Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abrahamczyk Jakub Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
2 Adamczyk Lena Ruda Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych Zaczarowane przedszkole opłacono
3 Adamczyk Maja Czyżówka 800m - dzieci od 11 do 14 lat KS Victoria Trzebinia opłacono
4 Adamczyk Zuzanna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
5 Adamska Łucja Katowice 250m - dzieci do lat 6 ALTA SPORT TEAM opłacono
6 Agdan Jan Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
7 Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie opłacono
8 Anioł Dominik Rudziniec 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
9 Antecki Maksymilian Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
10 Balicka Zosia Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
11 Banasiuk Marta Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP 5 Chorzów opłacono
12 Basińska Alicja Mysłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
13 Bernacka-Miozga Lena Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
14 Betka Jakub Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
15 Białachowski Kamil Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
16 Białas Karol Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 5 Katowice opłacono
17 Bielec Agnieszka Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
18 Binio Alan Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
19 Binio Marcel Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
20 Bitner Elenka Piasek 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
21 Bloch Antoni Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
22 Bloch Franciszek Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
23 Bloch Jakub Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
24 Borgiel Klara Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
25 Borgiel Maciej katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
26 Borgiel Maksymilian katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
27 Borgiel Weronika Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
28 Borkowska Martyna Świętochłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 1 Świętochłowice opłacono
29 Borkowski Michał Świętochłowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP 1 Świętochłowice opłacono
30 Borowiak Bruno Łaziska Górne 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
31 Borowiak Nela Łaziska Górne 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
32 Borsuk Mateusz Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
33 Brawański Tymon Radlin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
34 Brudnowska Maja Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
35 Brudnowska Milena Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
36 Bryś Michał Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
37 Brzozok Julia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
38 Brzozowski Radosław Dąbrowa Gornicza 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
39 Buchała Józio Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
40 Bujoczek Milena Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
41 Byzdra Tymoteusz Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
42 Byzdra Zuzanna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
43 Bzówika Emilka Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
44 Bzówika Lidia Mysłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
45 Błaszczyk Karolina Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegam bo lubie opłacono
46 Cenkier Weronika Łaziska Górne 800m - dzieci od 11 do 14 lat MOSIR Łaziska Górne opłacono
47 Cetnar Przemysław Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
48 Chmielewska Zuzia Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6
49 Chmielewski Kuba Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP44 KATOWICE opłacono
50 Chmura Filip Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
51 Chrapek Anna Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa 15 Katowice opłacono
52 Chrapek Piotr Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
53 Chrząścik Wojciech Tychy 250m - dzieci do lat 6 opłacono
54 Chłąd Filip Sosnowiec 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
55 Cielecka Julia Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
56 Cielecka Magda Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
57 Cierniak Ewa Orzesze 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
58 Cierniak Lena Orzesze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
59 Cierniak Nadia Orzesze 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
60 Cieśla Wiktoria Piekary Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
61 Ciężarkiewicz Oliwia Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów opłacono
62 Ciukaj Martyna Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych #redlips opłacono
63 Cupiał Dominik Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
64 Ćwiertnia Kacper Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła podstawowa nr 9 opłacono
65 Cymara Alicja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
66 Cymara Maja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
67 Czekaj Hanna Będzin 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
68 Czerech Nicola Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat RMF4RT GLADIATORS opłacono
69 Czerech Xavier Będzin 250m - dzieci do lat 6 RMF4RT GLADIATORS opłacono
70 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 opłacono
71 Danowska Zofia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
72 Dejas Paulina Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP nr 37 opłacono
73 Dołęga Adam Gliwice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
74 Dołęga Mikołaj Gliwice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
75 Drosińska Filip Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
76 Drosińska Igor Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
77 Dubiel Igor Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
78 Duczek Mateusz Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
79 Duda Dominik Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
80 Duda Julia Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
81 Duda Kamil Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat sp 13 siemianowice opłacono
82 Dudek Konrad Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
83 Dybala Alicja Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych Ekipa Na Kijach opłacono
84 Dybowski Dominik Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
85 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
86 Dyląg Wiktor Siemianowice śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
87 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
88 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
89 Dyrka Mateusz Przeczyce 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
90 Dziadosz Wojciech Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat Stadion Śląski limit osiągnięty
91 Figiel Magda Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Kojotki Naprzód Janów opłacono
92 Figiel Nikola Bojszowy 500m - dzieci 7 i 8 lat SMS Tychy opłacono
93 Fijołek Alicja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
94 Fijołek Maja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
95 Filipek Karolina Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat Biegnę Byle Dobiec opłacono
96 Filipek Krzysztof Tychy 250m - dzieci do lat 6 Biegnę Byle Dobiec opłacono
97 Filipek Michał Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegnę Byle Dobiec opłacono
98 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp nr 6 Siemianowice Śląskie opłacono
99 Furman Filip Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Huragan Ligota opłacono
100 Gabor Antonina Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono


Wyświetleń: 19384

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ