Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Antecki Maksymilian Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
2 Bernacka-Miozga Lena Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
3 Binio Alan Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
4 Binio Marcel Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
5 Borgiel Klara Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
6 Borgiel Weronika Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
7 Borsuk Mateusz Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
8 Buchała Józio Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
9 Chmielewska Zuzia Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6
10 Dziadosz Wojciech Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat Stadion Śląski limit osiągnięty
11 Gabryś Ania Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat
12 Gabryś Paulina Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
13 Grabowska Dorota Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat Sp 20 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
14 Grabowski Piotr Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp 20 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
15 Jadwiszczok Weronika Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat
16 Jasionowski Michał Zabrze 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
17 Jelińska Hanna Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych HDK PCK BASIA limit osiągnięty
18 Jeliński Karol Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 HDK PCK BASIA
19 Kęcik Nikodem Pyskowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 1 Pyskowice
20 Kęcik Oliwia Pyskowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 1 Pyskowice
21 Kobylański Marek Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
22 Koszuta Antonina Przeczyce 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
23 Kuciel Aleksandra Jaworzno 500m - dzieci 7 i 8 lat
24 Kuciel Norbert Jaworzno 250m - dzieci do lat 6
25 Kurbiel Aleksander Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat
26 Maciejewska Małgorzata Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
27 Marekwica Jakub Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Mk team limit osiągnięty
28 Maślak Emilia Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach
29 Maślak Jakub Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
30 Matonia Filip Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 16 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
31 Małecki Dominik Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6
32 Mrozek Mateusz Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
33 Skorupa Antonina Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
34 Śledź Zuzanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
35 Sodowski Dawid Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych Siemianowice i przyjaciele biegają limit osiągnięty
36 Sokołowski Bartosz Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
37 Szczepański Patryk Kraków 500m - dzieci 7 i 8 lat
38 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Lecymy Durś
39 Tokarz Ola Piekary Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat Lecymy Durś limit osiągnięty
40 Treichel Zuzia Katowice 250m - dzieci do lat 6
41 Wojtasik Maria Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat
42 Wojtasik Michalina Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
43 Zaurski Borys Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat


Wyświetleń: 20535

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ