Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antosik Bartosz | Jaktorów | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | |
2 | Antosik Piotr | Jaktorów | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono |
3 | Balcerska Hela | Musuły | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
4 | Balcerski Antek | Musuły | Polska | 400 m - "Bieg Serc" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
5 | Barczuk Magda | Warszawa | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DobrzeNamIdzie | |
6 | Bednarek Natan | Karolina | Polska | 1 km - "Bieg Miłości" | opłacono | |
7 | Bednarek Tymon | Karolina | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | opłacono | |
8 | Boczar Ewelina | Stara Wieś | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
9 | Boczar Paweł | Stara Wieś | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
10 | Brodzik Arkadiusz | Kuflew | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | PIANKA KUFLEW | |
11 | Brusiło Bartosz Brusiło | Warszawa | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Mamy Ruszamy | opłacono |
12 | Brusiło Ilona | Warszawa | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Mamy Ruszamy | opłacono |
13 | Cegliński Paweł | Karolina | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
14 | Cegliński Sebastian | Karolina | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
15 | Cegliński Szymon | Karolina | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
16 | Ciborowski Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km - "Bieg Miłości" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
17 | Czapnik Małgorzata | Kajetany | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
18 | Czapnik Mariusz | Kajetany | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
19 | Dabrowska Joanna | Ożarów Mazowiecki | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | grupa wilki | |
20 | Dąbrowska Monika | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
21 | Dajek Radosław | Stare Budy | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | opłacono | |
22 | Degner Damian | PŁOCK | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Active Ruuners Płock | |
23 | Fedyna Maja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | opłacono | |
24 | Flak Robert | Kajetany | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
25 | Franczak Anna | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
26 | Franczak Dariusz | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | opłacono | |
27 | Franczak Małgorzata | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
28 | Gaj Bogna | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
29 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | grupa wilki | |
30 | Gałczyński Wojciech | Kręczki | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | StarsTroopers | opłacono |
31 | Gil Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
32 | Gronkiewicz Beata | Milanówek | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | opłacono | |
33 | Gronkiewicz Marek | Milanówek | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
34 | Grzesiak Jan | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 400 m - "Bieg Serc" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
35 | Gwarek Anita | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | PASJA Nordic Walking | opłacono |
36 | Jakim Marcin | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | ||
37 | Jasinska Krystyna | Kowal | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Parakulos Kowal | opłacono |
38 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Maratonka Grajewo | opłacono |
39 | Karczewski Adam | Otrębusy | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | opłacono | |
40 | Karczewski Karol | Otrębusy | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
41 | Kawka Ida | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DobrzeNamIdzie | opłacono |
42 | Kawka Sara | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | DobrzeNamIdzie | opłacono |
43 | Klimas Dominika | Rawa Mazowiecka | Polska | 1 km - "Bieg Miłości" | opłacono | |
44 | Klimas Emilia | Rawa Mazowiecka | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | opłacono | |
45 | Klimas Krzysztof | Rawa Mazowiecka | Polska | 400 m - "Bieg Serc" | opłacono | |
46 | Klimas Natalia | Warszawa | Polska | 400 m - "Bieg Serc" | PSP62 | opłacono |
47 | Klimas Weronika | Rawa Mazowiecka | Polska | 400 m - "Bieg Serc" | opłacono | |
48 | Klimczak Adam | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Gosadi Nordic Team | opłacono |
49 | Kowalska Izabela Kowalska | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
50 | Kudlak MONIKA | Ruda | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Tarczyński Klub Biegowy | |
51 | Kujawa Kornelia | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | opłacono | |
52 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
53 | Lazarowicz Antoni | Raszyn | Polska | 1 km - "Bieg Miłości" | opłacono | |
54 | Lewandowska Joanna | Błonie | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
55 | Lewandowski Robert | Błonie | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
56 | Lutomirska Asia | Łomianki | Polska | 1 km - "Bieg Miłości" | AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki | |
57 | Marzoch Zofia | Warszawa | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DDRUNNINGTEAM | |
58 | Matuszewski Bartosz | Nadarzyn | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
59 | Małkowska Tita | Grodzisk Maz. | Polska | 1 km - "Bieg Miłości" | opłacono | |
60 | Małkowska Zuzia | Grodzisk Maz. | Polska | 1 km - "Bieg Miłości" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
61 | Michałowska Aleksandra | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
62 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Mikoś | opłacono |
63 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Mikoś | opłacono |
64 | Modzelewska Paula | Kałęczyn | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
65 | Modzelewski Piotr | Kałęczyn | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
66 | Mróz Sebastian | Komorów | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
67 | Murzyn Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | JUNIK | opłacono |
68 | Netkowski Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Pasja Nordic Walking | opłacono |
69 | Niedziński Marcin | Makówka | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono |
70 | Oleksa Marcel | Mińsk Mazowiecki | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | Domowe Przedszkole | |
71 | Oleksa Przemek | Mińsk Mazowiecki | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | ||
72 | Olesiński Krzysztof | Pruszków | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | opłacono | |
73 | Oleszczuk Marek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | ||
74 | Oleszczuk Olgierd Marek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | ||
75 | Olewniczak-Oleszczuk Edyta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | ||
76 | Paciorkowski Paweł | Płock | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Biegam W Sfetsze | |
77 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Parakulos Kowal | opłacono |
78 | Patroński Robert | Warszawa | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Robinson z wyboru | |
79 | Petrycki Marcin | Marków Świnice | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | pump!T | opłacono |
80 | Petrykowski Marek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | opłacono | |
81 | Pietruszewska Agnieszka | Kowal | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Parakulos Kowal | opłacono |
82 | Prasek Dorota | Milanówek | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | opłacono | |
83 | Puszkarska Małgorzata | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Gosadi Nordic Team | opłacono |
84 | Puszkarski Adam | Warszawa | Polska | 400 m - "Bieg Serc" | Gosadi Nordic Team | opłacono |
85 | Płażewski Paweł | Brwinów | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Runegades Brwinów | opłacono |
86 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Biegam W Sfetsze | |
87 | Ramm Agnieszka | Nadarzyn | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
88 | Ręczkowski Borys | Brwinów | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | MILFY i FILFY | opłacono |
89 | reda alicja | warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
90 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Pasja Nordic Walking | |
91 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | 400 m - "Bieg Serc" | opłacono | |
92 | Sękowska Katarzyna | Kanie | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
93 | Sereda Grzegorz | Wołomin | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | Zabiegany Wołomin | |
94 | SIKORA MAŁGORZATA | ŻYRARDÓW | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | RundeGirard | opłacono |
95 | Skowroński Ignacy | Dziekanów Polski | Polska | 1 km - "Bieg Miłości" | opłacono | |
96 | Smoczyńska Ewa | Warszawa | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono | |
97 | Snopkowska Emilia | Grodztwo | Polska | 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" | Parakulos | opłacono |
98 | Sobczak Matylda | Czarny Las | Polska | 200 m - "Bieg Serduszek" | MILFY i FILFY | opłacono |
99 | Stankiewicz Anna | Czarny Las | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
100 | Stankiewicz Dominik | Warszawa | Polska | 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" | opłacono |
Wyświetleń: 14801