Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowacka-Molenda Maja Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych 20.00 PLN
2 Fijołek Maja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych 20.00 PLN
3 Fijołek Alicja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych 20.00 PLN
4 Dyląg Tymoteusz Siemianowice śląskie 250m - dzieci do lat 6 20.00 PLN
5 Dyląg Wiktor Siemianowice śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat 20.00 PLN
6 Misz Julian Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM 20.00 PLN
7 Misz Jan Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM 20.00 PLN
8 Krasińska Emilia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Kukurydza TEAM 20.00 PLN
9 Krasiński Bartosz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Kukurydza TEAM 20.00 PLN
10 Nowak Michalina Pszczyna 500m - dzieci 9 i 10 lat 20.00 PLN
11 Nowak Hubert Pszczyna 500m - dzieci 9 i 10 lat 20.00 PLN
12 LICHNOWSKI KAROL RUDA ŚLĄSKA 500m - dzieci 7 i 8 lat 20.00 PLN
13 LICHNOWSKA ZUZANNA RUDA ŚLĄSKA 500m - dzieci 9 i 10 lat 20.00 PLN
14 Bitner Elenka Piasek 500m - dzieci 7 i 8 lat 20.00 PLN
15 Malczyk Amelia Bytom 50m - bez ograniczeń wiekowych 20.00 PLN
16 Przyborowska Julia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych 20.00 PLN
17 Anioł Dominik Rudziniec 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
18 Przyborowska Lena Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat 20.00 PLN
19 Skalski Piotr Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
20 Skalski Antoni Będzin 250m - dzieci do lat 6 20.00 PLN
21 Białachowski Kamil Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
22 Jasionowski Michał Zabrze 800m - dzieci od 11 do 14 lat 20.00 PLN
23 Oświęcimska Natalia Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
24 Łeptowska Amelia Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
25 Wojsław Małgorzata Katowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 97 opłacono
26 Zasadzień Gabriela Dąbrowa Gornicza 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
27 Galman Bartek Gliwice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
28 Czekaj Hanna Będzin 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
29 Grzelak Pola Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
30 Chłąd Filip Sosnowiec 500m - dzieci 7 i 8 lat 20.00 PLN
31 Dybala Alicja Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych Ekipa Na Kijach opłacono
32 Wisowski Dominik Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych Ekipa Na Kijach opłacono
33 Duczek Mateusz Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
34 Zasadzień Kacper Dąbrowa Gornicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
35 Skrzypiec Natan Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Huragan Ligota 20.00 PLN
36 Danowska Zofia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
37 Gwiżdż Anastazja Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Wesoła Rodzinka opłacono
38 Kral Szymon Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
39 Rajewski Marcel Częstochowa 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
40 Pawelec Franciszek Szczekociny 250m - dzieci do lat 6 opłacono
41 Borsuk Mateusz Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat 20.00 PLN
42 Nosal Zofia Zabrze 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE 20.00 PLN
43 Borgiel Weronika Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice 20.00 PLN
44 Borgiel Klara Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice 20.00 PLN
45 Witor Antonina Sosnowiec 800m - dzieci od 11 do 14 lat MK team opłacono
46 Przybył Urszula Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
47 Adamczyk Zuzanna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
48 Kuciel Aleksandra Jaworzno 500m - dzieci 7 i 8 lat 20.00 PLN
49 Kuciel Norbert Jaworzno 250m - dzieci do lat 6 20.00 PLN
50 Kamiński Emil Zabrze 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
51 Kamiński Filip Zabrze 250m - dzieci do lat 6 opłacono
52 Sawicki Błażej Łazy 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
53 Stanik Łucja Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 opłacono
54 Jakubczyk Adam Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Dziecięcy Sad opłacono
55 Napora Kuba Knurów 50m - bez ograniczeń wiekowych MP 7 Knurów opłacono
56 Napora Adam Knurów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
57 Kaszuba Oliwier Czeladź 800m - dzieci od 11 do 14 lat #czeladzbiega opłacono
58 Kaszuba Lilianna Czeladź 250m - dzieci do lat 6 #czeladzbiega opłacono
59 Tomanek Wojciech Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
60 Tomanek Filip Siemianowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
61 Siwinska Julia Tyvhy 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
62 Siwińska Ola Tychy 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
63 Kmiotek Zuza Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Hołda Team opłacono
64 Wojda Nikodem Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 Sosnowiec PM 38 opłacono
65 Kmiotek Bartek Katowice 250m - dzieci do lat 6 Hołda Team opłacono
66 Stych Wiktoria Piekary śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat 20.00 PLN
67 Ryska Laura Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych MP78 opłacono
68 Ryska Diana Katowice 250m - dzieci do lat 6 SP27 Katowice opłacono
69 Zimek Maja Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat RODZINA ZIMEK opłacono
70 Pardela Hania Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
71 Drosińska Igor Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
72 Drosińska Filip Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
73 Wrześniak Antek Gliwice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
74 Bujoczek Milena Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
75 Łusiak Tomasz Lodz 250m - dzieci do lat 6 Koliberek opłacono
76 Rydzyńska Anna Lodz 250m - bez ograniczeń wiekowych Koiberek opłacono
77 Kluk Lea Dabrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
78 Kamińska Milena Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
79 Lemańska Michalina Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
80 Marcol Leon Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
81 Rojczyk Magda Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
82 Duda Dominik Chorzów 250m - dzieci do lat 6 20.00 PLN
83 Czerech Xavier Będzin 250m - dzieci do lat 6 RMF4RT GLADIATORS opłacono
84 Czerech Nicola Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat RMF4RT GLADIATORS opłacono
85 Cierniak Ewa Orzesze 50m - bez ograniczeń wiekowych 20.00 PLN
86 Cierniak Lena Orzesze 500m - dzieci 7 i 8 lat 20.00 PLN
87 Cierniak Nadia Orzesze 800m - dzieci od 11 do 14 lat 20.00 PLN
88 Ziebro Karina Sosnowiec 500m - dzieci 7 i 8 lat BIKEHEAD 20.00 PLN
89 Figiel Nikola Bojszowy 500m - dzieci 7 i 8 lat SMS Tychy opłacono
90 Markocki MIchał Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
91 Polczyk Filip Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat 20.00 PLN
92 Agdan Jan Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych 20.00 PLN
93 Dubiel Igor Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
94 Kurbiel Aleksander Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat 20.00 PLN
95 Kmita Maria Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
96 Kmita Hanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
97 Żmuda Patryk Zawiercie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
98 Żmuda Aleksandra Zawiercie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
99 Chrapek Piotr Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
100 Prończuk Tymon Świdnica 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono


Wyświetleń: 4940

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ