Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smołuch Hanna | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
2 | Ratajczak Kornelia | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
3 | Teliżyn Franciszek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
4 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
5 | Borowiak Nela | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
6 | Kozioł Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
7 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono |
8 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
9 | Malczyk Amelia | Bytom | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
10 | Dybala Alicja | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
11 | Wisowski Dominik | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
12 | Kral Szymon | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
13 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
14 | Napora Kuba | Knurów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP 7 Knurów | opłacono |
15 | Kmiotek Zuza | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Hołda Team | opłacono |
16 | Ryska Laura | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP78 | opłacono |
17 | Pardela Hania | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
18 | Drosińska Igor | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
19 | Wrześniak Antek | Gliwice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
20 | Kamińska Milena | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
21 | Cierniak Ewa | Orzesze | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
22 | Markocki MIchał | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
23 | Maślak Jakub | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
24 | Płoskonka Mateusz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Betclic | opłacono |
25 | Sojka Igor | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
26 | Wieczorek Wojciech | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
27 | Sak Tomek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
28 | Tomczok Jagoda | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
29 | Latusek Bartek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Bajkowa Kraina | opłacono |
30 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | TelegilixTeam | opłacono |
31 | Basińska Alicja | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
32 | Malinowski Igor | Gamów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Gamów | opłacono |
33 | Masiewicz Jakub | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
34 | Kępka Alexander | Dąbrowa Gornicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
35 | Szczurek Oliwier | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
36 | Suszczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
37 | Grab Laura | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
38 | Ucherek Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | SEA STAR PREMIUM | opłacono |
39 | Skorupa Antonina | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
40 | Balicka Zosia | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
41 | Gromadzka Łucja | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
42 | Ciukaj Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | #redlips | opłacono |
43 | Adamczyk Lena | Ruda Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Zaczarowane przedszkole | opłacono |
44 | Kowalczyk Tymoteusz | Świętochłowoce | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka | opłacono |
45 | Kucharski Wojtek | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
46 | Błaszczyk Karolina | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegam bo lubie | opłacono |
47 | Kozioł Kornelia | Boguszyce | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
48 | Rzepka Miłosz | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
49 | Żochowska Laura | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
50 | Karaś Tomasz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
51 | Komander Julia | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
52 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole 32 | opłacono |
53 | Filipek Michał | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
54 | Giereś Leon | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
55 | Kądziołka Paulina | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
56 | Mogilski Mateusz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP 59 | opłacono |
57 | Siwiec Oliwia | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
58 | Ogórek Małgorzata | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 18 Chorzów | opłacono |
59 | Jobda Marta | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | PRZEDSZKOLE NR 20 KATOWICE | opłacono |
60 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
61 | Socha Marcin | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
62 | Portnicki Łukasz | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
63 | Portnicka Zofia | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
64 | Tabor Hania | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
65 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
66 | Pawełczyk Lena | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
67 | Sołtysiak Natalia | Katowic | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
68 | Skutnik Kasperek | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
69 | Urbanowicz Kinga | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | ADS Masna | opłacono |
70 | Górnikiewicz Mikołaj | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
71 | Dołęga Adam | Gliwice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
72 | Piwowarski Tomasz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
73 | Siejda Olaf | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
74 | Szlembarska Milena | Czeladź | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
75 | Białas Karol | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 5 Katowice | opłacono |
76 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
77 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
78 | Legutki Ignacy | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
79 | Gawron Olek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mundo Marino | opłacono |
Wyświetleń: 28298