Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Żochowska Laura | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
402 | Rzepka Miłosz | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
403 | Kozioł Kornelia | Boguszyce | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
404 | Błaszczyk Karolina | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegam bo lubie | opłacono |
405 | Kucharski Wojtek | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
406 | Kowalczyk Tymoteusz | Świętochłowoce | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka | opłacono |
407 | Adamczyk Lena | Ruda Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Zaczarowane przedszkole | opłacono |
408 | Ciukaj Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | #redlips | opłacono |
409 | Gromadzka Łucja | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
410 | Balicka Zosia | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
411 | Skorupa Antonina | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
412 | Ucherek Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | SEA STAR PREMIUM | opłacono |
413 | Grab Laura | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
414 | Suszczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
415 | Szczurek Oliwier | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
416 | Kępka Alexander | Dąbrowa Gornicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
417 | Masiewicz Jakub | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
418 | Malinowski Igor | Gamów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Gamów | opłacono |
419 | Basińska Alicja | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
420 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | TelegilixTeam | opłacono |
421 | Latusek Bartek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Bajkowa Kraina | opłacono |
422 | Tomczok Jagoda | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
423 | Sak Tomek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
424 | Wieczorek Wojciech | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
425 | Sojka Igor | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
426 | Płoskonka Mateusz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Betclic | opłacono |
427 | Maślak Jakub | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
428 | Markocki MIchał | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
429 | Cierniak Ewa | Orzesze | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
430 | Kamińska Milena | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
431 | Wrześniak Antek | Gliwice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
432 | Drosińska Igor | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
433 | Pardela Hania | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
434 | Ryska Laura | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP78 | opłacono |
435 | Kmiotek Zuza | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Hołda Team | opłacono |
436 | Napora Kuba | Knurów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP 7 Knurów | opłacono |
437 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
438 | Kral Szymon | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
439 | Wisowski Dominik | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
440 | Dybala Alicja | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
441 | Malczyk Amelia | Bytom | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
442 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
443 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono |
444 | Kozioł Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
445 | Borowiak Nela | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
446 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
447 | Teliżyn Franciszek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
448 | Ratajczak Kornelia | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
449 | Smołuch Hanna | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
450 | Gawron Olek | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mundo Marino | opłacono |
451 | Legutki Ignacy | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
452 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
453 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
454 | Białas Karol | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 5 Katowice | opłacono |
455 | Szlembarska Milena | Czeladź | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
456 | Siejda Olaf | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
457 | Piwowarski Tomasz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
458 | Dołęga Adam | Gliwice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
459 | Górnikiewicz Mikołaj | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
460 | Urbanowicz Kinga | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | ADS Masna | opłacono |
461 | Skutnik Kasperek | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
462 | Sołtysiak Natalia | Katowic | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
463 | Pawełczyk Lena | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
464 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
465 | Tabor Hania | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
466 | Portnicka Zofia | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
467 | Portnicki Łukasz | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
468 | Socha Marcin | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
469 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
470 | Jobda Marta | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | PRZEDSZKOLE NR 20 KATOWICE | opłacono |
471 | Ogórek Małgorzata | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 18 Chorzów | opłacono |
472 | Siwiec Oliwia | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
473 | Mogilski Mateusz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP 59 | opłacono |
474 | Kądziołka Paulina | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
475 | Giereś Leon | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
476 | Filipek Michał | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
477 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole 32 | opłacono |
478 | Niedziela Adrian | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
479 | Ślosorz Maksymilian | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Sp 1 Katowice | opłacono |
480 | Żochowska Bianka | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
481 | Urych Michał | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Run as One | opłacono |
482 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | sp 13 siemianowice | opłacono |
483 | Reckwald Igor | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
484 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Lisy Pustyni | opłacono |
485 | Madejska Karolina | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Born tu bi lotać | opłacono |
486 | Październy Julia | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
487 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
488 | Borkowski Michał | Świętochłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
489 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
490 | Łopiński Adrian | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
491 | Stec Hanna | Mysłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | UKS Chromik Mysłowice | opłacono |
492 | Pawlik Natalia | Zabrze | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | ||
493 | Wolak Michał | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | UKS 4 Katowice | opłacono |
494 | Kościsz Aleksandra | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
495 | Kogut Aleksander | Gliwice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 41 Gliwice | opłacono |
496 | Gabryś Paulina | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
497 | Kulawiak Julia | Trzebinia | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono |
498 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
499 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
500 | Figiel Magda | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Kojotki Naprzód Janów | opłacono |
Wyświetleń: 28608