Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
2 Opiłek Maja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
3 Majewska Kamila Dąbrowa Górnicza 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
4 Jelińska Hanna Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych HDK PCK BASIA limit osiągnięty
5 Suszczyk Kacper Siemianowice śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych Mk team opłacono
6 Gębski Kacper Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
7 Buchała Józio Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
8 Ogórek Zofia Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów opłacono
9 Bernacka-Miozga Lena Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
10 Kuczyński Jan Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Górnik loto opłacono
11 Normantowicz Szymon Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Górnik loto opłacono
12 Cymara Alicja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
13 Morawa Rafał Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
14 Mucha Adam Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
15 Lorenc Filip Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
16 Kowal Klara Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
17 Kowal Barbara Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
18 Kowal Zuzanna Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
19 Komander Michał Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
20 Cymara Maja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
21 Legutki Emilia Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych MK Team opłacono
22 Sodowski Dawid Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych Siemianowice i przyjaciele biegają limit osiągnięty
23 Lorenc Lena Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
24 Łoniewski Antoni Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
25 Turniak Tomasz Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
26 Woźniak Adam Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
27 Gromadzki Jakub Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
28 Bloch Franciszek Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
29 Kłoda Alelsander Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
30 Tuleja Kajetan Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych SAYONARA CHORZÓW opłacono
31 Żydek Julia Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych MK team opłacono
32 Kozina Zuzanna Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
33 Kozina Emilia Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
34 Mitręga Stas Dąbrowa Górnicza 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
35 Głodniok Szymon Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
36 Gesikowska Julia Ruda Śląska 250m - bez ograniczeń wiekowych Sp17 Ruda Śląska opłacono
37 Jurek Paulina Radzionków 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
38 Gęsikowski Szymon Ruda Śląska 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
39 Binio Marcel Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
40 Binio Alan Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
41 Bielec Agnieszka Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
42 Brzozok Julia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
43 Ciężarkiewicz Oliwia Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów opłacono
44 Śledź Zuzanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
45 Prończuk Tymon Świdnica 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
46 Kmita Hanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
47 Kmita Maria Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
48 Agdan Jan Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
49 Rojczyk Magda Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
50 Lemańska Michalina Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
51 Rydzyńska Anna Lodz 250m - bez ograniczeń wiekowych Koiberek opłacono
52 Drosińska Filip Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
53 Tomanek Wojciech Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
54 Sawicki Błażej Łazy 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
55 Kamiński Emil Zabrze 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
56 Grzelak Pola Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
57 Przyborowska Julia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
58 Misz Jan Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
59 Misz Julian Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
60 Fijołek Alicja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
61 Fijołek Maja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
62 Kowacka-Molenda Maja Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
63 Polańska Zosia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Wolne Elektrony opłacono
64 Kaczmarek Jakub Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych SP nr 9 opłacono
65 Krzanowska Zuzanna Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
66 Kwarcińska Aleksandra Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole 97 w Katowicach opłacono
67 Słodkiewicz Felicja Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach opłacono
68 Nowak Karolina Knurow 250m - dzieci do lat 6 opłacono
69 Wójcik Wiktoria Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 AP TYGRYSKI Świętochłowice opłacono
70 Niski Adrian Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
71 Płaczek Milena Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
72 Musioł Amelia Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
73 Owczarek Sebastian Zabrze 250m - dzieci do lat 6 opłacono
74 Sas Maja Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
75 Śmiłowski Igor Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
76 Ślosorz Łukasz Katowice 250m - dzieci do lat 6 Sp 1 Katowice opłacono
77 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
78 Pandzich Gabriel Katowice 250m - dzieci do lat 6 Carbon OCR Racing Team opłacono
79 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 opłacono
80 Sokola Jakub Bobrowniki 250m - dzieci do lat 6 opłacono
81 Duda Julia Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
82 Abrahamczyk Jakub Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
83 Jeliński Karol Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 HDK PCK BASIA
84 Chmielewska Zuzia Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6
85 Kruk Matylda Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Sikret Gliwice, PM nr 18 opłacono
86 Kozłowska Aleksandra Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
87 Kozłowska Zuzanna Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
88 Betka Jakub Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
89 Małecki Dominik Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6
90 Węgrzyn Karolina Ćwiklice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
91 Gajewska Małgorzata Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
92 Skórka Wiktoria Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Lecymy durś opłacono
93 Muszer Pola Katowice 250m - dzieci do lat 6 Huragan Ligota opłacono
94 Kot Wojciech Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
95 Kot Hanna Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
96 Dołęga Mikołaj Gliwice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
97 Giereś Natan Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
98 Strychalska Zuzanna Katowice 250m - dzieci do lat 6 Domowe przedszkole opłacono
99 Kopeć Karolina Katowice 250m - dzieci do lat 6 Huragan Ligota opłacono
100 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 JagodowyTeam opłacono


Wyświetleń: 19375

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ