Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zaurski Borys Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat
2 Kobylański Marek Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
3 Dziadosz Wojciech Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat Stadion Śląski limit osiągnięty
4 Borsuk Mateusz Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
5 Binio Marcel Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
6 Binio Alan Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
7 Borgiel Klara Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
8 Borgiel Weronika Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
9 Kuciel Norbert Jaworzno 250m - dzieci do lat 6
10 Kuciel Aleksandra Jaworzno 500m - dzieci 7 i 8 lat
11 Marekwica Jakub Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Mk team limit osiągnięty
12 Treichel Zuzia Katowice 250m - dzieci do lat 6
13 Wojtasik Michalina Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
14 Wojtasik Maria Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat
15 Maciejewska Małgorzata Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
16 Jadwiszczok Weronika Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat
17 Skorupa Antonina Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
18 Bernacka-Miozga Lena Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
19 Szczepański Patryk Kraków 500m - dzieci 7 i 8 lat
20 Buchała Józio Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
21 Jeliński Karol Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 HDK PCK BASIA
22 Jelińska Hanna Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych HDK PCK BASIA limit osiągnięty
23 Tokarz Ola Piekary Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat Lecymy Durś limit osiągnięty
24 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Lecymy Durś
25 Koszuta Antonina Przeczyce 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
26 Kęcik Nikodem Pyskowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 1 Pyskowice
27 Kęcik Oliwia Pyskowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 1 Pyskowice
28 Gabryś Ania Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat
29 Gabryś Paulina Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
30 Mrozek Mateusz Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
31 Małecki Dominik Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6
32 Grabowska Dorota Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat Sp 20 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
33 Grabowski Piotr Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp 20 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
34 Kurbiel Aleksander Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat
35 Sodowski Dawid Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych Siemianowice i przyjaciele biegają limit osiągnięty
36 Matonia Filip Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 16 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
37 Sokołowski Bartosz Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
38 Chmielewska Zuzia Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6
39 Maślak Emilia Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach
40 Maślak Jakub Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
41 Śledź Zuzanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
42 Antecki Maksymilian Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
43 Jasionowski Michał Zabrze 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty


Wyświetleń: 20536

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ