Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
501 Białas Karol Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 5 Katowice opłacono
502 Zduniak Szymon Dobieszowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
503 Gąsior Emil Mysłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Sp 4 Mysłowice opłacono
504 Rychlik Patryk Klucze 800m - dzieci od 11 do 14 lat Lisy Pustyni opłacono
505 Jeliński Karol Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 HDK PCK BASIA
506 Sichma Jagoda Świętochłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
507 Abrahamczyk Jakub Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
508 Sokoła Jacek Bobrowniki 500m - dzieci 9 i 10 lat Uks Bobry Bobrowniki opłacono
509 Duda Julia Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
510 Kędzierska Kornelia Dąbrowa Górnicza 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
511 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
512 Reckwald Igor Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
513 Sokola Jakub Bobrowniki 250m - dzieci do lat 6 opłacono
514 Legutki Ignacy Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych MK Team opłacono
515 Duda Kamil Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat sp 13 siemianowice opłacono
516 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 opłacono
517 Urych Michał Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Run as One opłacono
518 Majewska Kamila Dąbrowa Górnicza 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
519 Pandzich Gabriel Katowice 250m - dzieci do lat 6 Carbon OCR Racing Team opłacono
520 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
521 Jakubowska Weronika Tychy 500m - dzieci 7 i 8 lat SMS Tychy opłacono
522 Ślosorz Łukasz Katowice 250m - dzieci do lat 6 Sp 1 Katowice opłacono
523 Reckwald Hubert Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
524 Gawron Olek Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Mundo Marino opłacono
525 Jakubowska Klaudia Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SMS Tychy opłacono
526 Śmiłowski Igor Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
527 Żochowska Bianka Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
528 Ślosorz Piotr Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp 1 Katowice opłacono
529 Sas Maja Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
530 Niedziela Martyna Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
531 Gawron Franek katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Pijarzy opłacono
532 Reckwald Wojciech Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
533 Owczarek Sebastian Zabrze 250m - dzieci do lat 6 opłacono
534 Musioł Amelia Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
535 Ślosorz Maksymilian Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Sp 1 Katowice opłacono
536 Pająk Olga Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 54 KATOWICE opłacono
537 Niedziela Adrian Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
538 Płaczek Milena Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
539 Niski Adrian Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
540 Gawron Lena Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Pijarzy opłacono
541 Wójcik Wiktoria Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 AP TYGRYSKI Świętochłowice opłacono
542 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
543 Opiłek Maja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
544 Nowak Karolina Knurow 250m - dzieci do lat 6 opłacono
545 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono


Wyświetleń: 19368

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ