V Bieg Trzech Króli 2020 - 3x3km

M-ce Numer DRUŻYNA MIEJSCOWOŚĆ Kategoria M-ce kat. M/K KACPER PŁEĆ MELCHIOR PŁEĆ BALTAZAR PŁEĆ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x KACPER MELCHIOR BALTAZAR
1 4 1 BRYGADA LOGISTYCZNA Bydgoszcz Mężczyźni 1 JANIAK MARCIN (BYDGOSZCZ) M DEROŃ WALDEMAR (BYDGOSZCZ) M GOŁDYN SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:32:44 16.50 [km/h] 0:03:38 [min/km] 0:11:23 0:10:39 0:10:42
2 103 UKS WIKING RYCHNOWY Człuchów Mężczyźni 2 DORSZYŃSKI GRZEGORZ (CZŁUCHÓW) M KRYZEL TOMASZ (CZŁUCHÓW) M LEWINSKI KONRAD (CZŁUCHÓW) M 3x3km 0:33:39 16.05 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:11:50 0:11:13 0:10:36
3 48 KOLEJARSKA RUN PASJA Bydgoszcz Mężczyźni 3 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) M ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW (BYDGOSZCZ) M LUTOWSKI WOJCIECH (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:33:59 15.89 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:11:20 0:11:14 0:11:25
4 14 BEZ GRANIC Barcin Mężczyźni 4 GROCHOWIAK PIOTR (BARCIN) M TOMKIEWICZ RAFAŁ (TUCZNO) M KMITTA LESZEK (INOWROCŁAW) M 3x3km 0:34:02 15.87 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:11:18 0:11:43 0:11:01
5 93 TEAMOCHAL Bydgoszcz Mężczyźni 5 MAĆKOWSKI MACIEJ (BYDGOSZCZ) M ŻYCZIŃSKI MICHAŁ (BYDGOSZCZ) M SZLINGER JAKUB (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:34:21 15.72 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:11:15 0:11:40 0:11:26
6 104 UKS WIKING RYCHNOWY II Człuchów Mieszana 1 WIRKUS KACPER (CZŁUCHÓW) M GOŁĘBIEWSKI TOMASZ (CZŁUCHÓW) M SÓJKA KLAUDIA (CZŁUCHÓW) K 3x3km 0:35:21 15.28 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:11:39 0:11:17 0:12:25
7 65 ŁUNITO Bydgoszcz Mężczyźni 6 ZIELIŃSKI NICOLAS (BYDGOSZCZ) M KOŁAKOWSKI TOMEK (BYDGOSZCZ) M BASIŃSKI ŁUKASZ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:35:22 15.27 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:11:49 0:11:46 0:11:47
8 94 TEAMOCHAL 2 Bydgoszcz Mężczyźni 7 ETTINGER PAWEŁ (BYDGOSZCZ) M SAWICKI MARCIN (BYDGOSZCZ) M KUBANEK ŁUKASZ (NIEMCZ) M 3x3km 0:35:57 15.02 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:11:31 0:12:30 0:11:56
9 79 PRĄDOCIN TEAM Prądocin Mieszana 2 PRZYBYTKOWSKI MAREK (PRĄDOCIN) M BENTKOWSKA NATALIA (PRĄDOCIN) K WITKOWSKI MATEUSZ (KOSZALIN) M 3x3km 0:36:01 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:12:40 0:13:13 0:10:08
10 25 CZARNE STOPY Bydgoszcz Mężczyźni 8 MRUK TOMASZ (BYDGOSZCZ) M WŁODARCZYK WOJCIECH (BYDGOSZCZ) M GABRYCH MACIEJ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:36:52 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:11:02 0:12:54 0:12:56
11 106 ULTRA SZALEŃCY Nowa Wieś Wielka Mężczyźni 9 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ (NOWA WIEŚ WIELKA) M LEWANDOWSKI FILIP (BYDGOSZCZ) M KAWIECKI PAWEŁ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:37:05 14.56 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:13:02 0:11:49 0:12:14
12 41 HABUBI SZMEH Zielonka Rodzinna 1 PAWŁOWSKI TOMASZ (ZIELONKA) M PAWŁOWSKI KAMIL (ZIELONKA) M PAWŁOWSKI RADOSŁAW (ZIELONKA) M 3x3km 0:37:31 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:10:41 0:13:20 0:13:30
13 77 PODGÓRZANIE Toruń Rodzinna 2 PIWOŃSKI ARKADIUSZ (TORUŃ) M PIWOŃSKI ŁUKASZ (TORUŃ) M PIWOŃSKI MIKOŁAJ (TORUŃ) M 3x3km 0:38:04 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:13:11 0:13:37 0:11:16
14 55 KRÓLOWIE START NAKŁO Nakło Mieszana 3 KUNICKI MICHAŁ (NAKŁO) M KUNICKA WERONIKA (ŁOCHOWO) K KWAPICH DORIAN (POTULICE) M 3x3km 0:38:17 14.11 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:12:21 0:12:56 0:13:00
15 69 MŁODE PIERNIKI Toruń Mężczyźni 10 GULIŃSKI GRZEGORZ (TORUŃ) M LAKS SŁAWOMIR (TORUŃ) M MACIEJEWSKI DARIUSZ (TORUŃ) M 3x3km 0:38:19 14.09 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:14:12 0:12:41 0:11:26
16 16 BIEGOHOLICY Toruń Mężczyźni 11 DRAPIEWSKI MIROSŁAW (TORUŃ) M ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ (TORUŃ) M KOZŁOWSKI ZBIGNIEW (TORUŃ) M 3x3km 0:38:31 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:12:32 0:13:50 0:12:09
17 67 MAJOWE TYGRYSY BIAŁE BŁOTA Mężczyźni 12 KAZUBOWSKI JACEK (BIAŁE BŁOTA) M RYDLEWSKI MAREK (CIELE) M MAKOWSKI SŁAWOMIR (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:38:36 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:13:29 0:12:38 0:12:29
18 59 LADYQUEEN Bydgoszcz Kobiety 1 SIKORA SYLWIA (BYDGOSZCZ) K ULAN NATALIA (BYDGOSZCZ) K SZENK MARTA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:38:40 13.97 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:13:30 0:13:26 0:11:44
19 39 ELTRA W BIEGU Łochowo Mieszana 4 PILAKOWSKA ANGELIKA (ŁOCHOWO) K SZULC PIOTR (MUROWANIEC) M SZULC ANDRZEJ (ŁOCHOWO) M 3x3km 0:39:08 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:14:13 0:12:01 0:12:54
20 85 SLA POLONIA BYDGOSZCZ 1 Bydgoszcz Mieszana 5 KALACZYŃSKI MIŁOSZ (BYDGOSZCZ) M TOMCZYK AGATA (BYDGOSZCZ) K MENDEL PATRYK (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:39:51 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:12:12 0:14:05 0:13:34
21 58 LABKITEAM Białe Błota Mieszana 6 HAN AGNIESZKA (BIAŁE BŁOTA) K RAKOWSKA NATALIA (BYDGOSZCZ) K HAN SŁAWOMIR (BIAŁE BŁOTA) M 3x3km 0:40:01 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:13:59 0:13:49 0:12:13
22 46 JANUSZE JOGGINGU INOWROCLAW Mężczyźni 13 GŁON MICHAŁ (INOWROCLAW) M KMITTA MICHAL (INOWROCLAW) M ZIOLKOWSKI DAREK (INOWROCLAW) M 3x3km 0:40:11 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:12:43 0:14:00 0:13:28
23 91 SZKOŁA JAZDY Bydgoszcz Mężczyźni 14 ZBORAŁA MATEUSZ (BYDGOSZCZ) M ZBORAŁA DAWID (BYDGOSZCZ) M WENDA DAWID (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:40:19 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:13:13 0:13:38 0:13:28
24 112 RUNDOM - Rodzinna 3 KOWALSKI ARKADIUSZ (BRAK) M KOWALSKI HUBERT (BRAK) M KOWALSKI OSKAR (BRAK) M 3x3km 0:41:27 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:13:46 0:13:46 0:13:55
25 34 DWIEPLUSJEDEN Toruń Mieszana 7 KUNZ MARTA (TORUŃ) K SCHWEDA JUSTYNA (TORUŃ) K KUNZ MIECZYSŁAW (TORUŃ) M 3x3km 0:42:15 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:15:09 0:14:13 0:12:53
26 68 MEGA MOCNI Toruń Mężczyźni 15 STACHOWIAK DAWID (TORUŃ) M SULIŃSKI RADOSŁAW (BYDGOSZCZ) M GOŚCIAK ŁUKASZ (TORUŃ) M 3x3km 0:42:19 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:13:58 0:14:17 0:14:04
27 71 NATALIA Bydgoszcz Mężczyźni 16 ZWIEWKA SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) M MIŚTAK RADEK (BIAŁE BŁOTA) M ZWIEWKA ADAM (BIAŁE BŁOTA) M 3x3km 0:42:22 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:13:30 0:14:42 0:14:10
28 105 UKS WIKING RYCHNOWY III Człuchów Kobiety 2 ZAKRZEWSKA SARA (CZŁUCHÓW) K FRIESKE ANNA (CZŁUCHÓW) K MARKIEWICZ PAULINA (CZŁUCHÓW) K 3x3km 0:42:32 12.70 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:13:10 0:15:28 0:13:55
29 62 LP500 BYDGOSZCZ Mężczyźni 17 KRAWISZ MACIEJ (BYDGOSZCZ) M GORGOL TOMASZ (BYDGOSZCZ) M KISIEL TOMASZ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:42:54 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:14:01 0:15:18 0:13:35
30 78 POLI TEAM Bydgoszcz Mężczyźni 18 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ (BYDGOSZCZ) M MACIEJEWSKI WOJCIECH (OSTROMECKO) M POLIWODZIŃSKI MICHAŁ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:42:55 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:14:20 0:13:55 0:14:40
31 107 VOIP24SKLEP SPORT Bydgoszcz Mężczyźni 19 KRYGIER MACIEJ (BYDGOSZCZ) M MAROSZCZYK KRYSPIN (BYDGOSZCZ) M KRYGIER MATEUSZ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:43:14 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:15:06 0:14:20 0:13:48
32 88 SPARROW TEAM Bydgoszcz Mieszana 8 WROBEL ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) K NAGOW MICHAŁ (BYDGOSZCZ) M WROBEL MATEUSZ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:43:21 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:17:29 0:13:08 0:12:44
33 28 DEEP FOREST / WATAHA BYDGOSZCZ Tryszczyn Rodzinna 4 JAROSZEWSKA ANNA (TRYSZCZYN) K JAROSZEWSKA MARIA (TRYSZCZYN) K JAROSZEWSKI JAN (TRYSZCZYN) M 3x3km 0:43:29 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:15:28 0:16:05 0:11:56
34 97 TRI TEAM Łochowo Mężczyźni 20 DOMERACKI DAMIAN (ŁOCHOWO) M ZGÓRSKI MACIEJ (BYDGOSZCZ) M CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:43:38 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:13:22 0:16:11 0:14:05
35 29 DIRTY BOYS Bydgoszcz Mężczyźni 21 DURAJEWSKI MATEUSZ (BYDGOSZCZ) M SCHNEIDER KRYSTIAN (BYDGOSZCZ) M SKUZA SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:43:40 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:14:55 0:14:16 0:14:29
36 10 ARSZENIK I STARE KORONKI Nakło nad Notecią Kobiety 3 KRYSIAK ALEKSANDRA (NAKŁO NAD NOTECIĄ) K WALENTYN DANUTA (BYDGOSZCZ) K SZRAJDA MONIKA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:43:52 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:14:55 0:14:33 0:14:24
37 61 LASKI Z RUN PASJI Toruń Kobiety 4 KOZIŃSKA AGATA (TORUŃ) K BANASZAK MONIKA (PYSZCZYN) K PĘKAŁA ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:44:04 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:15:55 0:16:01 0:12:08
38 17 BIEGOHOLICZKI Toruń Kobiety 5 KRZYWDZIŃSKA AGATA (TORUŃ) K WALCZYK SYBILLA (TORUŃ) K LUBISZEWSKA KAROLINA (TORUŃ) K 3x3km 0:44:21 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:15:18 0:14:53 0:14:10
39 63 ŁĄCZY NAS PUSZCZA Bydgoszcz Mieszana 9 WOSZCZYK AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K WAJER MARITA (ŚLESIN) K LICHOCKI MARCIN (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:44:30 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:15:11 0:15:30 0:13:49
40 21 CHŁOPAKI DO BIEGANIA Bydgoszcz Kobiety 6 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA (BYDGOSZCZ) K BANASZEK EWA (NEKLA) K WOŹNIAKOWSKA AGATA (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:44:37 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:14:15 0:17:14 0:13:08
41 84 SERCE TYBETU Bydgoszcz Mieszana 10 NALEWALSKA JUSTYNA (BYDGOSZCZ) K JELEŃ-KOTLAREK AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K RENC PATRYK (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:44:44 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:15:10 0:16:15 0:13:19
42 110 WILCZA WATAHA Dąbrowa Chełmińska Rodzinna 5 GOŁATA WOJCIECH (DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) M GOŁATA AGNIESZKA (DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) K GOŁATA JULIA (DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) K 3x3km 0:44:50 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:12:19 0:15:15 0:17:16
43 80 QDŁATYCH TEAM Bydgoszcz Rodzinna 6 PIEKARSKI MAREK (BYDGOSZCZ) M PIEKARSKA SANDRA (BYDGOSZCZ) K PIEKARSKI MIKOŁAJ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:45:06 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:13:58 0:16:27 0:14:41
44 113 KRÓLOWIE OSP BIAŁE BŁOTA BIAŁE BŁOTA Mężczyźni 22 REISNER ŁUKASZ (BIAŁE BŁOTA) M RUSZKOWSKI JAKUB (BIAŁE BŁOTA) M SIKORSKI DAWID (BIAŁE BŁOTA) M 3x3km 0:45:08 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:14:46 0:14:19 0:16:03
45 70 MTB TEAM Bydgoszcz Mieszana 11 KAMIŃSKA AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K MELWIŃSKI SŁAWOMIR (BYDGOSZCZ) M GRUBBA MAREK (KORONOWO) M 3x3km 0:45:25 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:14:12 0:16:10 0:15:03
46 108 WATAHA BYDGOSZCZ Tryszczyn Mieszana 12 JANUSZKIEWICZ KORNELIA (TRYSZCZYN) K KOCHOWICZ ANNA (ZIELONKA) K KAMIŃSKI ŁUKASZ (LESZYCE) M 3x3km 0:45:46 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:16:12 0:15:55 0:13:39
47 18 BIEGOWE ŚWIRY Bydgoszcz Mieszana 13 RYGIEWICZ WOJCIECH (BYDGOSZCZ) M MAJEWSKA MONIKA (BYDGOSZCZ) K ROJEWSKI JAROSŁAW (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:45:51 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:13:54 0:16:31 0:15:26
48 15 BIEGANKO TRUCHTANKO SPACER JAZDA ROWEREM Inowrocław Mieszana 14 POBOŻAN AGNIESZKA (INOWROCŁAW) K POBOŻAN JAROSŁAW (INOWROCŁAW) M POBOŻAN KRZYSZTOF (INOWROCŁAW) M 3x3km 0:46:01 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:16:43 0:16:09 0:13:09
49 102 TURBOGROSZKI.RUN Inowrocław Mężczyźni 23 WAJCHERT ŁUKASZ (INOWROCŁAW) M ŁUKAWSKI DAMIAN (INOWROCŁAW) M TYLKOWSKI ŁUKASZ (INOWROCŁAW) M 3x3km 0:46:08 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:14:34 0:16:37 0:14:57
50 43 I LOVE RUNNING TEAM Nakło nad Notecią Mieszana 15 MŁYNARCZYK MONIKA (NAKŁO NAD NOTECIĄ) K MŁYNARCZYK KRZYSZTOF (NAKŁO NAD NOTECIĄ) M MIECZKOWSKI DAWID (CZEWUJEWO) M 3x3km 0:46:20 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:13:59 0:17:48 0:14:33
51 50 KRÓL I DWIE KSIĘŻNICZKI Bydgoszcz Mieszana 16 SIUDZIŃSKA ANNA (BYDGOSZCZ) K SKONIECZNA MARLENA (BYDGOSZCZ) K SKONIECZNY MARCIN (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:46:21 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:16:32 0:15:35 0:14:14
52 100 TRZECH SIWYCH KRÓLI Bydgoszcz Mężczyźni 24 ZUPA WOJCIECH (BYDGOSZCZ) M RYBAK MARIUSZ (MAŁE RUDY) M LICA KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:46:36 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:15:13 0:15:21 0:16:02
53 35 DZIKI Z BALCZEWA Inowrocław Mieszana 17 JUCHACZ MICHAŁ (INOWROCŁAW) M WELCHOWSKI RAFAŁ (INOWROCŁAW) M SZOPA ANGELINA (INOWROCŁAW) K 3x3km 0:46:40 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:14:25 0:18:22 0:13:53
54 72 NIEZŁE TRIO bydgoszcz Mieszana 18 SZULC MARLENA (BYDGOSZCZ) K SZULC MATEUSZ (BYDGOSZCZ) M OLEJNICZAK ALINA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:46:53 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:18:34 0:14:59 0:13:20
55 95 THREE KINGS Białe Błota Mężczyźni 25 ŚLEFARSKI MARCIN (BIAŁE BŁOTA) M JANCOWSKI WOJCIECH (BYDGOSZCZ) M ŚLIWIŃSKI MAREK (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:46:53 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:13:48 0:14:20 0:18:45
56 56 KRÓLOWIE Z CZTERNASTKI Bydgoszcz Mężczyźni 26 GOLIK KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) M JASINIECKI WOJCIECH (BYDGOSZCZ) M PIOTROWSKI DARIUSZ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:47:11 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:18:22 0:15:10 0:13:39
57 49 KRAJANIE Więcbork Mężczyźni 27 KONIEC KRZYSZTOF (WIĘCBORK) M ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF (WIĘCBORK) M DOROSZ GRZEGORZ (WIĘCBORK) M 3x3km 0:47:20 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:15:37 0:17:16 0:14:27
58 9 ANONIMOWI Bydgoszcz Mieszana 19 SIUDA SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) M KOSTECKA MARIOLA (SOLEC KUJAWSKI) K WOJTECKI ŁUKASZ (SOLEC KUJAWSKI) M 3x3km 0:47:41 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:14:46 0:18:15 0:14:40
59 27 DEAF Bydgoszcz Mieszana 20 POTRZEBOWSKA AGATA (BYDGOSZCZ) K POTRZEBOWSKI MAREK (BYDGOSZCZ) M TOMASZEWSKA AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:47:52 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:15:44 0:15:38 0:16:30
60 24 CWAŁUJĄCE KOMBINERKI Bydgoszcz Mieszana 21 WIŚNIEWSKI PIOTR (BYDGOSZCZ) M BOGDANÓW KAROLINA (BYDGOSZCZ) K WALKIEWICZ KAROL (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:48:12 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:13:53 0:20:33 0:13:46
61 114 PODSZYWANE KUNG FU PANDY - Mieszana 22 NURKIEWICZ JAROSŁAW (BRAK) M PESZYŃSKA JOANNA (BRAK) K SZMELTER MICHAŁ (BRAK) M 3x3km 0:48:17 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:15:17 0:17:37 0:15:23
62 92 SZYBKIE BABECZKI Bydgoszcz Kobiety 7 PASTWA DONATA (BYDGOSZCZ) K HORYD JUSTYNA (BYDGOSZCZ) K KALEMBA DARIA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:48:39 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:15:07 0:16:18 0:17:14
63 73 NO I PAN PAWEŁ Bydgoszcz Mieszana 23 MARCINIAK MARTA (BYDGOSZCZ) K JANKOWSKI MICHAŁ (BYDGOSZCZ) M BRZOZOWSKI PAWEŁ (BIAŁE BŁOTA) M 3x3km 0:48:47 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:17:13 0:15:48 0:15:46
64 57 L.E.K.ING Bydgoszcz Mieszana 24 SIELSKI KAMIL (BYDGOSZCZ) M STRUGAŁA LIDIA (BYDGOSZCZ) K NOWAK EWELINA (BRZOZA) K 3x3km 0:48:49 11.06 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:13:06 0:17:26 0:18:17
65 52 KRÓLEWNY SĄ 3! BYDGOSZCZ Kobiety 8 GROBELNA ANGELIKA (BYDGOSZCZ) K PRZYBYLSKA GRAŻYNA (BYDGOSZCZ) K PORAZINSKA VIKTORIA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:48:57 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:17:12 0:15:54 0:15:51
66 66 ŁYDKI, KTÓRE MIAŻDŻĄ Bydgoszcz Mieszana 25 WOJTOWICZ DAWID (BYDGOSZCZ) M TOMASZEWSKI ARKADIUSZ (KONIN) M NOWAKOWSKA PAULINA (JANIKOWO) K 3x3km 0:49:07 10.99 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:17:06 0:16:01 0:16:00
67 2 #FLUOTRIOQUEENS Bydgoszcz Kobiety 9 LUZAK MAGDALENA (BYDGOSZCZ) K WITUCKA-KRYGIER MALWINA (BYDGOSZCZ) K SOBOLEWSKA ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:49:23 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:14:52 0:17:48 0:16:43
68 82 RUN BYDGOSZCZ Niwy Mężczyźni 28 JESKE MAREK (NIWY) M ZŁOTOWSKI PIOTR (NIWY) M JESKE MICHAŁ (NIWY) M 3x3km 0:49:24 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:15:23 0:16:18 0:17:43
69 60 MŁODZI TYTANI Bydgoszcz Mieszana 26 ROŻYŃSKA MONIKA (BYDGOSZCZ) K NAPPER DANIEL (BYDGOSZCZ) M GUMOWSKA ANETA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:49:37 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:18:47 0:13:01 0:17:49
70 7 ALO ALO Bydgoszcz Kobiety 10 SZWEDA MIRKA (BYDGOSZCZ) K ZASORDŻON WIOLETTA (BYDGOSZCZ) K KARCZMARCZYK KASIA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:49:43 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:13:02 0:21:22 0:15:19
71 76 PKP Łochowo Mieszana 27 PILAKOWSKA PATRYCJA (ŁOCHOWO) K PILARSKI PAWEŁ (BYDGOSZCZ) M LINGO PIOTR (MUROWANIEC) M 3x3km 0:49:49 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:17:02 0:15:09 0:17:38
72 33 DWIE PLUS JEDEN Bydgoszcz Mieszana 28 SKOWRON MONIKA (BYDGOSZCZ) K TUCZKOWSKA JOANNA (BYDGOSZCZ) K GRZELAK RADOSŁAW (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:49:57 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:17:12 0:18:42 0:14:03
73 40 FIZJORUNSTAR Bydgoszcz Mieszana 29 DYNIEWSKA AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K TWARDOWSKA KATARZYNA (BYDGOSZCZ) K GOŚCIŃSKI CEZARY (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:50:00 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:17:25 0:18:20 0:14:15
74 54 KRÓL ETI I JEGO KRÓLOWE Nowa Wieś Wielka Mieszana 30 ETTINGER JUSTYNA (NOWA WIEŚ WIELKA) K RASSALSKA JOLA (BYDGOSZCZ) K ETTINGER DARIUSZ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:50:22 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:16:21 0:20:27 0:13:34
75 87 SŁYNNESOLECKIEHERODY Solec Kujawski Mężczyźni 29 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ (SOLEC KUJAWSKI) M KUBIAK RAFAŁ (SOLEC KUJAWSKI) M PÓŁGĘSEK RAFAŁ (SOLEC KUJAWSKI) M 3x3km 0:50:40 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:16:25 0:14:04 0:20:11
76 13 BABY WSTRĘTRNE Bydgoszcz Kobiety 11 LENKOWSKA ANNA (BYDGOSZCZ) K DUDZIŃSKA MAGDA (BYDGOSZCZ) K REPKE PATRYCJA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:50:44 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:14:44 0:20:34 0:15:26
77 3 #ME TOO Bydgoszcz Mieszana 31 CZAJKOWSKI KRYSTIAN (BYDGOSZCZ) M CZAJKOWSKA SYLWIA (BYDGOSZCZ) K SIERANT MARIAN (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:50:57 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:18:45 0:14:11 0:18:01
78 12 BABECZKI Z RODZYNKIEM Bydgoszcz Mieszana 32 STĘPIEŃ MONIKA (BYDGOSZCZ) K POGORZELSKA BOGUSIA (PEPŁOWO) K KLINIKOWSKI JACEK (ŚWIEKATOWO) M 3x3km 0:50:59 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:16:26 0:19:02 0:15:31
79 44 JAK JESTEŚMY AKTYWNE KRÓLOWE Bydgoszcz Kobiety 12 SZATKOWSKA KAROLINA (BYDGOSZCZ) K PUSZKIEWICZ JOANNA (BYDGOSZCZ) K APPELT AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:51:06 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:16:31 0:15:54 0:18:41
80 19 BYDGOSZCZ Bydgoszcz Mieszana 33 BUTOWSKI MICHAŁ (BYDGOSZCZ) M WESÓŁ VIOLETTA (BYDGOSZCZ) K RATKE KAMIL (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:51:30 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:15:32 0:19:15 0:16:43
81 83 SĄSIEDZI Ciele Mieszana 34 OLSZEWSKA KAROLINA (CIELE) K OLSZEWSKI RAFAŁ (CIELE) M MAZIARZ SZYMON (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:51:36 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:22:39 0:16:22 0:12:35
82 30 DREAM TEAM Białe Błota Kobiety 13 BŁAŻEK KASIA (BIAŁE BŁOTA) K LEWANDOWSKA SYLWIA (BYDGOSZCZ) K RÓŻYCZKA JOANNA (LISI OGON) K 3x3km 0:51:48 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:18:01 0:17:29 0:16:18
83 47 KMICIOLE Przedbojewice Mieszana 35 WEKWEJT ANNA (PRZEDBOJEWICE) K WEKWEJT DAWID (PRZEDBOJEWICE) M KMITTA JAKUB (INOWROCŁAW) M 3x3km 0:51:55 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:17:22 0:15:58 0:18:35
84 36 DZIKIE KUNY Inowrocław Mieszana 36 NADRAJKOWSKA JOANNA (INOWROCŁAW) K CELANOWICZ LIDIA (INOWROCŁAW) K KUBICKI MATEUSZ (ZŁOTNIKI KUJAWSKIE) M 3x3km 0:52:06 10.36 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:18:06 0:17:46 0:16:14
85 81 RUDOLKI Prądocin Rodzinna 7 RUDOL MAGDALENA (PRĄDOCIN) K RUDOL SEBASTIAN (PRĄDOCIN) M RUDOL JULIUSZ (PRĄDOCIN) M 3x3km 0:52:11 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:15:26 0:15:19 0:21:26
86 75 PIORUNY Świecie Mieszana 37 KOPROWICZ KATARZYNA (ŚWIECIE) K KOPROWICZ ADAM (ŚWIECIE) M NOWICKA TATIANA (TERESPOL POMORSKI) K 3x3km 0:52:26 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:16:23 0:17:33 0:18:30
87 101 TUPTUSIE Łochowo Rodzinna 8 SKORA-TUPTANOWSKA MONIKA (ŁOCHOWO) K TUPTANOWSKI JAKUB (ŁOCHOWO) M TUPTANOWSKI PRZEMEK (ŁOCHOWO) M 3x3km 0:52:33 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:19:10 0:16:50 0:16:33
88 1 POYERBANI Bydgoszcz Mieszana 38 RZEMEK SŁAWOMIR (BYDGOSZCZ) M DUDZIŃSKA ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) K WRZESIŃSKA JOANNA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:52:44 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:16:55 0:15:45 0:20:04
89 26 DALEKO JESZCZE? Wrocław Mieszana 39 CIOŁKOWSKA KATARZYNA (WROCŁAW) K BRONOWICKA ANNA (KĄTY WROCŁAWSKIE) K JANULEWICZ JAKUB (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:53:10 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:16:50 0:18:55 0:17:25
90 115 HALLEK.PL - Rodzinna 9 HALLEK PIOTR (BRAK) M HALLEK ALEXANDRA (BYDGOSZCZ) K HALLEK IGOR (BRAK) M 3x3km 0:53:17 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:17:03 0:18:14 0:18:00
91 8 AMORKI I SZEFOWA REAKTYWACJA Bydgoszcz Mieszana 40 BROCKA MAŁGORZATA (BYDGOSZCZ) K WOLAN KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) M WOLAN MAGDALENA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:53:21 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:20:44 0:17:25 0:15:12
92 86 SŁAWNI ETIOPCZYCY Bydgoszcz Mężczyźni 30 GOŁCZYŃSKI TOMASZ (BYDGOSZCZ) M KRAKOWSKI REMIGIUSZ (BYDGOSZCZ) M RAFALSKI RAFAŁ (BIAŁE BŁOTA) M 3x3km 0:53:21 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:16:52 0:16:38 0:19:51
93 31 DREPTUSIE TEAM Bydgoszcz Mieszana 41 WITKOWSKA ANNA (BYDGOSZCZ) K WITKOWSKI PAWEŁ (BYDGOSZCZ) M WASIELEWSKA ANETTA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:53:42 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:17:55 0:17:27 0:18:20
94 98 TRISPACE/TREK Bydgoszcz Mieszana 42 WIŚNIEWSKA LUCYNA (BYDGOSZCZ) K WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) M PACZKOWSKA JOANNA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:54:01 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:17:52 0:19:14 0:16:55
95 89 SPEEDY BALTAZARY Bydgoszcz Rodzinna 10 WÓJCIK ANNA (BYDGOSZCZ) K WÓJCIK PIOTR (BYDGOSZCZ) M WÓJCIK TOMASZ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:54:21 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:19:31 0:16:42 0:18:08
96 74 PANNA ZAWSZE MŁODA I STARSI PANOWIE DWAJ Bydgoszcz Mieszana 43 ANDRZEJEWSKI RYSZARD (BYDGOSZCZ) M GAJZLER JERZY (BYDGOSZCZ) M GACA ANNA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:54:33 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:16:46 0:19:13 0:18:34
97 38 NA SPONTANIE Bydgoszcz Mieszana 44 HEJNA KAMIL (BYDGOSZCZ) M MACIEJEWSKA JOANNA (BYDGOSZCZ) K LORKOWSKA MARYSIA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:54:42 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:14:19 0:19:36 0:20:47
98 5 3KR Bydgoszcz Mężczyźni 31 ROSIAK JAROSŁAW (BYDGOSZCZ) M KALISZEWSKI SŁAWOMIR (BIAŁE BŁOTA) M KALISZEWSKI WOJCIECH (BIAŁE BŁOTA) M 3x3km 0:55:39 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:14:07 0:21:04 0:20:28
99 111 ZWIERZOLUDZIE Bydgoszcz Kobiety 14 SZATKOWSKA BEATA (BYDGOSZCZ) K DUDA ANNA (BYDGOSZCZ) K CABAJ AGATA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:55:46 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:17:18 0:22:35 0:15:53
100 32 DRUŻYNA A BYDGOSZCZ Rodzinna 11 RATAJCZAK AURELIA (BYDGOSZCZ) K GÓRZYŃSKI ARKADIUSZ (BYDGOSZCZ) M GÓRZYŃSKI ALAN (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:55:52 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:20:36 0:16:56 0:18:20
101 23 CÓRKA, SYN I TATA TEAM Białe Błota Mieszana 45 PIETRASZAK JULIA (BIAŁE BŁOTA) K PIETRASZAK MIŁOSZ (BIAŁE BŁOTA) M PIETRASZAK TOMASZ (BIAŁE BŁOTA) M 3x3km 0:56:24 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:21:44 0:16:44 0:17:56
102 20 BYLE DO PRZODU Bydgoszcz Rodzinna 12 STRZYŻOWSKA MONIKA (BYDGOSZCZ) K STRZYŻOWSKA SONIA (BYDGOSZCZ) K STRZYŻOWSKI PAWEŁ (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:57:02 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:17:33 0:20:41 0:18:48
103 42 HAROMA TEAM Zielonka Mieszana 46 KARWACKA AGNIESZKA (ZIELONKA) K STEFAŃSKA MAGDA (BYDGOSZCZ) K ROGUSZCZAK MACIEJ (BIAŁE BŁOTA) M 3x3km 0:57:09 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:19:28 0:19:57 0:17:44
104 22 CHOŁE KŁÓLIKI Borówno Mieszana 47 BŁASZKIEWICZ MARZENA (BORÓWNO) K NOSKOWIAKBAJNO ALICJA (BORÓWNO) K KACZYŃSKI RAFAŁ (TORUŃ) M 3x3km 0:57:34 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:20:17 0:20:10 0:17:07
105 99 TRUCHTAMISIE Bydgoszcz Rodzinna 13 GIERSZEWSKA GRAŻYNA (BYDGOSZCZ) K KAWA LILIANA (BYDGOSZCZ) K MAZANOWSKA EWA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:58:32 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:18:10 0:23:40 0:16:42
106 116 PARKRUN-BYDGOSZCZ Bydgoszcz Mieszana 48 GACKOWSKI EDWARD (BYDGOSZCZ) M BARAŃSKA SYLWIA (BYDGOSZCZ) K KRASIŃSKA KATARZYNA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 0:58:41 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:20:15 0:19:13 0:19:13
107 53 KRÓLEWSKIE ŚLIMAKI Czarnówczyn Mieszana 49 WITKIEWICZ-ŁUKASZEK SANDRA (CZARNÓWCZYN) K CYCHOWSKA ANNA (BYDGOSZCZ) K ŁUKASZEK MAREK (CZARNÓWCZYN) M 3x3km 0:58:54 9.17 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:23:41 0:21:33 0:13:40
108 37 DZIKIE SZYNSZYLE Bydgoszcz Mieszana 50 MATUSZEWSKA AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K KRAWCZUK ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) K APTOWICZ DAMIAN (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:59:05 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:20:37 0:21:43 0:16:45
109 64 ŁOSIE NA SZOSIE ŁOCHOWO Mieszana 51 KNASINSKI MARIUSZ (ŁOCHOWO) M WYCISZKIEWICZ DIANA (ŁOCHOWO) K SIELSKA IWONA (ŁOCHOWO) K 3x3km 0:59:07 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:16:37 0:22:48 0:19:42
110 11 BABECZKI Z PIERNIKIEM Białe Błota Mieszana 52 KAZUBOWSKA MAŁGORZATA (BIAŁE BŁOTA) K DAŃCZUK AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K DAŃCZUK JERZY (BYDGOSZCZ) M 3x3km 0:59:39 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:26:18 0:19:45 0:13:36
111 45 JAKIE SĄ PASZTECIKI? BLE. FUJ. Drzewianowo Rodzinna 14 PASIEKA TOMASZ (DRZEWIANOWO) M PASIEKA MAGDA (DRZEWIANOWO) K PASIEKA RAFAŁ (DRZEWIANOWO) M 3x3km 0:59:55 9.01 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:15:52 0:20:18 0:23:45
112 51 KRÓLEWNY NA DWORZE Bydgoszcz Kobiety 15 NUNZEK AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) K MALCZEWSKA MIRKA (BYDGOSZCZ) K GORGOL RENATA (BYDGOSZCZ) K 3x3km 1:00:51 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:19:02 0:20:18 0:21:31
113 96 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ Bydgoszcz Mężczyźni 32 LENC JANUSZ (BYDGOSZCZ) M AWIŻEŃ ANTONI (BYDGOSZCZ) M ANGIEL WŁADYSŁAW (BYDGOSZCZ) M 3x3km 1:02:45 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km] 0:21:23 0:20:44 0:20:38

V Bieg Trzech Króli 2020 - Indywidualnie

M-ce Numer Nazwisko DRUŻYNA Płeć M-ce M/K Kat. ZMIANA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 79 WITKOWSKI MATEUSZ (KOSZALIN) PRĄDOCIN TEAM M 1 Mieszana 3 3 0:10:08 17.76 [km/h] 0:03:23 [min/km]
2 103 LEWINSKI KONRAD (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY M 2 Mężczyźni 3 3 0:10:36 16.98 [km/h] 0:03:32 [min/km]
3 4 DEROŃ WALDEMAR (BYDGOSZCZ) 1 BRYGADA LOGISTYCZNA M 3 Mężczyźni 2 3 0:10:39 16.90 [km/h] 0:03:33 [min/km]
4 41 PAWŁOWSKI TOMASZ (ZIELONKA) HABUBI SZMEH M 4 Rodzinna 1 3 0:10:41 16.85 [km/h] 0:03:34 [min/km]
5 4 GOŁDYN SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) 1 BRYGADA LOGISTYCZNA M 5 Mężczyźni 3 3 0:10:42 16.82 [km/h] 0:03:34 [min/km]
6 14 KMITTA LESZEK (INOWROCŁAW) BEZ GRANIC M 6 Mężczyźni 3 3 0:11:01 16.34 [km/h] 0:03:40 [min/km]
7 25 MRUK TOMASZ (BYDGOSZCZ) CZARNE STOPY M 7 Mężczyźni 1 3 0:11:02 16.31 [km/h] 0:03:41 [min/km]
8 103 KRYZEL TOMASZ (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY M 8 Mężczyźni 2 3 0:11:13 16.05 [km/h] 0:03:44 [min/km]
9 48 ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW (BYDGOSZCZ) KOLEJARSKA RUN PASJA M 9 Mężczyźni 2 3 0:11:14 16.02 [km/h] 0:03:45 [min/km]
10 93 MAĆKOWSKI MACIEJ (BYDGOSZCZ) TEAMOCHAL M 10 Mężczyźni 1 3 0:11:15 16.00 [km/h] 0:03:45 [min/km]
11 77 PIWOŃSKI MIKOŁAJ (TORUŃ) PODGÓRZANIE M 11 Rodzinna 3 3 0:11:16 15.98 [km/h] 0:03:45 [min/km]
12 104 GOŁĘBIEWSKI TOMASZ (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY II M 12 Mieszana 2 3 0:11:17 15.95 [km/h] 0:03:46 [min/km]
13 14 GROCHOWIAK PIOTR (BARCIN) BEZ GRANIC M 13 Mężczyźni 1 3 0:11:18 15.93 [km/h] 0:03:46 [min/km]
14 48 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) KOLEJARSKA RUN PASJA M 14 Mężczyźni 1 3 0:11:20 15.88 [km/h] 0:03:47 [min/km]
15 4 JANIAK MARCIN (BYDGOSZCZ) 1 BRYGADA LOGISTYCZNA M 15 Mężczyźni 1 3 0:11:23 15.81 [km/h] 0:03:48 [min/km]
16 48 LUTOWSKI WOJCIECH (BYDGOSZCZ) KOLEJARSKA RUN PASJA M 16 Mężczyźni 3 3 0:11:25 15.77 [km/h] 0:03:48 [min/km]
17 93 SZLINGER JAKUB (BYDGOSZCZ) TEAMOCHAL M 17 Mężczyźni 3 3 0:11:26 15.74 [km/h] 0:03:49 [min/km]
18 69 MACIEJEWSKI DARIUSZ (TORUŃ) MŁODE PIERNIKI M 18 Mężczyźni 3 3 0:11:26 15.74 [km/h] 0:03:49 [min/km]
19 94 ETTINGER PAWEŁ (BYDGOSZCZ) TEAMOCHAL 2 M 19 Mężczyźni 1 3 0:11:31 15.63 [km/h] 0:03:50 [min/km]
20 104 WIRKUS KACPER (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY II M 20 Mieszana 1 3 0:11:39 15.45 [km/h] 0:03:53 [min/km]
21 93 ŻYCZIŃSKI MICHAŁ (BYDGOSZCZ) TEAMOCHAL M 21 Mężczyźni 2 3 0:11:40 15.43 [km/h] 0:03:53 [min/km]
22 14 TOMKIEWICZ RAFAŁ (TUCZNO) BEZ GRANIC M 22 Mężczyźni 2 3 0:11:43 15.36 [km/h] 0:03:54 [min/km]
23 59 SZENK MARTA (BYDGOSZCZ) LADYQUEEN K 1 Kobiety 3 3 0:11:44 15.34 [km/h] 0:03:55 [min/km]
24 65 KOŁAKOWSKI TOMEK (BYDGOSZCZ) ŁUNITO M 23 Mężczyźni 2 3 0:11:46 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km]
25 65 BASIŃSKI ŁUKASZ (BYDGOSZCZ) ŁUNITO M 24 Mężczyźni 3 3 0:11:47 15.28 [km/h] 0:03:56 [min/km]
26 106 LEWANDOWSKI FILIP (BYDGOSZCZ) ULTRA SZALEŃCY M 25 Mężczyźni 2 3 0:11:49 15.23 [km/h] 0:03:56 [min/km]
27 65 ZIELIŃSKI NICOLAS (BYDGOSZCZ) ŁUNITO M 26 Mężczyźni 1 3 0:11:49 15.23 [km/h] 0:03:56 [min/km]
28 103 DORSZYŃSKI GRZEGORZ (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY M 27 Mężczyźni 1 3 0:11:50 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km]
29 94 KUBANEK ŁUKASZ (NIEMCZ) TEAMOCHAL 2 M 28 Mężczyźni 3 3 0:11:56 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km]
30 28 JAROSZEWSKI JAN (TRYSZCZYN) DEEP FOREST / WATAHA BYDGOSZCZ M 29 Rodzinna 3 3 0:11:56 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km]
31 39 SZULC PIOTR (MUROWANIEC) ELTRA W BIEGU M 30 Mieszana 2 3 0:12:01 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
32 61 PĘKAŁA ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) LASKI Z RUN PASJI K 2 Kobiety 3 3 0:12:08 14.84 [km/h] 0:04:03 [min/km]
33 16 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW (TORUŃ) BIEGOHOLICY M 31 Mężczyźni 3 3 0:12:09 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
34 85 KALACZYŃSKI MIŁOSZ (BYDGOSZCZ) SLA POLONIA BYDGOSZCZ 1 M 32 Mieszana 1 3 0:12:12 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
35 58 HAN SŁAWOMIR (BIAŁE BŁOTA) LABKITEAM M 33 Mieszana 3 3 0:12:13 14.73 [km/h] 0:04:04 [min/km]
36 106 KAWIECKI PAWEŁ (BYDGOSZCZ) ULTRA SZALEŃCY M 34 Mężczyźni 3 3 0:12:14 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km]
37 110 GOŁATA WOJCIECH (DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) WILCZA WATAHA M 35 Rodzinna 1 3 0:12:19 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
38 55 KUNICKI MICHAŁ (NAKŁO) KRÓLOWIE START NAKŁO M 36 Mieszana 1 3 0:12:21 14.57 [km/h] 0:04:07 [min/km]
39 104 SÓJKA KLAUDIA (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY II K 3 Mieszana 3 3 0:12:25 14.50 [km/h] 0:04:08 [min/km]
40 67 MAKOWSKI SŁAWOMIR (BYDGOSZCZ) MAJOWE TYGRYSY M 37 Mężczyźni 3 3 0:12:29 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
41 94 SAWICKI MARCIN (BYDGOSZCZ) TEAMOCHAL 2 M 38 Mężczyźni 2 3 0:12:30 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km]
42 16 DRAPIEWSKI MIROSŁAW (TORUŃ) BIEGOHOLICY M 39 Mężczyźni 1 3 0:12:32 14.36 [km/h] 0:04:11 [min/km]
43 83 MAZIARZ SZYMON (BYDGOSZCZ) SĄSIEDZI M 40 Mieszana 3 3 0:12:35 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
44 67 RYDLEWSKI MAREK (CIELE) MAJOWE TYGRYSY M 41 Mężczyźni 2 3 0:12:38 14.25 [km/h] 0:04:13 [min/km]
45 79 PRZYBYTKOWSKI MAREK (PRĄDOCIN) PRĄDOCIN TEAM M 42 Mieszana 1 3 0:12:40 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
46 69 LAKS SŁAWOMIR (TORUŃ) MŁODE PIERNIKI M 43 Mężczyźni 2 3 0:12:41 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km]
47 46 GŁON MICHAŁ (INOWROCLAW) JANUSZE JOGGINGU M 44 Mężczyźni 1 3 0:12:43 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km]
48 88 WROBEL MATEUSZ (BYDGOSZCZ) SPARROW TEAM M 45 Mieszana 3 3 0:12:44 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
49 34 KUNZ MIECZYSŁAW (TORUŃ) DWIEPLUSJEDEN M 46 Mieszana 3 3 0:12:53 13.97 [km/h] 0:04:18 [min/km]
50 25 WŁODARCZYK WOJCIECH (BYDGOSZCZ) CZARNE STOPY M 47 Mężczyźni 2 3 0:12:54 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
51 39 SZULC ANDRZEJ (ŁOCHOWO) ELTRA W BIEGU M 48 Mieszana 3 3 0:12:54 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
52 55 KUNICKA WERONIKA (ŁOCHOWO) KRÓLOWIE START NAKŁO K 4 Mieszana 2 3 0:12:56 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
53 25 GABRYCH MACIEJ (BYDGOSZCZ) CZARNE STOPY M 49 Mężczyźni 3 3 0:12:56 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
54 55 KWAPICH DORIAN (POTULICE) KRÓLOWIE START NAKŁO M 50 Mieszana 3 3 0:13:00 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
55 60 NAPPER DANIEL (BYDGOSZCZ) MŁODZI TYTANI M 51 Mieszana 2 3 0:13:01 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
56 106 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ (NOWA WIEŚ WIELKA) ULTRA SZALEŃCY M 52 Mężczyźni 1 3 0:13:02 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
57 7 SZWEDA MIRKA (BYDGOSZCZ) ALO ALO K 5 Kobiety 1 3 0:13:02 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
58 57 SIELSKI KAMIL (BYDGOSZCZ) L.E.K.ING M 53 Mieszana 1 3 0:13:06 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
59 21 WOŹNIAKOWSKA AGATA (BYDGOSZCZ) CHŁOPAKI DO BIEGANIA M 54 Kobiety 3 3 0:13:08 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
60 88 NAGOW MICHAŁ (BYDGOSZCZ) SPARROW TEAM M 55 Mieszana 2 3 0:13:08 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
61 15 POBOŻAN KRZYSZTOF (INOWROCŁAW) BIEGANKO TRUCHTANKO SPACER JAZDA ROWEREM M 56 Mieszana 3 3 0:13:09 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
62 105 ZAKRZEWSKA SARA (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY III K 6 Kobiety 1 3 0:13:10 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km]
63 77 PIWOŃSKI ARKADIUSZ (TORUŃ) PODGÓRZANIE M 57 Rodzinna 1 3 0:13:11 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
64 79 BENTKOWSKA NATALIA (PRĄDOCIN) PRĄDOCIN TEAM K 7 Mieszana 2 3 0:13:13 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
65 91 ZBORAŁA MATEUSZ (BYDGOSZCZ) SZKOŁA JAZDY M 58 Mężczyźni 1 3 0:13:13 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
66 84 RENC PATRYK (BYDGOSZCZ) SERCE TYBETU M 59 Mieszana 3 3 0:13:19 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
67 41 PAWŁOWSKI KAMIL (ZIELONKA) HABUBI SZMEH M 60 Rodzinna 2 3 0:13:20 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
68 72 OLEJNICZAK ALINA (BYDGOSZCZ) NIEZŁE TRIO K 8 Mieszana 3 3 0:13:20 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
69 97 DOMERACKI DAMIAN (ŁOCHOWO) TRI TEAM M 61 Mężczyźni 1 3 0:13:22 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
70 59 ULAN NATALIA (BYDGOSZCZ) LADYQUEEN K 9 Kobiety 2 3 0:13:26 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
71 91 WENDA DAWID (BYDGOSZCZ) SZKOŁA JAZDY M 62 Mężczyźni 3 3 0:13:28 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
72 46 ZIOLKOWSKI DAREK (INOWROCLAW) JANUSZE JOGGINGU M 63 Mężczyźni 3 3 0:13:28 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
73 67 KAZUBOWSKI JACEK (BIAŁE BŁOTA) MAJOWE TYGRYSY M 64 Mężczyźni 1 3 0:13:29 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
74 41 PAWŁOWSKI RADOSŁAW (ZIELONKA) HABUBI SZMEH M 65 Rodzinna 3 3 0:13:30 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
75 59 SIKORA SYLWIA (BYDGOSZCZ) LADYQUEEN K 10 Kobiety 1 3 0:13:30 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
76 71 ZWIEWKA SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) NATALIA M 66 Mężczyźni 1 3 0:13:30 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
77 85 MENDEL PATRYK (BYDGOSZCZ) SLA POLONIA BYDGOSZCZ 1 M 67 Mieszana 3 3 0:13:34 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
78 54 ETTINGER DARIUSZ (BYDGOSZCZ) KRÓL ETI I JEGO KRÓLOWE M 68 Mieszana 3 3 0:13:34 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
79 62 KISIEL TOMASZ (BYDGOSZCZ) LP500 M 69 Mężczyźni 3 3 0:13:35 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
80 11 DAŃCZUK JERZY (BYDGOSZCZ) BABECZKI Z PIERNIKIEM M 70 Mieszana 3 3 0:13:36 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
81 77 PIWOŃSKI ŁUKASZ (TORUŃ) PODGÓRZANIE M 71 Rodzinna 2 3 0:13:37 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
82 91 ZBORAŁA DAWID (BYDGOSZCZ) SZKOŁA JAZDY M 72 Mężczyźni 2 3 0:13:38 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
83 56 PIOTROWSKI DARIUSZ (BYDGOSZCZ) KRÓLOWIE Z CZTERNASTKI M 73 Mężczyźni 3 3 0:13:39 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
84 108 KAMIŃSKI ŁUKASZ (LESZYCE) WATAHA BYDGOSZCZ M 74 Mieszana 3 3 0:13:39 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
85 53 ŁUKASZEK MAREK (CZARNÓWCZYN) KRÓLEWSKIE ŚLIMAKI M 75 Mieszana 3 3 0:13:40 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
86 112 KOWALSKI ARKADIUSZ (BRAK) RUNDOM M 76 Rodzinna 1 3 0:13:46 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
87 112 KOWALSKI HUBERT (BRAK) RUNDOM M 77 Rodzinna 2 3 0:13:46 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
88 24 WALKIEWICZ KAROL (BYDGOSZCZ) CWAŁUJĄCE KOMBINERKI M 78 Mieszana 3 3 0:13:46 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
89 107 KRYGIER MATEUSZ (BYDGOSZCZ) VOIP24SKLEP SPORT M 79 Mężczyźni 3 3 0:13:48 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
90 95 ŚLEFARSKI MARCIN (BIAŁE BŁOTA) THREE KINGS M 80 Mężczyźni 1 3 0:13:48 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
91 58 RAKOWSKA NATALIA (BYDGOSZCZ) LABKITEAM K 11 Mieszana 2 3 0:13:49 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
92 63 LICHOCKI MARCIN (BYDGOSZCZ) ŁĄCZY NAS PUSZCZA M 81 Mieszana 3 3 0:13:49 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
93 16 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ (TORUŃ) BIEGOHOLICY M 82 Mężczyźni 2 3 0:13:50 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
94 24 WIŚNIEWSKI PIOTR (BYDGOSZCZ) CWAŁUJĄCE KOMBINERKI M 83 Mieszana 1 3 0:13:53 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
95 35 SZOPA ANGELINA (INOWROCŁAW) DZIKI Z BALCZEWA K 12 Mieszana 3 3 0:13:53 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
96 18 RYGIEWICZ WOJCIECH (BYDGOSZCZ) BIEGOWE ŚWIRY M 84 Mieszana 1 3 0:13:54 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km]
97 112 KOWALSKI OSKAR (BRAK) RUNDOM M 85 Rodzinna 3 3 0:13:55 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
98 105 MARKIEWICZ PAULINA (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY III K 13 Kobiety 3 3 0:13:55 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
99 78 MACIEJEWSKI WOJCIECH (OSTROMECKO) POLI TEAM M 86 Mężczyźni 2 3 0:13:55 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
100 68 STACHOWIAK DAWID (TORUŃ) MEGA MOCNI M 87 Mężczyźni 1 3 0:13:58 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
101 80 PIEKARSKI MAREK (BYDGOSZCZ) QDŁATYCH TEAM M 88 Rodzinna 1 3 0:13:58 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
102 43 MŁYNARCZYK MONIKA (NAKŁO NAD NOTECIĄ) I LOVE RUNNING TEAM K 14 Mieszana 1 3 0:13:59 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
103 58 HAN AGNIESZKA (BIAŁE BŁOTA) LABKITEAM K 15 Mieszana 1 3 0:13:59 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
104 46 KMITTA MICHAL (INOWROCLAW) JANUSZE JOGGINGU M 89 Mężczyźni 2 3 0:14:00 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
105 62 KRAWISZ MACIEJ (BYDGOSZCZ) LP500 M 90 Mężczyźni 1 3 0:14:01 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
106 33 GRZELAK RADOSŁAW (BYDGOSZCZ) DWIE PLUS JEDEN M 91 Mieszana 3 3 0:14:03 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
107 87 KUBIAK RAFAŁ (SOLEC KUJAWSKI) SŁYNNESOLECKIEHERODY M 92 Mężczyźni 2 3 0:14:04 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
108 68 GOŚCIAK ŁUKASZ (TORUŃ) MEGA MOCNI M 93 Mężczyźni 3 3 0:14:04 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
109 97 CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) TRI TEAM M 94 Mężczyźni 3 3 0:14:05 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
110 85 TOMCZYK AGATA (BYDGOSZCZ) SLA POLONIA BYDGOSZCZ 1 K 16 Mieszana 2 3 0:14:05 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
111 5 ROSIAK JAROSŁAW (BYDGOSZCZ) 3KR M 95 Mężczyźni 1 3 0:14:07 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km]
112 17 LUBISZEWSKA KAROLINA (TORUŃ) BIEGOHOLICZKI K 17 Kobiety 3 3 0:14:10 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
113 71 ZWIEWKA ADAM (BIAŁE BŁOTA) NATALIA M 96 Mężczyźni 3 3 0:14:10 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
114 3 CZAJKOWSKA SYLWIA (BYDGOSZCZ) #ME TOO K 18 Mieszana 2 3 0:14:11 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
115 69 GULIŃSKI GRZEGORZ (TORUŃ) MŁODE PIERNIKI M 97 Mężczyźni 1 3 0:14:12 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
116 70 KAMIŃSKA AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) MTB TEAM K 19 Mieszana 1 3 0:14:12 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
117 39 PILAKOWSKA ANGELIKA (ŁOCHOWO) ELTRA W BIEGU K 20 Mieszana 1 3 0:14:13 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
118 34 SCHWEDA JUSTYNA (TORUŃ) DWIEPLUSJEDEN K 21 Mieszana 2 3 0:14:13 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
119 50 SKONIECZNY MARCIN (BYDGOSZCZ) KRÓL I DWIE KSIĘŻNICZKI M 98 Mieszana 3 3 0:14:14 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
120 21 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA (BYDGOSZCZ) CHŁOPAKI DO BIEGANIA K 22 Kobiety 1 3 0:14:15 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
121 40 GOŚCIŃSKI CEZARY (BYDGOSZCZ) FIZJORUNSTAR M 99 Mieszana 3 3 0:14:15 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
122 29 SCHNEIDER KRYSTIAN (BYDGOSZCZ) DIRTY BOYS M 100 Mężczyźni 2 3 0:14:16 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km]
123 68 SULIŃSKI RADOSŁAW (BYDGOSZCZ) MEGA MOCNI M 101 Mężczyźni 2 3 0:14:17 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
124 113 RUSZKOWSKI JAKUB (BIAŁE BŁOTA) KRÓLOWIE OSP BIAŁE BŁOTA M 102 Mężczyźni 2 3 0:14:19 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
125 38 HEJNA KAMIL (BYDGOSZCZ) NA SPONTANIE M 103 Mieszana 1 3 0:14:19 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
126 107 MAROSZCZYK KRYSPIN (BYDGOSZCZ) VOIP24SKLEP SPORT M 104 Mężczyźni 2 3 0:14:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
127 78 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ (BYDGOSZCZ) POLI TEAM M 105 Mężczyźni 1 3 0:14:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
128 95 JANCOWSKI WOJCIECH (BYDGOSZCZ) THREE KINGS M 106 Mężczyźni 2 3 0:14:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
129 10 SZRAJDA MONIKA (BYDGOSZCZ) ARSZENIK I STARE KORONKI K 23 Kobiety 3 3 0:14:24 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
130 35 JUCHACZ MICHAŁ (INOWROCŁAW) DZIKI Z BALCZEWA M 107 Mieszana 1 3 0:14:25 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
131 49 DOROSZ GRZEGORZ (WIĘCBORK) KRAJANIE M 108 Mężczyźni 3 3 0:14:27 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
132 29 SKUZA SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) DIRTY BOYS M 109 Mężczyźni 3 3 0:14:29 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
133 43 MIECZKOWSKI DAWID (CZEWUJEWO) I LOVE RUNNING TEAM M 110 Mieszana 3 3 0:14:33 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
134 10 WALENTYN DANUTA (BYDGOSZCZ) ARSZENIK I STARE KORONKI K 24 Kobiety 2 3 0:14:33 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
135 102 WAJCHERT ŁUKASZ (INOWROCŁAW) TURBOGROSZKI.RUN M 111 Mężczyźni 1 3 0:14:34 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
136 78 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ (BYDGOSZCZ) POLI TEAM M 112 Mężczyźni 3 3 0:14:40 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
137 9 WOJTECKI ŁUKASZ (SOLEC KUJAWSKI) ANONIMOWI M 113 Mieszana 3 3 0:14:40 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
138 80 PIEKARSKI MIKOŁAJ (BYDGOSZCZ) QDŁATYCH TEAM M 114 Rodzinna 3 3 0:14:41 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
139 71 MIŚTAK RADEK (BIAŁE BŁOTA) NATALIA M 115 Mężczyźni 2 3 0:14:42 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
140 13 LENKOWSKA ANNA (BYDGOSZCZ) BABY WSTRĘTRNE K 25 Kobiety 1 3 0:14:44 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
141 113 REISNER ŁUKASZ (BIAŁE BŁOTA) KRÓLOWIE OSP BIAŁE BŁOTA M 116 Mężczyźni 1 3 0:14:46 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
142 9 SIUDA SEBASTIAN (BYDGOSZCZ) ANONIMOWI M 117 Mieszana 1 3 0:14:46 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
143 2 LUZAK MAGDALENA (BYDGOSZCZ) #FLUOTRIOQUEENS K 26 Kobiety 1 3 0:14:52 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
144 17 WALCZYK SYBILLA (TORUŃ) BIEGOHOLICZKI K 27 Kobiety 2 3 0:14:53 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
145 29 DURAJEWSKI MATEUSZ (BYDGOSZCZ) DIRTY BOYS M 118 Mężczyźni 1 3 0:14:55 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
146 10 KRYSIAK ALEKSANDRA (NAKŁO NAD NOTECIĄ) ARSZENIK I STARE KORONKI K 28 Kobiety 1 3 0:14:55 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
147 102 TYLKOWSKI ŁUKASZ (INOWROCŁAW) TURBOGROSZKI.RUN M 119 Mężczyźni 3 3 0:14:57 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
148 72 SZULC MATEUSZ (BYDGOSZCZ) NIEZŁE TRIO M 120 Mieszana 2 3 0:14:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
149 70 GRUBBA MAREK (KORONOWO) MTB TEAM M 121 Mieszana 3 3 0:15:03 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
150 107 KRYGIER MACIEJ (BYDGOSZCZ) VOIP24SKLEP SPORT M 122 Mężczyźni 1 3 0:15:06 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
151 92 PASTWA DONATA (BYDGOSZCZ) SZYBKIE BABECZKI K 29 Kobiety 1 3 0:15:07 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
152 34 KUNZ MARTA (TORUŃ) DWIEPLUSJEDEN K 30 Mieszana 1 3 0:15:09 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
153 76 PILARSKI PAWEŁ (BYDGOSZCZ) PKP M 123 Mieszana 2 3 0:15:09 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
154 56 JASINIECKI WOJCIECH (BYDGOSZCZ) KRÓLOWIE Z CZTERNASTKI M 124 Mężczyźni 2 3 0:15:10 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
155 84 NALEWALSKA JUSTYNA (BYDGOSZCZ) SERCE TYBETU K 31 Mieszana 1 3 0:15:10 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
156 63 WOSZCZYK AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) ŁĄCZY NAS PUSZCZA K 32 Mieszana 1 3 0:15:11 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
157 8 WOLAN MAGDALENA (BYDGOSZCZ) AMORKI I SZEFOWA REAKTYWACJA K 33 Mieszana 3 3 0:15:12 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
158 100 ZUPA WOJCIECH (BYDGOSZCZ) TRZECH SIWYCH KRÓLI M 125 Mężczyźni 1 3 0:15:13 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
159 110 GOŁATA AGNIESZKA (DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) WILCZA WATAHA K 34 Rodzinna 2 3 0:15:15 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
160 114 NURKIEWICZ JAROSŁAW (BRAK) PODSZYWANE KUNG FU PANDY M 126 Mieszana 1 3 0:15:17 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
161 62 GORGOL TOMASZ (BYDGOSZCZ) LP500 M 127 Mężczyźni 2 3 0:15:18 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
162 17 KRZYWDZIŃSKA AGATA (TORUŃ) BIEGOHOLICZKI K 35 Kobiety 1 3 0:15:18 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
163 81 RUDOL SEBASTIAN (PRĄDOCIN) RUDOLKI M 128 Rodzinna 2 3 0:15:19 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
164 7 KARCZMARCZYK KASIA (BYDGOSZCZ) ALO ALO K 36 Kobiety 3 3 0:15:19 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
165 100 RYBAK MARIUSZ (MAŁE RUDY) TRZECH SIWYCH KRÓLI M 129 Mężczyźni 2 3 0:15:21 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
166 82 JESKE MAREK (NIWY) RUN BYDGOSZCZ M 130 Mężczyźni 1 3 0:15:23 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
167 114 SZMELTER MICHAŁ (BRAK) PODSZYWANE KUNG FU PANDY M 131 Mieszana 3 3 0:15:23 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
168 13 REPKE PATRYCJA (BYDGOSZCZ) BABY WSTRĘTRNE K 37 Kobiety 3 3 0:15:26 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
169 81 RUDOL MAGDALENA (PRĄDOCIN) RUDOLKI K 38 Rodzinna 1 3 0:15:26 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
170 18 ROJEWSKI JAROSŁAW (BYDGOSZCZ) BIEGOWE ŚWIRY M 132 Mieszana 3 3 0:15:26 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
171 28 JAROSZEWSKA ANNA (TRYSZCZYN) DEEP FOREST / WATAHA BYDGOSZCZ K 39 Rodzinna 1 3 0:15:28 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
172 105 FRIESKE ANNA (CZŁUCHÓW) UKS WIKING RYCHNOWY III K 40 Kobiety 2 3 0:15:28 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
173 63 WAJER MARITA (ŚLESIN) ŁĄCZY NAS PUSZCZA K 41 Mieszana 2 3 0:15:30 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
174 12 KLINIKOWSKI JACEK (ŚWIEKATOWO) BABECZKI Z RODZYNKIEM M 133 Mieszana 3 3 0:15:31 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
175 19 BUTOWSKI MICHAŁ (BYDGOSZCZ) BYDGOSZCZ M 134 Mieszana 1 3 0:15:32 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
176 50 SKONIECZNA MARLENA (BYDGOSZCZ) KRÓL I DWIE KSIĘŻNICZKI K 42 Mieszana 2 3 0:15:35 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
177 49 KONIEC KRZYSZTOF (WIĘCBORK) KRAJANIE M 135 Mężczyźni 1 3 0:15:37 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
178 27 POTRZEBOWSKI MAREK (BYDGOSZCZ) DEAF M 136 Mieszana 2 3 0:15:38 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
179 27 POTRZEBOWSKA AGATA (BYDGOSZCZ) DEAF K 43 Mieszana 1 3 0:15:44 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
180 1 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) POYERBANI K 44 Mieszana 2 3 0:15:45 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
181 73 BRZOZOWSKI PAWEŁ (BIAŁE BŁOTA) NO I PAN PAWEŁ M 137 Mieszana 3 3 0:15:46 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
182 73 JANKOWSKI MICHAŁ (BYDGOSZCZ) NO I PAN PAWEŁ M 138 Mieszana 2 3 0:15:48 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
183 52 PORAZINSKA VIKTORIA (BYDGOSZCZ) KRÓLEWNY SĄ 3! K 45 Kobiety 3 3 0:15:51 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
184 45 PASIEKA TOMASZ (DRZEWIANOWO) JAKIE SĄ PASZTECIKI? BLE. FUJ. M 139 Rodzinna 1 3 0:15:52 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
185 111 CABAJ AGATA (BYDGOSZCZ) ZWIERZOLUDZIE K 46 Kobiety 3 3 0:15:53 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
186 52 PRZYBYLSKA GRAŻYNA (BYDGOSZCZ) KRÓLEWNY SĄ 3! K 47 Kobiety 2 3 0:15:54 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
187 44 PUSZKIEWICZ JOANNA (BYDGOSZCZ) JAK JESTEŚMY AKTYWNE KRÓLOWE K 48 Kobiety 2 3 0:15:54 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
188 108 KOCHOWICZ ANNA (ZIELONKA) WATAHA BYDGOSZCZ K 49 Mieszana 2 3 0:15:55 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
189 61 KOZIŃSKA AGATA (TORUŃ) LASKI Z RUN PASJI K 50 Kobiety 1 3 0:15:55 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
190 47 WEKWEJT DAWID (PRZEDBOJEWICE) KMICIOLE M 140 Mieszana 2 3 0:15:58 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
191 66 NOWAKOWSKA PAULINA (JANIKOWO) ŁYDKI, KTÓRE MIAŻDŻĄ K 51 Mieszana 3 3 0:16:00 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
192 61 BANASZAK MONIKA (PYSZCZYN) LASKI Z RUN PASJI K 52 Kobiety 2 3 0:16:01 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
193 66 TOMASZEWSKI ARKADIUSZ (KONIN) ŁYDKI, KTÓRE MIAŻDŻĄ M 141 Mieszana 2 3 0:16:01 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
194 100 LICA KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) TRZECH SIWYCH KRÓLI M 142 Mężczyźni 3 3 0:16:02 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
195 113 SIKORSKI DAWID (BIAŁE BŁOTA) KRÓLOWIE OSP BIAŁE BŁOTA M 143 Mężczyźni 3 3 0:16:03 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
196 28 JAROSZEWSKA MARIA (TRYSZCZYN) DEEP FOREST / WATAHA BYDGOSZCZ K 53 Rodzinna 2 3 0:16:05 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
197 15 POBOŻAN JAROSŁAW (INOWROCŁAW) BIEGANKO TRUCHTANKO SPACER JAZDA ROWEREM M 144 Mieszana 2 3 0:16:09 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
198 70 MELWIŃSKI SŁAWOMIR (BYDGOSZCZ) MTB TEAM M 145 Mieszana 2 3 0:16:10 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
199 97 ZGÓRSKI MACIEJ (BYDGOSZCZ) TRI TEAM M 146 Mężczyźni 2 3 0:16:11 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
200 108 JANUSZKIEWICZ KORNELIA (TRYSZCZYN) WATAHA BYDGOSZCZ K 54 Mieszana 1 3 0:16:12 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
201 36 KUBICKI MATEUSZ (ZŁOTNIKI KUJAWSKIE) DZIKIE KUNY M 147 Mieszana 3 3 0:16:14 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
202 84 JELEŃ-KOTLAREK AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) SERCE TYBETU K 55 Mieszana 2 3 0:16:15 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
203 92 HORYD JUSTYNA (BYDGOSZCZ) SZYBKIE BABECZKI K 56 Kobiety 2 3 0:16:18 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
204 82 ZŁOTOWSKI PIOTR (NIWY) RUN BYDGOSZCZ M 148 Mężczyźni 2 3 0:16:18 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
205 30 RÓŻYCZKA JOANNA (LISI OGON) DREAM TEAM K 57 Kobiety 3 3 0:16:18 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
206 54 ETTINGER JUSTYNA (NOWA WIEŚ WIELKA) KRÓL ETI I JEGO KRÓLOWE K 58 Mieszana 1 3 0:16:21 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
207 83 OLSZEWSKI RAFAŁ (CIELE) SĄSIEDZI M 149 Mieszana 2 3 0:16:22 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
208 75 KOPROWICZ KATARZYNA (ŚWIECIE) PIORUNY K 59 Mieszana 1 3 0:16:23 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
209 87 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ (SOLEC KUJAWSKI) SŁYNNESOLECKIEHERODY M 150 Mężczyźni 1 3 0:16:25 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km]
210 12 STĘPIEŃ MONIKA (BYDGOSZCZ) BABECZKI Z RODZYNKIEM K 60 Mieszana 1 3 0:16:26 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
211 80 PIEKARSKA SANDRA (BYDGOSZCZ) QDŁATYCH TEAM K 61 Rodzinna 2 3 0:16:27 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
212 27 TOMASZEWSKA AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) DEAF K 62 Mieszana 3 3 0:16:30 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
213 44 SZATKOWSKA KAROLINA (BYDGOSZCZ) JAK JESTEŚMY AKTYWNE KRÓLOWE K 63 Kobiety 1 3 0:16:31 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
214 18 MAJEWSKA MONIKA (BYDGOSZCZ) BIEGOWE ŚWIRY K 64 Mieszana 2 3 0:16:31 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
215 50 SIUDZIŃSKA ANNA (BYDGOSZCZ) KRÓL I DWIE KSIĘŻNICZKI K 65 Mieszana 1 3 0:16:32 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
216 101 TUPTANOWSKI PRZEMEK (ŁOCHOWO) TUPTUSIE M 151 Rodzinna 3 3 0:16:33 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
217 64 KNASINSKI MARIUSZ (ŁOCHOWO) ŁOSIE NA SZOSIE M 152 Mieszana 1 3 0:16:37 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
218 102 ŁUKAWSKI DAMIAN (INOWROCŁAW) TURBOGROSZKI.RUN M 153 Mężczyźni 2 3 0:16:37 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
219 86 KRAKOWSKI REMIGIUSZ (BYDGOSZCZ) SŁAWNI ETIOPCZYCY M 154 Mężczyźni 2 3 0:16:38 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
220 89 WÓJCIK PIOTR (BYDGOSZCZ) SPEEDY BALTAZARY M 155 Rodzinna 2 3 0:16:42 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
221 99 MAZANOWSKA EWA (BYDGOSZCZ) TRUCHTAMISIE K 66 Rodzinna 3 3 0:16:42 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
222 2 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) #FLUOTRIOQUEENS K 67 Kobiety 3 3 0:16:43 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
223 19 RATKE KAMIL (BYDGOSZCZ) BYDGOSZCZ M 156 Mieszana 3 3 0:16:43 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
224 15 POBOŻAN AGNIESZKA (INOWROCŁAW) BIEGANKO TRUCHTANKO SPACER JAZDA ROWEREM K 68 Mieszana 1 3 0:16:43 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
225 23 PIETRASZAK MIŁOSZ (BIAŁE BŁOTA) CÓRKA, SYN I TATA TEAM M 157 Mieszana 2 3 0:16:44 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km]
226 37 APTOWICZ DAMIAN (BYDGOSZCZ) DZIKIE SZYNSZYLE M 158 Mieszana 3 3 0:16:45 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
227 74 ANDRZEJEWSKI RYSZARD (BYDGOSZCZ) PANNA ZAWSZE MŁODA I STARSI PANOWIE DWAJ M 159 Mieszana 1 3 0:16:46 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
228 101 TUPTANOWSKI JAKUB (ŁOCHOWO) TUPTUSIE M 160 Rodzinna 2 3 0:16:50 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
229 26 CIOŁKOWSKA KATARZYNA (WROCŁAW) DALEKO JESZCZE? K 69 Mieszana 1 3 0:16:50 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
230 86 GOŁCZYŃSKI TOMASZ (BYDGOSZCZ) SŁAWNI ETIOPCZYCY M 161 Mężczyźni 1 3 0:16:52 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
231 1 RZEMEK SŁAWOMIR (BYDGOSZCZ) POYERBANI M 162 Mieszana 1 3 0:16:55 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
232 98 PACZKOWSKA JOANNA (BYDGOSZCZ) TRISPACE/TREK K 70 Mieszana 3 3 0:16:55 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
233 32 GÓRZYŃSKI ARKADIUSZ (BYDGOSZCZ) DRUŻYNA A M 163 Rodzinna 2 3 0:16:56 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
234 76 PILAKOWSKA PATRYCJA (ŁOCHOWO) PKP K 71 Mieszana 1 3 0:17:02 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km]
235 115 HALLEK PIOTR (BRAK) HALLEK.PL M 164 Rodzinna 1 3 0:17:03 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
236 66 WOJTOWICZ DAWID (BYDGOSZCZ) ŁYDKI, KTÓRE MIAŻDŻĄ M 165 Mieszana 1 3 0:17:06 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
237 22 KACZYŃSKI RAFAŁ (TORUŃ) CHOŁE KŁÓLIKI M 166 Mieszana 3 3 0:17:07 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
238 33 SKOWRON MONIKA (BYDGOSZCZ) DWIE PLUS JEDEN K 72 Mieszana 1 3 0:17:12 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
239 52 GROBELNA ANGELIKA (BYDGOSZCZ) KRÓLEWNY SĄ 3! K 73 Kobiety 1 3 0:17:12 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
240 73 MARCINIAK MARTA (BYDGOSZCZ) NO I PAN PAWEŁ K 74 Mieszana 1 3 0:17:13 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km]
241 21 BANASZEK EWA (NEKLA) CHŁOPAKI DO BIEGANIA K 75 Kobiety 2 3 0:17:14 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
242 92 KALEMBA DARIA (BYDGOSZCZ) SZYBKIE BABECZKI K 76 Kobiety 3 3 0:17:14 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
243 49 ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF (WIĘCBORK) KRAJANIE M 167 Mężczyźni 2 3 0:17:16 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
244 110 GOŁATA JULIA (DĄBROWA CHEŁMIŃSKA) WILCZA WATAHA K 77 Rodzinna 3 3 0:17:16 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
245 111 SZATKOWSKA BEATA (BYDGOSZCZ) ZWIERZOLUDZIE K 78 Kobiety 1 3 0:17:18 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
246 47 WEKWEJT ANNA (PRZEDBOJEWICE) KMICIOLE K 79 Mieszana 1 3 0:17:22 10.36 [km/h] 0:05:47 [min/km]
247 40 DYNIEWSKA AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) FIZJORUNSTAR K 80 Mieszana 1 3 0:17:25 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
248 8 WOLAN KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) AMORKI I SZEFOWA REAKTYWACJA M 168 Mieszana 2 3 0:17:25 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
249 26 JANULEWICZ JAKUB (BYDGOSZCZ) DALEKO JESZCZE? M 169 Mieszana 3 3 0:17:25 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
250 57 STRUGAŁA LIDIA (BYDGOSZCZ) L.E.K.ING K 81 Mieszana 2 3 0:17:26 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
251 31 WITKOWSKI PAWEŁ (BYDGOSZCZ) DREPTUSIE TEAM M 170 Mieszana 2 3 0:17:27 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
252 30 LEWANDOWSKA SYLWIA (BYDGOSZCZ) DREAM TEAM K 82 Kobiety 2 3 0:17:29 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
253 88 WROBEL ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) SPARROW TEAM K 83 Mieszana 1 3 0:17:29 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
254 75 KOPROWICZ ADAM (ŚWIECIE) PIORUNY M 171 Mieszana 2 3 0:17:33 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
255 20 STRZYŻOWSKA MONIKA (BYDGOSZCZ) BYLE DO PRZODU K 84 Rodzinna 1 3 0:17:33 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
256 114 PESZYŃSKA JOANNA (BRAK) PODSZYWANE KUNG FU PANDY K 85 Mieszana 2 3 0:17:37 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
257 76 LINGO PIOTR (MUROWANIEC) PKP M 172 Mieszana 3 3 0:17:38 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
258 82 JESKE MICHAŁ (NIWY) RUN BYDGOSZCZ M 173 Mężczyźni 3 3 0:17:43 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
259 42 ROGUSZCZAK MACIEJ (BIAŁE BŁOTA) HAROMA TEAM M 174 Mieszana 3 3 0:17:44 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
260 36 CELANOWICZ LIDIA (INOWROCŁAW) DZIKIE KUNY K 86 Mieszana 2 3 0:17:46 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
261 43 MŁYNARCZYK KRZYSZTOF (NAKŁO NAD NOTECIĄ) I LOVE RUNNING TEAM M 175 Mieszana 2 3 0:17:48 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
262 2 WITUCKA-KRYGIER MALWINA (BYDGOSZCZ) #FLUOTRIOQUEENS K 87 Kobiety 2 3 0:17:48 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
263 60 GUMOWSKA ANETA (BYDGOSZCZ) MŁODZI TYTANI K 88 Mieszana 3 3 0:17:49 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km]
264 98 WIŚNIEWSKA LUCYNA (BYDGOSZCZ) TRISPACE/TREK K 89 Mieszana 1 3 0:17:52 10.07 [km/h] 0:05:57 [min/km]
265 31 WITKOWSKA ANNA (BYDGOSZCZ) DREPTUSIE TEAM K 90 Mieszana 1 3 0:17:55 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km]
266 23 PIETRASZAK TOMASZ (BIAŁE BŁOTA) CÓRKA, SYN I TATA TEAM M 176 Mieszana 3 3 0:17:56 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
267 115 HALLEK IGOR (BRAK) HALLEK.PL M 177 Rodzinna 3 3 0:18:00 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km]
268 30 BŁAŻEK KASIA (BIAŁE BŁOTA) DREAM TEAM K 91 Kobiety 1 3 0:18:01 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
269 3 SIERANT MARIAN (BYDGOSZCZ) #ME TOO M 178 Mieszana 3 3 0:18:01 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
270 36 NADRAJKOWSKA JOANNA (INOWROCŁAW) DZIKIE KUNY K 92 Mieszana 1 3 0:18:06 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
271 89 WÓJCIK TOMASZ (BYDGOSZCZ) SPEEDY BALTAZARY M 179 Rodzinna 3 3 0:18:08 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
272 99 GIERSZEWSKA GRAŻYNA (BYDGOSZCZ) TRUCHTAMISIE K 93 Rodzinna 1 3 0:18:10 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
273 115 HALLEK ALEXANDRA (BYDGOSZCZ) HALLEK.PL K 94 Rodzinna 2 3 0:18:14 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
274 9 KOSTECKA MARIOLA (SOLEC KUJAWSKI) ANONIMOWI K 95 Mieszana 2 3 0:18:15 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
275 57 NOWAK EWELINA (BRZOZA) L.E.K.ING K 96 Mieszana 3 3 0:18:17 9.85 [km/h] 0:06:06 [min/km]
276 32 GÓRZYŃSKI ALAN (BYDGOSZCZ) DRUŻYNA A M 180 Rodzinna 3 3 0:18:20 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
277 40 TWARDOWSKA KATARZYNA (BYDGOSZCZ) FIZJORUNSTAR K 97 Mieszana 2 3 0:18:20 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
278 31 WASIELEWSKA ANETTA (BYDGOSZCZ) DREPTUSIE TEAM K 98 Mieszana 3 3 0:18:20 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
279 35 WELCHOWSKI RAFAŁ (INOWROCŁAW) DZIKI Z BALCZEWA M 181 Mieszana 2 3 0:18:22 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
280 56 GOLIK KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) KRÓLOWIE Z CZTERNASTKI M 182 Mężczyźni 1 3 0:18:22 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
281 75 NOWICKA TATIANA (TERESPOL POMORSKI) PIORUNY K 99 Mieszana 3 3 0:18:30 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
282 72 SZULC MARLENA (BYDGOSZCZ) NIEZŁE TRIO K 100 Mieszana 1 3 0:18:34 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km]
283 74 GACA ANNA (BYDGOSZCZ) PANNA ZAWSZE MŁODA I STARSI PANOWIE DWAJ K 101 Mieszana 3 3 0:18:34 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km]
284 47 KMITTA JAKUB (INOWROCŁAW) KMICIOLE M 183 Mieszana 3 3 0:18:35 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
285 44 APPELT AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) JAK JESTEŚMY AKTYWNE KRÓLOWE K 102 Kobiety 3 3 0:18:41 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
286 33 TUCZKOWSKA JOANNA (BYDGOSZCZ) DWIE PLUS JEDEN K 103 Mieszana 2 3 0:18:42 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
287 3 CZAJKOWSKI KRYSTIAN (BYDGOSZCZ) #ME TOO M 184 Mieszana 1 3 0:18:45 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
288 95 ŚLIWIŃSKI MAREK (BYDGOSZCZ) THREE KINGS M 185 Mężczyźni 3 3 0:18:45 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
289 60 ROŻYŃSKA MONIKA (BYDGOSZCZ) MŁODZI TYTANI K 104 Mieszana 1 3 0:18:47 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
290 20 STRZYŻOWSKI PAWEŁ (BYDGOSZCZ) BYLE DO PRZODU M 186 Rodzinna 3 3 0:18:48 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
291 26 BRONOWICKA ANNA (KĄTY WROCŁAWSKIE) DALEKO JESZCZE? K 105 Mieszana 2 3 0:18:55 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
292 51 NUNZEK AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) KRÓLEWNY NA DWORZE K 106 Kobiety 1 3 0:19:02 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
293 12 POGORZELSKA BOGUSIA (PEPŁOWO) BABECZKI Z RODZYNKIEM K 107 Mieszana 2 3 0:19:02 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
294 101 SKORA-TUPTANOWSKA MONIKA (ŁOCHOWO) TUPTUSIE K 108 Rodzinna 1 3 0:19:10 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
295 74 GAJZLER JERZY (BYDGOSZCZ) PANNA ZAWSZE MŁODA I STARSI PANOWIE DWAJ M 187 Mieszana 2 3 0:19:13 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
296 116 BARAŃSKA SYLWIA (BYDGOSZCZ) PARKRUN-BYDGOSZCZ K 109 Mieszana 2 3 0:19:13 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
297 116 KRASIŃSKA KATARZYNA (BYDGOSZCZ) PARKRUN-BYDGOSZCZ K 110 Mieszana 3 3 0:19:13 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
298 98 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF (BYDGOSZCZ) TRISPACE/TREK M 188 Mieszana 2 3 0:19:14 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
299 19 WESÓŁ VIOLETTA (BYDGOSZCZ) BYDGOSZCZ K 111 Mieszana 2 3 0:19:15 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
300 42 KARWACKA AGNIESZKA (ZIELONKA) HAROMA TEAM K 112 Mieszana 1 3 0:19:28 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
301 89 WÓJCIK ANNA (BYDGOSZCZ) SPEEDY BALTAZARY K 113 Rodzinna 1 3 0:19:31 9.22 [km/h] 0:06:30 [min/km]
302 38 MACIEJEWSKA JOANNA ( -BYDGOSZCZ) NA SPONTANIE K 114 Mieszana 2 3 0:19:36 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
303 64 SIELSKA IWONA (ŁOCHOWO) ŁOSIE NA SZOSIE K 115 Mieszana 3 3 0:19:42 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
304 11 DAŃCZUK AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) BABECZKI Z PIERNIKIEM K 116 Mieszana 2 3 0:19:45 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
305 86 RAFALSKI RAFAŁ (BIAŁE BŁOTA) SŁAWNI ETIOPCZYCY M 189 Mężczyźni 3 3 0:19:51 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
306 42 STEFAŃSKA MAGDA (BYDGOSZCZ) HAROMA TEAM K 117 Mieszana 2 3 0:19:57 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
307 1 WRZESIŃSKA JOANNA (BYDGOSZCZ) POYERBANI K 118 Mieszana 3 3 0:20:04 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
308 22 NOSKOWIAKBAJNO ALICJA (BORÓWNO) CHOŁE KŁÓLIKI K 119 Mieszana 2 3 0:20:10 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
309 87 PÓŁGĘSEK RAFAŁ (SOLEC KUJAWSKI) SŁYNNESOLECKIEHERODY M 190 Mężczyźni 3 3 0:20:11 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
310 116 GACKOWSKI EDWARD (BYDGOSZCZ) PARKRUN-BYDGOSZCZ M 191 Mieszana 1 3 0:20:15 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
311 22 BŁASZKIEWICZ MARZENA (BORÓWNO) CHOŁE KŁÓLIKI K 120 Mieszana 1 3 0:20:17 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
312 51 MALCZEWSKA MIRKA (BYDGOSZCZ) KRÓLEWNY NA DWORZE K 121 Kobiety 2 3 0:20:18 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
313 45 PASIEKA MAGDA (DRZEWIANOWO) JAKIE SĄ PASZTECIKI? BLE. FUJ. K 122 Rodzinna 2 3 0:20:18 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
314 54 RASSALSKA JOLA (BYDGOSZCZ) KRÓL ETI I JEGO KRÓLOWE K 123 Mieszana 2 3 0:20:27 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
315 5 KALISZEWSKI WOJCIECH (BIAŁE BŁOTA) 3KR M 192 Mężczyźni 3 3 0:20:28 8.79 [km/h] 0:06:49 [min/km]
316 24 BOGDANÓW KAROLINA (BYDGOSZCZ) CWAŁUJĄCE KOMBINERKI K 124 Mieszana 2 3 0:20:33 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
317 13 DUDZIŃSKA MAGDA (BYDGOSZCZ) BABY WSTRĘTRNE K 125 Kobiety 2 3 0:20:34 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km]
318 32 RATAJCZAK AURELIA (BYDGOSZCZ) DRUŻYNA A K 126 Rodzinna 1 3 0:20:36 8.74 [km/h] 0:06:52 [min/km]
319 37 MATUSZEWSKA AGNIESZKA (BYDGOSZCZ) DZIKIE SZYNSZYLE K 127 Mieszana 1 3 0:20:37 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
320 96 ANGIEL WŁADYSŁAW (BYDGOSZCZ) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 193 Mężczyźni 3 3 0:20:38 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
321 20 STRZYŻOWSKA SONIA (BYDGOSZCZ) BYLE DO PRZODU K 128 Rodzinna 2 3 0:20:41 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
322 8 BROCKA MAŁGORZATA (BYDGOSZCZ) AMORKI I SZEFOWA REAKTYWACJA K 129 Mieszana 1 3 0:20:44 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
323 96 AWIŻEŃ ANTONI (BYDGOSZCZ) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 194 Mężczyźni 2 3 0:20:44 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
324 38 LORKOWSKA MARYSIA (BYDGOSZCZ) NA SPONTANIE K 130 Mieszana 3 3 0:20:47 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
325 5 KALISZEWSKI SŁAWOMIR (BIAŁE BŁOTA) 3KR M 195 Mężczyźni 2 3 0:21:04 8.54 [km/h] 0:07:01 [min/km]
326 7 ZASORDŻON WIOLETTA (BYDGOSZCZ) ALO ALO K 131 Kobiety 2 3 0:21:22 8.42 [km/h] 0:07:07 [min/km]
327 96 LENC JANUSZ (BYDGOSZCZ) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M 196 Mężczyźni 1 3 0:21:23 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
328 81 RUDOL JULIUSZ (PRĄDOCIN) RUDOLKI M 197 Rodzinna 3 3 0:21:26 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
329 51 GORGOL RENATA (BYDGOSZCZ) KRÓLEWNY NA DWORZE K 132 Kobiety 3 3 0:21:31 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
330 53 CYCHOWSKA ANNA (BYDGOSZCZ) KRÓLEWSKIE ŚLIMAKI K 133 Mieszana 2 3 0:21:33 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km]
331 37 KRAWCZUK ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ) DZIKIE SZYNSZYLE K 134 Mieszana 2 3 0:21:43 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
332 23 PIETRASZAK JULIA (BIAŁE BŁOTA) CÓRKA, SYN I TATA TEAM K 135 Mieszana 1 3 0:21:44 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
333 111 DUDA ANNA (BYDGOSZCZ) ZWIERZOLUDZIE K 136 Kobiety 2 3 0:22:35 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
334 83 OLSZEWSKA KAROLINA (CIELE) SĄSIEDZI K 137 Mieszana 1 3 0:22:39 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
335 64 WYCISZKIEWICZ DIANA (ŁOCHOWO) ŁOSIE NA SZOSIE K 138 Mieszana 2 3 0:22:48 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
336 99 KAWA LILIANA (BYDGOSZCZ) TRUCHTAMISIE K 139 Rodzinna 2 3 0:23:40 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km]
337 53 WITKIEWICZ-ŁUKASZEK SANDRA (CZARNÓWCZYN) KRÓLEWSKIE ŚLIMAKI K 140 Mieszana 1 3 0:23:41 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km]
338 45 PASIEKA RAFAŁ (DRZEWIANOWO) JAKIE SĄ PASZTECIKI? BLE. FUJ. M 198 Rodzinna 3 3 0:23:45 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
339 11 KAZUBOWSKA MAŁGORZATA (BIAŁE BŁOTA) BABECZKI Z PIERNIKIEM K 141 Mieszana 1 3 0:26:18 6.84 [km/h] 0:08:46 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ