Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abrahamczyk Jakub | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
2 | Adamczyk Lena | Ruda Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Zaczarowane przedszkole | opłacono |
3 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | KS Victoria Trzebinia | opłacono |
4 | Adamczyk Zuzanna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
5 | Adamska Łucja | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ALTA SPORT TEAM | opłacono |
6 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
7 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono |
8 | Anioł Dominik | Rudziniec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
9 | Antecki Maksymilian | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
10 | Balicka Zosia | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
11 | Banasiuk Marta | Chorzów | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 5 Chorzów | opłacono |
12 | Basińska Alicja | Mysłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
13 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
14 | Betka Jakub | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
15 | Białachowski Kamil | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
16 | Białas Karol | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 5 Katowice | opłacono |
17 | Bielec Agnieszka | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
18 | Binio Alan | Chruszczobród | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
19 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
20 | Bitner Elenka | Piasek | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
21 | Bloch Antoni | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
22 | Bloch Franciszek | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
23 | Bloch Jakub | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
24 | Borgiel Klara | Imielin | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
25 | Borgiel Maciej | katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
26 | Borgiel Maksymilian | katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
27 | Borgiel Weronika | Imielin | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | szkoła Płomień Katowice | limit osiągnięty |
28 | Borkowska Martyna | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
29 | Borkowski Michał | Świętochłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP 1 Świętochłowice | opłacono |
30 | Borowiak Bruno | Łaziska Górne | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
31 | Borowiak Nela | Łaziska Górne | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
32 | Borsuk Mateusz | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
33 | Brawański Tymon | Radlin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
34 | Brudnowska Maja | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
35 | Brudnowska Milena | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
36 | Bryś Michał | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
37 | Brzozok Julia | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
38 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
39 | Buchała Józio | Mikołów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty | |
40 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
41 | Byzdra Tymoteusz | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
42 | Byzdra Zuzanna | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
43 | Bzówika Emilka | Mysłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
44 | Bzówika Lidia | Mysłowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
45 | Błaszczyk Karolina | Chorzów | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegam bo lubie | opłacono |
46 | Cenkier Weronika | Łaziska Górne | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | MOSIR Łaziska Górne | opłacono |
47 | Cetnar Przemysław | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
48 | Chmielewska Zuzia | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ||
49 | Chmielewski Kuba | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP44 KATOWICE | opłacono |
50 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
51 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
52 | Chrapek Piotr | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
53 | Chrząścik Wojciech | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
54 | Chłąd Filip | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
55 | Cielecka Julia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
56 | Cielecka Magda | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
57 | Cierniak Ewa | Orzesze | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
58 | Cierniak Lena | Orzesze | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
59 | Cierniak Nadia | Orzesze | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
60 | Cieśla Wiktoria | Piekary Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
61 | Ciężarkiewicz Oliwia | Mikołów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów | opłacono |
62 | Ciukaj Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | #redlips | opłacono |
63 | Cupiał Dominik | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
64 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła podstawowa nr 9 | opłacono |
65 | Cymara Alicja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
66 | Cymara Maja | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
67 | Czekaj Hanna | Będzin | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
68 | Czerech Nicola | Będzin | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | RMF4RT GLADIATORS | opłacono |
69 | Czerech Xavier | Będzin | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | RMF4RT GLADIATORS | opłacono |
70 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
71 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
72 | Dejas Paulina | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | SP nr 37 | opłacono |
73 | Dołęga Adam | Gliwice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
74 | Dołęga Mikołaj | Gliwice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
75 | Drosińska Filip | Katowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
76 | Drosińska Igor | Katowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
77 | Dubiel Igor | Będzin | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
78 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
79 | Duda Dominik | Chorzów | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
80 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
81 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | sp 13 siemianowice | opłacono |
82 | Dudek Konrad | Katowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
83 | Dybala Alicja | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
84 | Dybowski Dominik | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
85 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
86 | Dyląg Wiktor | Siemianowice śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
87 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
88 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
89 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
90 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Stadion Śląski | limit osiągnięty |
91 | Figiel Magda | Katowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Kojotki Naprzód Janów | opłacono |
92 | Figiel Nikola | Bojszowy | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | SMS Tychy | opłacono |
93 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
94 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
95 | Filipek Karolina | Tychy | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
96 | Filipek Krzysztof | Tychy | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
97 | Filipek Michał | Tychy | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
98 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp nr 6 Siemianowice Śląskie | opłacono |
99 | Furman Filip | Katowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
100 | Gabor Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono |
Wyświetleń: 28507