Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Szyszkowic Zuzanna | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
302 | Szyszkowic Wiktoria | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
303 | Nikoniuk Mikołaj | Bytom | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
304 | Kapler Martyna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
305 | Sysio Alicja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
306 | Pache Milla | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
307 | Sysio Maja | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
308 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
309 | Wieczorek Wojciech | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
310 | Cupiał Dominik | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
311 | Sojka Igor | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
312 | Byzdra Tymoteusz | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
313 | Ziomek Zofia | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
314 | Ziomek Oskar | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
315 | Misiewicz Iwona | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
316 | Maślak Jakub | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
317 | Śledź Zuzanna | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
318 | Prończuk Tymon | Świdnica | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
319 | Chrapek Piotr | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
320 | Żmuda Aleksandra | Zawiercie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
321 | Żmuda Patryk | Zawiercie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
322 | Kmita Hanna | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
323 | Kmita Maria | Świętochłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
324 | Kurbiel Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
325 | Dubiel Igor | Będzin | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
326 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
327 | Polczyk Filip | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
328 | Markocki MIchał | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
329 | Cierniak Nadia | Orzesze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
330 | Cierniak Lena | Orzesze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
331 | Cierniak Ewa | Orzesze | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
332 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | #czeladzbiega | opłacono |
333 | Kaszuba Oliwier | Czeladź | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | #czeladzbiega | opłacono |
334 | Ciukaj Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | #redlips | opłacono |
335 | Urbanowicz Kinga | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | ADS Masna | opłacono |
336 | Urbanowicz Wiktoria | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ADS Masna | opłacono |
337 | Adamska Łucja | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ALTA SPORT TEAM | opłacono |
338 | Wójcik Wiktoria | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono |
339 | Seemann Selena | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono |
340 | Kania Jagoda | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Batory Loto | opłacono |
341 | Płoskonka Mateusz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Betclic | opłacono |
342 | Błaszczyk Karolina | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegam bo lubie | opłacono |
343 | Pompa Filip | Tychy | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
344 | Pompa Adrian | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
345 | Portnicka Zofia | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
346 | Portnicki Łukasz | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
347 | Filipek Karolina | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
348 | Filipek Krzysztof | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
349 | Filipek Michał | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
350 | Ziebro Karina | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | BIKEHEAD | opłacono |
351 | Madejska Karolina | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Born tu bi lotać | opłacono |
352 | Pandzich Gabriel | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
353 | Skórska Zuzanna | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | CCSiSW | opłacono |
354 | Szerszeń Julia | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Cross Świony | opłacono |
355 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Domowe przedszkole | opłacono |
356 | Pawleta Laura | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Don Bosco | opłacono |
357 | Jakubczyk Adam | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Dziecięcy Sad | opłacono |
358 | Wisowski Dominik | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
359 | Dybala Alicja | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
360 | Kuczyński Jan | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Górnik loto | opłacono |
361 | Normantowicz Szymon | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Górnik loto | opłacono |
362 | Stanowska Oliwia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Górnik loto | opłacono |
363 | Stanowska Nikola | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Górnik loto | opłacono |
364 | Jeliński Karol | Mysłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | HDK PCK BASIA | |
365 | Jelińska Hanna | Mysłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | HDK PCK BASIA | limit osiągnięty |
366 | Kmiotek Bartek | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Hołda Team | opłacono |
367 | Kmiotek Zuza | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Hołda Team | opłacono |
368 | Skrzypiec Natan | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
369 | Studnik Hanna | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Huragan Ligota | opłacono |
370 | Studnik Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
371 | Gałuszka Zuzanna | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
372 | Muszer Pola | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Huragan Ligota | opłacono |
373 | Muszer Nina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Huragan Ligota | opłacono |
374 | Kopeć Dominik | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Huragan Ligota | opłacono |
375 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Huragan Ligota | opłacono |
376 | Furman Filip | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
377 | Olszewska Oliwia | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | irun4fun | opłacono |
378 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | JagodowyTeam | opłacono |
379 | Nowak Alan | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | KARATE OYAMA | opłacono |
380 | Jamrozik Michał | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | KARATE OYAMA | opłacono |
381 | Wróbel Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | kKs Katowice/Sp 54 katowice | opłacono |
382 | Rydzyńska Anna | Lodz | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Koiberek | opłacono |
383 | Figiel Magda | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Kojotki Naprzód Janów | opłacono |
384 | Łusiak Tomasz | Lodz | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Koliberek | opłacono |
385 | Kulawiak Julia | Trzebinia | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono |
386 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono |
387 | Krasiński Bartosz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Kukurydza TEAM | opłacono |
388 | Krasińska Emilia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Kukurydza TEAM | opłacono |
389 | Tokarz Ola | Piekary Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Lecymy Durś | limit osiągnięty |
390 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Lecymy Durś | |
391 | Skórka Wiktoria | Piekary Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Lecymy durś | opłacono |
392 | Nowak Nikodem | Piekary | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Lecymy durś | opłacono |
393 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Lisy Pustyni | opłacono |
394 | Legutki Ignacy | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
395 | Suszczyk Kacper | Siemianowice śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
396 | Witor Antonina | Sosnowiec | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | MK team | opłacono |
397 | Legutki Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
398 | Żydek Julia | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK team | opłacono |
399 | Grab Laura | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
400 | Suszczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
Wyświetleń: 28570