Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | OCHRONA TWARZY | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drobot Marlena | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
2 | Augustyniak Anna | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
3 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | 10 KM | Palę Wrotki | opłacono on-line | |
4 | Owłasiuk Michał | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
5 | Sielezniew Marcin | Białystok | Polska | 10 KM | Uniwersytet w Białymstoku | opłacono on-line | |
6 | Cieśluk Joanna | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
7 | DARMETKO PAWEŁ | KOLNO | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
8 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
9 | Stasiewicz Emilia | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
10 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
11 | PERKOWSKI JAROSŁAW | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
12 | Kisiel Michał | Długołęka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
13 | Wołcz Lesław | Wrocław | 10 KM | opłacono on-line | |||
14 | Borowska Magdalena | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
15 | Wysocki Maciej | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
16 | Falkowski Marek | białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
17 | Grabiański Rafał | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
18 | Prus Paweł | Białystok | Polska | 10 KM | BiegoStok | opłacono on-line | |
19 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 10 KM | Petunie | opłacono on-line | |
20 | Zacharkiewicz Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
21 | Szutko Sławomir | Dobrzyniewo Duże | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
22 | Andruszkiewicz Dariusz | Białystok | Polska | 10 KM | Drużyna Stefana Czarnieckiego | opłacono on-line | |
23 | WISZENKO ELŻBIETA | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM | BiegamBoLubię Białystok | opłacono on-line | |
24 | Konopka Paweł | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
25 | Zubrzycki Piotr | Tykocin | Polska | 10 KM | Drużyna Stefana Czarnieckiego | opłacono on-line | |
26 | Kossakowski Paweł | Białystok | Polska | 10 KM | Drużyna Stefana Czarnieckiego | opłacono on-line | |
27 | Zubrzycki Emil | Tykocin | Polska | 10 KM | Drużyna Stefana Czarnieckiego | opłacono on-line | |
28 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM | Biegostok | opłacono on-line | |
29 | Jamiołkowski Grzegorz | Łapy | Polska | 10 KM | BiegoStok | opłacono on-line | |
30 | Kuźma Przemysław | Suwałki | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
31 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 10 KM | Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy | opłacono on-line | |
32 | Drzewiecki-Zarzeczny Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | |
33 | Marczukiewicz Mateusz | Wasilków | Polska | 10 KM | Dream TEAM | opłacono on-line | |
34 | Łupiński Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
35 | Kacperska Elżbieta | Dobrzyniewo Duże | Polska | 10 KM | Biegam bo lubię | opłacono on-line | |
36 | Obrycki Michał | Białystok | Polska | 10 KM | KGB | opłacono on-line | |
37 | Kukliński Przemysław | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
38 | Bakun Monika | Ełk | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
39 | Dębski Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
40 | Gościło Dawid | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
41 | Oleńczuk Krzysztof | białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
42 | Zembrowski Michał | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
43 | Kuryś Karolina | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
44 | Łoś Tomasz Łoś | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
45 | Gasztold Urszula | Białystok | Polska | 10 KM | DrewnoFornir | opłacono on-line | |
46 | Jobbágy Zoltan | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
47 | Filipczuk Marcin | Białystok | Polska | 10 KM | DrewnoFornir | opłacono on-line | |
48 | Zawadzki Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM | 4stres | opłacono on-line | |
49 | Żabiuk Janka | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
50 | Żabiuk Janusz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
51 | Grygorowicz Przemek | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono on-line | |
52 | Chmielewski Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | 4stres | opłacono on-line | |
53 | Lejdward Maciej | Wasilków | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
54 | gryc joanna | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono on-line | |
55 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
56 | Rakowski Zbigniew | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
57 | Lubotyński Marek | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
58 | Ciereszko Beata | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
59 | Plichta Katarzyna | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
60 | Nasuto Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
61 | Przestrzelski Paweł | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
62 | Osmólski Robert | Białystok | Polska | 10 KM | Nadaktywni | opłacono on-line | |
63 | Hejza Joanna | Lewickie Stacja | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
64 | Żamojda Adam | białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
65 | Szustak Michał | Łapy | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
66 | Grecka Marta | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
67 | Sękowski Marcin | Choroszcz | Polska | 10 KM | DrewnoFornir | opłacono on-line | |
68 | Bohdziewicz Zbigniew | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
69 | Jamrozik Marcin | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
70 | Kujawa Cezary | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
71 | Aleksandrowicz Kacper Aleksandrowicz | Bialystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
72 | Bąbczyńska Małgorzata Bąbczyńska | Wasilków | Polska | 10 KM | KRUCZA TEAM Wasilków | opłacono on-line | |
73 | Treichel Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
74 | Kowalko Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
75 | Żamojda Edyta | białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
76 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | |
77 | Siemieniuk Edyta | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
78 | Snarski Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
79 | Moskal Paweł | Białystok | Polska | 10 KM | DrTusz Biega | opłacono | |
80 | Brejnak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | DrTusz Biega | opłacono | |
81 | Rutkowski Karol | Białystok | Polska | 10 KM | DrTusz Biega | opłacono | |
82 | Romańczuk Tomasz | Klepacze | Polska | 10 KM | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line | |
83 | Wysocki Wojciech | Sokółka | Polska | 10 KM | PCPark Sokółka | opłacono on-line | |
84 | Korzeniecka-Bczek Renata | Wasilków | Polska | 10 KM | Krucza Team Wasilków | opłacono on-line | |
85 | Wiński Adam | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
86 | Jóźwicki Karol | Chraboły | Polska | 10 KM | Outdoor Training | opłacono on-line | |
87 | Dzikowski Wojciech | Turośń Kościelna | Polska | 10 KM | BIEGAMY TUROŚŃ KOŚCIELNA | opłacono on-line | |
88 | Kucharczyk Agnieszka | Kleosin | Polska | 10 KM | Aktywnie w mieście | opłacono on-line | |
89 | Dołęgowski Daniel | Białystok | Polska | 10 KM | Aktywnie W Mieście | opłacono on-line | |
90 | Filipkowska Agnieszka | Czarna białostocka | Polska | 10 KM | Grupa biegowa czarna białostocka | opłacono on-line | |
91 | Żukowska Aniela | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | ||
92 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | opłacono on-line | |
93 | Steuer Sylwester | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
94 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Polska | 10 KM | WINLAND | opłacono on-line | |
95 | Bernatowicz Damian | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
96 | Witczak Jakub | Białystok | Polska | 10 KM | Nadaktywni | opłacono on-line | |
97 | Sacharczuk Artur | Grabówka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
98 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna białostocka | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | |
99 | Ożarowski Paweł | Brańsk | Polska | 10 KM | Brańsk Daje Radę | opłacono on-line | |
100 | Perło Dorota | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29164