Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abrahamczyk Jakub | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
2 | Adamczyk Lena | Ruda Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Zaczarowane przedszkole | opłacono |
3 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono |
4 | Adamczyk Zuzanna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
5 | Adamska Łucja | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ALTA SPORT TEAM | opłacono |
6 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
7 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono |
8 | Anioł Dominik | Rudziniec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
9 | Balicka Zosia | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
10 | Banasiuk Marta | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 5 Chorzów | opłacono |
11 | Basińska Alicja | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
12 | Betka Jakub | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
13 | Białachowski Kamil | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
14 | Białas Karol | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 5 Katowice | opłacono |
15 | Bielec Agnieszka | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
16 | Bitner Elenka | Piasek | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
17 | Bloch Antoni | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
18 | Bloch Franciszek | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
19 | Bloch Jakub | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
20 | Borgiel Maciej | katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
21 | Borgiel Maksymilian | katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
22 | Borkowska Martyna | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
23 | Borkowski Michał | Świętochłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
24 | Borowiak Bruno | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
25 | Borowiak Nela | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
26 | Brawański Tymon | Radlin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
27 | Brudnowska Maja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
28 | Brudnowska Milena | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
29 | Bryś Michał | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
30 | Brzozok Julia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
31 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
32 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
33 | Byzdra Tymoteusz | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
34 | Byzdra Zuzanna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
35 | Bzówika Emilka | Mysłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
36 | Bzówika Lidia | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
37 | Błaszczyk Karolina | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegam bo lubie | opłacono |
38 | Cenkier Weronika | Łaziska Górne | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | MOSIR Łaziska Górne | opłacono |
39 | Cetnar Przemysław | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
40 | Chmielewski Kuba | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP44 KATOWICE | opłacono |
41 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
42 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
43 | Chrapek Piotr | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
44 | Chrząścik Wojciech | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
45 | Chłąd Filip | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
46 | Cielecka Julia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
47 | Cielecka Magda | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
48 | Cierniak Ewa | Orzesze | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
49 | Cierniak Lena | Orzesze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
50 | Cierniak Nadia | Orzesze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
51 | Cieśla Wiktoria | Piekary Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
52 | Ciężarkiewicz Oliwia | Mikołów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów | opłacono |
53 | Ciukaj Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | #redlips | opłacono |
54 | Cupiał Dominik | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
55 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła podstawowa nr 9 | opłacono |
56 | Cymara Alicja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
57 | Cymara Maja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
58 | Czekaj Hanna | Będzin | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
59 | Czerech Nicola | Będzin | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | RMF4RT GLADIATORS | opłacono |
60 | Czerech Xavier | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | RMF4RT GLADIATORS | opłacono |
61 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
62 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
63 | Dejas Paulina | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP nr 37 | opłacono |
64 | Dołęga Adam | Gliwice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
65 | Dołęga Mikołaj | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
66 | Drosińska Filip | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
67 | Drosińska Igor | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
68 | Dubiel Igor | Będzin | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
69 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
70 | Duda Dominik | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
71 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
72 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | sp 13 siemianowice | opłacono |
73 | Dudek Konrad | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
74 | Dybala Alicja | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
75 | Dybowski Dominik | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
76 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
77 | Dyląg Wiktor | Siemianowice śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
78 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
79 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
80 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
81 | Figiel Magda | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Kojotki Naprzód Janów | opłacono |
82 | Figiel Nikola | Bojszowy | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SMS Tychy | opłacono |
83 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
84 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
85 | Filipek Karolina | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
86 | Filipek Krzysztof | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
87 | Filipek Michał | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
88 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp nr 6 Siemianowice Śląskie | opłacono |
89 | Furman Filip | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
90 | Gabor Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
91 | Gabor Zuzanna | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
92 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
93 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
94 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
95 | Galman Bartek | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
96 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
97 | Gąsior Emil | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 4 Mysłowice | opłacono |
98 | Gawron Franek | katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Pijarzy | opłacono |
99 | Gawron Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Pijarzy | opłacono |
100 | Gawron Olek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mundo Marino | opłacono |
Wyświetleń: 28277