Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#czeladzbiega
1 Kaszuba Oliwier Czeladź 800m - dzieci od 11 do 14 lat #czeladzbiega opłacono
2 Kaszuba Lilianna Czeladź 250m - dzieci do lat 6 #czeladzbiega opłacono
#redlips
3 Ciukaj Martyna Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych #redlips opłacono
ADS Masna
4 Urbanowicz Wiktoria Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 ADS Masna opłacono
5 Urbanowicz Kinga Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych ADS Masna opłacono
ALTA SPORT TEAM
6 Adamska Łucja Katowice 250m - dzieci do lat 6 ALTA SPORT TEAM opłacono
AP TYGRYSKI Świętochłowice
7 Seemann Selena Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 AP TYGRYSKI Świętochłowice opłacono
8 Wójcik Wiktoria Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 AP TYGRYSKI Świętochłowice opłacono
BIKEHEAD
9 Ziebro Karina Sosnowiec 500m - dzieci 7 i 8 lat BIKEHEAD opłacono
Batory Loto
10 Kania Jagoda Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat Batory Loto opłacono
Betclic
11 Płoskonka Mateusz Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Betclic opłacono
Biegam bo lubie
12 Błaszczyk Karolina Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegam bo lubie opłacono
Biegnę Byle Dobiec
13 Pompa Adrian Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat Biegnę Byle Dobiec opłacono
14 Pompa Filip Tychy 800m - dzieci od 11 do 14 lat Biegnę Byle Dobiec opłacono
15 Filipek Michał Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegnę Byle Dobiec opłacono
16 Filipek Krzysztof Tychy 250m - dzieci do lat 6 Biegnę Byle Dobiec opłacono
17 Filipek Karolina Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat Biegnę Byle Dobiec opłacono
18 Portnicki Łukasz Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegnę Byle Dobiec opłacono
19 Portnicka Zofia Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych Biegnę Byle Dobiec opłacono
Born tu bi lotać
20 Madejska Karolina Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat Born tu bi lotać opłacono
CCSiSW
21 Skórska Zuzanna Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat CCSiSW opłacono
Carbon OCR Racing Team
22 Pandzich Gabriel Katowice 250m - dzieci do lat 6 Carbon OCR Racing Team opłacono
Cross Świony
23 Szerszeń Julia Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat Cross Świony opłacono
Domowe przedszkole
24 Strychalska Zuzanna Katowice 250m - dzieci do lat 6 Domowe przedszkole opłacono
Don Bosco
25 Pawleta Laura Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat Don Bosco opłacono
Dziecięcy Sad
26 Jakubczyk Adam Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Dziecięcy Sad opłacono
Ekipa Na Kijach
27 Dybala Alicja Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych Ekipa Na Kijach opłacono
28 Wisowski Dominik Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych Ekipa Na Kijach opłacono
Górnik loto
29 Stanowska Nikola Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Górnik loto opłacono
30 Stanowska Oliwia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Górnik loto opłacono
31 Normantowicz Szymon Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Górnik loto opłacono
32 Kuczyński Jan Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Górnik loto opłacono
HDK PCK BASIA
33 Jelińska Hanna Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych HDK PCK BASIA limit osiągnięty
34 Jeliński Karol Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 HDK PCK BASIA
Hołda Team
35 Kmiotek Zuza Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Hołda Team opłacono
36 Kmiotek Bartek Katowice 250m - dzieci do lat 6 Hołda Team opłacono
Huragan Ligota
37 Studnik Wojciech Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat Huragan Ligota opłacono
38 Studnik Hanna Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 Huragan Ligota opłacono
39 Skrzypiec Natan Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Huragan Ligota opłacono
40 Furman Filip Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Huragan Ligota opłacono
41 Kopeć Karolina Katowice 250m - dzieci do lat 6 Huragan Ligota opłacono
42 Kopeć Dominik Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Huragan Ligota opłacono
43 Muszer Nina Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Huragan Ligota opłacono
44 Muszer Pola Katowice 250m - dzieci do lat 6 Huragan Ligota opłacono
45 Gałuszka Zuzanna Świętochłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Huragan Ligota opłacono
JagodowyTeam
46 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 JagodowyTeam opłacono
KARATE OYAMA
47 Jamrozik Michał Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat KARATE OYAMA opłacono
KARATE OYAMA
48 Nowak Alan Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat KARATE OYAMA opłacono
KS Victoria Trzebinia
49 Adamczyk Maja Czyżówka 800m - dzieci od 11 do 14 lat KS Victoria Trzebinia opłacono
50 Kulawiak Julia Trzebinia 800m - dzieci od 11 do 14 lat KS Victoria Trzebinia opłacono
Koiberek
51 Rydzyńska Anna Lodz 250m - bez ograniczeń wiekowych Koiberek opłacono
Kojotki Naprzód Janów
52 Figiel Magda Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Kojotki Naprzód Janów opłacono
Koliberek
53 Łusiak Tomasz Lodz 250m - dzieci do lat 6 Koliberek opłacono
Kukurydza TEAM
54 Krasińska Emilia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Kukurydza TEAM opłacono
55 Krasiński Bartosz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Kukurydza TEAM opłacono
Lecymy Durś
56 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Lecymy Durś
57 Tokarz Ola Piekary Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat Lecymy Durś limit osiągnięty
Lecymy durś
58 Nowak Nikodem Piekary 250m - dzieci do lat 6 Lecymy durś opłacono
59 Skórka Wiktoria Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Lecymy durś opłacono
Lisy Pustyni
60 Rychlik Patryk Klucze 800m - dzieci od 11 do 14 lat Lisy Pustyni opłacono
MK Team
61 Witor Judyta Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat MK Team opłacono
62 Legutki Emilia Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych MK Team opłacono
63 Legutki Ignacy Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych MK Team opłacono
MK Team
64 Grab Laura Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych MK Team opłacono
MK team
65 Żydek Julia Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych MK team opłacono
MK team
66 Witor Antonina Sosnowiec 800m - dzieci od 11 do 14 lat MK team opłacono
MOSIR Łaziska Górne
67 Cenkier Weronika Łaziska Górne 800m - dzieci od 11 do 14 lat MOSIR Łaziska Górne opłacono
MP 7 Knurów
68 Napora Kuba Knurów 50m - bez ograniczeń wiekowych MP 7 Knurów opłacono
MP 25 Ruda Śląska
69 Sakwerda Hanna Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 MP 25 Ruda Śląska opłacono
MP51 Katowice
70 Seroczyńska Nela Katowice 250m - dzieci do lat 6 MP51 Katowice opłacono
MP 59
71 Mogilski Mateusz Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych MP 59 opłacono
MP78
72 Ryska Laura Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych MP78 opłacono
Mk team
73 Marekwica Jakub Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Mk team limit osiągnięty
Mk team
74 Suszczyk Paweł Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych Mk team opłacono
75 Suszczyk Kacper Siemianowice śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych Mk team opłacono
Mundo Marino
76 Gawron Olek Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Mundo Marino opłacono
Niebieski przedszkolak
77 Marcok Nadia Chorzów 250m - dzieci do lat 6 Niebieski przedszkolak opłacono
POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM
78 Misz Julian Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
79 Misz Jan Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
80 Balicka Zosia Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
81 Rzepka Wiktor Mysłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
82 Rzepka Miłosz Mysłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
PRZEDSZKOLE NR 20 KATOWICE
83 Jobda Marta Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych PRZEDSZKOLE NR 20 KATOWICE opłacono
Paderewa
84 Rembacz Michał Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Paderewa opłacono
85 Nowakowski Wojciech Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Paderewa opłacono
Pijarzy
86 Gawron Franek katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Pijarzy opłacono
87 Gawron Lena Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Pijarzy opłacono
Podstawowa
88 Owczarska Nikola Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Podstawowa opłacono
Polarex
89 Kasperczyk Agata Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Polarex opłacono
Przedszkole 32
90 Walczak Pascal Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole 32 opłacono
Przedszkole 97 w Katowicach
91 Kwarcińska Aleksandra Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole 97 w Katowicach opłacono
Przedszkole Bajkowa Kraina
92 Latusek Bartek Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Bajkowa Kraina opłacono
Przedszkole Gamów
93 Malinowski Igor Gamów 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Gamów opłacono
94 Malinowska Nikola Gamów 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Gamów opłacono
Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka
95 Kowalczyk Tymoteusz Świętochłowoce 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka opłacono
Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach
96 Maślak Emilia Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach
Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach
97 Słodkiewicz Felicja Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach opłacono
98 Słodkiewicz Maria Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach opłacono
Przedszkole Wesoła Rodzinka
99 Gwiżdż Anastazja Piekary Śląskie 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole Wesoła Rodzinka opłacono
Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów
100 Ciężarkiewicz Oliwia Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów opłacono
Przedszkole nr 1 Pyskowice
101 Kęcik Oliwia Pyskowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 1 Pyskowice
102 Kęcik Nikodem Pyskowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 1 Pyskowice
Przedszkole nr 5 Katowice
103 Białas Karol Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 5 Katowice opłacono
Przedszkole nr 18 Chorzów
104 Ogórek Małgorzata Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 18 Chorzów opłacono
Przedszkole nr 23 Gliwice
105 Popiel Karolina Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 23 Gliwice opłacono
Przedszkole nr 97
106 Wojsław Małgorzata Katowice 250m - dzieci do lat 6 Przedszkole nr 97 opłacono
RMF4RT GLADIATORS
107 Czerech Xavier Będzin 250m - dzieci do lat 6 RMF4RT GLADIATORS opłacono
108 Czerech Nicola Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat RMF4RT GLADIATORS opłacono
RODZINA ZIMEK
109 Zimek Maja Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat RODZINA ZIMEK opłacono
Run as One
110 Urych Martyna Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Run as One opłacono
111 Urych Michał Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Run as One opłacono
SAYONARA CHORZÓW
112 Tuleja Kajetan Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych SAYONARA CHORZÓW opłacono
SEA STAR PREMIUM
113 Ucherek Martyna Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych SEA STAR PREMIUM opłacono
SMS Katowice
114 Janowski Franciszek Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SMS Katowice opłacono
SMS Tychy
115 Figiel Nikola Bojszowy 500m - dzieci 7 i 8 lat SMS Tychy opłacono
116 Jakubowska Paulina Tychy 250m - dzieci do lat 6 SMS Tychy opłacono
117 Jakubowska Weronika Tychy 500m - dzieci 7 i 8 lat SMS Tychy opłacono
118 Jakubowska Klaudia Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SMS Tychy opłacono
SP 1 Świętochłowice
119 Borkowska Martyna Świętochłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 1 Świętochłowice opłacono
120 Borkowski Michał Świętochłowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP 1 Świętochłowice opłacono
SP4 KATOWICE
121 Zachariasz Olaf Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP4 KATOWICE opłacono
SP 5 Chorzów
122 Banasiuk Marta Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP 5 Chorzów opłacono
SP 5 Tychy
123 Zabłocki Daniel Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 5 Tychy opłacono
SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE
124 Nosal Zofia Zabrze 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE opłacono
SP 7 Tychy
125 Szczurek Mikołaj Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 7 Tychy opłacono
SP 10 Tychy
126 Sadowska Alicja Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 10 Tychy opłacono
SP13 Katowice
127 Sobczak Alicja Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP13 Katowice opłacono
SP 14 Mysłowice
128 Stec Hubert Mysłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 14 Mysłowice opłacono
129 Stec Stanisław Mysłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 14 Mysłowice opłacono
130 Pypłacz Martyna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 14 Mysłowice opłacono
SP 16 Siemianowice Śląskie
131 Matonia Filip Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 16 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
SP 19 Tychy
132 Szczurek Kacper Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 19 Tychy opłacono
SP27 Katowice
133 Ryska Diana Katowice 250m - dzieci do lat 6 SP27 Katowice opłacono
SP 27 Ruda Śląska
134 Puławska Natalia Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 SP 27 Ruda Śląska opłacono
SP 33 Katowice
135 Kuczyńska Tamara Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 33 Katowice opłacono
SP 41 Gliwice
136 Kogut Różankowska Monika Gliwice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 41 Gliwice opłacono
137 Kogut Aleksander Gliwice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP 41 Gliwice opłacono
SP44 KATOWICE
138 Chmielewski Kuba Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP44 KATOWICE opłacono
SP 54
139 Mogilska Martyna Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 54 opłacono
SP 54 KATOWICE
140 Pająk Olga Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 54 KATOWICE opłacono
SP 66 Katowice
141 Kajzer Ksawery Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat SP 66 Katowice opłacono
142 Kazior Tomek Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 66 Katowice opłacono
SP 67 w Katowicach
143 Ostrowska Nina Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat SP 67 w Katowicach opłacono
SP nr 2 SMS Jastrzębie-Zdrój
144 Skrobiś Bartosz Jastrzębie-Zdrój 500m - dzieci 9 i 10 lat SP nr 2 SMS Jastrzębie-Zdrój opłacono
SP nr 9
145 Kaczmarek Jakub Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych SP nr 9 opłacono
SP nr 37
146 Dejas Paulina Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP nr 37 opłacono
SP nr 64 Katowice
147 Janowski Jan Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat SP nr 64 Katowice opłacono
Siemianowice i przyjaciele biegają
148 Karaś Tomasz Siemianowice 250m - dzieci do lat 6 Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
149 Sodowski Dawid Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych Siemianowice i przyjaciele biegają limit osiągnięty
Sikret Gliwice, PM nr 18
150 Kruk Matylda Gliwice 250m - dzieci do lat 6 Sikret Gliwice, PM nr 18 opłacono
Sosnowiec PM 38
151 Wojda Nikodem Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 Sosnowiec PM 38 opłacono
Sosnowiec PM 39
152 Kaczmarek Nikodem Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych Sosnowiec PM 39 opłacono
Sp 1 Katowice
153 Ślosorz Łukasz Katowice 250m - dzieci do lat 6 Sp 1 Katowice opłacono
154 Ślosorz Piotr Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp 1 Katowice opłacono
155 Ślosorz Maksymilian Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat Sp 1 Katowice opłacono
Sp 4 Mysłowice
156 Gąsior Emil Mysłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Sp 4 Mysłowice opłacono
Sp 8 Katowice
157 Seroczyński Bartosz Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Sp 8 Katowice opłacono
Sp17 Ruda Śląska
158 Gesikowska Julia Ruda Śląska 250m - bez ograniczeń wiekowych Sp17 Ruda Śląska opłacono
Sp 20 Siemianowice
159 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp 20 Siemianowice opłacono
160 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat Sp 20 Siemianowice opłacono
Sp 20 Siemianowice Śląskie
161 Grabowski Piotr Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp 20 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
162 Grabowska Dorota Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat Sp 20 Siemianowice Śląskie limit osiągnięty
Sp nr 6 Siemianowice Śląskie
163 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat Sp nr 6 Siemianowice Śląskie opłacono
Stadion Śląski
164 Dziadosz Wojciech Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat Stadion Śląski limit osiągnięty
Szkoła Podstawowa 15 Katowice
165 Chrapek Anna Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa 15 Katowice opłacono
Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice
166 Szołtysek Bartosz Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice opłacono
Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie
167 Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie opłacono
Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów
168 Pralicz Nikodem Chorzów 800m - dzieci od 11 do 14 lat Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów opłacono
169 Ogórek Zofia Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych Szkoła Podstawowa nr 5 Chorzów opłacono
Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice
170 Byzdra Zuzanna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
171 Wójcik Hania Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie
172 Marek Bartosz Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie opłacono
Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec
173 Wola Jagoda Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec opłacono
174 Mietelski Maksymilian Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec opłacono
175 Mietelski Igor Sosnowiec 800m - dzieci od 11 do 14 lat Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec opłacono
Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice
176 Moens Maksymilian Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice opłacono
Szkoła Podstawowa nr 53
177 Ratajczak Emilia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Szkoła Podstawowa nr 53 opłacono
178 Kurczabińska Julia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Szkoła Podstawowa nr 53 opłacono
Szkoła Płomień
179 Miozga Emilia Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła Płomień opłacono
Szkoła podstawowa nr 9
180 Ćwiertnia Kacper Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat Szkoła podstawowa nr 9 opłacono
TelegilixTeam
181 Gilner Łucja Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych TelegilixTeam opłacono
182 Gilner Dawid Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 TelegilixTeam opłacono
UKKS Katowice/ZSS Siemianowice
183 Koenig Maria Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat UKKS Katowice/ZSS Siemianowice opłacono
UKS 4 Katowice
184 Wolak Michał Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat UKS 4 Katowice opłacono
UKS Chromik Mysłowice
185 Stec Hanna Mysłowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat UKS Chromik Mysłowice opłacono
Uks Bobry Bobrowniki
186 Sokoła Jacek Bobrowniki 500m - dzieci 9 i 10 lat Uks Bobry Bobrowniki opłacono
WYBIEGANI
187 Szymala Jacek Gliwice 500m - dzieci 7 i 8 lat WYBIEGANI opłacono
188 Moj Magda Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat WYBIEGANI opłacono
189 Moj Wojciech Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat WYBIEGANI opłacono
190 Pawlak Jan Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat WYBIEGANI opłacono
191 Pawlak Julia Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat WYBIEGANI opłacono
Warto Biegać Zawiercie
192 Janik Milena Zawiercie 250m - dzieci do lat 6 Warto Biegać Zawiercie opłacono
Wesoła Rodzinka Siemianowice
193 Wierzbicka Emilia Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
194 Mucha Adam Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
195 Mucha Karolina Siemianowice 250m - dzieci do lat 6 Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
Winczi Team
196 Winczakiewicz Amelia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat Winczi Team opłacono
Wolne Elektrony
197 Polańska Zosia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych Wolne Elektrony opłacono
198 Polański Staś Katowice 250m - dzieci do lat 6 Wolne Elektrony opłacono
ZSP Dual Mikołów
199 Szubka Mikołaj Łaziska Górne 500m - dzieci 7 i 8 lat ZSP Dual Mikołów opłacono
ZSP nr1 Katowice
200 Suchański Kacper Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat ZSP nr1 Katowice opłacono
Zaczarowane przedszkole
201 Adamczyk Lena Ruda Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych Zaczarowane przedszkole opłacono
_BRAK NAZWY_
202 Moj Lena Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
203 Owsiany Szymon Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
204 Smołuch Hanna Łaziska Górne 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
205 Smołuch Katarzyna Łaziska Górne 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
206 Iwachów Borys Zabrze 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
207 Kowol Jakub Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
208 Muszyński Tymoteusz Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
209 Sokołowski Bartosz Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
210 Ratajczak Kornelia Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
211 Staroń Molly Myslowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
212 Teliżyn Franciszek Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
213 Chmura Filip Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
214 Maciejczyk Jagoda Brzeszcze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
215 Szafarczyk Aleksandra Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
216 Borowiak Nela Łaziska Górne 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
217 Borowiak Bruno Łaziska Górne 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
218 Kurzik Aleksandra Ornontowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
219 Pyszny Ksawery Świętochłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
220 Kozioł Aleksander Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
221 Treichel Zuzia Katowice 250m - dzieci do lat 6
222 Brudnowska Milena Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
223 Brudnowska Maja Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
224 Krzanowska Zuzanna Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
225 Chrząścik Wojciech Tychy 250m - dzieci do lat 6 opłacono
226 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
227 Jadwiszczok Weronika Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat
228 Kowacka-Molenda Maja Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
229 Fijołek Maja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
230 Fijołek Alicja Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
231 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
232 Dyląg Wiktor Siemianowice śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
233 Nowak Michalina Pszczyna 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
234 Nowak Hubert Pszczyna 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
235 Lichnowski Karol Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
236 Lichnowska Zuzanna Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
237 Bitner Elenka Piasek 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
238 Malczyk Amelia Bytom 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
239 Przyborowska Julia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
240 Anioł Dominik Rudziniec 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
241 Przyborowska Lena Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
242 Skalski Piotr Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
243 Skalski Antoni Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
244 Białachowski Kamil Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
245 Jasionowski Michał Zabrze 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
246 Oświęcimska Natalia Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
247 Łeptowska Amelia Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
248 Zasadzień Gabriela Dąbrowa Gornicza 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
249 Galman Bartek Gliwice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
250 Grzelak Pola Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
251 Chłąd Filip Sosnowiec 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
252 Duczek Mateusz Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
253 Zasadzień Kacper Dąbrowa Gornicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
254 Danowska Zofia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
255 Kral Szymon Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
256 Rajewski Marcel Częstochowa 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
257 Pawelec Franciszek Szczekociny 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
258 Borsuk Mateusz Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
259 Kuciel Aleksandra Jaworzno 500m - dzieci 7 i 8 lat
260 Kuciel Norbert Jaworzno 250m - dzieci do lat 6
261 Kamiński Emil Zabrze 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
262 Kamiński Filip Zabrze 250m - dzieci do lat 6 opłacono
263 Sawicki Błażej Łazy 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
264 Stanik Łucja Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 opłacono
265 Napora Adam Knurów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
266 Tomanek Wojciech Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
267 Tomanek Filip Siemianowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
268 Siwinska Julia Tyvhy 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
269 Siwińska Ola Tychy 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
270 Stych Wiktoria Piekary śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
271 Pardela Hania Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
272 Drosińska Igor Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
273 Drosińska Filip Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
274 Wrześniak Antek Gliwice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
275 Bujoczek Milena Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
276 Kluk Lea Dabrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
277 Kamińska Milena Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
278 Lemańska Michalina Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
279 Marcol Leon Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
280 Rojczyk Magda Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
281 Duda Dominik Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
282 Cierniak Ewa Orzesze 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
283 Cierniak Lena Orzesze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
284 Cierniak Nadia Orzesze 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
285 Markocki MIchał Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
286 Polczyk Filip Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
287 Agdan Jan Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
288 Dubiel Igor Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
289 Kurbiel Aleksander Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat
290 Kmita Maria Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
291 Kmita Hanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
292 Żmuda Patryk Zawiercie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
293 Żmuda Aleksandra Zawiercie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
294 Chrapek Piotr Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
295 Prończuk Tymon Świdnica 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
296 Śledź Zuzanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
297 Maślak Jakub Świętochłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
298 Misiewicz Iwona Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
299 Ziomek Oskar Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
300 Ziomek Zofia Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6 opłacono
301 Byzdra Tymoteusz Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
302 Sojka Igor Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
303 Cupiał Dominik Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
304 Wieczorek Wojciech Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
305 Wieczorek Wiktor Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
306 Sysio Maja Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
307 Pache Milla Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
308 Sysio Alicja Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
309 Kapler Martyna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
310 Nikoniuk Mikołaj Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
311 Szyszkowic Wiktoria Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
312 Szyszkowic Zuzanna Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
313 Sak Tomek Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
314 Gieroszka Michał Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
315 Nawojski Miłosz Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
316 Rosiński Krzysztof Mikołów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
317 Nabrdalik Mateusz Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
318 Szczepańska Zuzanna Będzin 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
319 Szczepańska Maja Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
320 Brzozok Julia Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
321 Bielec Agnieszka Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
322 Binio Alan Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
323 Binio Marcel Chruszczobród 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
324 Wyciślik Antoni Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
325 Dudek Konrad Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
326 Tomczok Jagoda Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
327 Tomczok Marcin Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
328 Mazurek Maja Szczawnica 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
329 Mazurek Adam Szczawnica 250m - dzieci do lat 6 opłacono
330 Kozioł Martyna Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
331 Antecki Maksymilian Tychy 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
332 Pańpuch Dominka Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
333 Gęsikowski Szymon Ruda Śląska 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
334 Rost Magdalena Świętochłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
335 Nikoniuk Igor Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
336 Pyzik Alicja Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
337 Basińska Alicja Mysłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
338 Masiewicz Jakub Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
339 Różycka-Duda Zuzanna Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
340 Cetnar Przemysław Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
341 Grześkowiak Karolina Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
342 Pinocy Jan Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
343 Pilsniak Filip Dąbrowa Górnicza 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
344 Majchrzak Hanna Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
345 Majchrzak Olga Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
346 Pogrzeba Maja Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
347 Jurek Paulina Radzionków 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
348 Jurek Zuzanna Radzionków 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
349 Jankowski Mateusz Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
350 Kępka Alexander Dąbrowa Gornicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
351 Brzozowski Radosław Dąbrowa Gornicza 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
352 Karlik Iga Kobiór 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
353 Karlik Alicja Kobiór 250m - dzieci do lat 6 opłacono
354 Głodniok Szymon Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
355 Podzimska Maria Radzionków 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
356 Podzimska Emilia Radzionków 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
357 Brawański Tymon Radlin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
358 Mitręga Stas Dąbrowa Górnicza 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
359 Zaurski Borys Bytom 500m - dzieci 7 i 8 lat
360 Kolodziej Filip Bytom 250m - dzieci do lat 6 opłacono
361 Kolodziej Julia Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
362 Szczurek Oliwier Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
363 Kozina Emilia Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
364 Kozina Zuzanna Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
365 Dybowski Dominik Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
366 Kondracki Kamil Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
367 Tuleja Małgorzata Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
368 Skorupa Antonina Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
369 Kłoda Alelsander Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
370 Wargacki Borys Lędziny 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
371 Porębski Szymon Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
372 Garncarz Filip Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
373 Żukowska Anna Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
374 Żukowski Igor Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
375 Jankowski Bartosz Bytom 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
376 Wirska Emma Jaworzno 250m - dzieci do lat 6 opłacono
377 Wirska Emilia Jaworzno 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
378 Bloch Franciszek Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
379 Bloch Jakub Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
380 Bloch Antoni Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
381 Gabor Antonina Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
382 Gabor Zuzanna Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
383 Krasoń Anita Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
384 Tramer Agata Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
385 Gromadzki Jakub Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
386 Gromadzka Łucja Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
387 Staniek Przemysław Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
388 Woźniak Mariusz Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
389 Woźniak Adam Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
390 Zygmunt Kornelia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
391 Macha Grzegorz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
392 Macha Igor Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
393 Turniak Alicja Gliwice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
394 Turniak Tomasz Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
395 Łoniewski Antoni Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
396 Kucharski Kacper Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
397 Kucharski Wojtek Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
398 Kozioł Antonina Boguszyce 250m - dzieci do lat 6 opłacono
399 Kozioł Kornelia Boguszyce 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
400 Nieradka Alicja Bytom 250m - dzieci do lat 6 opłacono
401 Mellen Barbara Zabrze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
402 Pietrasik Laura Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
403 Pietrasik Lena Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
404 Żochowska Laura Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
405 Mastej Damian Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
406 Lorenc Lena Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
407 Ogłaza Mateusz Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
408 Ogłaza Karolina Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
409 Ogłaza Anna Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
410 Karaś Tomasz Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
411 Gwara Fabian Czeladź 250m - dzieci do lat 6 opłacono
412 Haida Radosław Świętochłowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
413 Koszuta Antonina Przeczyce 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
414 Bryś Michał Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
415 Cymara Maja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
416 Mikuśkiewicz Emilia Mikołów 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
417 Komander Michał Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
418 Komander Julia Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
419 Skop Alicja Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
420 Kowal Zuzanna Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
421 Kowal Barbara Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
422 Kowal Klara Będzin 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
423 Kaniewski Paweł Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
424 Socha Maja Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
425 Hajduk Hanka Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
426 Lorenc Filip Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
427 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
428 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
429 Widzewicz Jakub Zabrze 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
430 Grzybowski Adam Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
431 Grzybowski Jeremiasz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
432 Borgiel Maksymilian katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
433 Borgiel Maciej katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
434 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
435 Morawa Rafał Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
436 Giereś Leon Mysłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
437 Cymara Alicja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
438 Kądziołka Paulina Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
439 Oboz Stanisław Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
440 Gabryś Paulina Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
441 Gabryś Ania Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat
442 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
443 Cieśla Wiktoria Piekary Śląskie 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
444 Szczepański Patryk Kraków 500m - dzieci 7 i 8 lat
445 Zalewska Lena Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
446 Siwiec Oliwia Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
447 Bernacka-Miozga Lena Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
448 Smaga Gabriel Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
449 Gajda Oliwier Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
450 Buchała Józio Mikołów 250m - bez ograniczeń wiekowych limit osiągnięty
451 Socha Mateusz Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
452 Socha Marcin Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
453 Wójcik Maciej Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
454 Kościsz Aleksandra Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
455 Tabor Hania Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
456 Pawełczyk Aleksandra Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
457 Pawełczyk Lena Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
458 Sołtysiak Natalia Katowic 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
459 Sołtysiak Rafał Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
460 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
461 Starostka Bartosz Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
462 Pietrzyk Vanessa Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
463 Skutnik Kasperek Mysłowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
464 Pietrzyk Dawid Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
465 Skutnik Zuzia Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
466 Pawlik Kacper Zabrze 250m - dzieci do lat 6 opłacono
467 Pawlik Natalia Zabrze 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
468 Łopiński Adrian Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
469 Dyrka Mateusz Przeczyce 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
470 Bzówika Lidia Mysłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
471 Bzówika Emilka Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
472 Górnikiewicz Mikołaj Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
473 Polasińska Julia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
474 Opiłka Maciej Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
475 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
476 Giereś Natan Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
477 Kobylański Marek Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
478 Dołęga Adam Gliwice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
479 Dołęga Mikołaj Gliwice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
480 Kot Hanna Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
481 Kot Wojciech Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
482 Węgrzyn Tomasz Ćwiklice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
483 Gajewska Małgorzata Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
484 Węgrzyn Karolina Ćwiklice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
485 Gajewski Mateusz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
486 Solik Maksymilian Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
487 Małecki Dominik Ruda Śląska 250m - dzieci do lat 6
488 Mrozek Mateusz Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat limit osiągnięty
489 Betka Jakub Będzin 250m - dzieci do lat 6 opłacono
490 Misiurek Lena Będzin 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
491 Gębski Kacper Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
492 Kozłowska Zuzanna Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
493 Kozłowska Aleksandra Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
494 Piwowarski Tomasz Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
495 Październy Julia Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
496 Piwowarski Dawid Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
497 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
498 Cielecka Julia Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
499 Szlembarski Miłosz Czeladź 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
500 Cielecka Magda Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
501 Kulka Oskar Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
502 Wojtasik Maria Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat
503 Kulka Hanna Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
504 Szlembarska Milena Czeladź 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
505 Chmielewska Zuzia Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6
506 Wojtasik Michalina Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
507 Zduniak Szymon Dobieszowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
508 Sichma Jagoda Świętochłowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
509 Abrahamczyk Jakub Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
510 Duda Julia Siemianowice Śląskie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
511 Kędzierska Kornelia Dąbrowa Górnicza 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
512 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
513 Reckwald Igor Ruda Śląska 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
514 Sokola Jakub Bobrowniki 250m - dzieci do lat 6 opłacono
515 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec 250m - dzieci do lat 6 opłacono
516 Majewska Kamila Dąbrowa Górnicza 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
517 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
518 Reckwald Hubert Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
519 Śmiłowski Igor Świętochłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
520 Żochowska Bianka Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
521 Sas Maja Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
522 Niedziela Martyna Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
523 Reckwald Wojciech Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
524 Owczarek Sebastian Zabrze 250m - dzieci do lat 6 opłacono
525 Musioł Amelia Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
526 Niedziela Adrian Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
527 Płaczek Milena Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
528 Niski Adrian Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
529 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
530 Opiłek Maja Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
531 Nowak Karolina Knurow 250m - dzieci do lat 6 opłacono
532 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
irun4fun
533 Olszewska Oliwia Będzin 250m - dzieci do lat 6 irun4fun opłacono
kKs Katowice/Sp 54 katowice
534 Wróbel Lena Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat kKs Katowice/Sp 54 katowice opłacono
sp 6 Gliwice
535 Popiel Maria Gliwice 500m - dzieci 7 i 8 lat sp 6 Gliwice opłacono
sp 13 siemianowice
536 Duda Kamil Siemianowice Śląskie 800m - dzieci od 11 do 14 lat sp 13 siemianowice opłacono
sp 24 Ruda Śląska
537 Sakwerda Alicja Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat sp 24 Ruda Śląska opłacono
szkoła Płomień Katowice
538 Czekaj Hanna Będzin 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
539 Borgiel Weronika Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
540 Borgiel Klara Imielin 800m - dzieci od 11 do 14 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty
541 Przybył Urszula Sosnowiec 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
542 Adamczyk Zuzanna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
543 Stachura Hanna Katowice 250m - dzieci do lat 6 szkoła Płomień Katowice opłacono
544 Stachura Lena Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat szkoła Płomień Katowice opłacono
545 Maciejewska Małgorzata Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat szkoła Płomień Katowice limit osiągnięty


Wyświetleń: 19367

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ