Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czekaj Hanna Będzin 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
2 Dubiel Igor Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
3 Olszewska Oliwia Będzin 250m - dzieci do lat 6 irun4fun opłacono
4 Kowal Klara Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
5 Kowal Barbara Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
6 Kowal Zuzanna Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
7 Kozina Zuzanna Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
8 Kozina Emilia Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
9 Skalski Antoni Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
10 Skalski Piotr Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
11 Misiurek Lena Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
12 Betka Jakub Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
13 Szczepańska Maja Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
14 Szczepańska Zuzanna Będzin 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
15 Czerech Nicola Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat RMF4RT GLADIATORS opłacono
16 Czerech Xavier Będzin 250m - dzieci do lat 6 RMF4RT GLADIATORS opłacono
17 Sokola Jakub Bobrowniki 250m - dzieci do lat 6 opłacono
18 Sokoła Jacek Bobrowniki 500m - dzieci 9 i 10 lat Uks Bobry Bobrowniki opłacono
19 Kozioł Antonina Boguszyce 250m - dzieci do lat 6 opłacono
20 Kozioł Kornelia Boguszyce 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
21 Figiel Nikola Bojszowy 500m - dzieci 7 i 8 lat SMS Tychy opłacono
22 Maciejczyk Jagoda Brzeszcze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
23 Kolodziej Julia Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
24 Kolodziej Filip Bytom 250m - dzieci do lat 6 opłacono
25 Oświęcimska Natalia Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
26 Zaurski Borys Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat
27 Nikoniuk Igor Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
28 Bujoczek Milena Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
29 Jankowski Mateusz Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
30 Nikoniuk Mikołaj Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
31 Nieradka Alicja Bytom 250m - dzieci do lat 6 opłacono
32 Jankowski Bartosz Bytom 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
33 Malczyk Amelia Bytom 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
34 Wieczorek Wojciech Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
35 Żydek Julia Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych MK team opłacono
36 Marcok Nadia Chorzów 250m - dzieci do lat 6 Niebieski przedszkolak opłacono
37 Skórska Zuzanna Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat CCSiSW opłacono
38 Dybowski Dominik Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
39 Kania Jagoda Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat Batory Loto opłacono
40 Kobylański Marek Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
41 Pralicz Nikodem Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów opłacono
42 Nawojski Miłosz Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
43 Moj Wojciech Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat WYBIEGANI opłacono
44 Woźniak Adam Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
45 Moj Magda Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat WYBIEGANI opłacono
46 Woźniak Mariusz Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
47 Dziadosz Wojciech Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat Stadion Śląski limit osiągnięty
48 Zimek Maja Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat RODZINA ZIMEK opłacono
49 Borsuk Mateusz Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
50 Niski Adrian Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
51 Płaczek Milena Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
52 Sas Maja Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
53 Tuleja Kajetan Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych SAYONARA CHORZÓW opłacono
54 Błaszczyk Karolina Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegam bo lubie opłacono
55 Tuleja Małgorzata Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
56 Różycka-Duda Zuzanna Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
57 Porębski Szymon Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
58 Madejska Karolina Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat Born tu bi lotać opłacono
59 Szyszkowic Zuzanna Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
60 Szyszkowic Wiktoria Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
61 Szerszeń Julia Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat Cross Świony opłacono
62 Banasiuk Marta Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP 5 Chorzów opłacono
63 Ogórek Zofia Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów opłacono
64 Ogórek Małgorzata Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 18 Chorzów opłacono
65 Komander Julia Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
66 Komander Michał Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
67 Pawlak Julia Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat WYBIEGANI opłacono
68 Pawlak Jan Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat WYBIEGANI opłacono
69 Gromadzka Łucja Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
70 Gromadzki Jakub Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
71 Fijołek Alicja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
72 Fijołek Maja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
73 Wieczorek Wiktor Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
74 Duda Dominik Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
75 Binio Marcel Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
76 Binio Alan Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
77 Lorenc Lena Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
78 Lorenc Filip Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
79 Kaszuba Lilianna Czeladź 250m - dzieci do lat 6 #czeladzbiega opłacono
80 Kaszuba Oliwier Czeladź 800m - dzieci od 11 do 14 lat #czeladzbiega opłacono
81 Agdan Jan Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
82 Szlembarska Milena Czeladź 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
83 Szlembarski Miłosz Czeladź 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
84 Gwara Fabian Czeladź 250m - dzieci do lat 6 opłacono
85 Rajewski Marcel Częstochowa 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
86 Adamczyk Maja Czyżówka 800m - dzieci od 11 do 14 lat KS Victoria Trzebinia opłacono
87 Węgrzyn Karolina Ćwiklice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
88 Węgrzyn Tomasz Ćwiklice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
89 Kluk Lea Dabrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
90 Brzozowski Radosław Dąbrowa Gornicza 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
91 Kępka Alexander Dąbrowa Gornicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
92 Zasadzień Gabriela Dąbrowa Gornicza 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
93 Zasadzień Kacper Dąbrowa Gornicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
94 Kot Wojciech Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
95 Kot Hanna Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
96 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
97 Majewska Kamila Dąbrowa Górnicza 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
98 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
99 Kędzierska Kornelia Dąbrowa Górnicza 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
100 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono


Wyświetleń: 19371

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ