6. Grodziski Bieg Par.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mikoś Roman Otwock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Mikoś opłacono
2 Mikoś Teresa Otwock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Mikoś opłacono
3 Wawrzyniak Katarzyna Wawrzyniak Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
4 Brusiło Ilona Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
5 Brusiło Bartosz Brusiło Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
6 Michałowska Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
7 Stankiewicz Dominik Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
8 Jerulank Wiesław Grajewo 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Maratonka Grajewo opłacono
9 Zych Beata Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
10 Modzelewski Piotr Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
11 Lewandowska Joanna Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
12 Lewandowski Robert Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
13 Kujawa Kornelia Nowy Dwór Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
14 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
15 Prasek Dorota Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
16 Antosik Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
17 Snopkowska Emilia Grodztwo 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos opłacono
18 Pietruszewska Agnieszka Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
19 Petrycki Marcin Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T opłacono
20 Szafran Beata Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T opłacono
21 Ciborowski Jakub Grodzisk Mazowiecki 1 km - "Bieg Miłości" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
22 Franczak Dariusz Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
23 Sękowska Katarzyna Kanie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
24 Dąbrowska Monika Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
25 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" DobrzeNamIdzie opłacono
26 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DobrzeNamIdzie opłacono
27 Strzelecki Jakub Żyrardów 1 km - "Bieg Miłości" RundeGirard opłacono
28 Balcerska Hela Musuły 200 m - "Bieg Serduszek" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
29 Balcerski Antek Musuły 400 m - "Bieg Serc" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
30 Jasinska Krystyna Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
31 Wrześniak Barbara Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
32 Pajęcki Adam KOWAL 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
33 Grzesiak Jan Grodzisk Mazowiecki 400 m - "Bieg Serc" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
34 SIKORA MAŁGORZATA ŻYRARDÓW 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" RundeGirard opłacono
35 Strzelecki DARIUSZ Żyrardów 1 km - "Bieg Miłości" RundeGirard opłacono
36 Tartanus Kinga Nieborów 400 m - "Bieg Serc" ZPO NIEBORÓW opłacono
37 Modzelewska Paula Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
38 Puszkarski Adam Warszawa 400 m - "Bieg Serc" Gosadi Nordic Team opłacono
39 Puszkarska Małgorzata Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Gosadi Nordic Team opłacono
40 Klimczak Adam Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Gosadi Nordic Team opłacono
41 Gronkiewicz Beata Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
42 Gronkiewicz Marek Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
43 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
44 Płażewski Paweł Brwinów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Runegades Brwinów opłacono
45 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" RundeGirard opłacono
46 Lazarowicz Antoni Raszyn 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
47 Gwarek Anita Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" PASJA Nordic Walking opłacono
48 Małkowska Tita Grodzisk Maz. 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
49 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km - "Bieg Miłości" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
50 Tracz Maria Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów opłacono
51 Tracz Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów opłacono
52 Stankiewicz Anna Czarny Las 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
53 reda alicja warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
54 Cegliński Paweł Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
55 Dajek Radosław Stare Budy 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
56 Karczewski Karol Otrębusy 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
57 Karczewski Adam Otrębusy 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
58 Smoczyńska Ewa Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
59 Kowalska Izabela Kowalska Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
60 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
61 Franczak Anna Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
62 Cegliński Szymon Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
63 Niedziński Marcin Makówka 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
64 Bednarek Tymon Karolina 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
65 Bednarek Natan Karolina 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
66 Cegliński Sebastian Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
67 Szaflarska Katarzyna Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
68 Netkowski Wojciech Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Pasja Nordic Walking opłacono
69 Sobczak Matylda Czarny Las 200 m - "Bieg Serduszek" MILFY i FILFY opłacono
70 Ręczkowski Borys Brwinów 200 m - "Bieg Serduszek" MILFY i FILFY opłacono
71 Skowroński Ignacy Dziekanów Polski 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
72 Gil Wojciech Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
73 Świderek Marcin Skierniewice 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parkrun Skierniewice opłacono
74 Matuszewski Bartosz Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
75 Boczar Paweł Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
76 Boczar Ewelina Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
77 Gaj Bogna Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
78 Gałczyński Wojciech Kręczki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" StarsTroopers opłacono
79 Olesiński Krzysztof Pruszków 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
80 Murzyn Tomasz Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" JUNIK opłacono
81 Flak Robert Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
82 Ramm Agnieszka Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
83 Czapnik Mariusz Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
84 Czapnik Małgorzata Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
85 Mróz Sebastian Komorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
86 Klimas Natalia Warszawa 400 m - "Bieg Serc" PSP62 opłacono
87 Klimas Emilia Rawa Mazowiecka 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
88 Klimas Weronika Rawa Mazowiecka 400 m - "Bieg Serc" opłacono
89 Klimas Krzysztof Rawa Mazowiecka 400 m - "Bieg Serc" opłacono
90 Klimas Dominika Rawa Mazowiecka 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
91 Fedyna Maja Grodzisk Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
92 Rekus Zuzanna Płock 400 m - "Bieg Serc" opłacono


Wyświetleń: 10432

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ