Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Macha Igor | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
302 | Adamczyk Lena | Ruda Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Zaczarowane przedszkole | opłacono |
303 | Turniak Alicja | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
304 | Turniak Tomasz | Gliwice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
305 | Kowalczyk Tymoteusz | Świętochłowoce | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka | opłacono |
306 | Łoniewski Antoni | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
307 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
308 | Kucharski Wojtek | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
309 | Błaszczyk Karolina | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegam bo lubie | opłacono |
310 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
311 | Kozioł Kornelia | Boguszyce | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
312 | Nieradka Alicja | Bytom | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
313 | Mellen Barbara | Zabrze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
314 | Kasperczyk Agata | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Polarex | opłacono |
315 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
316 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
317 | Rzepka Wiktor | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
318 | Rzepka Miłosz | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
319 | Żochowska Laura | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
320 | Mastej Damian | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
321 | Lorenc Lena | Czeladź | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
322 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
323 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
324 | Ogłaza Anna | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
325 | Karaś Tomasz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
326 | Sodowski Dawid | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Siemianowice i przyjaciele biegają | limit osiągnięty |
327 | Szymala Jacek | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | WYBIEGANI | opłacono |
328 | Moj Magda | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | WYBIEGANI | opłacono |
329 | Moj Wojciech | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | WYBIEGANI | opłacono |
330 | Kania Jagoda | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Batory Loto | opłacono |
331 | Legutki Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
332 | Gwara Fabian | Czeladź | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
333 | Haida Radosław | Świętochłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
334 | Koszuta Antonina | Przeczyce | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
335 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Paderewa | opłacono |
336 | Bryś Michał | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
337 | Cymara Maja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
338 | Mikuśkiewicz Emilia | Mikołów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
339 | Komander Michał | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
340 | Komander Julia | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
341 | Koenig Maria | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | UKKS Katowice/ZSS Siemianowice | opłacono |
342 | Skop Alicja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
343 | Sadowska Alicja | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 10 Tychy | opłacono |
344 | Kowal Zuzanna | Będzin | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
345 | Kowal Barbara | Będzin | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
346 | Kowal Klara | Będzin | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
347 | Kaniewski Paweł | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
348 | Nowak Nikodem | Piekary | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Lecymy durś | opłacono |
349 | Socha Maja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
350 | Hajduk Hanka | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
351 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole 32 | opłacono |
352 | Figiel Magda | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Kojotki Naprzód Janów | opłacono |
353 | Lorenc Filip | Czeladź | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
354 | Jamrozik Michał | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | KARATE OYAMA | opłacono |
355 | Mucha Adam | Siemianowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
356 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
357 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
358 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
359 | Janik Milena | Zawiercie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
360 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
361 | Wróbel Lena | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | kKs Katowice/Sp 54 katowice | opłacono |
362 | Kuczyńska Tamara | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 33 Katowice | opłacono |
363 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
364 | Grzybowski Adam | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
365 | Grzybowski Jeremiasz | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
366 | Filipek Michał | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
367 | Filipek Krzysztof | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
368 | Filipek Karolina | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
369 | Borgiel Maksymilian | katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
370 | Borgiel Maciej | katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
371 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
372 | Morawa Rafał | Mysłowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
373 | Adamska Łucja | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ALTA SPORT TEAM | opłacono |
374 | Giereś Leon | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
375 | Kurczabińska Julia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 53 | opłacono |
376 | Cymara Alicja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
377 | Kądziołka Paulina | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
378 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono |
379 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono |
380 | Kulawiak Julia | Trzebinia | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono |
381 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła podstawowa nr 9 | opłacono |
382 | Szubka Mikołaj | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ZSP Dual Mikołów | opłacono |
383 | Mogilski Mateusz | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MP 59 | opłacono |
384 | Mogilska Martyna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 54 | opłacono |
385 | Oboz Stanisław | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
386 | Stanowska Nikola | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Górnik loto | opłacono |
387 | Stanowska Oliwia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Górnik loto | opłacono |
388 | Normantowicz Szymon | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Górnik loto | opłacono |
389 | Kuczyński Jan | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Górnik loto | opłacono |
390 | Gabryś Paulina | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
391 | Gabryś Ania | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
392 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
393 | Cieśla Wiktoria | Piekary Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
394 | Szczepański Patryk | Kraków | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
395 | Zalewska Lena | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
396 | Kogut Różankowska Monika | Gliwice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 41 Gliwice | opłacono |
397 | Kogut Aleksander | Gliwice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 41 Gliwice | opłacono |
398 | Siwiec Oliwia | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
399 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
400 | Ogórek Małgorzata | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 18 Chorzów | opłacono |
Wyświetleń: 28304