Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaurski Borys | Bytom | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
2 | Borsuk Mateusz | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
3 | Kobylański Marek | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
4 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Stadion Śląski | limit osiągnięty |
5 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
6 | Binio Alan | Chruszczobród | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
7 | Borgiel Weronika | Imielin | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
8 | Borgiel Klara | Imielin | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
9 | Kuciel Norbert | Jaworzno | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ||
10 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
11 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
12 | Maciejewska Małgorzata | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
13 | Skorupa Antonina | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
14 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Mk team | limit osiągnięty |
15 | Jadwiszczok Weronika | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
16 | Wojtasik Maria | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
17 | Treichel Zuzia | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ||
18 | Wojtasik Michalina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
19 | Szczepański Patryk | Kraków | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
20 | Buchała Józio | Mikołów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
21 | Jelińska Hanna | Mysłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | HDK PCK BASIA | limit osiągnięty |
22 | Jeliński Karol | Mysłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | HDK PCK BASIA | |
23 | Tokarz Ola | Piekary Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Lecymy Durś | limit osiągnięty |
24 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Lecymy Durś | |
25 | Koszuta Antonina | Przeczyce | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
26 | Kęcik Oliwia | Pyskowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole nr 1 Pyskowice | |
27 | Kęcik Nikodem | Pyskowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole nr 1 Pyskowice | |
28 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
29 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ||
30 | Gabryś Ania | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
31 | Gabryś Paulina | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
32 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
33 | Matonia Filip | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 16 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
34 | Kurbiel Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
35 | Grabowski Piotr | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
36 | Grabowska Dorota | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
37 | Sodowski Dawid | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Siemianowice i przyjaciele biegają | limit osiągnięty |
38 | Chmielewska Zuzia | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ||
39 | Śledź Zuzanna | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
40 | Maślak Jakub | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
41 | Maślak Emilia | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach | |
42 | Antecki Maksymilian | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
43 | Jasionowski Michał | Zabrze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 28529