6. Grodziski Bieg Par.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klimas Dominika Rawa Mazowiecka 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
2 Skowroński Ignacy Dziekanów Polski 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
3 Bednarek Natan Karolina 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
4 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km - "Bieg Miłości" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
5 Małkowska Tita Grodzisk Maz. 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
6 Lazarowicz Antoni Raszyn 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
7 Strzelecki DARIUSZ Żyrardów 1 km - "Bieg Miłości" RundeGirard opłacono
8 Strzelecki Jakub Żyrardów 1 km - "Bieg Miłości" RundeGirard opłacono
9 Ciborowski Jakub Grodzisk Mazowiecki 1 km - "Bieg Miłości" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
10 Fedyna Maja Grodzisk Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
11 Klimas Emilia Rawa Mazowiecka 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
12 Ręczkowski Borys Brwinów 200 m - "Bieg Serduszek" MILFY i FILFY opłacono
13 Sobczak Matylda Czarny Las 200 m - "Bieg Serduszek" MILFY i FILFY opłacono
14 Bednarek Tymon Karolina 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
15 Karczewski Adam Otrębusy 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
16 Balcerska Hela Musuły 200 m - "Bieg Serduszek" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
17 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" DobrzeNamIdzie opłacono
18 Kujawa Kornelia Nowy Dwór Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
19 Rekus Zuzanna Płock 400 m - "Bieg Serc" opłacono
20 Klimas Krzysztof Rawa Mazowiecka 400 m - "Bieg Serc" opłacono
21 Klimas Weronika Rawa Mazowiecka 400 m - "Bieg Serc" opłacono
22 Klimas Natalia Warszawa 400 m - "Bieg Serc" PSP62 opłacono
23 Puszkarski Adam Warszawa 400 m - "Bieg Serc" Gosadi Nordic Team opłacono
24 Tartanus Kinga Nieborów 400 m - "Bieg Serc" ZPO NIEBORÓW opłacono
25 Grzesiak Jan Grodzisk Mazowiecki 400 m - "Bieg Serc" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
26 Balcerski Antek Musuły 400 m - "Bieg Serc" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
27 Murzyn Tomasz Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" JUNIK opłacono
28 Olesiński Krzysztof Pruszków 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
29 Gałczyński Wojciech Kręczki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" StarsTroopers opłacono
30 Gaj Bogna Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
31 Świderek Marcin Skierniewice 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parkrun Skierniewice opłacono
32 Gil Wojciech Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
33 Netkowski Wojciech Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Pasja Nordic Walking opłacono
34 Franczak Anna Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
35 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
36 Kowalska Izabela Kowalska Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
37 Dajek Radosław Stare Budy 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
38 reda alicja warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
39 Gwarek Anita Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" PASJA Nordic Walking opłacono
40 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" RundeGirard opłacono
41 Gronkiewicz Marek Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
42 Gronkiewicz Beata Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
43 Klimczak Adam Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Gosadi Nordic Team opłacono
44 Puszkarska Małgorzata Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Gosadi Nordic Team opłacono
45 SIKORA MAŁGORZATA ŻYRARDÓW 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" RundeGirard opłacono
46 Pajęcki Adam KOWAL 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
47 Wrześniak Barbara Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
48 Jasinska Krystyna Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
49 Franczak Dariusz Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
50 Pietruszewska Agnieszka Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
51 Snopkowska Emilia Grodztwo 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos opłacono
52 Prasek Dorota Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
53 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
54 Mikoś Teresa Otwock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Mikoś opłacono
55 Mikoś Roman Otwock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Mikoś opłacono
56 Mróz Sebastian Komorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
57 Czapnik Małgorzata Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
58 Czapnik Mariusz Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
59 Ramm Agnieszka Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
60 Flak Robert Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
61 Boczar Ewelina Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
62 Boczar Paweł Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
63 Matuszewski Bartosz Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
64 Szaflarska Katarzyna Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
65 Cegliński Sebastian Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
66 Niedziński Marcin Makówka 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
67 Cegliński Szymon Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
68 Smoczyńska Ewa Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
69 Karczewski Karol Otrębusy 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
70 Cegliński Paweł Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
71 Stankiewicz Anna Czarny Las 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
72 Tracz Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów opłacono
73 Tracz Maria Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów opłacono
74 Płażewski Paweł Brwinów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Runegades Brwinów opłacono
75 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
76 Modzelewska Paula Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
77 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DobrzeNamIdzie opłacono
78 Dąbrowska Monika Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
79 Sękowska Katarzyna Kanie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
80 Szafran Beata Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T opłacono
81 Petrycki Marcin Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T opłacono
82 Antosik Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
83 Lewandowski Robert Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
84 Lewandowska Joanna Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
85 Modzelewski Piotr Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
86 Zych Beata Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
87 Jerulank Wiesław Grajewo 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Maratonka Grajewo opłacono
88 Stankiewicz Dominik Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
89 Michałowska Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
90 Brusiło Bartosz Brusiło Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
91 Brusiło Ilona Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
92 Wawrzyniak Katarzyna Wawrzyniak Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono


Wyświetleń: 10756

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ