Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Stachura Lena Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
202 Tokarz Ola Piekary Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat Lecymy Durś limit osiągnięty
203 Dudek Konrad Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
204 Karaś Tomasz Siemianowice 250m - dzieci do lat 6 Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
205 Marcok Nadia Chorzów 250m - dzieci do lat 6 Niebieski przedszkolak opłacono
206 Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie opłacono
207 Tomczok Jagoda Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
208 Tomczok Marcin Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
209 Mazurek Maja Szczawnica 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
210 Mazurek Adam Szczawnica 250m - dzieci do lat 6 opłacono
211 Kozioł Martyna Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
212 Latusek Bartek Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Bajkowa Kraina opłacono
213 Antecki Maksymilian Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
214 Maciejewska Małgorzata Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
215 Pańpuch Dominka Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
216 Witor Judyta Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat MK Team opłacono
217 Gęsikowski Szymon Ruda Śląska 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
218 Gilner Łucja Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych TelegilixTeam opłacono
219 Gilner Dawid Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 TelegilixTeam opłacono
220 Rost Magdalena Świętochłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
221 Nikoniuk Igor Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
222 Pyzik Alicja Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
223 Basińska Alicja Mysłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
224 Malinowski Igor Gamów 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Gamów opłacono
225 Malinowska Nikola Gamów 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Gamów opłacono
226 Masiewicz Jakub Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
227 Różycka-Duda Zuzanna Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
228 Cetnar Przemysław Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
229 Grześkowiak Karolina Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
230 Pinocy Jan Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
231 Pilsniak Filip Dąbrowa Górnicza 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
232 Majchrzak Hanna Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
233 Majchrzak Olga Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
234 Pogrzeba Maja Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
235 Jurek Paulina Radzionków 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
236 Jurek Zuzanna Radzionków 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
237 Cenkier Weronika Łaziska Górne 800m - dzieci od 11 do 14 lat MOSIR Łaziska Górne opłacono
238 Jankowski Mateusz Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
239 Gesikowska Julia Ruda Śląska 250m - bez ograniczeń wiekowych Sp17 Ruda Śląska opłacono
240 Kępka Alexander Dąbrowa Gornicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
241 Brzozowski Radosław Dąbrowa Gornicza 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
242 Karlik Iga Kobiór 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
243 Karlik Alicja Kobiór 250m - dzieci do lat 6 opłacono
244 Głodniok Szymon Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
245 Podzimska Maria Radzionków 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
246 Podzimska Emilia Radzionków 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
247 Brawański Tymon Radlin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
248 Mitręga Stas Dąbrowa Górnicza 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
249 Zaurski Borys Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat
250 Kolodziej Filip Bytom 250m - dzieci do lat 6 opłacono
251 Kolodziej Julia Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
252 Szczurek Oliwier Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
253 Szczurek Mikołaj Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 7 Tychy opłacono
254 Szczurek Kacper Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 19 Tychy opłacono
255 Kozina Emilia Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
256 Kozina Zuzanna Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
257 Wierzbicka Emilia Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
258 Jakubowska Paulina Tychy 250m - dzieci do lat 6 SMS Tychy opłacono
259 Dybowski Dominik Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
260 Suszczyk Paweł Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych Mk team opłacono
261 Wójcik Hania Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
262 Grab Laura Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych MK Team opłacono
263 Żydek Julia Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych MK team opłacono
264 Kondracki Kamil Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
265 Tuleja Małgorzata Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
266 Tuleja Kajetan Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych SAYONARA CHORZÓW opłacono
267 Ucherek Martyna Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych SEA STAR PREMIUM opłacono
268 Kazior Tomek Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 66 Katowice opłacono
269 Skorupa Antonina Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
270 Pompa Adrian Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat Biegnę Byle Dobiec opłacono
271 Pompa Filip Tychy 800m - dzieci od 11 do 14 lat Biegnę Byle Dobiec opłacono
272 Kłoda Alelsander Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
273 Wargacki Borys Lędziny 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
274 Chmielewski Kuba Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP44 KATOWICE opłacono
275 Porębski Szymon Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
276 Garncarz Filip Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
277 Żukowska Anna Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
278 Żukowski Igor Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
279 Balicka Zosia Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
280 Jankowski Bartosz Bytom 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
281 Seemann Selena Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 AP TYGRYSKI Świętochłowice opłacono
282 Wirska Emma Jaworzno 250m - dzieci do lat 6 opłacono
283 Wirska Emilia Jaworzno 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
284 Bloch Franciszek Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
285 Bloch Jakub Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
286 Bloch Antoni Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
287 Gabor Antonina Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
288 Gabor Zuzanna Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
289 Popiel Karolina Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 23 Gliwice opłacono
290 Popiel Maria Gliwice 500m - dzieci 7 i 8 lat sp 6 Gliwice opłacono
291 Krasoń Anita Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
292 Tramer Agata Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
293 Gromadzki Jakub Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
294 Gromadzka Łucja Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
295 Staniek Przemysław Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
296 Ciukaj Martyna Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych #redlips opłacono
297 Woźniak Mariusz Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
298 Woźniak Adam Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
299 Zygmunt Kornelia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
300 Macha Grzegorz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono


Wyświetleń: 19374

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ