Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suchański Kacper | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | ZSP nr1 Katowice | opłacono |
2 | Szubka Mikołaj | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ZSP Dual Mikołów | opłacono |
3 | Adamczyk Lena | Ruda Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Zaczarowane przedszkole | opłacono |
4 | Moj Wojciech | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | WYBIEGANI | opłacono |
5 | Moj Magda | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | WYBIEGANI | opłacono |
6 | Szymala Jacek | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | WYBIEGANI | opłacono |
7 | Pawlak Julia | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | WYBIEGANI | opłacono |
8 | Pawlak Jan | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | WYBIEGANI | opłacono |
9 | Polański Staś | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wolne Elektrony | opłacono |
10 | Polańska Zosia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wolne Elektrony | opłacono |
11 | Winczakiewicz Amelia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Winczi Team | opłacono |
12 | Wierzbicka Emilia | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
13 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
14 | Mucha Adam | Siemianowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
15 | Janik Milena | Zawiercie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
16 | Stec Hanna | Mysłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | UKS Chromik Mysłowice | opłacono |
17 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Uks Bobry Bobrowniki | opłacono |
18 | Wolak Michał | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | UKS 4 Katowice | opłacono |
19 | Koenig Maria | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | UKKS Katowice/ZSS Siemianowice | opłacono |
20 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | TelegilixTeam | opłacono |
21 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | TelegilixTeam | opłacono |
22 | Szołtysek Bartosz | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice | opłacono |
23 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła podstawowa nr 9 | opłacono |
24 | Kurczabińska Julia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 53 | opłacono |
25 | Ratajczak Emilia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 53 | opłacono |
26 | Pralicz Nikodem | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów | opłacono |
27 | Ogórek Zofia | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów | opłacono |
28 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono |
29 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice | opłacono |
30 | Mietelski Igor | Sosnowiec | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
31 | Mietelski Maksymilian | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
32 | Wola Jagoda | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
33 | Marek Bartosz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie | opłacono |
34 | Wójcik Hania | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
35 | Byzdra Zuzanna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
36 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
37 | Adamczyk Zuzanna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
38 | Przybył Urszula | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
39 | Borgiel Klara | Imielin | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
40 | Borgiel Weronika | Imielin | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
41 | Czekaj Hanna | Będzin | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
42 | Maciejewska Małgorzata | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
43 | Stachura Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
44 | Stachura Hanna | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
45 | Miozga Emilia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Płomień | opłacono |
46 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Stadion Śląski | limit osiągnięty |
47 | Chmielewski Kuba | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP44 KATOWICE | opłacono |
48 | Zachariasz Olaf | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP4 KATOWICE | opłacono |
49 | Ryska Diana | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | SP27 Katowice | opłacono |
50 | Gesikowska Julia | Ruda Śląska | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Sp17 Ruda Śląska | opłacono |
51 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP13 Katowice | opłacono |
52 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | SP nr 9 | opłacono |
53 | Janowski Jan | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP nr 64 Katowice | opłacono |
54 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp nr 6 Siemianowice Śląskie | opłacono |
55 | Dejas Paulina | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP nr 37 | opłacono |
56 | Skrobiś Bartosz | Jastrzębie-Zdrój | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP nr 2 SMS Jastrzębie-Zdrój | opłacono |
57 | Seroczyński Bartosz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 8 Katowice | opłacono |
58 | Szczurek Mikołaj | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 7 Tychy | opłacono |
59 | Ostrowska Nina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 67 w Katowicach | opłacono |
60 | Kajzer Ksawery | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 66 Katowice | opłacono |
61 | Kazior Tomek | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 66 Katowice | opłacono |
62 | Popiel Maria | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | sp 6 Gliwice | opłacono |
63 | Pająk Olga | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 54 KATOWICE | opłacono |
64 | Mogilska Martyna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 54 | opłacono |
65 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 5 Tychy | opłacono |
66 | Nosal Zofia | Zabrze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE | opłacono |
67 | Banasiuk Marta | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 5 Chorzów | opłacono |
68 | Kogut Aleksander | Gliwice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 41 Gliwice | opłacono |
69 | Kogut Różankowska Monika | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 41 Gliwice | opłacono |
70 | Gąsior Emil | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 4 Mysłowice | opłacono |
71 | Kuczyńska Tamara | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 33 Katowice | opłacono |
72 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | SP 27 Ruda Śląska | opłacono |
73 | Sakwerda Alicja | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | sp 24 Ruda Śląska | opłacono |
74 | Grabowska Dorota | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
75 | Grabowski Piotr | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
76 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono |
77 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono |
78 | Szczurek Kacper | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 19 Tychy | opłacono |
79 | Matonia Filip | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 16 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
80 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 14 Mysłowice | opłacono |
81 | Stec Stanisław | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 14 Mysłowice | opłacono |
82 | Stec Hubert | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 14 Mysłowice | opłacono |
83 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | sp 13 siemianowice | opłacono |
84 | Sadowska Alicja | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 10 Tychy | opłacono |
85 | Borkowski Michał | Świętochłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
86 | Borkowska Martyna | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
87 | Ślosorz Maksymilian | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Sp 1 Katowice | opłacono |
88 | Ślosorz Piotr | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 1 Katowice | opłacono |
89 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Sp 1 Katowice | opłacono |
90 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono |
91 | Wojda Nikodem | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Sosnowiec PM 38 | opłacono |
92 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | SMS Tychy | opłacono |
93 | Figiel Nikola | Bojszowy | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SMS Tychy | opłacono |
94 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SMS Tychy | opłacono |
95 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SMS Tychy | opłacono |
96 | Janowski Franciszek | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SMS Katowice | opłacono |
97 | Kruk Matylda | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Sikret Gliwice, PM nr 18 | opłacono |
98 | Sodowski Dawid | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Siemianowice i przyjaciele biegają | limit osiągnięty |
99 | Karaś Tomasz | Siemianowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
100 | Ucherek Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | SEA STAR PREMIUM | opłacono |
Wyświetleń: 28276