Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szerszeń Julia Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat Cross Świony opłacono
2 Moj Lena Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
3 Pralicz Nikodem Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów opłacono
4 Winczakiewicz Amelia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Winczi Team opłacono
5 Owsiany Szymon Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
6 Smołuch Hanna Łaziska Górne 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
7 Smołuch Katarzyna Łaziska Górne 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
8 Banasiuk Marta Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP 5 Chorzów opłacono
9 Słodkiewicz Felicja Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach opłacono
10 Słodkiewicz Maria Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach opłacono
11 Iwachów Borys Zabrze 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
12 Kowol Jakub Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
13 Muszyński Tymoteusz Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
14 Ostrowska Nina Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 67 w Katowicach opłacono
15 Ratajczak Emilia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Szkoła Podstawowa nr 53 opłacono
16 Ratajczak Kornelia Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
17 Staroń Molly Myslowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
18 Studnik Wojciech Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat Huragan Ligota opłacono
19 Studnik Hanna Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 Huragan Ligota opłacono
20 Olszewska Oliwia Będzin 250m - dzieci do lat 6 irun4fun opłacono
21 Teliżyn Franciszek Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
22 Chmura Filip Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
23 Maciejczyk Jagoda Brzeszcze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
24 Szafarczyk Aleksandra Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
25 Borowiak Nela Łaziska Górne 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
26 Borowiak Bruno Łaziska Górne 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
27 Kurzik Aleksandra Ornontowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
28 Pyszny Ksawery Świętochłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
29 Marek Bartosz Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie opłacono
30 Kajzer Ksawery Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 66 Katowice opłacono
31 Kozioł Aleksander Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
32 Kwarcińska Aleksandra Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole 97 w Katowicach opłacono
33 Brudnowska Milena Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
34 Brudnowska Maja Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
35 Krzanowska Zuzanna Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
36 Miozga Emilia Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Płomień opłacono
37 Chrząścik Wojciech Tychy 250m - dzieci do lat 6 opłacono
38 Kaczmarek Nikodem Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych Sosnowiec PM 39 opłacono
39 Kaczmarek Jakub Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych SP nr 9 opłacono
40 Polańska Zosia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Wolne Elektrony opłacono
41 Polański Staś Katowice 250m - dzieci do lat 6 Wolne Elektrony opłacono
42 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
43 Kowacka-Molenda Maja Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
44 Fijołek Maja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
45 Fijołek Alicja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
46 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
47 Dyląg Wiktor Siemianowice śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
48 Misz Julian Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
49 Misz Jan Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
50 Krasińska Emilia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Kukurydza TEAM opłacono
51 Krasiński Bartosz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Kukurydza TEAM opłacono
52 Nowak Michalina Pszczyna 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
53 Nowak Hubert Pszczyna 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
54 Lichnowski Karol Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
55 Lichnowska Zuzanna Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
56 Bitner Elenka Piasek 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
57 Malczyk Amelia Bytom 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
58 Przyborowska Julia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
59 Anioł Dominik Rudziniec 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
60 Przyborowska Lena Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
61 Skalski Piotr Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
62 Skalski Antoni Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
63 Białachowski Kamil Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
64 Oświęcimska Natalia Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
65 Łeptowska Amelia Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
66 Wojsław Małgorzata Katowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 97 opłacono
67 Zasadzień Gabriela Dąbrowa Gornicza 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
68 Galman Bartek Gliwice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
69 Czekaj Hanna Będzin 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
70 Grzelak Pola Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
71 Chłąd Filip Sosnowiec 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
72 Dybala Alicja Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych Ekipa Na Kijach opłacono
73 Wisowski Dominik Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych Ekipa Na Kijach opłacono
74 Duczek Mateusz Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
75 Zasadzień Kacper Dąbrowa Gornicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
76 Skrzypiec Natan Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Huragan Ligota opłacono
77 Danowska Zofia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
78 Gwiżdż Anastazja Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Wesoła Rodzinka opłacono
79 Kral Szymon Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
80 Rajewski Marcel Częstochowa 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
81 Pawelec Franciszek Szczekociny 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
82 Nosal Zofia Zabrze 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE opłacono
83 Witor Antonina Sosnowiec 800m - dzieci od 11 do 14 lat MK team opłacono
84 Przybył Urszula Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
85 Adamczyk Zuzanna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
86 Kamiński Emil Zabrze 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
87 Kamiński Filip Zabrze 250m - dzieci do lat 6 opłacono
88 Sawicki Błażej Łazy 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
89 Stanik Łucja Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 opłacono
90 Jakubczyk Adam Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Dziecięcy Sad opłacono
91 Napora Kuba Knurów 50m - bez ograniczeń wiekowych MP 7 Knurów opłacono
92 Napora Adam Knurów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
93 Kaszuba Oliwier Czeladź 800m - dzieci od 11 do 14 lat #czeladzbiega opłacono
94 Kaszuba Lilianna Czeladź 250m - dzieci do lat 6 #czeladzbiega opłacono
95 Tomanek Wojciech Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
96 Tomanek Filip Siemianowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
97 Siwinska Julia Tyvhy 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
98 Siwińska Ola Tychy 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
99 Kmiotek Zuza Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Hołda Team opłacono
100 Wojda Nikodem Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 Sosnowiec PM 38 opłacono


Wyświetleń: 19370

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ