6. Grodziski Bieg Par.

wyniki 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 81 RADOMSKI MARCIN M 1 M OPEN 1 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE 0 5km NW 0:32:21 9.27 [km/h]
2 78 ŚWIDEREK MARCIN M 2 M OPEN 2 SKIERNIEWICE PARKRUN SKIERNIEWICE 0 5km NW 0:33:46 8.88 [km/h]
3 62 KLIMCZAK ADAM M 3 M OPEN 3 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM Gosadi Nordic Team 5km NW 0:34:34 8.68 [km/h]
4 73 PUSZKARSKA MAŁGORZATA K 1 K OPEN 1 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM Gosadi Nordic Team 5km NW 0:34:34 8.68 [km/h]
5 54 FRANCZAK MAŁGORZATA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM PARA 5 5km NW 0:37:17 8.05 [km/h]
6 57 GIL WOJCIECH M 4 M OPEN 4 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM PARA 5 5km NW 0:37:17 8.05 [km/h]
7 60 GWAREK ANITA K 3 K OPEN 3 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING PARA 2 5km NW 0:37:52 7.92 [km/h]
8 67 NETKOWSKI WOJCIECH M 5 M OPEN 5 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING PARA 2 5km NW 0:37:52 7.92 [km/h]
9 51 DAJEK RADOSŁAW M 6 M OPEN 6 STARE BUDY 0 5km NW 0:38:20 7.83 [km/h]
10 89 BRZEZINA EWA K 4 K OPEN 4 SOCHACZEW BRZEZINA 5km NW 0:38:38 7.77 [km/h]
11 90 BRZEZINA JÓZEF M 7 M OPEN 7 SOCHACZEW BRZEZINA 5km NW 0:38:38 7.77 [km/h]
12 71 PIETRUSZEWSKA AGNIESZKA K 5 K OPEN 5 KOWAL PARAKULOS KOWAL 0 5km NW 0:39:06 7.67 [km/h]
13 56 GAŁCZYŃSKI WOJCIECH M 8 M OPEN 8 KRĘCZKI STARSTROOPERS PARA 8 5km NW 0:39:24 7.61 [km/h]
14 55 GAJ BOGNA K 6 K OPEN 6 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM PARA 8 5km NW 0:39:24 7.61 [km/h]
15 85 JAKIM MARCIN M 9 M OPEN 9 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km NW 0:39:34 7.58 [km/h]
16 70 PETRYKOWSKI MAREK M 10 M OPEN 10 GRODZISK MAZOWIECKI PARA 1 5km NW 0:39:58 7.51 [km/h]
17 72 PRASEK DOROTA K 7 K OPEN 7 MILANÓWEK PARA 1 5km NW 0:39:58 7.51 [km/h]
18 63 KOWALSKA IZABELA K 8 K OPEN 8 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:41:09 7.29 [km/h]
19 52 FRANCZAK ANNA K 9 K OPEN 9 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM FRANCZAK 5km NW 0:41:26 7.24 [km/h]
20 53 FRANCZAK DARIUSZ M 11 M OPEN 11 WARSZAWA FRANCZAK 5km NW 0:41:26 7.24 [km/h]
21 77 STRZELECKA KATARZYNA K 10 K OPEN 10 ŻYRARDÓW RUNDEGIRARD 0 5km NW 0:41:55 7.16 [km/h]
22 75 SIKORA MAŁGORZATA K 11 K OPEN 11 ŻYRARDÓW RUNDEGIRARD 0 5km NW 0:41:56 7.15 [km/h]
23 65 MIKOŚ TERESA K 12 K OPEN 12 OTWOCK MIKOŚ MIKOŚ 5km NW 0:42:09 7.12 [km/h]
24 64 MIKOŚ ROMAN M 12 M OPEN 12 OTWOCK MIKOŚ MIKOŚ 5km NW 0:42:09 7.12 [km/h]
25 61 JASINSKA KRYSTYNA K 13 K OPEN 13 KOWAL PARAKULOS KOWAL 0 5km NW 0:44:04 6.81 [km/h]
26 79 WRZEŚNIAK BARBARA K 14 K OPEN 14 KOWAL PARAKULOS KOWAL PARA 9 5km NW 0:44:10 6.79 [km/h]
27 69 PAJĘCKI ADAM M 13 M OPEN 13 KOWAL PARAKULOS KOWAL PARA 9 5km NW 0:44:10 6.79 [km/h]
28 58 GRONKIEWICZ BEATA K 15 K OPEN 15 MILANÓWEK GRONKIEWICZ 5km NW 0:44:40 6.72 [km/h]
29 59 GRONKIEWICZ MAREK M 14 M OPEN 14 MILANÓWEK LIDER GRODZISK MAZOWIECKI GRONKIEWICZ 5km NW 0:44:40 6.72 [km/h]
30 74 REDA ALICJA K 16 K OPEN 16 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:49:29 6.06 [km/h]

wyniki 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 1 ANTOSIK PIOTR M 1 M OPEN 1 JAKTORÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:18:49 15.94 [km/h]
2 16 KULIK JACEK M 2 M OPEN 2 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:19:55 15.06 [km/h]
3 87 TRZASKOWSKI RAFAŁ M 3 M OPEN 3 OTWOCK 5km 0:20:06 14.93 [km/h]
4 31 STANKIEWICZ DOMINIK M 4 M OPEN 4 WARSZAWA PARA 6 5km 0:20:31 14.62 [km/h]
5 84 DEGNER DAMIAN M 5 M OPEN 5 PŁOCK ACTIVE RUUNERS PŁOCK 0 5km 0:21:50 13.74 [km/h]
6 30 STANKIEWICZ ANNA K 1 K OPEN 1 CZARNY LAS DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI PARA 7 5km 0:22:11 13.52 [km/h]
7 24 NIEDZIŃSKI MARCIN M 6 M OPEN 6 MAKÓWKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI PARA 7 5km 0:22:11 13.52 [km/h]
8 5 BRUSIŁO ILONA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA MAMY RUSZAMY BRUSIŁO 5km 0:23:13 12.92 [km/h]
9 4 BRUSIŁO BARTOSZ M 7 M OPEN 7 WARSZAWA MAMY RUSZAMY BRUSIŁO 5km 0:23:13 12.92 [km/h]
10 23 MRÓZ SEBASTIAN M 8 M OPEN 8 KOMORÓW 0 5km 0:25:08 11.94 [km/h]
11 86 POLOWCZYK SEBASTIAN M 9 M OPEN 9 ŻABIA-WOLA 5km 0:25:21 11.83 [km/h]
12 19 MATUSZEWSKI BARTOSZ M 10 M OPEN 10 NADARZYN 0 5km 0:26:53 11.16 [km/h]
13 29 SMOCZYŃSKA EWA K 3 K OPEN 3 WARSZAWA PARA 4 5km 0:28:12 10.64 [km/h]
14 14 KARCZEWSKI KAROL M 11 M OPEN 11 OTRĘBUSY PARA 4 5km 0:28:12 10.64 [km/h]
15 13 JERULANK WIESŁAW M 12 M OPEN 12 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 0 5km 0:30:14 9.92 [km/h]
16 2 BOCZAR EWELINA K 4 K OPEN 4 STARA WIEŚ BOCZAR 5km 0:30:34 9.81 [km/h]
17 3 BOCZAR PAWEŁ M 13 M OPEN 13 STARA WIEŚ BOCZAR 5km 0:30:35 9.81 [km/h]
18 35 TRACZ PIOTR M 14 M OPEN 14 JAKTORÓW JAKTORÓW TRACZ 5km 0:30:48 9.74 [km/h]
19 34 TRACZ MARIA K 5 K OPEN 5 JAKTORÓW JAKTORÓW TRACZ 5km 0:30:48 9.74 [km/h]
20 20 MICHAŁOWSKA ALEKSANDRA K 6 K OPEN 6 GRODZISK MAZOWIECKI PARA 6 5km 0:32:14 9.31 [km/h]
21 36 WAWRZYNIAK KATARZYNA K 7 K OPEN 7 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 0 5km 0:32:19 9.28 [km/h]
22 33 SZAFRAN BEATA K 8 K OPEN 8 MARKÓW ŚWINICE PUMP!T pump!T 5km 0:33:58 8.83 [km/h]
23 25 PETRYCKI MARCIN M 15 M OPEN 15 MARKÓW ŚWINICE PUMP!T pump!T 5km 0:33:58 8.83 [km/h]
24 82 ŻUKOWSKA EWA K 9 K OPEN 9 GRODZISK MAZOWIECKI PARA 3 5km 0:34:18 8.75 [km/h]
25 83 MATEJEK MARCIN M 16 M OPEN 16 PRUSZKÓW PARA 3 5km 0:34:19 8.74 [km/h]
26 37 ZYCH BEATA K 10 K OPEN 10 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:34:36 8.67 [km/h]
27 28 SĘKOWSKA KATARZYNA K 11 K OPEN 11 KANIE LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:34:36 8.67 [km/h]
28 15 KAWKA IDA K 12 K OPEN 12 GRODZISK MAZOWIECKI DOBRZENAMIDZIE 0 5km 0:34:45 8.63 [km/h]
29 11 DĄBROWSKA MONIKA K 13 K OPEN 13 GRODZISK MAZOWIECKI 0 5km 0:34:51 8.61 [km/h]
30 10 CZAPNIK MARIUSZ M 17 M OPEN 17 KAJETANY CZAPNIK 5km 0:37:55 7.91 [km/h]
31 9 CZAPNIK MAŁGORZATA K 14 K OPEN 14 KAJETANY CZAPNIK 5km 0:37:55 7.91 [km/h]
32 17 LEWANDOWSKA JOANNA K 15 K OPEN 15 BŁONIE LIDER GRODZISK MAZOWIECKI LEWANDOWSKA 5km 0:46:01 6.52 [km/h]
33 18 LEWANDOWSKI ROBERT M 18 M OPEN 18 BŁONIE LIDER GRODZISK MAZOWIECKI LEWANDOWSKI 5km 0:46:02 6.52 [km/h]

1km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS
1 131 ANTOWSKI BARTOSZ M 1 M 10-12 1 JANTORÓW 1km
2 107 SKOWROŃSKI IGNACY M 2 M 13-15 1 DZIEKANÓW POLSKI 1km
3 104 LAZAROWICZ ANTONI M 3 M 10-12 2 RASZYN 1km
4 108 STRZELECKI DARIUSZ M 4 M 10-12 3 ŻYRARDÓW RUNDEGIRARD 1km
5 135 BOWIKOWSKA ANTONINA K 1 K 10-12 1 GRODZISK MAZOWIECKI 1km
6 106 MAŁKOWSKA ZUZIA K 2 K 10-12 2 GRODZISK MAZ. LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 1km
7 103 KLIMAS DOMINIKA K 3 K 10-12 3 RAWA MAZOWIECKA 1km
8 109 STRZELECKI JAKUB M 5 M 13-15 2 ŻYRARDÓW RUNDEGIRARD 1km
9 105 MAŁKOWSKA TITA K 4 K 10-12 4 GRODZISK MAZ. 1km

200m K

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS
1 115 KLIMAS EMILIA K 1 RAWA MAZOWIECKA 200m
2 112 FEDYNA MAJA K 2 GRODZISK MAZOWIECKI 200m
3 110 BALCERSKA HELA K 3 MUSUŁY LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 200m
4 133 POWĄZKA MAJA K 4 GRODZISK MAZOWIECKI 200m
5 118 SOBCZAK MATYLDA K 5 CZARNY LAS MILFY I FILFY 200m
6 114 KAWKA SARA K 6 GRODZISK MAZOWIECKI DOBRZENAMIDZIE 200m

200m M

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS
1 117 RĘCZKOWSKI BORYS M 1 BRWINÓW MILFY I FILFY 200m
2 134 MALINOWSKI MIKOŁAJ M 2 GRODZISK MAZOWIECKI 200m
3 113 KARCZEWSKI ADAM M 3 OTRĘBUSY 200m

400m K

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS
1 122 KLIMAS NATALIA K 1 WARSZAWA PSP62 400m
2 126 TARTANUS KINGA K 2 NIEBORÓW ZPO NIEBORÓW 400m
3 123 KLIMAS WERONIKA K 3 RAWA MAZOWIECKA 400m

400m M

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS
1 119 BALCERSKI ANTEK M 1 MUSUŁY LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 400m
2 124 PUSZKARSKI ADAM M 2 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM 400m
3 121 KLIMAS KRZYSZTOF M 3 RAWA MAZOWIECKA 400m
4 120 GRZESIAK JAN M 4 GRODZISK MAZOWIECKI LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 400m
5 130 POLOWCZYK WOJCIECH M 5 ŻABIA-WOLA 400m
6 132 POWĄZKA JAKUB M 6 GRODZISK MAZOWIECKI 400m

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ