Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żmuda Aleksandra | Zawiercie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
2 | Żmuda Patryk | Zawiercie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
3 | Janik Milena | Zawiercie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
4 | Owczarek Sebastian | Zabrze | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
5 | Pawlik Natalia | Zabrze | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | ||
6 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
7 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
8 | Mellen Barbara | Zabrze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
9 | Kamiński Filip | Zabrze | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
10 | Kamiński Emil | Zabrze | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
11 | Nosal Zofia | Zabrze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE | opłacono |
12 | Jasionowski Michał | Zabrze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
13 | Iwachów Borys | Zabrze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
14 | Siwinska Julia | Tyvhy | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | ||
15 | Siwińska Ola | Tychy | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | ||
16 | Chrząścik Wojciech | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
17 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SMS Tychy | opłacono |
18 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SMS Tychy | opłacono |
19 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 5 Tychy | opłacono |
20 | Tabor Hania | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
21 | Portnicka Zofia | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
22 | Portnicki Łukasz | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
23 | Filipek Karolina | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
24 | Filipek Krzysztof | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
25 | Filipek Michał | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
26 | Sadowska Alicja | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 10 Tychy | opłacono |
27 | Pompa Filip | Tychy | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
28 | Pompa Adrian | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
29 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | SMS Tychy | opłacono |
30 | Szczurek Kacper | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 19 Tychy | opłacono |
31 | Szczurek Mikołaj | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 7 Tychy | opłacono |
32 | Szczurek Oliwier | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
33 | Antecki Maksymilian | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
34 | Kulawiak Julia | Trzebinia | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono |
35 | Kowalczyk Tymoteusz | Świętochłowoce | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka | opłacono |
36 | Haida Radosław | Świętochłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
37 | Ciukaj Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | #redlips | opłacono |
38 | Seemann Selena | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono |
39 | Ucherek Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | SEA STAR PREMIUM | opłacono |
40 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
41 | Maślak Emilia | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach | |
42 | Maślak Jakub | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
43 | Śledź Zuzanna | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
44 | Kmita Hanna | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
45 | Kmita Maria | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
46 | Pyszny Ksawery | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
47 | Wójcik Wiktoria | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono |
48 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
49 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
50 | Gałuszka Zuzanna | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
51 | Borkowski Michał | Świętochłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
52 | Borkowska Martyna | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
53 | Prończuk Tymon | Świdnica | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
54 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
55 | Mazurek Adam | Szczawnica | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
56 | Mazurek Maja | Szczawnica | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
57 | Balicka Zosia | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
58 | Wierzbicka Emilia | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
59 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | TelegilixTeam | opłacono |
60 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | TelegilixTeam | opłacono |
61 | Witor Judyta | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | MK Team | opłacono |
62 | Nabrdalik Mateusz | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
63 | Mietelski Igor | Sosnowiec | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
64 | Mietelski Maksymilian | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
65 | Wola Jagoda | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
66 | Markocki MIchał | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
67 | Ziebro Karina | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | BIKEHEAD | opłacono |
68 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
69 | Chmielewska Zuzia | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ||
70 | Gębski Kacper | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
71 | Górnikiewicz Mikołaj | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
72 | Socha Marcin | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
73 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
74 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła podstawowa nr 9 | opłacono |
75 | Wojda Nikodem | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Sosnowiec PM 38 | opłacono |
76 | Stanik Łucja | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
77 | Przybył Urszula | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
78 | Witor Antonina | Sosnowiec | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | MK team | opłacono |
79 | Chłąd Filip | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
80 | Kowacka-Molenda Maja | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
81 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | SP nr 9 | opłacono |
82 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono |
83 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
84 | Grzelak Pola | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
85 | Dyląg Wiktor | Siemianowice śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
86 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
87 | Kozioł Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
88 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
89 | Legutki Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
90 | Sodowski Dawid | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Siemianowice i przyjaciele biegają | limit osiągnięty |
91 | Kucharski Wojtek | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
92 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
93 | Gabor Zuzanna | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
94 | Gabor Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
95 | Grab Laura | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
96 | Suszczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
97 | Kozioł Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
98 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono |
99 | Grabowska Dorota | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
100 | Grabowski Piotr | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 28297