Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Duda Dominik | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
2 | Rojczyk Magda | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
3 | Marcol Leon | Katowice | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | ||
4 | Lemańska Michalina | Gliwice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
5 | Kamińska Milena | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
6 | Kluk Lea | Dabrowa Górnicza | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
7 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
8 | Wrześniak Antek | Gliwice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
9 | Drosińska Filip | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
10 | Drosińska Igor | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
11 | Pardela Hania | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
12 | Stych Wiktoria | Piekary śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
13 | Siwińska Ola | Tychy | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | ||
14 | Siwinska Julia | Tyvhy | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | ||
15 | Tomanek Filip | Siemianowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
16 | Tomanek Wojciech | Siemianowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
17 | Napora Adam | Knurów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
18 | Stanik Łucja | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
19 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
20 | Kamiński Filip | Zabrze | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
21 | Kamiński Emil | Zabrze | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
22 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
23 | Rajewski Marcel | Częstochowa | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
24 | Kral Szymon | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
25 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
26 | Zasadzień Kacper | Dąbrowa Gornicza | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
27 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
28 | Chłąd Filip | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
29 | Grzelak Pola | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
30 | Galman Bartek | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
31 | Zasadzień Gabriela | Dąbrowa Gornicza | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
32 | Łeptowska Amelia | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
33 | Oświęcimska Natalia | Bytom | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
34 | Białachowski Kamil | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
35 | Skalski Antoni | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
36 | Skalski Piotr | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
37 | Przyborowska Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
38 | Anioł Dominik | Rudziniec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
39 | Przyborowska Julia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
40 | Malczyk Amelia | Bytom | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
41 | Bitner Elenka | Piasek | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
42 | Lichnowska Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
43 | Lichnowski Karol | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
44 | Nowak Hubert | Pszczyna | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
45 | Nowak Michalina | Pszczyna | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
46 | Dyląg Wiktor | Siemianowice śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
47 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
48 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
49 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
50 | Kowacka-Molenda Maja | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
51 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
52 | Chrząścik Wojciech | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
53 | Krzanowska Zuzanna | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
54 | Brudnowska Maja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
55 | Brudnowska Milena | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
56 | Kozioł Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
57 | Pyszny Ksawery | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
58 | Kurzik Aleksandra | Ornontowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
59 | Borowiak Bruno | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
60 | Borowiak Nela | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
61 | Szafarczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
62 | Maciejczyk Jagoda | Brzeszcze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
63 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
64 | Teliżyn Franciszek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
65 | Staroń Molly | Myslowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
66 | Ratajczak Kornelia | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
67 | Muszyński Tymoteusz | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
68 | Kowol Jakub | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
69 | Iwachów Borys | Zabrze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
70 | Smołuch Katarzyna | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
71 | Smołuch Hanna | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
72 | Owsiany Szymon | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
73 | Moj Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
74 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
75 | Nowak Karolina | Knurow | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
76 | Opiłek Maja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
77 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
78 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
79 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
80 | Niedziela Adrian | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
81 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
82 | Owczarek Sebastian | Zabrze | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
83 | Reckwald Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
84 | Niedziela Martyna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
85 | Sas Maja | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
86 | Żochowska Bianka | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
87 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
88 | Reckwald Hubert | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
89 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
90 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
91 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
92 | Sokola Jakub | Bobrowniki | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
93 | Reckwald Igor | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
94 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
95 | Kędzierska Kornelia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
96 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
97 | Abrahamczyk Jakub | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
98 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
99 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
100 | Szlembarska Milena | Czeladź | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono |
Wyświetleń: 28699