1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wetoszka Piotr Wetoszka Biala Podlaska 5 km NW TKKF Krzna Biała Podlaska 40.00 PLN
2 Żytkowski Andrzej Biała Podlaska 5 km NW 40.00 PLN
3 Świderski Janusz Białystok 5 km NW opłacono
4 Ręczkowski Borys Brwinów 200 m MILFY i FILFY opłacono
5 Sobczak Matylda Czarny Las 200 m MILFY i FILFY opłacono
6 Szpadzik Jarosław Grodzisk Maz./Marki 5 km Biegacze MF opłacono
7 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW 40.00 PLN
8 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie 40.00 PLN
9 Kompanowski Krzysztof Grodzisk Mazowiecki 200 m LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
10 Kompanowski Maciej Grodzisk mazowiecki 200 m opłacono
11 Fedyna Maja Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
12 Gnatowicz Szymon Grodzisk mazowiecki 200 m opłacono
13 Gnatowicz Jakub Grodzisk mazowiecki 200 m opłacono
14 Jakim Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km NW 40.00 PLN
15 Skruczaj Grażyna Grójec 5 km NW GRA-PA opłacono
16 Skruczaj Paweł Grójec 5 km NW GRA-PA opłacono
17 Skruczaj Piotr Grójec 5 km GRA-PA opłacono
18 Skruczaj Magdalena Grójec 5 km NW GRA-PA opłacono
19 Bartołowicz Dawid Hilarów 5 km DAWID TEAM opłacono
20 Górski Krzysztof Jaktorów 5 km DAWID TEAM opłacono
21 Antosik Piotr Jaktorów 5 km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
22 Cwen Bartosz Kampinos 5 km Przystanek Zdrowy Kampinos 40.00 PLN
23 Mróz Sebastian Komorów 5 km opłacono
24 Dudkiewicz Piotr Koprki 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 4 opłacono
25 Gdańska Aneta Kowal 5 km NW Parakulos Kowal 40.00 PLN
26 Gdański Huber Kowal 1 km 20.00 PLN
27 Brodzik Arkadiusz Kuflew 5 km 40.00 PLN
28 Brodzik Arkadiusz Kuflew 5 km 40.00 PLN
29 Kościelski Patryk Legionowo 5 km Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 40.00 PLN
30 Kulik Jarosław Legionowo 5 km Bestie OCR Legionowo opłacono
31 Pożarowszczyk Adam Legionowo 5 km Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 40.00 PLN
32 Żochowski Błażej Lisewo 5 km 40.00 PLN
33 Zajączkowska Bożena Łęczyca 5 km NW opłacono
34 Czerski Krzysztof Łódź 5 km NW KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ / Epoka Nordica Łódź opłacono
35 Wijas Anna Łódź 5 km NW Z Kijami Przez Życie opłacono
36 Jarek Katarzyna Mińsk Mazowiecki 5 km 40.00 PLN
37 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki 1 km KS Zielono- Czarni 20.00 PLN
38 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki 200 m Akademia Piłkarska Champions 20.00 PLN
39 Ratyński Paweł MOGIELNICA 5 km 40.00 PLN
40 Hipp Robert Nadarzyn 5 km NW Smocze Łapy 40.00 PLN
41 Szrejder Dorota Nadarzyn 5 km Smocze Łapy 40.00 PLN
42 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO NIEBORÓW opłacono
43 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci z Otwocka opłacono
44 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci z Otwocka opłacono
45 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m opłacono
46 Plejznerowski Marcin Otwock 5 km Otwock Biega opłacono
47 Kabala Katarzyna Pęcice 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 opłacono
48 Zbojna Mariusz Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 opłacono
49 Pietras Katarzyna Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 4 opłacono
50 Pietras Piotr Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 3 opłacono
51 Pietras Jolanta Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 opłacono
52 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze 40.00 PLN
53 Degner Damian PŁOCK 5 km Active Ruuners Płock 40.00 PLN
54 Szumilas Kuba Podkowa leśna 200 m opłacono
55 Budzyński Daniel Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 opłacono
56 Podgórski Grzegorz PRUSZKÓW 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 opłacono
57 Głowicka Aneta Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 opłacono
58 Szlaga Julita Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 opłacono
59 Reisch Bozena Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 3 opłacono
60 Reisch Janusz Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 opłacono
61 Wojnach Julita Pruszków 5 km NW Żbiki Nordic Walking 3 opłacono
62 Troniarz Stanisław Raszyn 5 km NW 40.00 PLN
63 stanecki maciej skierniewice 5 km NW 40.00 PLN
64 szyprowska joanna Sochaczew 5 km DAWID TEAM opłacono
65 Ciuchcińska Monika Sochaczew 5 km 40.00 PLN
66 Kubiak Grzegorz Sochaczew 5 km DAWID TEAM opłacono
67 Kałużna Anna Sosnowiec 5 km NW 40.00 PLN
68 Krawczyk Konrad Krawczyk Warszawa 5 km CSGroup Runners Team 40.00 PLN
69 Łukaszenko Agnieszka Warszawa 5 km NW Pokątną team opłacono
70 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
71 Marzoch Zofia Warszawa 5 km NW DD RUNNING TEAM 40.00 PLN
72 Błuś Hanna Warszawa 1 km SP382 Warszawa Ursus 20.00 PLN
73 Błuś Helena Warszawa 400 m SP382 Warszawa Ursus 20.00 PLN
74 Wroński Vlodi Warszawa 5 km NW PASJA Nordic Walking 40.00 PLN
75 TOBOROWICZ PIOTR Warszawa 5 km NW EX CWKS LEGIA WARSZAWA 40.00 PLN
76 Netkowski Wojciech Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking opłacono
77 Prudziłko Paulina Warszawa 5 km GRA-PA opłacono
78 Szyszka Maciej Warszawa 5 km NW MS SPORT-CARE opłacono
79 Czarnecka-Chomicz Joanna Warszawa 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 opłacono
80 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking 40.00 PLN
81 Małkiewicz Julia Warszawa 400 m 20.00 PLN
82 Gwarek Anita Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking 40.00 PLN
83 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
84 Murzyn Tomasz Warszawa 5 km NW JUNIK opłacono
85 Klimas Natalia Warszawa 400 m PSP62 opłacono
86 Adamczyk Adam Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking 40.00 PLN
87 Wasilewski Sławomir Warszawa 5 km NW PASJA Nordic Walking 40.00 PLN
88 Peluch Katarzyna Warszawa (Wola) 5 km NW Pokątną team opłacono
89 Dziwińska Judyta Wołomin 5 km 40.00 PLN
90 Zaremba Maria Wycinki Osowskie 200 m 20.00 PLN
91 Zaremba Andrzej Wycinki Osowskie 5 km 40.00 PLN
92 Wróblewska Iwona Wyszków 5 km NW opłacono
93 Kosiarek Edyta Zyrardów 1 km DAWID Team 20.00 PLN
94 Kosiarek Edyta Zyrardów 5 km DAWID TEAM opłacono
95 Kosiarek Sebastian Zyrardów 400 m DAWID TEAM opłacono
96 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW RundeGirard 40.00 PLN


Wyświetleń: 6180

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ