6. Grodziski Bieg Par.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewandowski Robert Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
2 Lewandowska Joanna Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
3 Płażewski Paweł Brwinów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Runegades Brwinów opłacono
4 Ręczkowski Borys Brwinów 200 m - "Bieg Serduszek" MILFY i FILFY opłacono
5 Stankiewicz Anna Czarny Las 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
6 Sobczak Matylda Czarny Las 200 m - "Bieg Serduszek" MILFY i FILFY opłacono
7 Skowroński Ignacy Dziekanów Polski 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
8 Jerulank Wiesław Grajewo 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Maratonka Grajewo opłacono
9 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km - "Bieg Miłości" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
10 Małkowska Tita Grodzisk Maz. 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
11 Grzesiak Jan Grodzisk Mazowiecki 400 m - "Bieg Serc" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
12 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DobrzeNamIdzie opłacono
13 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" DobrzeNamIdzie opłacono
14 Ciborowski Jakub Grodzisk Mazowiecki 1 km - "Bieg Miłości" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
15 Zych Beata Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
16 Michałowska Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
17 Dąbrowska Monika Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
18 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
19 Fedyna Maja Grodzisk Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
20 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
21 Snopkowska Emilia Grodztwo 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos opłacono
22 Antosik Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
23 Tracz Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów opłacono
24 Tracz Maria Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów opłacono
25 Czapnik Małgorzata Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
26 Czapnik Mariusz Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
27 Flak Robert Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
28 Modzelewska Paula Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
29 Modzelewski Piotr Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
30 Sękowska Katarzyna Kanie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
31 Cegliński Paweł Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
32 Szaflarska Katarzyna Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
33 Cegliński Sebastian Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
34 Bednarek Natan Karolina 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
35 Bednarek Tymon Karolina 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
36 Cegliński Szymon Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
37 Mróz Sebastian Komorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
38 Pajęcki Adam KOWAL 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
39 Wrześniak Barbara Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
40 Jasinska Krystyna Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
41 Pietruszewska Agnieszka Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal opłacono
42 Gałczyński Wojciech Kręczki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" StarsTroopers opłacono
43 Niedziński Marcin Makówka 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
44 Szafran Beata Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T opłacono
45 Petrycki Marcin Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T opłacono
46 Prasek Dorota Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
47 Gronkiewicz Marek Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
48 Gronkiewicz Beata Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
49 Balcerski Antek Musuły 400 m - "Bieg Serc" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
50 Balcerska Hela Musuły 200 m - "Bieg Serduszek" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
51 Ramm Agnieszka Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
52 Matuszewski Bartosz Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
53 Tartanus Kinga Nieborów 400 m - "Bieg Serc" ZPO NIEBORÓW opłacono
54 Kujawa Kornelia Nowy Dwór Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
55 Karczewski Adam Otrębusy 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
56 Karczewski Karol Otrębusy 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
57 Mikoś Teresa Otwock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Mikoś opłacono
58 Mikoś Roman Otwock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Mikoś opłacono
59 Rekus Zuzanna Płock 400 m - "Bieg Serc" opłacono
60 Olesiński Krzysztof Pruszków 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
61 Lazarowicz Antoni Raszyn 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
62 Klimas Dominika Rawa Mazowiecka 1 km - "Bieg Miłości" opłacono
63 Klimas Krzysztof Rawa Mazowiecka 400 m - "Bieg Serc" opłacono
64 Klimas Weronika Rawa Mazowiecka 400 m - "Bieg Serc" opłacono
65 Klimas Emilia Rawa Mazowiecka 200 m - "Bieg Serduszek" opłacono
66 Świderek Marcin Skierniewice 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parkrun Skierniewice opłacono
67 Boczar Ewelina Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
68 Boczar Paweł Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
69 Dajek Radosław Stare Budy 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
70 Klimczak Adam Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Gosadi Nordic Team opłacono
71 Puszkarska Małgorzata Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Gosadi Nordic Team opłacono
72 Netkowski Wojciech Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Pasja Nordic Walking opłacono
73 Puszkarski Adam Warszawa 400 m - "Bieg Serc" Gosadi Nordic Team opłacono
74 reda alicja warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
75 Franczak Dariusz Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" opłacono
76 Kowalska Izabela Kowalska Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
77 Stankiewicz Dominik Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
78 Gwarek Anita Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" PASJA Nordic Walking opłacono
79 Brusiło Bartosz Brusiło Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
80 Gaj Bogna Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
81 Brusiło Ilona Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
82 Murzyn Tomasz Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" JUNIK opłacono
83 Gil Wojciech Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
84 Wawrzyniak Katarzyna Wawrzyniak Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
85 Smoczyńska Ewa Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
86 Klimas Natalia Warszawa 400 m - "Bieg Serc" PSP62 opłacono
87 Franczak Anna Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
88 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
89 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" RundeGirard opłacono
90 Strzelecki DARIUSZ Żyrardów 1 km - "Bieg Miłości" RundeGirard opłacono
91 Strzelecki Jakub Żyrardów 1 km - "Bieg Miłości" RundeGirard opłacono
92 SIKORA MAŁGORZATA ŻYRARDÓW 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" RundeGirard opłacono


Wyświetleń: 10754

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ