Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Macha Igor Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
302 Adamczyk Lena Ruda Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych Zaczarowane przedszkole opłacono
303 Turniak Alicja Gliwice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
304 Turniak Tomasz Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
305 Kowalczyk Tymoteusz Świętochłowoce 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka opłacono
306 Łoniewski Antoni Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
307 Kucharski Kacper Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
308 Kucharski Wojtek Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
309 Błaszczyk Karolina Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegam bo lubie opłacono
310 Kozioł Antonina Boguszyce 250m - dzieci do lat 6 opłacono
311 Kozioł Kornelia Boguszyce 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
312 Nieradka Alicja Bytom 250m - dzieci do lat 6 opłacono
313 Mellen Barbara Zabrze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
314 Kasperczyk Agata Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Polarex opłacono
315 Pietrasik Laura Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
316 Pietrasik Lena Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
317 Rzepka Wiktor Mysłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
318 Rzepka Miłosz Mysłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
319 Żochowska Laura Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
320 Mastej Damian Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
321 Lorenc Lena Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
322 Ogłaza Mateusz Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
323 Ogłaza Karolina Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
324 Ogłaza Anna Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
325 Karaś Tomasz Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
326 Sodowski Dawid Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych Siemianowice i przyjaciele biegają limit osiągnięty
327 Szymala Jacek Gliwice 500m - dzieci 7 i 8 lat WYBIEGANI opłacono
328 Moj Magda Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat WYBIEGANI opłacono
329 Moj Wojciech Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat WYBIEGANI opłacono
330 Kania Jagoda Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat Batory Loto opłacono
331 Legutki Emilia Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych MK Team opłacono
332 Gwara Fabian Czeladź 250m - dzieci do lat 6 opłacono
333 Haida Radosław Świętochłowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
334 Koszuta Antonina Przeczyce 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
335 Rembacz Michał Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Paderewa opłacono
336 Bryś Michał Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
337 Cymara Maja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
338 Mikuśkiewicz Emilia Mikołów 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
339 Komander Michał Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
340 Komander Julia Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
341 Koenig Maria Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat UKKS Katowice/ZSS Siemianowice opłacono
342 Skop Alicja Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
343 Sadowska Alicja Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 10 Tychy opłacono
344 Kowal Zuzanna Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
345 Kowal Barbara Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
346 Kowal Klara Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
347 Kaniewski Paweł Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
348 Nowak Nikodem Piekary 250m - dzieci do lat 6 Lecymy durś opłacono
349 Socha Maja Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
350 Hajduk Hanka Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
351 Walczak Pascal Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole 32 opłacono
352 Figiel Magda Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Kojotki Naprzód Janów opłacono
353 Lorenc Filip Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
354 Jamrozik Michał Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat KARATE OYAMA opłacono
355 Mucha Adam Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
356 Mucha Karolina Siemianowice 250m - dzieci do lat 6 Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
357 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
358 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
359 Janik Milena Zawiercie 250m - dzieci do lat 6 Warto Biegać Zawiercie opłacono
360 Widzewicz Jakub Zabrze 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
361 Wróbel Lena Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat kKs Katowice/Sp 54 katowice opłacono
362 Kuczyńska Tamara Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 33 Katowice opłacono
363 Chrapek Anna Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa 15 Katowice opłacono
364 Grzybowski Adam Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
365 Grzybowski Jeremiasz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
366 Filipek Michał Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegnę Byle Dobiec opłacono
367 Filipek Krzysztof Tychy 250m - dzieci do lat 6 Biegnę Byle Dobiec opłacono
368 Filipek Karolina Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat Biegnę Byle Dobiec opłacono
369 Borgiel Maksymilian katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
370 Borgiel Maciej katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
371 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
372 Morawa Rafał Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
373 Adamska Łucja Katowice 250m - dzieci do lat 6 ALTA SPORT TEAM opłacono
374 Giereś Leon Mysłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
375 Kurczabińska Julia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Szkoła Podstawowa nr 53 opłacono
376 Cymara Alicja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
377 Kądziołka Paulina Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
378 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp 20 Siemianowice opłacono
379 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat Sp 20 Siemianowice opłacono
380 Kulawiak Julia Trzebinia 800m - dzieci od 11 do 14 lat KS Victoria Trzebinia opłacono
381 Ćwiertnia Kacper Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła podstawowa nr 9 opłacono
382 Szubka Mikołaj Łaziska Górne 500m - dzieci 7 i 8 lat ZSP Dual Mikołów opłacono
383 Mogilski Mateusz Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych MP 59 opłacono
384 Mogilska Martyna Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 54 opłacono
385 Oboz Stanisław Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
386 Stanowska Nikola Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Górnik loto opłacono
387 Stanowska Oliwia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Górnik loto opłacono
388 Normantowicz Szymon Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Górnik loto opłacono
389 Kuczyński Jan Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Górnik loto opłacono
390 Gabryś Paulina Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
391 Gabryś Ania Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat
392 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
393 Cieśla Wiktoria Piekary Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
394 Szczepański Patryk Kraków 500m - dzieci 7 i 8 lat
395 Zalewska Lena Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
396 Kogut Różankowska Monika Gliwice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 41 Gliwice opłacono
397 Kogut Aleksander Gliwice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP 41 Gliwice opłacono
398 Siwiec Oliwia Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
399 Bernacka-Miozga Lena Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
400 Ogórek Małgorzata Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 18 Chorzów opłacono


Wyświetleń: 19376

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ