III Bieg Mikołajkowy 2019 - Puchar Grand Prix Zwierzyńca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub OCHRONA TWARZY Do zapłaty
1 Szafraniec Dagmara Białystok 10 KM opłacono on-line
2 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM opłacono on-line
3 Girtler Damian Białystok 10 KM opłacono on-line
4 Wacewicz Rafał Białystok 10 KM AikiRunners opłacono on-line
5 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
6 Matejczyk Artur Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
7 Gierasimiuk Paweł Białystok 10 KM opłacono on-line
8 Tarasiuk Monika Rzepniki 10 KM opłacono on-line
9 Klimowski Grzegorz Białystok 10 KM opłacono on-line
10 Kozioł Piotr Porosły 10 KM opłacono on-line
11 Gintowt Aleksandra Białystok 10 KM opłacono on-line
12 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
13 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM Biegam dla Justysi opłacono on-line
14 Weka KRZYSZTOF Białystok 10 KM opłacono on-line
15 Łukjańczuk Marek Klepacze 10 KM JKB Klepacze opłacono on-line
16 Lenkiewicz Paweł Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
17 Łapiński Krzysztof Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono on-line
18 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
19 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono on-line
20 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 10 KM AnarchoRunners opłacono on-line
21 Frybes Agnieszka Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
22 Bartoszewicz Jan Białystok 10 KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
23 Wilkowski Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
24 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM Farmer opłacono on-line
25 Kurel Edyta Kurel Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
26 Borowska Justyna Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
27 Bagińska Olga Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
28 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK 10 KM EYEYE POLSKA opłacono on-line
29 Czerniakiewicz Anna Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
30 Maliszewska Agnieszka Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
31 Karpacz Katarzyna Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
32 Kotowski Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
33 Makowska Karolina Jamiołki-Piotrowięta 10 KM opłacono on-line
34 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM opłacono on-line
35 Kondraciuk Piotr Białystok 10 KM Kondraciuk Team opłacono on-line
36 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 10 KM MKS Juvenia Białystok opłacono
37 Białkowski Marek Białystok 10 KM OtoBiałystok opłacono on-line
38 Kulesza Renata Białystok 10 KM Biegam bo lubię Białystok opłacono on-line
39 Gorczyca Katarzyna Białystok 10 KM Biegam bo lubię Białystok opłacono on-line
40 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
41 Dąbrowski Rafał Dąbrowski Wasilków 10 KM opłacono on-line
42 Lewicka Sandra Białystok 10 KM opłacono on-line
43 Drojewski Adam Białystok 10 KM opłacono on-line
44 Papiernik Maciej Białystok 10 KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
45 Stasiewicz Magdalena Białystok 10 KM opłacono
46 Tekin Robert Białystok 10 KM Zajebiste Roberty opłacono on-line
47 Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny 10 KM Zajebiste Roberty opłacono on-line
48 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
49 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
50 Perło Dariusz Białystok 10 KM opłacono on-line
51 Namankiewicz Wojciech Namankiewicz Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
52 Perło Dorota Białystok 10 KM opłacono on-line
53 Ożarowski Paweł Brańsk 10 KM Brańsk Daje Radę opłacono on-line
54 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
55 Sacharczuk Artur Grabówka 10 KM opłacono on-line
56 Witczak Jakub Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
57 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM opłacono on-line
58 Błażewicz Dariusz Białystok 10 KM WINLAND opłacono on-line
59 Steuer Sylwester Białystok 10 KM opłacono on-line
60 Szwarc Ilona Białystok 10 KM Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU opłacono on-line
61 Żukowska Aniela Białystok 10 KM opłacono
62 Filipkowska Agnieszka Czarna białostocka 10 KM Grupa biegowa czarna białostocka opłacono on-line
63 Dołęgowski Daniel Białystok 10 KM Aktywnie W Mieście opłacono on-line
64 Kucharczyk Agnieszka Kleosin 10 KM Aktywnie w mieście opłacono on-line
65 Dzikowski Wojciech Turośń Kościelna 10 KM BIEGAMY TUROŚŃ KOŚCIELNA opłacono on-line
66 Jóźwicki Karol Chraboły 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
67 Wiński Adam Białystok 10 KM opłacono on-line
68 Korzeniecka-Bczek Renata Wasilków 10 KM Krucza Team Wasilków opłacono on-line
69 Wysocki Wojciech Sokółka 10 KM PCPark Sokółka opłacono on-line
70 Romańczuk Tomasz Klepacze 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
71 Rutkowski Karol Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
72 Brejnak Piotr Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
73 Moskal Paweł Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
74 Snarski Andrzej Białystok 10 KM opłacono on-line
75 Siemieniuk Edyta Białystok 10 KM opłacono on-line
76 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
77 Żamojda Edyta białystok 10 KM opłacono on-line
78 Kowalko Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
79 Treichel Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
80 Bąbczyńska Małgorzata Bąbczyńska Wasilków 10 KM KRUCZA TEAM Wasilków opłacono on-line
81 Aleksandrowicz Kacper Aleksandrowicz Bialystok 10 KM opłacono on-line
82 Kujawa Cezary Białystok 10 KM opłacono on-line
83 Jamrozik Marcin Białystok 10 KM opłacono on-line
84 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 10 KM opłacono on-line
85 Sękowski Marcin Choroszcz 10 KM DrewnoFornir opłacono on-line
86 Grecka Marta Sokółka 10 KM opłacono on-line
87 Szustak Michał Łapy 10 KM opłacono on-line
88 Żamojda Adam białystok 10 KM opłacono on-line
89 Hejza Joanna Lewickie Stacja 10 KM opłacono on-line
90 Osmólski Robert Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
91 Przestrzelski Paweł Białystok 10 KM opłacono on-line
92 Nasuto Jacek Białystok 10 KM opłacono on-line
93 Plichta Katarzyna Białystok 10 KM opłacono on-line
94 Ciereszko Beata Białystok 10 KM opłacono on-line
95 Lubotyński Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
96 Rakowski Zbigniew Białystok 10 KM opłacono on-line
97 Przestrzelski Sławomir Jedwabne 10 KM opłacono on-line
98 gryc joanna Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
99 Lejdward Maciej Wasilków 10 KM opłacono on-line
100 Chmielewski Jacek Białystok 10 KM 4stres opłacono on-line


Wyświetleń: 22058

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ