Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drosińska Filip | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
2 | Tomanek Wojciech | Siemianowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
3 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
4 | Kamiński Emil | Zabrze | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
5 | Grzelak Pola | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
6 | Przyborowska Julia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
7 | Misz Jan | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | |
8 | Misz Julian | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | |
9 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
10 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
11 | Kowacka-Molenda Maja | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
12 | Polańska Zosia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wolne Elektrony | opłacono |
13 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | SP nr 9 | opłacono |
14 | Krzanowska Zuzanna | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
15 | Kwarcińska Aleksandra | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole 97 w Katowicach | opłacono |
16 | Słodkiewicz Felicja | Gliwice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach | opłacono |
17 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
18 | Opiłek Maja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
19 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
20 | Suszczyk Kacper | Siemianowice śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
21 | Gębski Kacper | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
22 | Ogórek Zofia | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów | opłacono |
23 | Kuczyński Jan | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Górnik loto | opłacono |
24 | Normantowicz Szymon | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Górnik loto | opłacono |
25 | Cymara Alicja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
26 | Morawa Rafał | Mysłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
27 | Mucha Adam | Siemianowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
28 | Lorenc Filip | Czeladź | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
29 | Kowal Klara | Będzin | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
30 | Kowal Barbara | Będzin | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
31 | Kowal Zuzanna | Będzin | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
32 | Komander Michał | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
33 | Cymara Maja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
34 | Legutki Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
35 | Lorenc Lena | Czeladź | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
36 | Łoniewski Antoni | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
37 | Turniak Tomasz | Gliwice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
38 | Woźniak Adam | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
39 | Gromadzki Jakub | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
40 | Bloch Franciszek | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
41 | Kłoda Alelsander | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
42 | Tuleja Kajetan | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | SAYONARA CHORZÓW | opłacono |
43 | Żydek Julia | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK team | opłacono |
44 | Kozina Zuzanna | Będzin | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
45 | Kozina Emilia | Będzin | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
46 | Mitręga Stas | Dąbrowa Górnicza | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
47 | Głodniok Szymon | Mysłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
48 | Gesikowska Julia | Ruda Śląska | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Sp17 Ruda Śląska | opłacono |
49 | Jurek Paulina | Radzionków | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
50 | Gęsikowski Szymon | Ruda Śląska | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
51 | Bielec Agnieszka | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
52 | Brzozok Julia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
53 | Ciężarkiewicz Oliwia | Mikołów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów | opłacono |
54 | Prończuk Tymon | Świdnica | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
55 | Kmita Hanna | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
56 | Kmita Maria | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
57 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
58 | Rojczyk Magda | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
59 | Lemańska Michalina | Gliwice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
60 | Rydzyńska Anna | Lodz | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Koiberek | opłacono |
61 | Gwara Fabian | Czeladź | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
62 | Ogłaza Anna | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
63 | Mastej Damian | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
64 | Nieradka Alicja | Bytom | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
65 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
66 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
67 | Turniak Alicja | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
68 | Macha Igor | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
69 | Woźniak Mariusz | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
70 | Tramer Agata | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
71 | Popiel Karolina | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole nr 23 Gliwice | opłacono |
72 | Gabor Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
73 | Wirska Emma | Jaworzno | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
74 | Seemann Selena | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono |
75 | Żukowska Anna | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
76 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
77 | Tuleja Małgorzata | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
78 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | SMS Tychy | opłacono |
79 | Wierzbicka Emilia | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
80 | Kolodziej Filip | Bytom | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
81 | Brawański Tymon | Radlin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
82 | Karlik Alicja | Kobiór | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
83 | Pinocy Jan | Mysłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
84 | Malinowska Nikola | Gamów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Gamów | opłacono |
85 | Pyzik Alicja | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
86 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | TelegilixTeam | opłacono |
87 | Kozioł Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
88 | Mazurek Adam | Szczawnica | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
89 | Marcok Nadia | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Niebieski przedszkolak | opłacono |
90 | Karaś Tomasz | Siemianowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
91 | Dudek Konrad | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
92 | Stachura Hanna | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
93 | Wyciślik Antoni | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
94 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | SP 27 Ruda Śląska | opłacono |
95 | Rosiński Krzysztof | Mikołów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
96 | Szyszkowic Wiktoria | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
97 | Sysio Maja | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
98 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
99 | Cupiał Dominik | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
100 | Ziomek Zofia | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono |
Wyświetleń: 28293