Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szerszeń Julia | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Cross Świony | opłacono |
2 | Moj Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
3 | Pralicz Nikodem | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów | opłacono |
4 | Winczakiewicz Amelia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Winczi Team | opłacono |
5 | Owsiany Szymon | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
6 | Smołuch Hanna | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
7 | Smołuch Katarzyna | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
8 | Banasiuk Marta | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 5 Chorzów | opłacono |
9 | Słodkiewicz Felicja | Gliwice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach | opłacono |
10 | Słodkiewicz Maria | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach | opłacono |
11 | Iwachów Borys | Zabrze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
12 | Kowol Jakub | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
13 | Muszyński Tymoteusz | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
14 | Ostrowska Nina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 67 w Katowicach | opłacono |
15 | Ratajczak Emilia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 53 | opłacono |
16 | Ratajczak Kornelia | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
17 | Staroń Molly | Myslowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
18 | Studnik Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
19 | Studnik Hanna | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Huragan Ligota | opłacono |
20 | Olszewska Oliwia | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | irun4fun | opłacono |
21 | Teliżyn Franciszek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
22 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
23 | Maciejczyk Jagoda | Brzeszcze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
24 | Szafarczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
25 | Borowiak Nela | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
26 | Borowiak Bruno | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
27 | Kurzik Aleksandra | Ornontowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
28 | Pyszny Ksawery | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
29 | Marek Bartosz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie | opłacono |
30 | Kajzer Ksawery | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 66 Katowice | opłacono |
31 | Kozioł Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
32 | Kwarcińska Aleksandra | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole 97 w Katowicach | opłacono |
33 | Brudnowska Milena | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
34 | Brudnowska Maja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
35 | Krzanowska Zuzanna | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
36 | Miozga Emilia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Płomień | opłacono |
37 | Chrząścik Wojciech | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
38 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono |
39 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | SP nr 9 | opłacono |
40 | Polańska Zosia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wolne Elektrony | opłacono |
41 | Polański Staś | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wolne Elektrony | opłacono |
42 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
43 | Kowacka-Molenda Maja | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
44 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
45 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
46 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
47 | Dyląg Wiktor | Siemianowice śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
48 | Misz Julian | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | |
49 | Misz Jan | Mysłowice | 250m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono | |
50 | Krasińska Emilia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Kukurydza TEAM | opłacono |
51 | Krasiński Bartosz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Kukurydza TEAM | opłacono |
52 | Nowak Michalina | Pszczyna | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
53 | Nowak Hubert | Pszczyna | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
54 | Lichnowski Karol | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
55 | Lichnowska Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
56 | Bitner Elenka | Piasek | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
57 | Malczyk Amelia | Bytom | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
58 | Przyborowska Julia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
59 | Anioł Dominik | Rudziniec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
60 | Przyborowska Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
61 | Skalski Piotr | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
62 | Skalski Antoni | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
63 | Białachowski Kamil | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
64 | Oświęcimska Natalia | Bytom | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
65 | Łeptowska Amelia | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
66 | Wojsław Małgorzata | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole nr 97 | opłacono |
67 | Zasadzień Gabriela | Dąbrowa Gornicza | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
68 | Galman Bartek | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
69 | Czekaj Hanna | Będzin | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
70 | Grzelak Pola | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
71 | Chłąd Filip | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
72 | Dybala Alicja | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
73 | Wisowski Dominik | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
74 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
75 | Zasadzień Kacper | Dąbrowa Gornicza | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
76 | Skrzypiec Natan | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
77 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
78 | Gwiżdż Anastazja | Piekary Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Wesoła Rodzinka | opłacono |
79 | Kral Szymon | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
80 | Rajewski Marcel | Częstochowa | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
81 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
82 | Nosal Zofia | Zabrze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE | opłacono |
83 | Witor Antonina | Sosnowiec | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | MK team | opłacono |
84 | Przybył Urszula | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
85 | Adamczyk Zuzanna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
86 | Kamiński Emil | Zabrze | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
87 | Kamiński Filip | Zabrze | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
88 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
89 | Stanik Łucja | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
90 | Jakubczyk Adam | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Dziecięcy Sad | opłacono |
91 | Napora Kuba | Knurów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP 7 Knurów | opłacono |
92 | Napora Adam | Knurów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
93 | Kaszuba Oliwier | Czeladź | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | #czeladzbiega | opłacono |
94 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | #czeladzbiega | opłacono |
95 | Tomanek Wojciech | Siemianowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
96 | Tomanek Filip | Siemianowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
97 | Siwinska Julia | Tyvhy | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | ||
98 | Siwińska Ola | Tychy | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | ||
99 | Kmiotek Zuza | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Hołda Team | opłacono |
100 | Wojda Nikodem | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Sosnowiec PM 38 | opłacono |
Wyświetleń: 28300