Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | OCHRONA TWARZY | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
1 | Jelska Anna | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | 3T BIAŁYSTOK | opłacono on-line | ||||
3T Białystok | |||||||||
2 | Gaińska Maliwna | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
3 | Monach Antoni | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
APN Hattrick | |||||||||
4 | Tomaszuk Krzysztof | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | APN Hattrick | opłacono on-line | ||||
APN Hattrick | |||||||||
5 | Tyborowski Piotr | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | APN Hattrick | opłacono on-line | ||||
6 | KOŁOSOWSKI Mikołaj | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | APN Hattrick | opłacono on-line | ||||
7 | Cimoszuk Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | APN Hattrick | opłacono on-line | ||||
Aktywnie W Mieście | |||||||||
8 | GAJEWSKA AGATKA | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Aktywnie W Mieście | |||||
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | |||||||||
9 | Płoszczuk Mateusz | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono on-line | ||||
Białystok Biega Team | |||||||||
10 | DĄBROWSKI Lew | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Białystok Biega Team | opłacono on-line | ||||
Biegacze Turośń Kościelna | |||||||||
11 | Dajnowicz Jacek | Turośń Kościelna | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | ||||
12 | Średzinska Aleksandra | Turośń Kościelna | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | ||||
Choroszcz | |||||||||
13 | Księżopolska Weronika | Porosły | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Choroszcz | opłacono on-line | ||||
DrTusz Biega | |||||||||
14 | Drągowska Nela | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | DrTusz Biega | opłacono | ||||
15 | Drągowska Ida | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | DrTusz Biega | opłacono | ||||
Farmer | |||||||||
16 | WOŹNIAK Sebastian | CZARNA BIAŁOSTOCKA | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Farmer | opłacono on-line | ||||
KSP | |||||||||
17 | Gardocki Michał | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | KSP | opłacono on-line | ||||
Knyszyn | |||||||||
18 | Januszwska Szymon | KNYSZYN | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Knyszyn | |||||
MKS Juvennia Białystok | |||||||||
19 | Ekiert Gabriela | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | MKS Juvennia Białystok | opłacono on-line | ||||
Nowodworce Biegają | |||||||||
20 | Sokólski Tomasz | Nowodworce | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Nowodworce Biegają | opłacono on-line | ||||
OUTDOOR TRAINING | |||||||||
21 | Kosiorek HANNA | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | OUTDOOR TRAINING | |||||
22 | Motyka Krzysztof | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line | ||||
23 | Matejczyk Filip | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Bielsk Podlaski | |||||||||
24 | CZYKWIN Mikołaj | BIELSK PODLASKI | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line | ||||
SP1 | |||||||||
25 | PAPIS IGA | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP1 | opłacono on-line | ||||
SP 1 | |||||||||
26 | Trochimczyk Mateusz | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 1 | opłacono on-line | ||||
SP 11 | |||||||||
27 | Ignaciuk Patryk | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 11 | opłacono on-line | ||||
28 | Dzwonkowski Norbert | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 11 | opłacono on-line | ||||
29 | Hapunik Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 11 | opłacono on-line | ||||
SP 12 | |||||||||
30 | Zimnoch Maria | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 12 | opłacono on-line | ||||
SP 14 | |||||||||
31 | Sielezniew Aurelia | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 14 | opłacono on-line | ||||
SP 19 | |||||||||
32 | Łapiński Radosław | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 19 | opłacono on-line | ||||
SP 43 | |||||||||
33 | Wiszowata Zuzanna | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 43 | opłacono on-line | ||||
SP 50 | |||||||||
34 | Krupa Tomek | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP 50 | opłacono on-line | ||||
SP Dobrzyniewo Duże | |||||||||
35 | Cieciorko Julia | Kozińce | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP Dobrzyniewo Duże | opłacono on-line | ||||
SPECodBHP.pl | |||||||||
36 | Borejszo Borys | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SPECodBHP.pl | opłacono on-line | ||||
37 | Borejszo Marcel | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SPECodBHP.pl | opłacono on-line | ||||
SP Księżyno | |||||||||
38 | Tworkowski Szymon | Księżyno | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP Księżyno | opłacono on-line | ||||
39 | Witek Dawid | Ignatki-Osiedle | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP Księżyno | opłacono on-line | ||||
SP nr 50 | |||||||||
40 | Górski Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP nr 50 | opłacono on-line | ||||
SP w Choroszczy | |||||||||
41 | Hubbell Tomek | CHOROSZCZ | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP w Choroszczy | opłacono on-line | ||||
SSP nr 4 | |||||||||
42 | Nartowicz Weronika | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SSP nr 4 | opłacono on-line | ||||
43 | Stokowski Damian | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SSP nr 4 | opłacono on-line | ||||
SZATRAWSKI TEAM | |||||||||
44 | Szatrawski Maciej | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SZATRAWSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
Sp 6 | |||||||||
45 | Walewski Ksawery | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp 6 | opłacono on-line | ||||
46 | JAROCKI KONRAD | WASILKÓW | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp 6 | opłacono on-line | ||||
47 | Sawczuk Szymon | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp 6 | opłacono on-line | ||||
48 | Szymanowska Oliwia | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp 6 | opłacono on-line | ||||
49 | Kurys Maja | Bialystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp 6 | |||||
50 | Kurys Bernard | Bialystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp 6 | |||||
Sp 11 Białystok | |||||||||
51 | DĄBROWSKI Wojciech | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp 11 Białystok | opłacono on-line | ||||
Sp42 Białystok | |||||||||
52 | Bagińska Zuzanna | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp42 Białystok | opłacono on-line | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
53 | Wójcik Kuba | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Spartanie Dzieciom | |||||
54 | Rybałtowska Weronika | Kleosin | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 51 w Białymstoku | |||||||||
55 | Gliński Krzysztof | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 51 w Białymstoku | opłacono on-line | ||||
Uks Hubal Białystok | |||||||||
56 | Sańczyk Olaf | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Uks Hubal Białystok | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
57 | Gajdowska Justyna | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
58 | Szmurło Oliwier | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
59 | TWAROWSKA Wiktoria | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
60 | WIŚNIEWSKI PATRYK | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
61 | Grabowski Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
62 | Drojewski Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
63 | Repucho Izabela | CZARNA BIAŁOSTOCKA | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
64 | Adamski Patryk | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
65 | ZIMNICKA JULIA | PODNOWINKA | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
66 | JURSKI NATANIEL | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
67 | Kwiatkowski Filip | Choroszcz | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
68 | Alaszkiewicz Michał | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | ||||||
69 | Hryniewicka Kornelia | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
70 | Pachutko Piotr | Suwalki | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
71 | Budkiewicz Ewa | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
72 | WIKTORUK Gabriel | KLEOSIN | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
73 | Łapiński Natalia | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
74 | Bagilc Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
75 | Parczewski Patryk | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
76 | Kozioł Karolina | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
77 | Winnicki Dawid | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
78 | Kuc Aleksandra | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
79 | Leszewicz Paweł | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
80 | Hrubczyńska Jakub | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | ||||||
81 | Zacharkiewicz Tymon | Białysok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
82 | Szutko Jakub | Dobrzyniewo Duże | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
83 | KITLAS MAJA | SOCHONIE | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
84 | WISZENKO LENA | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
85 | Smorczewski Szymon | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
86 | Zimnoch Maja | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
87 | Zimnoch Amelia | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
88 | Kubajewski Szymon | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
89 | PŁOŃSKA MAŁGOSIA | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
90 | Skutnicki Ignacy | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
91 | ŻAKOWICZ Karolina | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
92 | Kraszewska Laura | Zambrów | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
93 | Karcz Marcin | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
94 | Szczygieł Filip | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
95 | Przestrzelski Elena | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
96 | Hejza Bruno | Choroszcz | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
97 | Bohdziewicz Piotr | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
98 | Papiernik Lena | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
99 | Grynkiewicz Kuba | Czarna białostocka | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
100 | Jadczuk Ewa | BIAŁYSTOK | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
101 | Mierzwińska Anna | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
102 | Kardasz Damian | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
103 | Aszurkiewicz Katarzyna | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
104 | Sawicki Krystian | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
105 | Kuchcińska Michalina | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
106 | Chowański Tomasz | Dobrzyniewo Duże | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | ||||||
107 | Juchnicka Małgorzata | Bialystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | ||||||
108 | Łuksza Hanna | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
109 | Juszkiewicz Karolina | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
110 | Szczygła Wojciech | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
111 | Mośkowiak Oliver | Wasilków | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
112 | Mośkowiak Michalina | Wasilków | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
113 | Bibułowicz Jakub | Suraż | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
114 | Niemyński Konstanty | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
115 | Trochimczyk Szymon | NIEWODNICA KOŚCIELNA | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
116 | Trochimczyk Maciej | NIEWODNICA KOŚCIELNA | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
117 | PALEJ Franciszek | Białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | ||||||
118 | Pacuk Julia | białystok | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||||
119 | Piotrowski Jan | Ciasne | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | ||||||
120 | Piotrowska Dominika | Ciasne | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | ||||||
żłobek Danwood Kids | |||||||||
121 | Seweryn Alicja | Dzikie | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | żłobek Danwood Kids | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29145