Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Ruuners Płock | |||||||||
1 | Degner Damian | PŁOCK | 5 km | Active Ruuners Płock | |||||
Adam Draczyński Team | |||||||||
2 | Woźniczka Jolanta | Warszawa | 5 km | Adam Draczyński Team | opłacono | ||||
BVB Team | |||||||||
3 | Czarnowski Marcin | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | BVB Team | opłacono | ||||
Beer Station PUB Warszawa | |||||||||
4 | Pawłowicz Aleksander | Warszawa | 5 km | Beer Station PUB Warszawa | opłacono | ||||
Bestie OCR Legionowo | |||||||||
5 | Kulik Jarosław | Legionowo | 5 km | Bestie OCR Legionowo | opłacono | ||||
Biegacze MF | |||||||||
6 | Szpadzik Jarosław | Grodzisk Maz./Marki | 5 km | Biegacze MF | opłacono | ||||
CSGroup Runners Team | |||||||||
7 | Krawczyk Konrad Krawczyk | Warszawa | 5 km | CSGroup Runners Team | |||||
DAWID TEAM | |||||||||
8 | Górski Krzysztof | Jaktorów | 5 km | DAWID TEAM | opłacono | ||||
9 | Bartołowicz Dawid | Hilarów | 5 km | DAWID TEAM | opłacono | ||||
10 | szyprowska joanna | Sochaczew | 5 km | DAWID TEAM | opłacono | ||||
11 | Kubiak Grzegorz | Sochaczew | 5 km | DAWID TEAM | opłacono | ||||
12 | Kosiarek Edyta | Zyrardów | 5 km | DAWID TEAM | opłacono | ||||
DD RUNNING TEAM | |||||||||
13 | Marzoch Zofia | Warszawa | 5 km | DD RUNNING TEAM | opłacono | ||||
DKS Powiśle/Dzierzgoń Team | |||||||||
14 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | 5 km | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
15 | Michalak Sylwester | Szczęsne | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
16 | Antosik Piotr | Jaktorów | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||
Dobrze Nam Idzie | |||||||||
17 | Kawka Ida | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Dobrze Nam Idzie | opłacono | ||||
GRA-PA | |||||||||
18 | Prudziłko Paulina | Warszawa | 5 km | GRA-PA | opłacono | ||||
19 | Skruczaj Piotr | Grójec | 5 km | GRA-PA | opłacono | ||||
KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||||||
20 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | 5 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
KS Zielono- Czarni | |||||||||
21 | Kozikowska Ola | Mińsk Mazowiecki | 5 km | KS Zielono- Czarni | |||||
LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
22 | DZIEŁAK ROBERT | GRODZISK MAZ. | 5 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
23 | Sękowska Katarzyna | Warszawa | 5 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Lipiec Running Team | |||||||||
24 | Zagorski Wojtek | Zabki | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
25 | Lipiec Tomasz | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | |||||
Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | |||||||||
26 | Ołdak Joanna | Legionowo | 5 km | Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | opłacono | ||||
Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | |||||||||
27 | Ziędalska Agnieszka | Jabłonna | 5 km | Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | opłacono | ||||
28 | Pożarowszczyk Adam | Legionowo | 5 km | Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | opłacono | ||||
29 | Kościelski Patryk | Legionowo | 5 km | Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | opłacono | ||||
One Man Show | |||||||||
30 | Kocbuch Radosław | Adamowizna | 5 km | One Man Show | opłacono | ||||
Otwock Biega | |||||||||
31 | Plejznerowski Marcin | Otwock | 5 km | Otwock Biega | opłacono | ||||
PZU Sport Team | |||||||||
32 | Knychas Darek | Warszawa | 5 km | PZU Sport Team | opłacono | ||||
Przystanek Zdrowy Kampinos | |||||||||
33 | Cwen Bartosz | Kampinos | 5 km | Przystanek Zdrowy Kampinos | |||||
Płońsk | |||||||||
34 | Zaborowski Marcin | Płońsk | 5 km | Płońsk | opłacono | ||||
Smocze Łapy | |||||||||
35 | Szrejder Dorota | Nadarzyn | 5 km | Smocze Łapy | |||||
Stare Babice Biegają | |||||||||
36 | Goraski Roman | Stare Babice | 5 km | Stare Babice Biegają | opłacono | ||||
37 | Piasecki Paweł | Stare Babice | 5 km | Stare Babice Biegają | opłacono | ||||
38 | Piasecka Monika | Stare Babice | 5 km | Stare Babice Biegają | opłacono | ||||
WITKOWSKI RUNNING TEAM | |||||||||
39 | Chyży Jakub | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | WITKOWSKI RUNNING TEAM | opłacono | ||||
Wieliszew Heron Team | |||||||||
40 | Lachawiec Bogusław | LEGIONOWO | 5 km | Wieliszew Heron Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
41 | Komorzycki Janusz | Mińsk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
42 | Stankiewicz Dominik | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
43 | Zych Beata | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
44 | Młynarczyk Magdalena | Legionowo | 5 km | opłacono | |||||
45 | szymkowiak tomasz | września | 5 km | opłacono | |||||
46 | Sadownik Robert | Pruszków | 5 km | ||||||
47 | Gałązka Tomasz | Błonie | 5 km | opłacono | |||||
48 | Borkowski Tomek | Grodzisk Maz | 5 km | opłacono | |||||
49 | Filochowska Marta | Szczytno | 5 km | ||||||
50 | Buśkiewicz Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
51 | Zaremba Andrzej | Wycinki Osowskie | 5 km | opłacono | |||||
52 | Jarek Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
53 | Mróz Sebastian | Komorów | 5 km | opłacono | |||||
54 | Brodzik Arkadiusz | Kuflew | 5 km | ||||||
55 | Ciuchcińska Monika | Sochaczew | 5 km | ||||||
56 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | 5 km | ||||||
57 | Żochowski Błażej | Lisewo | 5 km | ||||||
58 | Dziwińska Judyta | Wołomin | 5 km | ||||||
59 | Brodzik Arkadiusz | Kuflew | 5 km | ||||||
Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | |||||||||
60 | Umowski Rafał | Żyrardów | 5 km | Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | opłacono |
Wyświetleń: 22344