszamy | opłacono | ||||
19 | Wawrzyniak Katarzyna Wawrzyniak | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Mamy Ruszamy | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
20 | Jerulank Wiesław | Grajewo | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
PIANKA KUFLEW | |||||||||
21 | Brodzik Arkadiusz | Kuflew | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | PIANKA KUFLEW | |||||
Robinson z wyboru | |||||||||
22 | Patroński Robert | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Robinson z wyboru | |||||
Runegades Brwinów | |||||||||
23 | Płażewski Paweł | Brwinów | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Runegades Brwinów | opłacono | ||||
Tarczyński Klub Biegowy | |||||||||
24 | Kudlak MONIKA | Ruda | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Tarczyński Klub Biegowy | |||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
25 | Sereda Grzegorz | Wołomin | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Zabiegany Wołomin | |||||
26 | Łozak-Sereda Barbara | Wołomin | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Zabiegany Wołomin | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Zych Beata | Grodzisk Mazowiecki | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
28 | Oleszczuk Marek | Grodzisk Mazowiecki | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | ||||||
29 | Michałowska Aleksandra | Grodzisk Mazowiecki | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
30 | Dąbrowska Monika | Grodzisk Mazowiecki | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
31 | Olewniczak-Oleszczuk Edyta | Grodzisk Mazowiecki | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | ||||||
32 | Czapnik Mariusz | Kajetany | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
33 | Flak Robert | Kajetany | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
34 | Czapnik Małgorzata | Kajetany | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
35 | Modzelewski Piotr | Kałęczyn | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
36 | Modzelewska Paula | Kałęczyn | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
37 | Cegliński Paweł | Karolina | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
38 | Cegliński Szymon | Karolina | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
39 | Cegliński Sebastian | Karolina | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
40 | Szaflarska Katarzyna | Karolina | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
41 | Mróz Sebastian | Komorów | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
42 | Oleksa Przemek | Mińsk Mazowiecki | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | ||||||
43 | Ramm Agnieszka | Nadarzyn | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
44 | Matuszewski Bartosz | Nadarzyn | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
45 | Karczewski Karol | Otrębusy | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
46 | Boczar Paweł | Stara Wieś | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
47 | Boczar Ewelina | Stara Wieś | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
48 | Stankiewicz Dominik | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
49 | Smoczyńska Ewa | Warszawa | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |||||
pump!T | |||||||||
50 | Szafran Beata | Marków Świnice | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | pump!T | opłacono | ||||
51 | Petrycki Marcin | Marków Świnice | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | pump!T | opłacono |
Wyświetleń: 14861