Wirtualne Aktywności dla Jakuba Jankowskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kopystyńska Alicja Świątkowo 6 UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
2 Kluk Iwona Tuchomie UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł
3 Tuzinek Kamila Moryń UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
4 Küchler Paweł Gdynia UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
5 Jarczewska Renata Goleniów UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
6 Chodukiewicz Monika Kwidzyn UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
7 Mazur Renata Wrocław UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
8 Sowa Sylwester Elbląg UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł
9 Bartosik Krystyna Zgierz UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
10 Szymków Dorota Olsztyn UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
11 kaczkiewicz agnieszka Gliwice UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
12 Schmidt Agnieszka Puck UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
13 Gaj Monika Kietrz UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
14 Gaj Oliwia Kietrz UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
15 Gaj Nikola Kietrz UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
16 Szczepańska Oksana Kraków UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
17 Skorek Marta Boguchwałów UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
18 Szczepański Patryk Kraków UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
19 Kowalak Katarzyna Kartuzy UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
20 Winder Weronika Boguchwałów UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
21 Winder Milena Boguchwałów UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
22 Racławski Jan Skarbimierz Osiedle UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
23 Damps Michał Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
24 Bielawska - Borowiak Marta Gniezno UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
25 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
26 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
27 Lubaś Bartłomiej Mielec UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
28 Górczyńska Stella Ostrowiec Świętokrzyski UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
29 Komorowska-Fiszer Iwona Mikoszewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
30 Dzienis Robert Białystok UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
31 Zalewska Karolina Starogard Gdański UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
32 Górczyńska Ilona Ostrowiec Świętokrzyski UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
33 Dzienis Norbert Białystok UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
34 Sobala Dorota Wałbrzych UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
35 Olejarczyk Jacek Dąbrówka UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
36 Przednówek Mariola Czarne UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
37 Łoszajć Justyna Sosnowiec UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
38 Fiszer Justyna Mikoszewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł opłacono
39 Kaszubowski Zenon Malbork UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Active Malbork opłacono
40 ROSOŁOWSKA WIOLETTA Wola UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł BBKTS opłacono
41 Rozewicz Bogumila TCZEW UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
42 Szadkowski Mariusz Bełchatów UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Bolące Piszczele Bełchatów opłacono
43 Szadkowska Katarzyna Bełchatów UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Bolące Piszczele Bełchatów opłacono
44 Wądołowski Sławomir Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
45 Wądołowska Agnieszka Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
46 Wieczorek Ewa Bisztynek UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
47 Wojciechowicz Bożena Bisztynek UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
48 Wojciechowicz Paulina Bisztynek UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
49 Frąc Dariusz Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
50 Krysik Barbara Bisztynek UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
51 Frąc Kacper Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
52 Zaniewska Elżbieta Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
53 Kiwak Karolina Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
54 Mackiewicz Maciek Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
55 Hebda Jola Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
56 Jakubowska Teresa Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
57 Durkiewicz Wioletta Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
58 Rakocińska Agnieszka Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
59 Mackiewicz Krystyna Braniewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
60 Szrejter Izabela Toruń UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Cisnem ile mogem opłacono
61 Sadoń karolina Dąbrówka UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Fabryka Zdrowia Bytów opłacono
62 Olejarczyk Kasia Dąbrówka UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Fabryka Zdrowia Bytów opłacono
63 Świsłocki Bogdan Mikoszewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Face Nordic Walking Team opłacono
64 Świsłocka Ewa Mikoszewo UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Face Nordic Walking Team opłacono
65 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł GRUPA WILKI opłacono
66 Sowa Renata Elbląg UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł IKS ATAK ELBLĄG
67 Küchler Małgorzata Gdynia UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł JARBUD opłacono
68 Górniak Jarosław Pogórze UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł JARBUD opłacono
69 Górniak Zuzanna Pogorze UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł JARBUD opłacono
70 WOJAKOWSKA KATARZYNA Zabrze UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł K&K RUN
71 Kuchta Piotr Szczecin UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł KB Pionier Szczecin opłacono
72 Cyankiewicz Agnieszka Kraków UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Kijanki opłacono
73 Szymańska Beata Kwidzyn UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Kwidzyn Biega opłacono
74 Mojek Radosław Grupa UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Mojsonki
75 BARSKA-MOJEK Beata GRUPA UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Mojsonki
76 kaczkiewicz damian gliwice UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Night Runners Gliwice opłacono
77 FRĄC Dariusz Gliwice UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Night Runners Gliwice opłacono
78 Stankiewicz Dawid Nowy Staw UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Nowy Staw Biega opłacono
79 Boza Beata Gdynia UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Padł Na Ryj Team opłacono
80 Szczypka Agnieszka Kraków UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Porozmawiajmy o zdrowiu opłacono
81 Rokosz Robert Głowno UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
82 GRZEMPKA IZABELA Kostrzyn UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Szalone One opłacono
83 CZAJKOWSKA EWA WAGROWIEC UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Szalone One opłacono
84 Dziedzic Rafał Kwidzyn UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Traktor Team opłacono
85 Wijas Anna Łódź UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Z Kijami Przez Życie opłacono
86 Burakowska Małgorzata Sosnowiec UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Zabiegani Nauczyciele opłacono
87 Małecka Izabela Małecka Kalisz UDZIAŁ CEGIEŁKA - 30 zł Żółwikersi opłacono


Wyświetleń: 6407

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ