Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Nowak Michalina | Pszczyna | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
302 | Krasiński Bartosz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Kukurydza TEAM | opłacono |
303 | Miozga Emilia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Płomień | opłacono |
304 | Brudnowska Maja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
305 | Marek Bartosz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie | opłacono |
306 | Pyszny Ksawery | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
307 | Kurzik Aleksandra | Ornontowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
308 | Szafarczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
309 | Staroń Molly | Myslowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
310 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
311 | Ostrowska Nina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 67 w Katowicach | opłacono |
312 | Smołuch Katarzyna | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
313 | Szerszeń Julia | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Cross Świony | opłacono |
314 | Gawron Franek | katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Pijarzy | opłacono |
315 | Niedziela Martyna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
316 | Ślosorz Piotr | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 1 Katowice | opłacono |
317 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SMS Tychy | opłacono |
318 | Reckwald Hubert | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
319 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Uks Bobry Bobrowniki | opłacono |
320 | Wojtasik Michalina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
321 | Kulka Oskar | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
322 | Cielecka Julia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
323 | Matonia Filip | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 16 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
324 | Piwowarski Dawid | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
325 | Solik Maksymilian | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
326 | Pawlak Julia | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | WYBIEGANI | opłacono |
327 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
328 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
329 | Muszer Nina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Huragan Ligota | opłacono |
330 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 14 Mysłowice | opłacono |
331 | Kobylański Marek | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
332 | Kopeć Dominik | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Huragan Ligota | opłacono |
333 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
334 | Skrobiś Bartosz | Jastrzębie-Zdrój | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP nr 2 SMS Jastrzębie-Zdrój | opłacono |
335 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
336 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
337 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice | opłacono |
338 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 5 Tychy | opłacono |
339 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp nr 6 Siemianowice Śląskie | opłacono |
340 | Nowak Alan | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | KARATE OYAMA | opłacono |
341 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
342 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Stadion Śląski | limit osiągnięty |
343 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Paderewa | opłacono |
344 | Szołtysek Bartosz | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice | opłacono |
345 | Smaga Gabriel | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
346 | Kogut Różankowska Monika | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 41 Gliwice | opłacono |
347 | Cieśla Wiktoria | Piekary Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
348 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
349 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła podstawowa nr 9 | opłacono |
350 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono |
351 | Borgiel Maksymilian | katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
352 | Filipek Karolina | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
353 | Grzybowski Jeremiasz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
354 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
355 | Kuczyńska Tamara | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 33 Katowice | opłacono |
356 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
357 | Jamrozik Michał | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | KARATE OYAMA | opłacono |
358 | Socha Maja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
359 | Sadowska Alicja | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 10 Tychy | opłacono |
360 | Mikuśkiewicz Emilia | Mikołów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
361 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Paderewa | opłacono |
362 | Moj Magda | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | WYBIEGANI | opłacono |
363 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
364 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
365 | Macha Grzegorz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
366 | Bloch Antoni | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
367 | Jankowski Bartosz | Bytom | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
368 | Żukowski Igor | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
369 | Porębski Szymon | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
370 | Chmielewski Kuba | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP44 KATOWICE | opłacono |
371 | Pompa Adrian | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
372 | Kazior Tomek | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 66 Katowice | opłacono |
373 | Wójcik Hania | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
374 | Szczurek Kacper | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 19 Tychy | opłacono |
375 | Szczurek Mikołaj | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 7 Tychy | opłacono |
376 | Pilsniak Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
377 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
378 | Witor Judyta | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | MK Team | opłacono |
379 | Maciejewska Małgorzata | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
380 | Antecki Maksymilian | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
381 | Mazurek Maja | Szczawnica | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
382 | Janowski Franciszek | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SMS Katowice | opłacono |
383 | Owczarska Nikola | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Podstawowa | opłacono |
384 | Zachariasz Olaf | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP4 KATOWICE | opłacono |
385 | Szczepańska Zuzanna | Będzin | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
386 | Nabrdalik Mateusz | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
387 | Mietelski Maksymilian | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
388 | Wola Jagoda | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
389 | Gieroszka Michał | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
390 | Pawleta Laura | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Don Bosco | opłacono |
391 | Kapler Martyna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
392 | Sysio Alicja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
393 | Pache Milla | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
394 | Grabowski Piotr | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
395 | Byzdra Zuzanna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
396 | Byzdra Tymoteusz | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
397 | Ziomek Oskar | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
398 | Misiewicz Iwona | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
399 | Komander Julia | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
400 | Karaś Tomasz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono |
Wyświetleń: 28295